Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.0
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.25
Brea
Brea vs Prat Profil tímov
Brea
Hodnotenie sa pripravuje
VPVRPRRRVPNedávneStabilné-0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Prat
Hodnotenie sa pripravuje
VPPVVPRVPRNedávnePokles-0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 19
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Brea vs Prat Fakty o zápase
Brea
3V-4R-3P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 40%4
Prehra 30%3
Góly spolu 2.0
Viac 30%3
Neplatné 40%4
Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 20%2
Prehra 30%3
Prat
4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prehra 40%4
Góly spolu 2.0
Viac 40%4
Neplatné 20%2
Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prehra 50%5
Posledné
| Brea | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Prat | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Brea | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Prat | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.08,
Sm. odch.: 1.29, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 50%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Brea vs Prat Časové rozloženie gólov/rohov
Brea vs Prat Vzájomné zápasy
Brea vs Prat Zobraziť celé H2H →| Brea Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-24 | 3 Prat |
1 - 0
1 - 1
|
Brea 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Brea Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-03-06 | 3 Numancia |
0 - 0
1 - 0
|
Brea 3 | P | -1.0, -1.5 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-20 | 3 Brea |
1 - 0
1 - 0
|
Huesca B 2 | V | 0.0,-0.5 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-06 | 1 4 Brea |
1 - 0
1 - 1
|
SCR Pena Deportiva 2 | R | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-01-30 | 1 Terrassa |
1 - 0
2 - 2
|
Brea 3 | R | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-01-23 | 1 Brea |
3 - 2
3 - 3
|
Cerdanyola del Valles FC 2 | R | 0.0 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-01-09 | 2 1 Brea |
0 - 2
1 - 2
|
Espanyol B 4 | P | 0.0, +0.5 | Viac |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-12-12 | 3 Brea |
0 - 1
1 - 1
|
CD Ebro 4 | R | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-12-05 | 3 Teruel |
0 - 1
0 - 1
|
Brea 2 | V | -0.5 | Menej |
|
11-3 (14) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 6 (6-0) | ||
| Španielsko - Copa del Rey | 2021-12-01 | 2 Brea |
0 - 1
0 - 2
|
UD Ibiza | P | +1.0, +1.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-11-27 | 3 Brea |
1 - 0
2 - 0
|
SD Tarazona 5 | V | 0.0 | Push |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-11-21 | Ibiza Islas Pitiusas |
0 - 0
0 - 0
|
Brea 5 | R | -1.0 | Menej |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-11-14 | 2 Brea |
0 - 0
0 - 1
|
CE Andratx | P | 0.0 | Menej |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-11-07 | 4 CE Europa |
0 - 0
1 - 0
|
Brea 2 | P | 0.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-31 | 1 Brea |
1 - 0
2 - 1
|
Badalona 2 1 | V | 0.0 | Viac |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-24 | 3 Prat |
1 - 0
1 - 1
|
Brea 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-17 | 4 Brea |
0 - 0
1 - 0
|
Numancia 3 | V | +0.5 | Menej |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (0-4) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-10 | 3 Brea |
0 - 1
1 - 3
|
Formentera 3 | P | 0.0 | Viac |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-03 | 3 Huesca B |
0 - 1
1 - 1
|
Brea 3 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-10 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (1-3) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-09-26 | 3 Brea |
1 - 0
3 - 2
|
Ejea 6 | V | 0.0 | Viac |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-09-12 | 7 Brea |
1 - 0
1 - 1
|
Terrassa 4 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-09-05 | 5 Cerdanyola del Valles FC |
0 - 1
2 - 1
|
Brea 4 | P | 0.0,-0.5 | Viac |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2021-05-09 | 2 Brea |
0 - 0
1 - 0
|
Huesca B 5 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2021-05-02 | 1 Teruel |
0 - 0
0 - 1
|
Brea | V | -0.5 | Menej |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2021-03-28 | 2 CD Belchite 97 |
0 - 0
1 - 0
|
Brea 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2021-03-07 | 4 Utebo |
0 - 0
1 - 0
|
Brea 2 | P | 0.0 | Menej |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2021-01-31 | 2 Villanueva |
0 - 1
0 - 3
|
Brea 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2021-01-20 | 1 CD Robres |
1 - 1
1 - 2
|
Brea 2 | V | +0.5 | Viac |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2021-01-17 | 1 CD Cuarte |
0 - 0
1 - 1
|
Brea 2 | R | 0.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2020-03-01 | 3 CD Robres |
0 - 0
1 - 0
|
Brea 1 | P | +0.5 | Menej |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 17 | 2020-02-23 | 2 San Juan de Mozarrifar |
0 - 0
0 - 0
|
Brea 4 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
8-6 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Prat Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-03-06 | 5 Prat |
0 - 0
1 - 1
|
Huesca B 5 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-27 | Ejea |
0 - 0
1 - 0
|
Prat 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-20 | 1 4 Prat |
0 - 0
1 - 0
|
SCR Pena Deportiva 4 | V | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-16 | 3 Espanyol B |
1 - 2
2 - 2
|
Prat 3 | R | -0.5, -1.0 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-13 | 2 Terrassa |
1 - 2
4 - 3
|
Prat 5 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-06 | 1 Prat |
1 - 0
1 - 0
|
Cerdanyola del Valles FC 2 | V | -0.5 | Menej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-02-02 | 3 Prat |
0 - 1
2 - 1
|
CD Ebro 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2022-01-23 | 1 3 Prat |
0 - 1
1 - 2
|
Lleida 7 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-12-19 | Teruel |
1 - 0
2 - 0
|
Prat | P | -0.5 | Viac |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-12-12 | 2 Prat |
0 - 0
1 - 0
|
SD Tarazona 4 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-12-08 | 1 Prat |
1 - 1
1 - 1
|
Formentera 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-12-05 | 2 Ibiza Islas Pitiusas |
0 - 0
0 - 1
|
Prat 5 | V | -0.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-11-28 | 1 Prat |
1 - 0
1 - 0
|
CE Andratx 3 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
1-9 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-11-21 | 2 CE Europa |
0 - 0
0 - 0
|
Prat 2 | R | 0.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-11-14 | 4 Prat |
0 - 0
0 - 1
|
Badalona 3 | P | 0.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-31 | 2 Numancia |
0 - 0
2 - 1
|
Prat 4 | P | -1.0 | Viac |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-24 | 3 Prat |
1 - 0
1 - 1
|
Brea 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-17 | 3 Huesca B |
1 - 1
2 - 1
|
Prat 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-10 | 3 Prat |
0 - 1
2 - 1
|
Ejea 5 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
9-6 (15) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-10-03 | 4 SCR Pena Deportiva |
1 - 0
1 - 0
|
Prat 3 | P | 0.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-09-26 | 7 Prat |
1 - 0
2 - 1
|
Terrassa 1 | V | 0.0 | Viac |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-09-19 | 4 Cerdanyola del Valles FC |
0 - 0
2 - 1
|
Prat 4 | P | 0.0 | Viac |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-09-12 | 4 Prat |
1 - 0
2 - 0
|
Espanyol B 1 1 | V | 0.0 | Push |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina | 2021-09-05 | 4 Lleida |
0 - 0
1 - 1
|
Prat 3 1 | R | -0.5,-1.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-08-22 | 3 Prat |
0 - 0
1 - 0
|
UE Cornella 1 | V | 0.0 | Menej |
|
3-7 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-08-18 | 2 UE Castelldefels |
1 - 1
1 - 1
|
Prat 2 | R | +0.5 | Menej |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-08-15 | Prat |
1 - 0
2 - 0
|
Vilafranca 2 | V |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-08-14 | 2 CE L'Hospitalet |
1 - 0
1 - 1
|
Prat | R | 0.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-08-08 | Prat |
1 - 0
1 - 1
|
CE Manresa | R | -0.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2021-08-01 | 1 Prat |
0 - 0
0 - 0
|
FE Grama 2 | R | -2 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.3 | 2.875 | 3.1 |
| Polčas | 3.1 | 1.952 | 3.75 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.25) | Domáci@2 | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.75) | [email protected] | Menej@2 |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

