Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Viac 9.0
Rohy spolu
-0.5
Ascoli
Ascoli vs Empoli Profil tímov
88Celkom
AscoliTaliansko - Serie B · Sila v porovnaní s 27 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránkaObranaSlabá stránkaÚtok
RVVPVRVPVRNedávnePokles-0.7 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Tím druhého polčasuTím obratovViac ako 2.5 karty v 9 z posledných 10Oba skórovali v 6 z posledných 10
61Celkom
EmpoliTaliansko - Serie B · Sila v porovnaní s 27 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaAktuálna forma
PVRRVPVPPPNedávnePokles-0.4 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Ascoli vs Empoli Fakty o zápase
Ascoli
4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 60%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Rohy spolu 9.0
Viac 60%6
Neplatné 10%1
Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 20%2
Prehra 40%4
Empoli
3V-3R-4P v posledných 10 zápasoch, s 10 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.0 za, 1.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 30%3
Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Rohy spolu 9.0
Viac 0%0
Neplatné 20%2
Menej 80%8
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prehra 50%5
Posledné
| Ascoli | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Empoli | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Ascoli | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Empoli | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohovČiara 9.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.43,
Sm. odch.: 1.51, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 35%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Ascoli vs Empoli Časové rozloženie gólov/rohov
Ascoli vs Empoli Vzájomné zápasy
Ascoli vs Empoli Zobraziť celé H2H →| Ascoli Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Taliansko - Serie B | 2021-05-01 | 3 Ascoli |
1 - 0
2 - 0
|
Empoli 3 | V | +0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2020-12-30 | 1 Empoli |
0 - 1
1 - 1
|
Ascoli 4 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2020-07-13 | 5 Ascoli |
1 - 0
1 - 0
|
Empoli 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2019-12-07 | 2 Empoli |
0 - 1
2 - 1
|
Ascoli 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2018-02-10 | 2 Ascoli |
0 - 1
1 - 2
|
Empoli 4 | P | +0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2017-09-16 | 2 Empoli |
1 - 0
3 - 0
|
Ascoli 3 | P | -1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ascoli Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Taliansko - Serie B | 2026-10-10 | 4 Sudtirol |
0 - 0
0 - 0
|
Ascoli 1 | R | 0.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-09-19 | 2 Ascoli |
0 - 1
3 - 1
|
Avellino 2 | V | -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-09-12 | 4 Padova |
0 - 0
1 - 0
|
Ascoli 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-09-05 | 2 Ascoli |
0 - 0
1 - 0
|
Benevento 4 1 | V | 0.0 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-08-29 | 4 Ascoli |
0 - 0
1 - 1
|
Carrarese 3 | R | -0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-08-23 | 2 Verona |
1 - 0
1 - 2
|
Ascoli 4 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Coppa Italia | 2026-08-16 | 1 Janov |
2 - 1
4 - 1
|
Ascoli 1 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
8-2 (10) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Coppa Italia | 2026-08-08 | 2 Ascoli |
1 - 1
3 - 1
|
Potenza 2 | V | -1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-08-02 | Ascoli |
0 - 0
1 - 2
|
Lazio | P | +1.0 | Push | 8.0 | Viac |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-07-26 | 2 Frosinone |
0 - 0
1 - 0
|
Ascoli 2 | P | -0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-06-07 | 4 Ascoli |
1 - 0
3 - 0
|
Union Brescia 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Viac |
|
5-10 (15) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-06-02 | 2 Union Brescia |
1 - 1
1 - 1
|
Ascoli 2 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Viac |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-27 | Catania |
2 - 0
2 - 1
|
Ascoli | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-24 | Ascoli |
1 - 0
4 - 0
|
Catania | V | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-20 | Ascoli |
0 - 0
1 - 0
|
Potenza 1 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
12-3 (15) | 10-1 (11) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-17 | 2 Potenza |
0 - 0
0 - 0
|
Ascoli | R | +0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-04-26 | 2 Campobasso |
0 - 0
1 - 0
|
Ascoli | P | +1.0, +1.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
2-11 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-04-18 | 1 Ascoli |
0 - 0
1 - 0
|
FC Guidonia Montecelio 1937 1 | V | -1.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-04-11 | 2 Forli |
0 - 1
0 - 3
|
Ascoli 2 | V | +0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-04-04 | 2 Ascoli |
0 - 1
2 - 1
|
Vis Pesaro 2 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-03-30 | 2 Arezzo |
1 - 1
1 - 2
|
Ascoli 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-03-15 | 1 Gubbio |
0 - 1
1 - 3
|
Ascoli 3 | V | +0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-03-09 | 2 Ascoli |
0 - 0
2 - 0
|
Ravenna 1 | V | -0.5 | Push | 9.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-03-04 | 1 1 Sambenedettese |
0 - 0
0 - 1
|
Ascoli 3 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 8.5 | Menej |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-02-28 | 4 Ascoli |
2 - 0
3 - 0
|
AC Carpi 2 | V | -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
1-11 (12) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-02-22 | 3 Pontedera |
0 - 1
1 - 3
|
Ascoli 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 8.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-02-15 | AC Bra |
1 - 0
1 - 3
|
Ascoli 1 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 8.0 | Viac |
|
5-9 (14) | 5-6 (11) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-02-12 | 1 Ascoli |
1 - 2
2 - 2
|
Torres 3 | R | -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-02-08 | 1 ASD Pineto Calcio |
1 - 2
1 - 3
|
Ascoli 3 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 8.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina B | 2026-01-30 | 2 Ascoli |
3 - 1
3 - 1
|
Livorno 1 | V | -1.0 | Viac | 8.0 | Viac |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Empoli Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Taliansko - Serie B | 2026-10-10 | 1 Empoli |
0 - 0
2 - 4
|
Palermo 1 | P | +0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-09-20 | 2 Modena |
0 - 1
2 - 1
|
Empoli 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-09-11 | 1 1 Empoli |
0 - 0
0 - 1
|
Arezzo 1 | P | -0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-09-05 | Carrarese |
0 - 0
0 - 1
|
Empoli 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-08-30 | 2 Mantova |
0 - 0
3 - 1
|
Empoli 6 | P | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie B | 2026-08-22 | 1 1 Empoli |
1 - 0
1 - 0
|
Cremonese 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Taliansko - Coppa Italia | 2026-08-17 | Pisa |
1 - 0
1 - 1
|
Empoli 3 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-08-08 | Livorno |
0 - 0
1 - 1
|
Empoli | R | +0.5, +1.0 | Menej | 8.0 | Viac |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-08-01 | Empoli |
1 - 0
1 - 1
|
Spezia | R | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-07-25 | 1 Empoli |
1 - 0
1 - 0
|
Virtus Entella | V | -0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-05-08 | 2 Monza |
1 - 1
2 - 2
|
Empoli 3 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Taliansko - Serie B | 2026-05-01 | 3 Empoli |
0 - 0
1 - 0
|
Avellino 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie B | 2026-04-25 | Venezia |
0 - 0
2 - 0
|
Empoli 2 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
9-6 (15) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie B | 2026-04-19 | 1 Empoli |
0 - 1
1 - 1
|
Virtus Entella 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-04-12 | 2 Padova |
0 - 0
1 - 0
|
Empoli 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-04-06 | 2 Sampdoria |
0 - 0
1 - 0
|
Empoli 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Taliansko - Serie B | 2026-03-22 | 2 Empoli |
2 - 1
4 - 2
|
Pescara 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-03-17 | 1 Spezia |
0 - 0
1 - 1
|
Empoli 5 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-03-14 | 3 Empoli |
0 - 2
2 - 2
|
Mantova 2 | R | -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-03-08 | 1 Catanzaro |
0 - 2
3 - 2
|
Empoli 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-03-04 | 2 Bari |
1 - 1
2 - 1
|
Empoli 1 1 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie B | 2026-02-28 | Empoli |
0 - 1
1 - 1
|
Cesena 1 | R | 0.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
13-1 (14) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 6 (5-1) |
| Taliansko - Serie B | 2026-02-20 | 1 Frosinone |
1 - 1
2 - 2
|
Empoli 4 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-02-15 | 4 Empoli |
0 - 1
1 - 1
|
AC Reggiana 2 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Taliansko - Serie B | 2026-02-11 | 1 Empoli |
1 - 0
1 - 2
|
Juve Stabia | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-02-07 | 2 Palermo |
1 - 1
3 - 2
|
Empoli 4 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-01-31 | 1 Empoli |
0 - 0
0 - 0
|
Modena 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Taliansko - Serie B | 2026-01-23 | Carrarese |
1 - 0
2 - 0
|
Empoli 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-01-17 | Empoli |
0 - 1
0 - 1
|
Sudtirol 5 | P | 0.0 | Menej | 8.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Taliansko - Serie B | 2026-01-10 | 3 Cesena |
0 - 0
0 - 1
|
Empoli 2 | V | -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
12-2 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.95 | 3.25 | 3.75 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.5) | Domáci@2 | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 9.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

