ne, Apr 25, 2021 · 20:00
Braga
6 4
0 - 1
Celý zápas · Polčas 0-0
Sporting
2 3 1
NajstaršieNedávne
RPVRRV
2.88
3.00
2.63
NedávneNajstaršie
RVRRVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.25
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
0.0
Sporting
Braga
PVVVRPVRRVNedávnePokles-0.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje3/10
Sporting
VVRVVVRRVRNedávnePokles-0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej2/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Braga

5V-3R-2P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 30%, góly Over 70%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 30%3 Prehra 20%2
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Rohy spolu 9.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prehra 60%6
Sporting

6V-4R-0P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 5 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 0.5 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 60%6 Remíza 40%4 Prehra 0%0
Góly spolu 2.0, 2.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Rohy spolu 9.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prehra 40%4
Posledné
Braga
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Sporting
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Braga
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Sporting
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Braga Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalský ligový pohár 2021-01-23 1 6 Sporting
1 - 0
1 - 0
Braga 2 P 0.0 Menej 9.5
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-02 2 Sporting
0 - 0
2 - 0
Braga 4 P 0.0, -0.5 Menej 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2020-02-02 3 Braga
0 - 0
1 - 0
Sporting 7 V -0.5, -1.0 Menej 10.0
Portugalský ligový pohár 2020-01-21 5 Braga
1 - 1
2 - 1
Sporting 5 2 V -0.5 Viac 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2019-08-18 3 Sporting
2 - 0
2 - 1
Braga 5 P -0.5 Viac 10.5
Portugalsko - Primeira Liga 2019-02-17 5 Sporting
1 - 0
3 - 0
Braga 3 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalský ligový pohár 2019-01-23 3 Braga
1 - 1
1 - 1
Sporting 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
3-6 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2018-09-24 1 Braga
0 - 0
1 - 0
Sporting 2 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2018-03-31 3 Braga
0 - 0
1 - 0
Sporting 2 1 V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Menej
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2017-11-05 1 Sporting
0 - 0
2 - 2
Braga 3 R -1.0 Viac 10.0 Viac
5-9 (14) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2017-04-30 4 Braga
1 - 0
2 - 3
Sporting 6 P +0.5 Viac 10.0 Viac
4-8 (12) 1-8 (9) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2016-12-18 1 Sporting
0 - 0
0 - 1
Braga 3 V -1.0, -1.5 Menej 9.0 Viac
12-3 (15) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2016-05-15 1 Braga
0 - 2
0 - 4
Sporting 1 P +1.0, +1.5 Viac 10.0 Menej
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2016-01-10 3 Sporting
0 - 2
3 - 2
Braga 3 P -1.0 Viac 10.5 Menej
2-4 (6) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalský pohár 2015-12-16 1 Braga
1 - 1
3 - 3
Sporting 5 R 0.0, +0.5 Viac 11.5 Menej
4-6 (10) 2-4 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Braga Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-21 Braga
1 - 1
2 - 1
Boavista 3 1 V -1.0, -1.5 Push 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-17 1 3 Rio Ave
0 - 0
0 - 0
Braga 2 R +0.5, +1.0 Menej 9.5
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-11 4 Braga
1 - 0
1 - 1
Belenenses 3 R -1.0, -1.5 Menej 9.5
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-05 SC Farense
1 - 1
1 - 2
Braga 1 V +0.5, +1.0 Viac 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2021-03-21 1 1 Braga
0 - 1
0 - 2
Benfica 4 P +0.5 Menej 9.5
Portugalsko - Primeira Liga 2021-03-15 3 Famalicao
1 - 2
2 - 2
Braga 2 R +1.0 Viac 9.5 Menej
2-4 (6) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-03-09 1 Braga
2 - 0
3 - 0
Guimaraes 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
3-12 (15) 2-4 (6) 0 (0-0) 4 (1-3)
Portugalský pohár 2021-03-03 1 FC Porto
1 - 3
2 - 3
Braga 3 1 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
23-1 (24) 10-1 (11) 6 (5-1) 4 (4-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-28 1 Nacional
0 - 2
1 - 2
Braga V +1.0 Viac 10.0 Menej
2-5 (7) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Európska liga UEFA 2021-02-25 1 Rím
1 - 0
3 - 1
Braga P -1.0 Viac 9.5 Viac
8-6 (14) 6-3 (9) 3 (2-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-21 Braga
3 - 0
4 - 2
Tondela 2 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
8-2 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Európska liga UEFA 2021-02-18 1 2 Braga
0 - 1
0 - 2
Rím 1 P +0.5 Menej 9.5 Menej
2-3 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-14 3 Santa Clara
0 - 1
0 - 1
Braga 2 V +0.5, +1.0 Menej 9.5 Viac
9-3 (12) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalský pohár 2021-02-10 5 Braga
0 - 1
1 - 1
FC Porto 3 2 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
9-3 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-07 3 Braga
0 - 1
2 - 2
FC Porto 2 1 R +0.5 Viac 9.0 Viac
6-5 (11) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-04 Braga
0 - 1
2 - 1
Portimonense 2 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
4-1 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-01 2 Moreirense
0 - 3
0 - 4
Braga 1 V +1.0, +1.5 Viac 9.5 Viac
6-5 (11) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (2-1)
Portugalský pohár 2021-01-29 1 Braga
2 - 0
2 - 1
Santa Clara 1 V -1.5 Push 10.5 Menej
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-26 5 Braga
0 - 0
1 - 0
Gil Vicente 1 V -1.0, -1.5 Menej 10.0 Viac
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugalský ligový pohár 2021-01-23 1 6 Sporting
1 - 0
1 - 0
Braga 2 P 0.0 Menej 9.5 Viac
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalský ligový pohár 2021-01-20 4 Braga
1 - 1
2 - 1
Benfica 3 V 0.0 Push 10.0 Menej
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-16 1 Pacos Ferreira
0 - 0
2 - 0
Braga 2 P +0.5, +1.0 Menej 9.5 Menej
2-4 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalský pohár 2021-01-13 1 Braga
2 - 0
5 - 0
Torreense V -2.0 Viac 10.5 Menej
9-1 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-07 3 Braga
1 - 0
2 - 1
Maritimo 4 V -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
4-1 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-02 2 Sporting
0 - 0
2 - 0
Braga 4 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
5-4 (9) 3-2 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-12-28 1 Boavista
0 - 3
1 - 4
Braga 1 V +0.5, +1.0 Viac 9.5 Viac
8-6 (14) 2-2 (4) 0 (0-0) 6 (3-3)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-12-22 1 Braga
1 - 0
3 - 0
Rio Ave V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Menej
3-4 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalský ligový pohár 2020-12-17 2 Braga
1 - 0
3 - 1
Estoril V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
7-4 (11) 6-2 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalský pohár 2020-12-14 1 Olimpico Montijo
0 - 2
0 - 7
Braga 2 V +2.5 Viac 10.5 Menej
0-7 (7) 0-5 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Európska liga UEFA 2020-12-10 Braga
0 - 0
2 - 0
Zarja Luhansk V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Sporting Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-21 1 Sporting
0 - 1
2 - 2
Belenenses 3 R -1.0, -1.5 Viac 9.5
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-16 1 SC Farense
0 - 1
0 - 1
Sporting 2 V +0.5, +1.0 Menej 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-11 2 Sporting
1 - 1
1 - 1
Famalicao 3 R -0.5, -1.0 Menej 9.0
Portugalsko - Primeira Liga 2021-04-05 2 Moreirense
0 - 1
1 - 1
Sporting 2 R +1.0, +1.5 Menej 9.0
Portugalsko - Primeira Liga 2021-03-20 2 Sporting
1 - 0
1 - 0
Guimaraes 1 V -0.5, -1.0 Menej 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2021-03-13 3 Tondela
0 - 0
0 - 1
Sporting 1 V +1.0, +1.5 Menej 9.0 Menej
3-5 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-03-05 Sporting
1 - 0
2 - 1
Santa Clara 2 V -1.0 Viac 9.0 Viac
4-8 (12) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-27 1 FC Porto
0 - 0
0 - 0
Sporting 2 R -0.5 Menej 9.0 Menej
3-1 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-20 Sporting
2 - 0
2 - 0
Portimonense 3 V -1.0 Menej 9.5 Menej
5-4 (9) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-15 5 Sporting
1 - 0
2 - 0
Pacos Ferreira 3 V -1.0 Menej 9.0 Menej
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-09 4 Gil Vicente
1 - 0
1 - 2
Sporting 1 V +0.5, +1.0 Viac 9.5 Menej
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-05 2 Maritimo
0 - 1
0 - 2
Sporting 1 V +1.0 Menej 9.5 Menej
2-5 (7) 0-3 (3) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-02-01 3 Sporting
0 - 0
1 - 0
Benfica 5 V 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
8-1 (9) 6-0 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-26 2 Boavista
0 - 1
0 - 2
Sporting 2 V +1.0 Menej 9.5 Viac
4-8 (12) 0-5 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
Portugalský ligový pohár 2021-01-23 1 6 Sporting
1 - 0
1 - 0
Braga 2 V 0.0 Menej 9.5 Viac
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalský ligový pohár 2021-01-19 4 Sporting
0 - 0
2 - 1
FC Porto 3 V 0.0 Viac 9.5 Menej
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-15 3 Sporting
1 - 0
1 - 1
Rio Ave 6 R -1.0 Menej 9.5 Menej
5-2 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalský pohár 2021-01-11 4 Maritimo
0 - 0
2 - 0
Sporting 4 P +0.5, +1.0 Menej 10.0 Menej
2-6 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (0-4)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-08 3 Nacional
0 - 1
0 - 2
Sporting 1 V +1.0, +1.5 Menej 10.0 Viac
1-10 (11) 0-5 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-01-02 2 Sporting
0 - 0
2 - 0
Braga 4 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
5-4 (9) 3-2 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-12-27 1 3 Belenenses
1 - 2
1 - 2
Sporting 3 V +1.0 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-12-19 3 Sporting
0 - 0
1 - 0
SC Farense 4 1 V -1.5 Menej 10.0 Menej
7-2 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalský ligový pohár 2020-12-15 Sporting
0 - 0
2 - 0
CD Mafra 4 V -1.5 Menej 10.0 Viac
8-4 (12) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Portugalský pohár 2020-12-11 3 Sporting
2 - 0
3 - 0
Pacos Ferreira 2 V -1.0 Viac 10.0 Menej
2-3 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-12-05 6 Famalicao
1 - 2
2 - 2
Sporting 4 1 R +1.0 Viac 10.0 Menej
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (2-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-11-28 1 Sporting
1 - 1
2 - 1
Moreirense 2 V -2.0 Push 10.0 Menej
9-0 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalský pohár 2020-11-23 2 Sacavenense
0 - 3
1 - 7
Sporting V +2.0, +2.5 Viac 10.0 Push
3-7 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-11-07 3 Guimaraes
0 - 2
0 - 4
Sporting 1 V +0.5 Viac 10.5 Menej
5-2 (7) 4-1 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-11-01 3 Sporting
1 - 0
4 - 0
Tondela 2 V -1.5 Viac 10.0 Menej
8-1 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2020-10-28 5 Sporting
0 - 0
3 - 1
Gil Vicente 4 V -1.0 Viac 9.5 Viac
9-4 (13) 7-1 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.875 3 2.625
Polčas 3.4 2.1 3.25
Ázijský hendikep
Celý (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.25) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 6 - 2

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5

3
Strely na bránu
1
14
Strely mimo
4
146
Útok
68
88
Nebezpečný útok
10
66
Držanie lopty %
34

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 1 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

1
Strely na bránu
0
8
Strely mimo
2
58
Útok
46
36
Nebezpečný útok
3
60
Držanie lopty %
40
  • 10' - 1st Yellow Card - Sporting
  • 14' - 1st Corner - Sporting
  • 17' - 2nd Yellow Card - Braga
  • 18' - Red Card - Sporting
  • 38' - 2nd Corner - Braga
  • 39' - 3rd Corner - Braga
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Neto for Nuno Santos - Sporting
  • 46' Substitution - Matheus Luiz for Paulinho - Sporting
  • 59' - 4th Corner - Sporting
  • 61' - 5th Corner - Braga
  • Race to 3 Corners - Braga
  • 62' - 6th Corner - Braga
  • 64' - 3rd Yellow Card - Braga
  • 65' Substitution - Tomas for Joao Mario - Sporting
  • 65' Substitution - Matheus Reis for Goncalves - Sporting
  • 68' Substitution - Al Musrati for Castro - Braga
  • 68' Substitution - Andre Horta for Gaitan - Braga
  • 77' - 4th Yellow Card - Sporting
  • 78' - 5th Yellow Card - Braga
  • 78' Substitution - Piazon for Ricardo Horta - Braga
  • 81' - 1st Goal - Sporting
  • 78' Substitution - Borja for Nuno Sequeira - Braga
  • 83' Substitution - Rui Fonte for Galeno - Braga
  • 89' - 7th Corner - Braga
  • Race to 5 Corners - Braga
  • 90+1' - 8th Corner - Braga
  • 90+1' Substitution - Plata for Nuno Mendes - Sporting
  • 90+4' - 6th Yellow Card - Braga
  • 90+6' - 7th Yellow Card - Sporting
  • 0-1 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia