Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
+0.25
Blackpool
Blackpool vs Wycombe Profil tímov
Blackpool
PRPVVPRPPVNedávnePokles-0.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Wycombe
PPVPVVPRVVNedávneZlepšenie+1.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Posledné
| Blackpool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Wycombe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Blackpool | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Wycombe | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0, 2.5
Rozdelenie rohovČiara 9.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 1.98,
Sm. odch.: 1.27, Medián: 2,
Modus: 1,
Viac: 33%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Blackpool vs Wycombe Časové rozloženie gólov/rohov
Blackpool vs Wycombe Vzájomné zápasy
Blackpool vs Wycombe Zobraziť celé H2H →| Blackpool Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-01-04 | 1 3 Wycombe |
1 - 0
1 - 1
|
Blackpool 2 | R | -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-08-31 | 2 Blackpool |
1 - 1
2 - 2
|
Wycombe 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-04-01 | 2 Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Wycombe 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2023-09-16 | 4 Wycombe |
1 - 0
2 - 0
|
Blackpool 1 | P | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2020-01-28 | 1 Wycombe |
2 - 0
2 - 1
|
Blackpool 1 | P | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-10-22 | 2 Blackpool |
0 - 1
1 - 1
|
Wycombe 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2019-01-29 | Blackpool |
0 - 1
2 - 2
|
Wycombe | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2018-08-04 | 1 2 Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Blackpool 1 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-03-11 | 2 Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Blackpool 1 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2017-01-10 | Blackpool |
1 - 0
1 - 1
|
Wycombe 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2016-08-20 | 2 Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Wycombe 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Blackpool Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - EFL Trophy | 2025-10-14 | Blackpool |
1 - 1
2 - 1
|
Nottm Forest U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-10-11 | Stockport |
0 - 0
1 - 0
|
Blackpool 2 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-10-04 | 3 Blackpool |
0 - 1
0 - 2
|
AFC Wimbledon 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-09-30 | 2 Blackpool |
1 - 0
2 - 2
|
Luton 1 | R | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-09-27 | 3 Bradford |
0 - 0
1 - 0
|
Blackpool | P | -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-09-20 | 1 Blackpool |
0 - 0
1 - 0
|
Barnsley 1 | V | 0.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2025-09-16 | Blackpool |
2 - 0
5 - 0
|
Barrow 1 | V | -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
9-7 (16) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2025-09-13 | 1 Northampton |
0 - 0
1 - 0
|
Blackpool 1 | P | 0.0 | Menej | 8.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2025-08-30 | 1 Blackpool |
1 - 0
1 - 1
|
Bolton 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2025-08-23 | 1 Plymouth |
0 - 0
1 - 0
|
Blackpool 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2025-08-19 | Mansfield |
0 - 0
2 - 0
|
Blackpool | P | 0.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-08-16 | 1 Blackpool |
3 - 2
3 - 2
|
Huddersfield 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - EFL Cup | 2025-08-12 | 2 Blackpool |
0 - 0
0 - 1
|
Port Vale 1 | P | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2025-08-09 | 1 Exeter |
3 - 1
4 - 1
|
Blackpool 1 | P | +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2025-08-02 | 1 Blackpool |
1 - 2
2 - 3
|
Stevenage 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-26 | Doncaster |
0 - 1
1 - 1
|
Blackpool | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-22 | 1 Salford City |
0 - 0
0 - 0
|
Blackpool 1 | R | +0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-19 | Blackpool |
2 - 1
2 - 1
|
West Brom | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-12 | 1 AFC Fylde |
2 - 4
3 - 4
|
Blackpool | V | +1.0 | Viac | 8.5 | Viac |
|
0-10 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-05-03 | Blackpool |
1 - 1
4 - 1
|
Bristol Rovers 1 | V | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-04-30 | 1 Blackpool |
0 - 1
0 - 2
|
Birmingham | P | +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-04-26 | 1 Wigan |
1 - 0
1 - 1
|
Blackpool 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
1-12 (13) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2025-04-21 | 1 Blackpool |
0 - 0
1 - 2
|
Wrexham 2 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-04-18 | 3 Stevenage |
0 - 0
1 - 3
|
Blackpool 2 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2025-04-05 | 2 Rotherham |
1 - 0
2 - 1
|
Blackpool 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 7 (3-4) |
| England League 1 | 2025-04-01 | 1 Blackpool |
0 - 0
3 - 0
|
Reading | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-03-29 | 3 Blackpool |
1 - 1
2 - 1
|
Bolton 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2025-03-22 | 3 Northampton |
0 - 1
0 - 2
|
Blackpool 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2025-03-15 | 1 Blackpool |
0 - 1
1 - 2
|
Leyton Orient 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2025-03-11 | 1 Blackpool |
1 - 1
2 - 1
|
Cambridge Utd 1 | V | -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wycombe Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-10-11 | 1 Wigan |
0 - 1
0 - 1
|
Wycombe 2 | V | 0.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - EFL Trophy | 2025-10-07 | 1 Wycombe |
2 - 0
3 - 1
|
Fulham U21 2 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-10-04 | 1 Wycombe |
0 - 1
2 - 2
|
Barnsley 2 | R | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-09-27 | AFC Wimbledon |
2 - 0
2 - 1
|
Wycombe | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Anglicko - EFL Cup | 2025-09-23 | 1 Wigan |
0 - 1
0 - 2
|
Wycombe 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-09-20 | 1 Wycombe |
1 - 0
2 - 0
|
Northampton 1 | V | -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| England League 1 | 2025-09-13 | 3 Peterborough |
2 - 0
2 - 1
|
Wycombe 1 | P | +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-09-06 | 3 Wycombe |
1 - 0
2 - 0
|
Mansfield 3 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2025-09-02 | 2 Wycombe |
1 - 1
1 - 2
|
Colchester 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-6 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2025-08-30 | 2 Stevenage |
1 - 0
1 - 0
|
Wycombe 2 | P | 0.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - EFL Cup | 2025-08-26 | Bromley |
1 - 1
1 - 1
|
Wycombe | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-08-23 | 1 Wycombe |
1 - 2
2 - 2
|
Reading 3 | R | -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2025-08-19 | 4 Wycombe |
0 - 0
0 - 1
|
Exeter 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2025-08-16 | 3 Doncaster |
0 - 0
1 - 1
|
Wycombe 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglicko - EFL Cup | 2025-08-12 | 1 Leyton Orient |
0 - 0
0 - 1
|
Wycombe 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
11-5 (16) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2025-08-09 | 3 Wycombe |
0 - 1
1 - 2
|
Stockport 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-08-02 | 3 Bradford |
3 - 0
2 - 1
|
Wycombe 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-22 | Barnet |
0 - 1
1 - 1
|
Wycombe 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-19 | Cheltenham |
0 - 2
0 - 3
|
Wycombe | V | +0.5, +1.0 | Viac |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-15 | Sutton Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe | P | +1.0 | Menej | 8.0 | Menej |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-05-15 | 2 Charlton |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-05-11 | 2 Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Charlton 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-05-03 | 1 Wycombe |
1 - 0
1 - 3
|
Stockport 1 | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-04-26 | 2 Leyton Orient |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-04-21 | 1 Wycombe |
0 - 2
0 - 4
|
Charlton 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2025-04-18 | 2 Bolton |
0 - 0
0 - 2
|
Wycombe 2 | V | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-04-12 | Wycombe |
0 - 0
1 - 0
|
Stevenage 2 | V | -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-8 (15) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-04-08 | 2 Huddersfield |
0 - 0
0 - 1
|
Wycombe 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-7 (15) | 3-5 (8) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2025-04-05 | 3 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe 3 | P | +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2025-04-01 | 3 Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Shrewsbury 3 | R | -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3.1 | 3.3 | 2.25 |
| Polčas | 3.75 | 2.1 | 3 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 2 - 2
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 1 Polčas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
13' - 1st Corner - Blackpool -
14' - 2nd Corner - Blackpool -
25' - 3rd Corner - Wycombe -
41' - 1st Yellow Card - Blackpool -
45' - 1st Goal - Blackpool -
1-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Banks ~ Morgan ~(Blackpool)
- 46' ~ Substitution ~ Taylor ~ Casey ~(Wycombe)
-
55' - 2nd Yellow Card - Blackpool - 61' ~ Substitution ~ Quitirna ~ Boyd-Munce ~(Wycombe)
- 61' ~ Substitution ~ Woodrow ~ Bell ~(Wycombe)
- 66' ~ Substitution ~ Hansson ~ Bloxham ~(Blackpool)
- 74' ~ Substitution ~ Westergaard ~ Leahy ~(Wycombe)
- 74' ~ Substitution ~ Lowry ~ McNeilly ~(Wycombe)
- 82' ~ Substitution ~ Horsfall ~ Ashworth ~(Blackpool)
-
87' - 4th Corner - Wycombe - 90+7' ~ Substitution ~ Upton ~ Ihiekwe ~(Blackpool)
-
90+12' - 2nd Goal - Wycombe -
90+13' - 3rd Yellow Card - Blackpool -
1-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

