st, Jul 15, 2026 · 17:30
3 - 0
Celý zápas · Polčas 3-0
NajstaršieNedávne
VRRVPV
1.67
4.75
3.80
NedávneNajstaršie
PRVPPP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.75
Chemnitzer
Chemnitzer
V
Viac ako 9.5 rohovViac1/1
Viac ako 2.5 gólovViac1/1
Ázijský handicapKryjeKryté 7/10
Tím druhého polčasu
Unterhaching
VRPNedávne
Viac ako 9.5 rohovMenej0/3
Viac ako 2.5 gólovMenej1/3
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
Tím druhého polčasuVyhral 1 z posledných 3
Chemnitzer

3V-6R-1P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 70%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 60%6 Prehra 10%1
Góly spolu 3.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prehra 30%3
Unterhaching

1V-4R-5P v posledných 10 zápasoch, s 7 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.7 za, 1.7 proti. Výhry 10%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 10%1 Remíza 40%4 Prehra 50%5
Góly spolu 3.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prehra 40%4
Posledné
Chemnitzer
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Unterhaching
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Chemnitzer
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Unterhaching
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Chemnitzer Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nemecko - 3. Liga 2020-03-07 2 Chemnitzer
1 - 0
1 - 0
Unterhaching 4 V -0.5 Menej 9.5
Nemecko - 3. Liga 2019-09-16 4 Unterhaching
1 - 0
2 - 1
Chemnitzer 2 P -1.0 Push 9.0
Nemecko - 3. Liga 2018-02-17 1 5 Chemnitzer
1 - 1
2 - 1
Unterhaching 2 V 0.0 Viac 9.5
Nemecko - 3. Liga 2017-08-26 1 Unterhaching
3 - 1
4 - 2
Chemnitzer 2 P -0.5 Viac 9.0
Nemecko - 3. Liga 2015-02-20 2 Unterhaching
0 - 0
0 - 0
Chemnitzer 2 R 0.0 Menej 9.5
Nemecko - 3. Liga 2014-08-30 Chemnitzer
0 - 0
2 - 0
Unterhaching V -0.5 Menej 9.5 Viac
5-5 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Chemnitzer Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2026-05-09 3 Chemnitzer
0 - 0
3 - 2
Zwickau 2 V 0.0 Viac
Európa - priateľské zápasy 2025-09-06 Rot-Weiss Oberhausen
4 - 1
5 - 1
Chemnitzer P -0.5 Viac
Európa - priateľské zápasy 2025-07-16 SpVgg Bayreuth
1 - 0
1 - 3
Chemnitzer 1 V 0.0, +0.5 Viac
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2025-05-17 3 Chemnitzer
0 - 1
1 - 1
FC Viktoria 1889 Berlin 6 R -0.5, -1.0 Menej
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2025-05-03 2 6 Chemnitzer
1 - 0
1 - 1
FC Lok Leipzig 4 R 0.0, +0.5 Menej
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-12-07 3 Hallescher FC
0 - 0
0 - 1
Chemnitzer 3 V -0.5, -1.0 Menej
7-2 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Nemecko - Landespokal 2024-10-12 1 Chemnitzer
1 - 1
1 - 1
Dynamo Drážďany 3 R +1.0, +1.5 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-09-28 2 Greifswalder FC
0 - 1
1 - 1
Chemnitzer 2 R -0.5, -1.0 Menej 8.5 Viac
11-4 (15) 5-2 (7) 1 (1-0) 3 (2-1)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-09-21 Chemnitzer
0 - 0
0 - 0
Hertha Zehlendorf 1 R -0.5, -1.0 Menej
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-09-14 2 BFC Dynamo
0 - 0
0 - 0
Chemnitzer 5 1 R -0.5 Menej
7-3 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-09-10 4 Chemnitzer
0 - 0
0 - 1
BSG Chemie Leipzig 2 P 0.0, -0.5 Menej 8.5 Viac
8-7 (15) 3-4 (7) 1 (0-1) 3 (3-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-08-30 2 ZFC Meuselwitz
0 - 0
1 - 0
Chemnitzer 4 1 P 0.0, +0.5 Menej
6-5 (11) 4-3 (7) 4 (2-2) 1 (0-1)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-08-21 3 Carl Zeiss Jena
1 - 0
1 - 0
Chemnitzer 2 P -0.5, -1.0 Menej
2-2 (4) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-08-11 Chemnitzer
0 - 0
0 - 1
Zwickau 3 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
4-4 (8) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-08-04 2 Hertha Berlin II
0 - 1
0 - 1
Chemnitzer 4 V 0.0 Menej 8.0 Viac
9-2 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-07-25 2 Chemnitzer
0 - 0
0 - 0
Hallescher FC 1 R 0.0 Menej
4-4 (8) 3-0 (3) 3 (3-0) 3 (1-2)
Európa - priateľské zápasy 2024-07-20 4 Chemnitzer
0 - 0
1 - 0
Dynamo Drážďany 1 V +0.5, +1.0 Menej
3-5 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-05-19 1 Chemnitzer
1 - 1
2 - 2
Rot-Weiss Erfurt 2 1 R -0.5 Viac 8.0 Viac
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-05-12 1 Eilenburg
2 - 1
3 - 2
Chemnitzer 1 P 0.0, +0.5 Viac
10-3 (13) 6-2 (8) 4 (4-0) 3 (2-1)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-05-05 2 FC Viktoria 1889 Berlin
0 - 0
2 - 0
Chemnitzer 1 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-04-27 2 Chemnitzer
0 - 1
1 - 2
ZFC Meuselwitz 2 P -0.5, -1.0 Viac
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-04-21 1 4 Hertha Berlin II
0 - 0
0 - 5
Chemnitzer 3 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Menej
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-04-13 1 Chemnitzer
1 - 3
1 - 3
VSG Altglienicke 1 P 0.0, +0.5 Viac
1-5 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-04-06 5 FSV 63 Luckenwalde
0 - 1
1 - 2
Chemnitzer 4 V 0.0 Viac 10.0 Menej
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-03-31 3 Chemnitzer
2 - 0
2 - 0
Zwickau 3 V -0.5 Menej 9.5 Viac
8-9 (17) 5-3 (8) 1 (0-1) 4 (2-2)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-03-19 2 Babelsberg 03
1 - 0
1 - 0
Chemnitzer 2 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
4-7 (11) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-03-16 2 BFC Dynamo
1 - 0
1 - 3
Chemnitzer 3 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
4-4 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-03-10 1 Chemnitzer
1 - 0
2 - 0
Berliner AK 07 V -0.5, -1.0 Menej
6-2 (8) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-03-02 1 2 FC Lok Leipzig
1 - 1
1 - 1
Chemnitzer 4 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nemecko - Regionalliga - severovýchod 2024-02-25 3 Chemnitzer
1 - 1
1 - 1
BSG Chemie Leipzig 1 R 0.0, -0.5 Menej 8.5 Menej
3-5 (8) 2-3 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Unterhaching Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2026-07-09 1 Jahn Regensburg
1 - 0
2 - 0
Unterhaching 1 P -1.5 Menej
Európa - priateľské zápasy 2026-02-13 2 Austria Lustenau
0 - 0
0 - 0
Unterhaching 1 R 0.0 Menej
Európa - priateľské zápasy 2025-07-19 3 FC Liefering
2 - 1
2 - 3
Unterhaching 1 V 0.0, -0.5 Viac 8.5
Nemecko - 3. Liga 2025-05-17 1 Dynamo Drážďany
0 - 0
3 - 0
Unterhaching 1 P -2.0 Menej 10.5
Nemecko - 3. Liga 2025-05-11 2 Unterhaching
0 - 1
1 - 2
Arminia Bielefeld 1 P +1.5 Menej 10.5
Nemecko - 3. Liga 2025-05-07 2 Unterhaching
0 - 1
0 - 2
Hansa Rostock P +1.0, +1.5 Menej 10.0 Menej
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nemecko - 3. Liga 2025-05-04 2 Hannover II
0 - 0
0 - 0
Unterhaching 1 R -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
11-3 (14) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nemecko - 3. Liga 2025-04-26 5 Unterhaching
1 - 0
1 - 1
Cottbus 2 R +0.5, +1.0 Menej 9.5 Viac
4-7 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 5 (1-4)
Nemecko - 3. Liga 2025-04-19 2 Wehen SV
2 - 0
3 - 0
Unterhaching 2 P -0.5, -1.0 Viac 9.0 Viac
5-11 (16) 3-5 (8) 2 (1-1) 3 (1-2)
Nemecko - 3. Liga 2025-04-12 5 Unterhaching
1 - 1
2 - 2
VfB Stuttgart II 1 R 0.0, +0.5 Viac 9.0 Menej
4-1 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nemecko - 3. Liga 2025-04-08 1 Waldhof Mannheim
0 - 2
0 - 2
Unterhaching 1 V -1.0 Menej 10.5 Viac
12-0 (12) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nemecko - 3. Liga 2025-04-05 2 FC Viktoria Köln
1 - 1
3 - 1
Unterhaching 1 P -0.5, -1.0 Viac 9.0 Viac
9-2 (11) 7-1 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nemecko - 3. Liga 2025-03-29 Unterhaching
0 - 1
0 - 2
Alemannia Aachen 3 P +0.5 Menej 9.0 Push
3-6 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nemecko - 3. Liga 2025-03-15 1 3 Mníchov 1860
1 - 1
2 - 1
Unterhaching 4 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
2-9 (11) 0-2 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Nemecko - 3. Liga 2025-03-11 1 Unterhaching
1 - 2
1 - 2
Verl 3 1 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nemecko - 3. Liga 2025-03-08 4 Sandhausen
0 - 1
2 - 2
Unterhaching 2 R -0.5 Viac 10.5 Menej
5-5 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (0-3)
Nemecko - 3. Liga 2025-02-22 Erzgebirge Aue
1 - 0
1 - 0
Unterhaching P -0.5, -1.0 Menej 10.5 Menej
6-3 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nemecko - 3. Liga 2025-02-16 2 Unterhaching
2 - 0
2 - 0
Saarbrucken 5 V +0.5, +1.0 Menej 9.5 Menej
2-7 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nemecko - 3. Liga 2025-02-08 2 Rot-Weiss Essen
0 - 1
1 - 1
Unterhaching 1 R -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
11-4 (15) 2-2 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Nemecko - 3. Liga 2025-02-02 1 4 Unterhaching
0 - 2
2 - 3
VfL Osnabrück 3 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Push
7-3 (10) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nemecko - 3. Liga 2025-01-26 3 FC Ingolstadt
2 - 0
3 - 1
Unterhaching 1 P -1.0 Viac 10.0 Menej
1-6 (7) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (0-1)
Nemecko - 3. Liga 2025-01-18 1 Unterhaching
1 - 1
1 - 2
Borussia Dortmund II 2 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Viac
5-6 (11) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Európa - priateľské zápasy 2025-01-05 2 Greuther Fürth
0 - 0
0 - 0
Unterhaching 1 R -1.0, -1.5 Menej
15-1 (16) 9-0 (9) 3 (3-0) 2 (1-1)
Nemecko - 3. Liga 2024-12-21 1 Unterhaching
0 - 1
0 - 3
Dynamo Drážďany 2 P +1.0 Viac 10.0 Menej
2-5 (7) 2-2 (4) 3 (2-1) 1 (0-1)
Nemecko - 3. Liga 2024-12-14 Arminia Bielefeld
1 - 1
3 - 3
Unterhaching 3 1 R -1.0, -1.5 Viac 10.5 Viac
14-1 (15) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Nemecko - 3. Liga 2024-12-07 4 Unterhaching
0 - 0
1 - 2
Hannover II 2 P -0.5 Viac 10.0 Menej
6-1 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nemecko - 3. Liga 2024-11-30 1 Cottbus
1 - 0
2 - 0
Unterhaching P -1.0 Menej 10.0 Push
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nemecko - 3. Liga 2024-11-23 3 Unterhaching
1 - 1
1 - 1
Wehen SV R 0.0, +0.5 Menej 10.0 Push
3-7 (10) 2-4 (6) 3 (0-3) 2 (0-2)
Nemecko - 3. Liga 2024-11-10 3 VfB Stuttgart II
1 - 0
3 - 2
Unterhaching 3 P -0.5 Viac 9.5 Viac
8-3 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nemecko - 3. Liga 2024-11-03 2 Unterhaching
1 - 1
1 - 1
Waldhof Mannheim 5 R 0.0, +0.5 Menej 10.5 Menej
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.667 4.75 3.8
Polčas 2.05 2.625 4
Ázijský hendikep
Celý (-0.75) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.5) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 3 - 8

Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.5

5
Strely na bránu
7
1
Strely mimo
5
100
Útok
123
45
Nebezpečný útok
67

Skóre: 3 - 0 , Roh: 1 - 4 Polčas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5

4
Strely na bránu
5
1
Strely mimo
2
66
Útok
55
33
Nebezpečný útok
29
  • 3' - 1st Corner - Unterhaching
  • 7' - 1st Goal - Chemnitzer
  • 9' - 2nd Corner - Unterhaching
  • 14' - 3rd Corner - Chemnitzer
  • 33' - 2nd Goal - Chemnitzer
  • 2-0%Chemnitzer extend their lead and Early Payout is awarded
  • Race to 3 Corners - Unterhaching
  • 35' - 4th Corner - Unterhaching
  • 37' - 3rd Goal - Chemnitzer
  • 42' - 1st Yellow Card - Unterhaching
  • 45' - 5th Corner - Unterhaching
  • 3-0 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - Unterhaching
  • 63' - 6th Corner - Unterhaching
  • 66' - 7th Corner - Chemnitzer
  • 67' - 8th Corner - Unterhaching
  • 67' - 2nd Yellow Card - Unterhaching
  • 70' - 9th Corner - Unterhaching
  • Race to 7 Corners - Unterhaching
  • 71' - 10th Corner - Unterhaching
  • 80' - 3rd Yellow Card - Chemnitzer
  • 88' - 11th Corner - Chemnitzer
  • 3-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia