Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.0
Góly spolu
Viac 10.5
Rohy spolu
-0.5
CSA
CSA vs Criciuma Profil tímov
CSA
RRVVRRRVVPNedávneStabilné0.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapKryje7/10
Tím obratovViac ako 2.5 karty v 9 z posledných 10
Criciuma
VRPVRVVRPRNedávneStabilné+0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Neudrží vedenieViac ako 2.5 karty v 10 z posledných 10
Posledné
| CSA | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Criciuma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| CSA | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Criciuma | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0
Rozdelenie rohovČiara 10.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.15,
Sm. odch.: 1.54, Medián: 2,
Modus: 1,
Viac: 47%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
CSA vs Criciuma Časové rozloženie gólov/rohov
CSA vs Criciuma Vzájomné zápasy
CSA vs Criciuma Zobraziť celé H2H →| CSA Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Serie B | 2018-05-01 | 1 3 Criciuma |
0 - 1
1 - 3
|
CSA 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CSA Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Serie B | 2018-08-22 | 2 Oeste |
1 - 1
2 - 1
|
CSA 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-08-19 | 1 CSA |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Bento 3 | V | -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-08-04 | 4 CSA |
0 - 0
1 - 0
|
EC Juventude 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-07-27 | 1 3 Avai |
0 - 0
0 - 0
|
CSA 3 | R | -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-07-24 | 2 Atletico GO |
1 - 2
2 - 2
|
CSA 1 | R | -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-07-21 | 1 CSA |
0 - 0
0 - 0
|
Fortaleza EC 2 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2018-07-14 | 1 CSA |
1 - 0
1 - 0
|
Sampaio Correa 4 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2018-07-06 | 2 Brasil de Pelotas |
0 - 2
0 - 2
|
CSA | V | -0.5 | Push | 9.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-29 | 1 CSA |
0 - 0
2 - 2
|
Coritiba 5 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
10-6 (16) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 8 (6-2) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-19 | 2 1 Ponte Preta |
1 - 0
1 - 1
|
CSA | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-17 | 1 Paysandu |
0 - 0
0 - 0
|
CSA 5 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
13-6 (19) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 7 (3-4) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-09 | 3 CSA |
0 - 0
0 - 0
|
CRB 4 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-06 | 4 CSA |
1 - 0
1 - 2
|
Guarani 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-02 | 1 Vila Nova |
0 - 0
0 - 1
|
CSA 3 | V | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-22 | 3 CSA |
1 - 1
1 - 4
|
Figueirense | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-19 | 1 Londrina |
1 - 1
1 - 2
|
CSA 5 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-12 | 2 CSA |
0 - 0
1 - 0
|
Boa 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-01 | 1 3 Criciuma |
0 - 1
1 - 3
|
CSA 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-04-28 | 1 CSA |
3 - 1
5 - 1
|
Oeste 4 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2018-04-21 | 1 Sao Bento |
0 - 1
2 - 1
|
CSA 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2018-04-14 | 2 CSA |
0 - 0
2 - 1
|
Goias 1 | V | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2018-04-08 | 4 CRB |
0 - 2
0 - 2
|
CSA 5 1 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2018-04-01 | 4 CSA |
0 - 1
0 - 1
|
CRB 2 | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2018-03-24 | 3 CSA |
0 - 0
2 - 1
|
ASA 3 | V | -0.5 | Viac |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazília - Copa Nordeste | 2018-03-21 | 3 CSA |
0 - 0
1 - 1
|
Ceara | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2018-03-15 | ASA |
0 - 0
1 - 0
|
CSA 2 | P | 0.0 | Menej |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazília - Copa Nordeste | 2018-03-10 | 2 Salgueiro |
0 - 0
0 - 0
|
CSA 3 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2018-03-08 | 1 1 CSA |
0 - 0
1 - 0
|
Coruripe 3 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazília - Campeonato Alagoano | 2018-03-04 | 1 2 CRB |
1 - 0
1 - 0
|
CSA 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Brazília - Copa Nordeste | 2018-02-21 | CSA |
1 - 0
1 - 1
|
Salgueiro 3 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Criciuma Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazília - Serie B | 2018-08-21 | 4 Criciuma |
2 - 1
2 - 2
|
Coritiba 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-08-15 | 1 Ponte Preta |
2 - 1
3 - 1
|
Criciuma 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-08-11 | 2 1 Criciuma |
0 - 0
1 - 1
|
Atletico GO 4 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-08-05 | 3 Sampaio Correa |
0 - 0
0 - 1
|
Criciuma 4 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-07-28 | 2 Criciuma |
0 - 0
1 - 0
|
Vila Nova 3 | V | 0.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Brazília - Serie B | 2018-07-25 | 3 CRB |
0 - 0
0 - 0
|
Criciuma 4 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-07-20 | 4 Criciuma |
1 - 1
2 - 1
|
Londrina 5 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
11-3 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-07-14 | 2 Goias |
1 - 1
2 - 1
|
Criciuma 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazília - Serie B | 2018-07-06 | 4 Criciuma |
1 - 0
1 - 1
|
Figueirense 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-30 | 3 Criciuma |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Bento 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-21 | 3 Brasil de Pelotas |
1 - 0
1 - 0
|
Criciuma 3 | P | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-16 | Oeste |
1 - 1
2 - 2
|
Criciuma 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-09 | 3 Criciuma |
1 - 1
1 - 1
|
Boa 4 | R | -0.5 | Push | 10.5 | Viac |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-05 | 1 Criciuma |
2 - 0
4 - 1
|
Paysandu 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
7-0 (7) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-06-02 | 1 4 Avai |
0 - 0
0 - 1
|
Criciuma 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-9 (16) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-23 | 2 Fortaleza EC |
1 - 0
2 - 0
|
Criciuma 2 | P | -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-16 | 1 3 Criciuma |
0 - 0
0 - 0
|
EC Juventude 6 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-08 | 1 Guarani |
1 - 0
1 - 0
|
Criciuma 4 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-10 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazília - Serie B | 2018-05-01 | 1 3 Criciuma |
0 - 1
1 - 3
|
CSA 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-04-28 | 4 Coritiba |
1 - 1
2 - 1
|
Criciuma 7 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-04-21 | 3 Criciuma |
0 - 1
0 - 1
|
Ponte Preta 6 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
11-3 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazília - Serie B | 2018-04-14 | 2 Atletico GO |
1 - 1
3 - 2
|
Criciuma 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-14 (21) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 10 (0-10) |
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-04-01 | 3 Criciuma |
0 - 0
1 - 0
|
Hercilio Luz 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-03-30 | 2 Joinville |
0 - 1
0 - 1
|
Criciuma 7 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-03-25 | 3 Criciuma |
0 - 1
2 - 1
|
EC Internacional SC 2 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-03-22 | 2 Avai |
1 - 0
1 - 2
|
Criciuma 2 | V | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-03-16 | 3 Criciuma |
1 - 0
1 - 1
|
Brusque 3 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-03-11 | Criciuma |
1 - 0
1 - 1
|
Tubarao | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-03-08 | 2 Chapecoense |
1 - 0
1 - 0
|
Criciuma 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazília - Campeonato Catarinense | 2018-03-03 | 7 Concordia AC |
1 - 4
2 - 5
|
Criciuma 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.9 | 3 | 4.5 |
| Polčas | 2.6 | 1.95 | 4.75 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | Viac@2 | [email protected] |
| Polčas (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 7 - 5
Roh: 10.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 1 Polčas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - CSA -
4' - 2nd Corner - CSA -
4' - 3rd Corner - CSA - Race to 3 Corners - CSA
-
10' - 4th Corner - Criciuma -
26' - 5th Corner - CSA -
29' - 1st Yellow Card - CSA -
40' - 1st Goal - CSA -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - Criciuma -
49' - 7th Corner - Criciuma -
59' - 2nd Goal - CSA - Race to 5 Corners - CSA
-
61' - 8th Corner - CSA -
66' - 9th Corner - CSA -
67' - 2nd Yellow Card - CSA -
68' - 3rd Yellow Card - CSA -
70' - 3rd Goal - CSA -
71' - 4th Yellow Card - CSA -
74' - 10th Corner - Criciuma -
76' - 5th Yellow Card - CSA -
76' - 11th Corner - Criciuma -
85' - 12th Corner - CSA - Race to 7 Corners - CSA
-
90+2' - 6th Yellow Card - Criciuma -
3-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

