ne, Oct 26, 2014 · 17:00
NajstaršieNedávne
PRPRRP
6.50
3.60
1.57
NedávneNajstaršie
RRPVPV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
+0.75
Cesena
Cesena vs Inter Miláno Profil tímov
Cesena
PRVVPRPRRPNedávnePokles-0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 11
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje3/8
Inter Miláno
RVVRVPVPRRNedávne
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Cesena vs Inter Miláno Fakty o zápase
Cesena
2V-5R-3P v posledných 10 zápasoch, s 9 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.9 za, 1.4 proti. Výhry 20%, AH výhra 37%, góly Over 50%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 50%5
Prehra 30%3
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 37%3
Neplatné 25%2
Prehra 37%3
Inter Miláno
4V-4R-2P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 10 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.0 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Rohy spolu 10.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prehra 50%5
Posledné
| Cesena | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Inter Miláno | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Cesena | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Inter Miláno | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0, 2.5
Rozdelenie rohovČiara 10.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 17,
Priemer: 2.53,
Sm. odch.: 2.06, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 41%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Cesena vs Inter Miláno Časové rozloženie gólov/rohov
Cesena vs Inter Miláno Vzájomné zápasy
Cesena vs Inter Miláno Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Cesena Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Taliansko - Serie A | 2014-10-19 | 5 Palermo |
1 - 0
2 - 1
|
Cesena 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-10-05 | 3 Udinese |
0 - 0
1 - 1
|
Cesena 3 | R | -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-09-28 | 4 Cesena |
2 - 1
1 - 1
|
AC Miláno 2 1 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-09-24 | Juventus |
1 - 0
3 - 0
|
Cesena 3 | P | -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-09-21 | Cesena |
2 - 0
2 - 2
|
Empoli | R | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-09-14 | 3 Lazio |
1 - 0
3 - 0
|
Cesena 1 | P | -1.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie A | 2014-08-31 | Cesena |
1 - 0
1 - 0
|
Parma | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-09 | Cesena |
0 - 0
1 - 1
|
Rayo Vallecano | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-06 | Forli |
0 - 0
0 - 0
|
Cesena | R | Menej |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | |||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-02 | Santarcangelo |
1 - 2
1 - 2
|
Cesena | V | Push |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-30 | Cesena |
0 - 0
0 - 0
|
Juventus | R | +1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie B | 2014-05-03 | Cesena |
0 - 0
2 - 0
|
Avellino | V |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-04-17 | Cittadella |
0 - 0
1 - 1
|
Cesena | R |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-04-11 | Cesena |
0 - 0
0 - 2
|
Spezia | P |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-03-22 | Cesena |
0 - 0
1 - 0
|
Juve Stabia | V |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-03-08 | Pescara |
1 - 0
2 - 0
|
Cesena | P |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-03-01 | Cesena |
0 - 1
2 - 2
|
Trapani | R |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-02-22 | Carpi |
1 - 1
1 - 1
|
Cesena | R |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-02-07 | Lanciano |
0 - 1
1 - 1
|
Cesena | R |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Taliansko - Serie B | 2014-01-25 | Varese |
1 - 2
1 - 3
|
Cesena | V |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Inter Miláno Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Európska liga UEFA | 2014-10-23 | 2 Inter Miláno |
0 - 0
0 - 0
|
St Etienne 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-10-19 | 2 Inter Miláno |
0 - 0
2 - 2
|
Neapol 3 | R | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-10-05 | 2 Fiorentina |
2 - 0
3 - 0
|
Inter Miláno 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Európska liga UEFA | 2014-10-02 | Inter Miláno |
1 - 0
2 - 0
|
FK Karabach | V | -1.5, -2.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-09-28 | 1 2 Inter Miláno |
1 - 4
1 - 4
|
Cagliari 3 | P | -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie A | 2014-09-24 | 1 Inter Miláno |
1 - 0
2 - 0
|
Atalanta 3 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
6-11 (17) | 5-5 (10) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Taliansko - Serie A | 2014-09-21 | Palermo |
1 - 1
1 - 1
|
Inter Miláno | R | +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Európska liga UEFA | 2014-09-18 | 1 3 Dneper Dnepropetrovsk |
0 - 0
0 - 1
|
Inter Miláno 1 | V | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie A | 2014-09-14 | Inter Miláno |
4 - 0
7 - 0
|
Sassuolo 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie A | 2014-08-31 | Torino |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Miláno | R | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
6-10 (16) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Európska liga UEFA - kvalifikácia | 2014-08-28 | Inter Miláno |
2 - 0
6 - 0
|
Stjarnan | V | -2.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Európska liga UEFA - kvalifikácia | 2014-08-20 | Stjarnan |
0 - 1
0 - 3
|
Inter Miláno | V | +1.5, +2.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-14 | PAOK Salonika |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Miláno | R | +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-10 | Eintracht Frankfurt |
3 - 1
3 - 1
|
Inter Miláno | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-08-02 | Inter Miláno |
1 - 0
2 - 0
|
Rím | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-30 | Inter Miláno |
0 - 0
0 - 0
|
Man Utd | R | +0.5, +1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-26 | Real Madrid |
1 - 0
1 - 1
|
Inter Miláno | R |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 6.5 | 3.6 | 1.57 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | Viac@2 | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 3
Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.0, 2.5
-
8' - 1st Corner - Inter Miláno -
14' - 1st Yellow Card - Cesena -
18' - 2nd Corner - Inter Miláno -
25' - 3rd Corner - Cesena -
31' - Red Card - Cesena -
32' - 1st Goal - Inter Miláno -
35' - 4th Corner - Cesena -
37' - 2nd Yellow Card - Cesena -
0-1 score at the end of First Half -
53' - 3rd Yellow Card - Inter Miláno -
61' - 4th Yellow Card - Cesena -
85' - 2nd Goal - Inter Miláno -
86' - 5th Yellow Card - Cesena -
90' - 6th Yellow Card - Cesena - Race to 3 Corners - Inter Miláno
-
90+3' - 5th Corner - Inter Miláno -
0-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

