Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 3.0
Góly spolu
Menej 11.0
Rohy spolu
-1.5
Celtic
Celtic vs Partick Profil tímov
Celtic
VPVRPVRVPRNedávneStabilné-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Partick
PVVRPRVVVRNedávneZlepšenie+1.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapKryje7/10
Celtic vs Partick Fakty o zápase
Celtic
4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prehra 30%3
Góly spolu 3.0
Viac 40%4
Neplatné 40%4
Menej 20%2
Rohy spolu 11.0
Viac 40%4
Neplatné 10%1
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prehra 50%5
Partick
5V-3R-2P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 10 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 10%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 50%5
Remíza 30%3
Prehra 20%2
Góly spolu 3.0
Viac 10%1
Neplatné 40%4
Menej 50%5
Rohy spolu 11.0
Viac 40%4
Neplatné 10%1
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 0%0
Prehra 30%3
Posledné
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.0
Rozdelenie rohovČiara 11.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.03,
Sm. odch.: 1.29, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 17%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Celtic vs Partick Časové rozloženie gólov/rohov
Celtic vs Partick Vzájomné zápasy
Celtic vs Partick Zobraziť celé H2H →| Celtic Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-09 | 2 Partick |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | V | +1.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-04-08 | Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 1 | V | -1.5, -2.0 | Menej | 11.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-02-11 | Partick |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | V | +1.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2014-12-03 | Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Partick | V | -2.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Škótsky ligový pohár | 2014-10-29 | Celtic |
1 - 0
6 - 0
|
Partick 1 1 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 12.0 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Celtic Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Premiership | 2015-12-27 | 1 Hearts |
1 - 1
2 - 2
|
Celtic 3 | R | +1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-12-19 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 2
|
Motherwell | P | -2.0 | Menej | 11.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-12-13 | 3 St Johnstone |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 2 | V | +1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Európska liga UEFA | 2015-12-10 | 1 2 Fenerbahce |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 5 | R | -1.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-11-29 | Inverness CT |
1 - 1
1 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Európska liga UEFA | 2015-11-26 | 1 Celtic |
1 - 1
1 - 2
|
Ajax 1 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-11-21 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Kilmarnock 4 | R | -2.5, -3.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Škótsko - Premiership | 2015-11-08 | 1 Ross County |
0 - 1
1 - 4
|
Celtic | V | +1.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Európska liga UEFA | 2015-11-05 | 1 2 Celtic |
1 - 2
1 - 2
|
Molde 1 | P | -1.0 | Push | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-10-31 | Celtic |
1 - 0
3 - 1
|
Aberdeen 2 | V | -1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
12-1 (13) | 11-0 (11) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2015-10-28 | 4 Hearts |
0 - 0
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Viac |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-10-25 | 1 Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
Dundee Utd 1 | V | -2.0, -2.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
13-3 (16) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Európska liga UEFA | 2015-10-22 | Molde |
2 - 0
3 - 1
|
Celtic 1 | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-10-17 | 1 Motherwell |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-10-04 | 2 Hamilton |
1 - 2
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Push | 11.0 | Menej |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európska liga UEFA | 2015-10-01 | 3 Celtic |
2 - 1
2 - 2
|
Fenerbahce 3 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-09-26 | 1 2 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts 3 | R | -1.5, -2.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2015-09-23 | Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Raith 2 | V | -2.5, -3.0 | Menej | 11.5 | Menej |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-09-20 | Celtic |
2 - 0
6 - 0
|
Dundee 1 | V | -2.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
9-3 (12) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Európska liga UEFA | 2015-09-17 | 1 Ajax |
1 - 2
2 - 2
|
Celtic 3 1 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-09-12 | 1 1 Aberdeen |
0 - 1
2 - 1
|
Celtic 4 | P | +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-29 | Celtic |
3 - 0
3 - 1
|
St Johnstone | V | -1.5, -2.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
8-9 (17) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League - kvalifikácia | 2015-08-25 | 4 Malmo FF |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 6 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-22 | 3 Dundee Utd |
1 - 2
1 - 3
|
Celtic 4 | V | +1.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| UEFA Champions League - kvalifikácia | 2015-08-19 | 3 Celtic |
2 - 0
3 - 2
|
Malmo FF 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-15 | 4 Celtic |
2 - 0
4 - 2
|
Inverness CT 2 | V | -2.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-12 | Kilmarnock |
1 - 1
2 - 2
|
Celtic | R | +2.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-09 | 2 Partick |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | V | +1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikácia | 2015-08-05 | FK Qarabag |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-01 | 2 Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County | V | -2.0 | Menej | 11.5 | Viac |
|
15-4 (19) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Partick Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Premiership | 2015-12-30 | 2 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 3 | R | -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-12-19 | 4 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Ross County 3 | V | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-12-12 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Partick 3 | V | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-11-21 | 1 Partick |
1 - 1
2 - 1
|
Inverness CT 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-11-07 | Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Partick 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Premiership | 2015-10-31 | 1 3 Partick |
0 - 1
0 - 4
|
Hearts | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-10-24 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Hamilton 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-10-17 | St Johnstone |
0 - 2
1 - 2
|
Partick 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-10-03 | 3 Partick |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee Utd 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-09-26 | 3 Motherwell |
0 - 1
2 - 1
|
Partick 4 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Premiership | 2015-09-19 | 2 Ross County |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | P | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Premiership | 2015-09-12 | Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-29 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 2
|
Aberdeen 1 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2015-08-25 | Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Falkirk 2 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 11.5 | Menej |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-22 | 1 Hearts |
1 - 0
3 - 0
|
Partick 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-10 (18) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 6 (1-5) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-15 | 1 1 Partick |
1 - 1
2 - 2
|
Kilmarnock 3 | R | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
9-3 (12) | 7-2 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-12 | 2 Inverness CT |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 2 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-09 | 2 Partick |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | P | +1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-08-01 | 2 Hamilton |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 1 1 | R | 0.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-25 | Partick |
0 - 1
1 - 1
|
Rotherham | R | +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2015-07-21 | Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Wigan | R | +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2015-07-18 | Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Partick | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
10-2 (12) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-14 | Eastleigh |
0 - 2
0 - 2
|
Partick | V | 0.0 | Menej |
|
5-9 (14) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Škótsko - Premiership | 2015-05-23 | Motherwell |
0 - 0
0 - 0
|
Partick | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-05-16 | 3 Partick |
0 - 2
1 - 4
|
Kilmarnock 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-05-09 | 2 Hamilton |
0 - 1
1 - 1
|
Partick | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Škótsko - Premiership | 2015-05-02 | 2 Partick |
0 - 0
3 - 0
|
St Mirren 1 | V | -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
12-0 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-04-25 | 2 Ross County |
1 - 2
1 - 2
|
Partick | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Premiership | 2015-04-11 | 2 Partick |
0 - 0
2 - 0
|
Motherwell 2 1 | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership | 2015-04-08 | Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 1 | P | -1.5, -2.0 | Menej | 11.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.25 | 6 | 10 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-1.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 10
Roh: 11.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0
-
2' - 1st Corner - Partick -
11' - 2nd Corner - Celtic -
13' - 3rd Corner - Partick -
15' - 4th Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Partick
-
20' - 5th Corner - Partick -
28' - 6th Corner - Celtic -
30' - 7th Corner - Celtic -
0-0 score at the end of First Half - 46 -' Substitution - Substitution - Griffiths for Ciftci - Celtic
-
53' - 8th Corner - Partick - Race to 5 Corners - Partick
-
57' - 9th Corner - Partick - 59 -' Substitution - Substitution - Miller for Dumbuya - Partick
-
62' - 1st Yellow Card - Celtic - 64 -' Substitution - Substitution - Forrest for Rogic - Celtic
- 68' - 1st Red Card - Bitton (Celtic)
-
71' - 10th Corner - Partick - 72 -' Substitution - Substitution - Pogba for Welsh - Partick
- Race to 7 Corners - Partick
-
73' - 11th Corner - Partick -
76' - 12th Corner - Partick - Race to 9 Corners - Partick
-
81' - 13th Corner - Partick -
82' - 14th Corner - Partick -
89' - 2nd Yellow Card - Partick -
90+1' - 1st Goal - Celtic - 90+2 -' Substitution - Substitution - Wilson for Bannigan - Partick
- 90+3 -' Substitution - Substitution - Mackay-Steven for Commons - Celtic
-
1-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

