št, Mar 10, 2022 · 20:00
Braga
7 1
2 - 0
Celý zápas · Polčas 1-0
Monako
5 1
NajstaršieNedávne
PPVVRR
3.30
3.30
2.20
NedávneNajstaršie
VRPRVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
-0.25
Monako
Braga
RPVVPPVVRRNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Monako
VRVPVVRPRVNedávneStabilné-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Braga

4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 0.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Rohy spolu 9.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
Monako

5V-3R-2P v posledných 10 zápasoch, s 20 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.0 za, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 60%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 30%3 Prehra 20%2
Góly spolu 2.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Posledné
Braga
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Monako
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Braga
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Monako
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Braga Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Elitné kluby - priateľské zápasy 2019-07-24 1 Braga
0 - 0
0 - 0
Monako R 0.0,-0.5 Menej
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Braga Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Primeira Liga 2022-03-05 5 Boavista
0 - 1
1 - 1
Braga 3 R 0.0, +0.5 Menej 9.5
Portugalsko - Primeira Liga 2022-02-28 3 Braga
0 - 0
0 - 0
Santa Clara 3 2 R -0.5, -1.0 Menej 9.5
Európska liga UEFA 2022-02-24 2 Braga
2 - 0
2 - 0
Sheriff Tiraspol 5 V -1.0, -1.5 Menej 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2022-02-20 2 Tondela
0 - 0
0 - 1
Braga 1 V +0.5, +1.0 Menej 9.5
Európska liga UEFA 2022-02-17 1 Sheriff Tiraspol
1 - 0
2 - 0
Braga P +0.5 Menej 9.5
Portugalsko - Primeira Liga 2022-02-05 1 4 Guimaraes
1 - 0
2 - 1
Braga 1 P +0.5 Viac 10.0 Menej
3-5 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-01-30 3 Braga
0 - 0
2 - 0
Moreirense 1 V -1.0, -1.5 Menej 9.5 Viac
9-2 (11) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-01-22 3 Sporting
1 - 0
1 - 2
Braga 3 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
3-4 (7) 2-1 (3) 3 (2-1) 3 (1-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-01-15 2 Braga
0 - 0
0 - 1
Maritimo 1 P -1.5 Menej 9.5 Viac
7-4 (11) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-01-09 1 2 Braga
1 - 1
2 - 2
Famalicao 3 R -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-12-30 1 FC Arouca
0 - 3
0 - 6
Braga 2 V +0.5, +1.0 Viac
1-1 (2) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalský pohár 2021-12-23 1 Vizela
1 - 0
1 - 0
Braga 4 2 P +0.5, +1.0 Menej 10.0 Viac
2-9 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-12-19 4 Braga
1 - 0
1 - 0
Belenenses 4 V -1.5, -2.0 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalský ligový pohár 2021-12-16 5 Boavista
3 - 0
5 - 1
Braga 2 P +1.0 Viac 9.5 Viac
3-8 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (0-4)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-12-12 3 FC Porto
1 - 0
1 - 0
Braga 5 P -1.0, -1.5 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Európska liga UEFA 2021-12-09 1 Braga
0 - 0
1 - 1
Červená Hviezda 3 R -1.0 Menej 9.5 Viac
14-5 (19) 8-3 (11) 4 (3-1) 5 (5-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-12-05 1 5 Braga
2 - 0
2 - 0
Estoril 3 V -1.0, -1.5 Menej
2-7 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-11-30 1 Braga
2 - 0
4 - 1
Vizela V -1.0 Viac 10.0 Viac
10-1 (11) 7-1 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Európska liga UEFA 2021-11-25 4 Midtjylland
1 - 1
3 - 2
Braga 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
1-3 (4) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalský pohár 2021-11-20 2 Braga
3 - 0
6 - 0
Santa Clara 3 V -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
5-1 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-11-07 3 Benfica
4 - 1
6 - 1
Braga 2 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
2-6 (8) 0-4 (4) 3 (0-3) 1 (1-0)
Európska liga UEFA 2021-11-04 1 Braga
3 - 1
4 - 2
Ludogorets Razgrad 2 V -1.5 Viac 9.5 Viac
11-3 (14) 7-1 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-11-01 3 Braga
1 - 0
3 - 0
Portimonense 6 V -1.0 Viac 9.5 Menej
3-5 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalský ligový pohár 2021-10-28 1 3 Braga
0 - 0
0 - 0
Pacos Ferreira 6 R -1.5, -2.0 Menej 9.5 Viac
8-7 (15) 3-2 (5) 2 (2-0) 5 (3-2)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-10-25 1 Gil Vicente
0 - 1
0 - 1
Braga 4 V +0.5, +1.0 Menej 9.5 Viac
11-2 (13) 7-2 (9) 5 (4-1) 2 (2-0)
Európska liga UEFA 2021-10-21 4 Ludogorets Razgrad
0 - 1
0 - 1
Braga 2 V +0.5 Menej 9.5 Menej
2-7 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalský pohár 2021-10-17 1 UFC Moitense
0 - 1
0 - 5
Braga 1 V +3.5, +4.0 Viac 11.0 Viac
3-15 (18) 1-9 (10) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-10-03 2 Braga
1 - 1
2 - 2
Boavista 3 R -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
3-1 (4) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európska liga UEFA 2021-09-30 2 Braga
0 - 1
3 - 1
Midtjylland 4 1 V -0.5 Viac 9.5 Menej
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2021-09-26 3 Santa Clara
0 - 0
1 - 1
Braga 1 R +0.5 Menej 10.0 Push
5-5 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Monako Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Ligue 1 2022-03-06 2 Marseille
0 - 0
0 - 1
Monako 1 V 0.0 Menej 9.5
Francúzsko - Pohár 2022-03-02 Nantes
1 - 1
2 - 2
Monako R 0.0, +0.5 Viac 9.0
Francúzsko - Ligue 1 2022-02-27 1 2 Monako
0 - 0
1 - 2
Reims 2 P -1.0, -1.5 Viac 9.5
Francúzsko - Ligue 1 2022-02-20 3 Bordeaux
1 - 0
1 - 1
Monako 3 1 R +0.5, +1.0 Menej 9.0
Francúzsko - Ligue 1 2022-02-05 1 Monako
2 - 0
2 - 0
Lyon 2 V -0.5 Menej 9.0
Francúzsko - Pohár 2022-01-30 Lens
1 - 3
2 - 4
Monako 1 V 0.0 Viac 9.0 Viac
6-6 (12) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2022-01-23 2 Montpellier
2 - 1
3 - 2
Monako 2 P +0.5 Viac 9.5 Viac
5-10 (15) 4-4 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2022-01-16 Monako
1 - 0
4 - 0
Clermont Foot 1 V -1.0 Viac 9.0 Menej
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2022-01-09 1 Nantes
0 - 0
0 - 0
Monako 2 R +0.5 Menej 9.0 Menej
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Pohár 2022-01-02 1 US Quevilly
1 - 2
1 - 3
Monako 2 V +1.0 Viac 8.5 Viac
7-6 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2021-12-22 2 Monako
1 - 1
2 - 1
Rennes 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Viac
7-5 (12) 5-3 (8) 3 (1-2) 2 (1-1)
Francúzsko - Pohár 2021-12-19 2 Red Star FC 93
0 - 1
0 - 2
Monako V +1.5, +2.0 Menej 8.5 Menej
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2021-12-12 3 PSG
2 - 0
2 - 0
Monako 4 P -1.0, -1.5 Menej 9.5 Menej
1-6 (7) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Európska liga UEFA 2021-12-09 1 SK Sturm Graz
1 - 1
1 - 1
Monako 3 R +0.5, +1.0 Menej 9.0 Viac
4-6 (10) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2021-12-05 1 Monako
2 - 0
4 - 0
Metz 2 V -1.0, -1.5 Viac 9.0 Push
5-4 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2021-12-01 1 Angers
0 - 2
1 - 3
Monako 2 V 0.0, +0.5 Viac 9.0 Menej
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2021-11-28 2 Monako
2 - 0
1 - 1
Štrasburg 1 R -0.5, -1.0 Menej 9.0 Menej
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Európska liga UEFA 2021-11-25 1 3 Monako
2 - 1
2 - 1
Real Sociedad 3 V 0.0 Viac 8.5 Viac
5-5 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2021-11-19 1 2 Monako
1 - 2
2 - 2
Lille 5 R -0.5 Viac 8.5 Viac
6-5 (11) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (1-2)
Francúzsko - Ligue 1 2021-11-07 Reims
0 - 0
0 - 0
Monako 2 R +0.5 Menej 9.0 Viac
5-6 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európska liga UEFA 2021-11-04 2 Monako
0 - 0
0 - 0
PSV 1 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
2-6 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2021-10-31 1 Brest
1 - 0
2 - 0
Monako 4 P +0.5 Menej 9.0 Menej
2-5 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2021-10-24 1 Monako
2 - 0
3 - 1
Montpellier 4 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Európska liga UEFA 2021-10-21 2 PSV
0 - 1
1 - 2
Monako V -0.5 Viac 9.0 Viac
7-3 (10) 5-3 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2021-10-16 1 Lyon
0 - 0
2 - 0
Monako 2 P -0.5 Menej 10.0 Menej
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2021-10-03 2 Monako
1 - 0
3 - 0
Bordeaux 1 V -1.5 Push 9.0 Viac
10-2 (12) 6-1 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európska liga UEFA 2021-09-30 1 Real Sociedad
0 - 1
1 - 1
Monako 3 R -0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 1 2021-09-26 2 Clermont Foot
1 - 1
1 - 3
Monako 4 V +0.5 Viac 9.0 Menej
5-1 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2021-09-22 1 Monako
1 - 1
3 - 1
St Etienne 1 1 V -1.0, -1.5 Viac 9.0 Push
6-3 (9) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2021-09-19 2 Nice
0 - 1
2 - 2
Monako 3 R 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
5-2 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 3.3 3.3 2.2
Polčas 3.75 2.1 2.875
Ázijský hendikep
Celý (+0.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) Viac@2 [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 7 - 5

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5

7
Strely na bránu
5
8
Strely mimo
6
75
Útok
126
27
Nebezpečný útok
55
38
Držanie lopty %
62

Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 1 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

6
Strely na bránu
4
5
Strely mimo
1
42
Útok
58
14
Nebezpečný útok
23
41
Držanie lopty %
59
  • 2' - 1st Corner - Braga
  • 3' - 1st Goal - Braga
  • 8' - 2nd Corner - Braga
  • 10' - 3rd Corner - Monako
  • 14' - 1st Yellow Card - Monako
  • 18' - 4th Corner - Braga
  • Race to 3 Corners - Braga
  • 19' - 5th Corner - Braga
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Badiashile for Matsima - Monako
  • 52' - 6th Corner - Braga
  • Race to 5 Corners - Braga
  • 53' - 2nd Yellow Card - Braga
  • 58' Substitution - Golovin for Matazo - Monako
  • 67' - 7th Corner - Monako
  • 65' Substitution - Vitor Oliveira for Ruiz - Braga
  • 65' Substitution - Paulo Oliveira for Yan Couto - Braga
  • 65' Substitution - Moura for Iuri Medeiros - Braga
  • 73' - 8th Corner - Monako
  • 74' Substitution - Castro for Andre Horta - Braga
  • 78' - 9th Corner - Monako
  • 77' Substitution - Boadu for Ben Yedder - Monako
  • 80' - 10th Corner - Monako
  • 80' Substitution - Fale for Rodrigo Gomes - Braga
  • 83' Substitution - Diop for Volland - Monako
  • 86' - 11th Corner - Braga
  • 87' - 12th Corner - Braga
  • Race to 7 Corners - Braga
  • 89' - 2nd Goal - Braga
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia