pi, Dec 14, 2018 · 19:00
Cholet
8 2
2 - 1
Celý zápas · Polčas 0-1
Pau
4
NajstaršieNedávne
RRRPPR
2.60
2.87
2.75
NedávneNajstaršie
VVPVPP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
–
Rohy spolu
0.0
Pau
Cholet
PPVRRRRPPRNedávnePokles-0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovViac9/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
Tím obratov · berie body v 4 z 7 zápasov po inkasovanom prvom góleVyhral 1 z posledných 10Oba skórovali v 9 z posledných 10
Pau
PRRVPPVPVVNedávneZlepšenie+0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
Cholet

1V-5R-4P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.5 proti. Výhry 10%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 10%1 Remíza 50%5 Prehra 40%4
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prehra 50%5
Pau

4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.1 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prehra 40%4
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Posledné
Cholet
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Pau
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Cholet
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Pau
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Cholet Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - III. Liga 2018-03-20 2 Cholet
0 - 0
1 - 0
Pau 2 V 0.0 Menej 8.5
Francúzsko - III. Liga 2017-08-17 3 Pau
1 - 2
1 - 4
Cholet 2 V 0.0 Viac 8.0
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Cholet Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - III. Liga 2018-11-29 1 Le mans
1 - 1
1 - 1
Cholet 2 R -0.5, -1.0 Menej 8.5
Francúzsko - III. Liga 2018-11-23 3 Cholet
0 - 1
1 - 3
Dunkerque 1 P 0.0 Viac
Francúzsko - Pohár 2018-11-17 1 Poire Sur Vie
0 - 1
2 - 1
Cholet 2 P +0.5 Viac
Francúzsko - III. Liga 2018-11-09 2 Avranches
0 - 0
1 - 1
Cholet 3 R 0.0, -0.5 Menej
Francúzsko - III. Liga 2018-11-01 1 3 Cholet
0 - 2
2 - 2
Chambly Thelle FC 1 R 0.0 Viac 9.5
Francúzsko - III. Liga 2018-10-19 3 Marignane
0 - 0
1 - 1
Cholet 2 R 0.0, -0.5 Menej 8.5 Viac
10-4 (14) 7-2 (9) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-10-05 1 Cholet
1 - 1
1 - 1
Entente SSG 1 R 0.0, -0.5 Menej
7-7 (14) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-09-28 1 Cholet
1 - 0
4 - 1
Concarneau 1 V 0.0 Viac 8.5 Viac
5-11 (16) 1-5 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-09-21 3 Lyon Duchere
1 - 0
1 - 0
Cholet 2 P -0.5 Menej 8.5 Menej
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-09-14 3 Cholet
0 - 0
1 - 2
Laval 2 P 0.0 Viac 8.5 Viac
6-4 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-09-07 2 Jeanne d'Arc Drancy
0 - 1
0 - 1
Cholet 3 V 0.0 Menej 8.5 Viac
10-1 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-31 Cholet
0 - 0
0 - 0
Bourg-Peronnas 2 R 0.0 Menej 8.5 Menej
3-3 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-24 2 Boulogne
1 - 0
1 - 0
Cholet 4 1 P -0.5 Menej 8.5 Viac
6-4 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-17 Cholet
1 - 1
2 - 1
US Quevilly 1 V 0.0 Viac
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-10 1 Rodez
0 - 1
0 - 1
Cholet 2 V 0.0, -0.5 Menej 9.0 Push
5-4 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-03 3 Cholet
0 - 1
0 - 1
Tours 2 P 0.0, -0.5 Menej
6-6 (12) 2-3 (5) 3 (1-2) 5 (2-3)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-17 1 Laval
0 - 0
2 - 1
Cholet 1 P 0.0 Viac
5-2 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-13 Guingamp
0 - 0
1 - 0
Cholet 2 P -1.0 Menej
6-3 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-07 Cholet
1 - 1
2 - 1
Le Havre V +1.0 Viac
4-7 (11) 4-3 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-05-11 3 Cholet
1 - 0
1 - 1
Creteil 1 R -1.0, -1.5 Menej 8.5 Viac
4-5 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-05-04 1 Dunkerque
0 - 0
2 - 0
Cholet 4 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
8-5 (13) 2-3 (5) 1 (0-1) 5 (3-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-04-27 1 3 Cholet
1 - 1
1 - 2
Boulogne 2 P 0.0, +0.5 Viac 8.5 Menej
3-4 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (0-3)
Francúzsko - III. Liga 2018-04-20 1 Rodez
0 - 1
0 - 1
Cholet 4 V -0.5 Menej 8.5 Viac
5-4 (9) 1-2 (3) 2 (0-2) 3 (3-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-04-16 1 Concarneau
1 - 1
1 - 1
Cholet 2 R -0.5 Menej 8.5 Menej
1-6 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-04-13 1 Cholet
1 - 0
2 - 2
Entente SSG 3 R 0.0 Viac
7-1 (8) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-30 1 Cholet
0 - 0
1 - 1
Les Herbiers R 0.0, +0.5 Menej 8.5 Viac
6-6 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-23 1 Chambly Thelle FC
3 - 1
6 - 2
Cholet 3 P -0.5 Viac 8.5 Viac
3-8 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-20 2 Cholet
0 - 0
1 - 0
Pau 2 V 0.0 Menej 8.5 Menej
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-16 3 Cholet
0 - 2
0 - 2
AS Beziers 2 P 0.0 Menej 8.0 Viac
5-6 (11) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-09 Laval
1 - 0
2 - 0
Cholet 3 P -0.5 Menej 8.5 Viac
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Pau Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - III. Liga 2018-11-23 2 Laval
0 - 1
0 - 2
Pau 2 V 0.0, -0.5 Menej 9.0
Francúzsko - III. Liga 2018-11-09 2 Pau
2 - 0
3 - 0
Jeanne d'Arc Drancy 3 V -0.5 Viac
Francúzsko - III. Liga 2018-11-02 1 Bourg-Peronnas
1 - 0
1 - 0
Pau 1 P 0.0 Menej 9.0
Francúzsko - III. Liga 2018-10-09 2 Pau
0 - 0
2 - 0
Chambly Thelle FC 2 V 0.0 Menej
Francúzsko - III. Liga 2018-10-05 2 US Quevilly
2 - 0
2 - 0
Pau 3 P 0.0, -0.5 Menej 9.0
Francúzsko - III. Liga 2018-09-28 4 Pau
1 - 3
1 - 3
Rodez 1 P 0.0 Viac
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-09-21 1 Tours
0 - 1
1 - 2
Pau V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Menej
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (2-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-09-14 1 Pau
0 - 0
1 - 1
Villefranche 2 1 R 0.0, -0.5 Push
5-6 (11) 1-5 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-09-07 2 Concarneau
0 - 1
1 - 1
Pau 1 R 0.0, -0.5 Menej
9-5 (14) 3-3 (6) 3 (0-3) 4 (2-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-31 2 Le mans
1 - 0
2 - 1
Pau 3 P -0.5 Viac 8.5 Viac
7-4 (11) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-24 1 Pau
0 - 0
0 - 0
Dunkerque 2 R 0.0, -0.5 Menej
4-4 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (1-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-17 3 Avranches
0 - 0
1 - 0
Pau 1 P 0.0 Menej 8.0 Viac
4-5 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-08-03 1 Marignane
0 - 0
1 - 0
Pau 2 P 0.0 Menej 8.5 Viac
6-5 (11) 5-1 (6) 3 (2-1) 3 (1-2)
Francúzsko - III. Liga 2018-05-11 1 Pau
0 - 1
1 - 1
Red Star FC 93 2 R 0.0, -0.5 Menej 8.5 Viac
6-3 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-05-04 1 1 Creteil
0 - 1
0 - 4
Pau 2 V +0.5 Viac 8.5 Menej
5-2 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-04-13 1 2 Pau
1 - 0
1 - 2
Rodez 4 1 P 0.0, -0.5 Viac
5-7 (12) 0-5 (5) 4 (0-4) 4 (3-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-04-06 1 Entente SSG
1 - 2
2 - 2
Pau 2 R 0.0 Viac 8.5 Menej
5-2 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-31 2 Pau
4 - 0
4 - 1
Concarneau V 0.0, -0.5 Viac
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-23 2 Les Herbiers
0 - 0
0 - 1
Pau 2 V 0.0 Menej 8.5 Viac
9-2 (11) 6-2 (8) 4 (4-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-20 2 Cholet
0 - 0
1 - 0
Pau 2 P 0.0 Menej 8.5 Menej
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-16 1 Pau
0 - 1
0 - 1
Chambly Thelle FC 1 P 0.0, -0.5 Menej 8.5 Viac
9-3 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 6 (6-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-09 2 AS Beziers
0 - 0
2 - 0
Pau 2 P 0.0 Push 8.5 Menej
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-03-02 4 Pau
0 - 0
0 - 1
Laval 1 P 0.0 Menej 8.5 Viac
6-4 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-02-23 1 1 Grenoble
1 - 0
1 - 1
Pau 2 1 R -0.5 Push 8.5 Menej
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (3-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-02-09 1 Avranches
0 - 0
0 - 0
Pau 2 R 0.0 Menej 8.0 Viac
10-1 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-02-02 1 Pau
0 - 0
1 - 2
GS Consolat Marseille 2 P -0.5 Viac
4-7 (11) 3-5 (8) 4 (1-3) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-01-26 1 Pau
1 - 0
1 - 0
Creteil 1 1 V -0.5 Menej 8.5 Viac
5-4 (9) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (3-0)
Francúzsko - III. Liga 2018-01-12 2 Pau
1 - 1
1 - 1
Lyon Duchere 4 R -0.5 Menej 8.5 Viac
8-1 (9) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Francúzsko - III. Liga 2017-12-15 1 Dunkerque
1 - 0
2 - 3
Pau 3 V 0.0, -0.5 Viac 8.5 Viac
4-7 (11) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2017-12-08 4 Pau
2 - 2
2 - 3
Boulogne 5 P 0.0 Viac 8.5 Viac
6-5 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.6 2.87 2.75
Polčas 3.25 2 3.25
Ázijský hendikep
Celý (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.25) Viac@2 [email protected]
Polčas (0.75) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 8 - 4

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5

8
Strely na bránu
8
12
Strely mimo
5
56
Útok
55
54
Nebezpečný útok
52
52
Držanie lopty %
48

Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 2 Polčas

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0

1
Strely na bránu
5
6
Strely mimo
2
24
Útok
23
23
Nebezpečný útok
22
54
Držanie lopty %
46
  • 7' - 1st Corner - Cholet
  • 9' - 2nd Corner - Pau
  • 16' - 3rd Corner - Pau
  • 23' - 4th Corner - Cholet
  • 28' - 1st Goal - Pau
  • 30' - 5th Corner - Cholet
  • Race to 3 Corners - Cholet
  • 38' - 1st Yellow Card - Cholet
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 48' - 6th Corner - Cholet
  • 51' - 7th Corner - Pau
  • 60' - 2nd Goal - Cholet
  • 63' - 8th Corner - Cholet
  • Race to 5 Corners - Cholet
  • 77' - 9th Corner - Cholet
  • 77' - 10th Corner - Cholet
  • Race to 7 Corners - Cholet
  • 79' - 11th Corner - Cholet
  • 83' - 3rd Goal - Cholet
  • 86' - 12th Corner - Pau
  • 88' - 2nd Yellow Card - Cholet
  • 2-1 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia