Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.5
Góly spolu
Menej 10.0
Rohy spolu
-0.25
Ayr
Ayr vs Partick Profil tímov
Ayr
Hodnotenie sa pripravuje
RPRPRVRVVVNedávneV ráži+1.6 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Partick
Hodnotenie sa pripravuje
RVVVRPVVVVNedávneV ráži+0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapKryje7/10
Ayr vs Partick Fakty o zápase
Ayr
4V-4R-2P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prehra 20%2
Góly spolu 2.5
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Rohy spolu 10.0
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 20%2
Prehra 40%4
Partick
7V-2R-1P v posledných 10 zápasoch, s 22 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.2 za, 1.1 proti. Výhry 70%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
Konečný výsledok
Výhra 70%7
Remíza 20%2
Prehra 10%1
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Rohy spolu 10.0
Viac 50%5
Neplatné 10%1
Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 0%0
Prehra 30%3
Posledné
| Ayr | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Ayr | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohovČiara 10.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.25,
Sm. odch.: 1.61, Medián: 2,
Modus: 1,
Viac: 38%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Ayr vs Partick Časové rozloženie gólov/rohov
Ayr vs Partick Vzájomné zápasy
Ayr vs Partick Zobraziť celé H2H →| Ayr Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Championship | 2022-04-29 | Ayr |
2 - 0
3 - 1
|
Partick 2 | V | -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-02-01 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2021-11-13 | 2 Ayr |
0 - 2
0 - 4
|
Partick | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2021-10-02 | 2 Partick |
2 - 0
4 - 0
|
Ayr 2 | P | -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2020-01-31 | 3 Partick |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 3 | R | 0.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2019-11-02 | Ayr |
2 - 0
4 - 1
|
Partick | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Championship | 2019-08-31 | 2 1 Partick |
2 - 1
2 - 3
|
Ayr 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2019-04-27 | Partick |
1 - 1
1 - 2
|
Ayr 3 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2019-04-23 | 2 Ayr |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 1 | P | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2018-10-27 | 1 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Ayr 3 | V | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2018-08-04 | 1 Ayr |
2 - 0
2 - 0
|
Partick 2 | V | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Škótsky ligový pohár | 2018-07-28 | 1 Partick |
0 - 1
0 - 2
|
Ayr | V | -1.0 | Menej |
|
12-2 (14) | 9-2 (11) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ayr Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Championship | 2022-09-03 | 1 Morton |
0 - 1
1 - 2
|
Ayr 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-26 | 1 Ayr |
1 - 1
3 - 1
|
Dundee 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-20 | Cove Rangers |
0 - 0
1 - 2
|
Ayr | V | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-13 | 1 Ayr |
1 - 1
2 - 2
|
Hamilton 1 | R | -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-05 | 2 Queen's Park |
2 - 0
2 - 3
|
Ayr | V | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-07-30 | Ayr |
0 - 0
0 - 0
|
Arbroath | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-23 | St Johnstone |
1 - 0
1 - 0
|
Ayr 1 | P | -1.0 | Menej |
|
12-7 (19) | 9-3 (12) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-19 | 1 3 Annan Athletic |
0 - 0
1 - 1
|
Ayr 6 | R | +0.5 | Menej |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-12 | 2 Ayr |
0 - 1
0 - 3
|
Queen of South 1 | P | -0.5 | Viac |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-09 | 1 Ayr |
0 - 0
0 - 0
|
Elgin 2 | R | -1.5 | Menej |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2022-06-23 | Ayr |
1 - 1
1 - 1
|
Dumbarton | R | -1.0, -1.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Škótsko - Championship | 2022-04-29 | Ayr |
2 - 0
3 - 1
|
Partick 2 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-23 | 1 Queen of South |
0 - 0
1 - 1
|
Ayr 3 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-16 | 3 Dunfermline |
0 - 1
2 - 1
|
Ayr 1 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-09 | 1 Ayr |
0 - 2
2 - 2
|
Inverness CT | R | 0.0 | Viac | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-01 | 2 Ayr |
0 - 1
1 - 1
|
Hamilton 3 | R | 0.0 | Push | 10.5 | Viac |
|
6-8 (14) | 5-7 (12) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-26 | 1 Morton |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 1 | R | 0.0 | Push | 10.5 | Viac |
|
5-9 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-19 | 3 Arbroath |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-05 | Raith |
0 - 3
0 - 4
|
Ayr 1 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-02-26 | 2 Ayr |
0 - 1
0 - 1
|
Queen of South 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-02-19 | 1 2 Inverness CT |
0 - 1
1 - 2
|
Ayr 1 | V | -0.5 | Viac |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Škótsko - Championship | 2022-02-05 | 3 Ayr |
1 - 1
1 - 1
|
Dunfermline 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-02-01 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 3 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-01-29 | 2 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 3 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - FA Cup | 2022-01-22 | 1 Ayr |
0 - 2
0 - 2
|
St Mirren 1 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-12 (16) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-01-15 | 4 Ayr |
0 - 1
0 - 2
|
Morton | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-01-08 | 1 Ayr |
1 - 0
1 - 0
|
Arbroath | V | +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Škótsko - Championship | 2021-12-26 | 2 Ayr |
1 - 0
2 - 0
|
Raith 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2021-12-18 | 2 Queen of South |
2 - 0
3 - 0
|
Ayr 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2021-12-10 | Ayr |
0 - 1
1 - 1
|
Hamilton 2 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Partick Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Škótsko - Championship | 2022-09-03 | 1 3 Arbroath |
0 - 0
0 - 2
|
Partick 2 | V | 0.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Škótsky ligový pohár | 2022-08-30 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Arbroath 2 | V | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-27 | Partick |
2 - 1
2 - 1
|
Raith 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-19 | 1 Partick |
2 - 0
4 - 1
|
Inverness CT 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-13 | 3 Queen's Park |
1 - 0
3 - 2
|
Partick | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Škótsko - Championship | 2022-08-06 | 1 Partick |
0 - 1
1 - 1
|
Hamilton 2 | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-07-30 | Dundee |
0 - 2
2 - 3
|
Partick | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-23 | Partick |
2 - 0
4 - 2
|
Montrose 1 | V | -1.0 | Viac |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-19 | Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Fraserburgh | V | -2.0, -2.5 | Menej |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-13 | Kilmarnock |
1 - 1
1 - 1
|
Partick | R | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsky ligový pohár | 2022-07-09 | 1 Stenhousemuir |
0 - 0
1 - 2
|
Partick | V | +1.0, +1.5 | Viac |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| UK Friendlies | 2022-06-21 | Alloa |
0 - 1
1 - 3
|
Partick | V | 0.0, +0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Premiership - play-off | 2022-05-06 | Inverness CT |
1 - 0
1 - 0
|
Partick | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Škótsko - Premiership - play-off | 2022-05-03 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 2
|
Inverness CT 2 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-29 | Ayr |
2 - 0
3 - 1
|
Partick 2 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-23 | Partick |
1 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-16 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-08 | 1 Queen of South |
0 - 0
0 - 1
|
Partick 4 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-04-02 | Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Arbroath | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-26 | Kilmarnock |
1 - 0
2 - 1
|
Partick 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-22 | 1 Dunfermline |
3 - 1
4 - 1
|
Partick 2 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-7 (10) | 2-6 (8) | 6 (1-5) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-19 | 3 Partick |
0 - 2
0 - 4
|
Hamilton 2 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-12 | 3 Morton |
0 - 1
2 - 1
|
Partick 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-08 | 1 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Queen of South 2 | V | -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-04 | Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Inverness CT | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Škótsko - Championship | 2022-03-01 | 3 Arbroath |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-02-26 | Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 3 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Škótsko - Championship | 2022-02-22 | 1 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Morton 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Škótsko - Championship | 2022-02-01 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 3 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Škótsko - FA Cup | 2022-01-22 | 1 3 Partick |
1 - 0
1 - 0
|
Airdrieonians 2 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.2 | 3.3 | 2.9 |
| Polčas | 2.875 | 2.1 | 3.5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.25) | Domáci@2 | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | Viac@2 | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

