Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.75
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.75
Baerum
Baerum vs Jerv Profil tímov
Baerum
NajstaršieNedávne
PRVRPPVRVR
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapKryje6/8
Jerv
NajstaršieNedávne
VVVPRVRRRV
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje1/3
Posledné
| Baerum | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Jerv | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Baerum | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Jerv | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5, 3.0
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 15,
Priemer: 3.40,
Sm. odch.: 2.06, Medián: 3,
Modus: 2,
Viac: 53%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Baerum vs Jerv Časové rozloženie gólov/rohov
Baerum vs Jerv Vzájomné zápasy
Baerum vs Jerv Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Baerum Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-02-18 | Baerum |
4 - 0
4 - 1
|
Lyn Oslo | V | -1.5 | Viac |
|
||||||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-02-13 | 1 Honefoss |
2 - 0
2 - 0
|
Baerum | P |
|
||||||||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-02-06 | Baerum |
0 - 0
1 - 3
|
Sandefjord | P |
|
||||||||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-01-23 | 2 Baerum |
0 - 0
2 - 0
|
Stabaek | V | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-11-15 | 1 1 Mjondalen |
0 - 0
1 - 1
|
Baerum 4 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-11-09 | 1 3 Kristiansund BK |
0 - 0
0 - 2
|
Baerum 2 | V | -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-11-02 | Mjondalen |
1 - 0
1 - 1
|
Baerum 1 | R | -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-10-26 | Baerum |
3 - 2
6 - 2
|
Ham-Kam 1 | V | -2.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-10-19 | 1 Fredrikstad |
0 - 0
2 - 1
|
Baerum 2 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-10-05 | Baerum |
1 - 1
3 - 4
|
Sandefjord 1 | P | +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-09-28 | 2 Baerum |
0 - 1
1 - 1
|
Strommen 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-09-21 | Ullensaker/Kisa |
0 - 1
0 - 2
|
Baerum | V | Menej |
|
9-3 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | |||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-09-14 | 1 Baerum |
0 - 0
0 - 0
|
Ranheim 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-08-31 | Honefoss |
2 - 1
2 - 1
|
Baerum | P | Push |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-08-24 | Baerum |
0 - 0
1 - 0
|
Tromsdalen | V | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-08-17 | Alta |
2 - 2
2 - 3
|
Baerum | V | Viac |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | |||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-08-10 | Hodd |
0 - 3
0 - 4
|
Baerum | V | Viac |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-08-03 | Nest-Sotra |
1 - 1
1 - 2
|
Baerum | V |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-07-27 | Baerum |
0 - 0
1 - 0
|
Bryne | V | Menej |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-07-20 | Kristiansund BK |
3 - 0
4 - 1
|
Baerum | P | Viac | 10.5 | Viac |
|
9-9 (18) | 7-4 (11) | 4 (4-0) | 4 (2-2) | |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-06-22 | Baerum |
0 - 1
1 - 3
|
Mjondalen | P | +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2014-06-15 | Tromsdalen |
1 - 2
2 - 3
|
Baerum | V | Viac |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-06-09 | Baerum |
1 - 0
1 - 0
|
Fredrikstad | V | Menej |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Nórsko - 1. divízia | 2014-05-20 | Baerum |
2 - 1
3 - 1
|
Ullensaker/Kisa | V |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | (-) | (-) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Jerv Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-02-01 | Jerv |
0 - 0
0 - 2
|
FK Arendal 1 | P |
|
||||||||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-01-28 | 1 1 Vindbjart |
0 - 0
2 - 0
|
Jerv 1 | P | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-10-11 | 2 Fram |
0 - 0
0 - 2
|
Jerv 4 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-09-22 | Odd II |
0 - 0
0 - 0
|
Jerv | R | +0.5 | Menej |
|
||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-09-07 | Vindbjart |
1 - 1
1 - 1
|
Jerv | R | Menej |
|
|||||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-08-24 | Strømsgodset 2 |
0 - 0
2 - 2
|
Jerv | R | Push |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-08-17 | Jerv |
1 - 0
2 - 1
|
Kongsvinger | V | Menej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-08-09 | Asker |
1 - 2
3 - 3
|
Jerv | R | Viac |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-08-02 | Jerv |
2 - 0
3 - 4
|
Ørn Horten | P | Viac |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-07-26 | Jerv |
0 - 1
3 - 1
|
Notodden | V |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | (-) | (-) | ||||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-07-19 | Pors Grenland |
0 - 0
0 - 1
|
Jerv | V | Menej |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-06-28 | Jerv |
0 - 0
3 - 1
|
Fram | V | Viac |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-06-21 | Birkebeineren |
0 - 1
2 - 3
|
Jerv | V | Viac |
|
5-10 (15) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-06-06 | Jerv |
1 - 0
5 - 2
|
Odd II | V | Viac |
|
10-2 (12) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | |||
| Nórsko - 2. divízia - skupina 1 | 2014-05-25 | Jerv |
1 - 0
2 - 0
|
Vindbjart | V |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | (-) | (-) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.61 | 4 | 5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | Hostia@2 |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.75) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 8 - 2
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
-
1' - 1st Corner - Baerum -
17' - 1st Yellow Card - Jerv -
23' - 2nd Yellow Card - Jerv -
34' - 2nd Corner - Jerv -
37' - 3rd Corner - Baerum -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Baerum
-
53' - 4th Corner - Baerum -
58' - 5th Corner - Jerv -
65' - 6th Corner - Baerum -
69' - 1st Goal - Jerv - Race to 5 Corners - Baerum
-
77' - 7th Corner - Baerum -
82' - 8th Corner - Baerum - Race to 7 Corners - Baerum
-
83' - 9th Corner - Baerum -
88' - 3rd Yellow Card - Baerum -
90+1' - 10th Corner - Baerum -
0-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

