so, Apr 17, 2021 · 19:45
Antverpy
9 3
3 - 2
Celý zápas · Polčas 0-1
Genk
4 2
NajstaršieNedávne
PPVVPV
3.00
3.50
2.30
NedávneNajstaršie
VVRVVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
-0.25
Genk
Antverpy
PRPRPPVVPVNedávneZlepšenie+0.4 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryje3/10
Genk
VPPVVVVRVVNedávneV ráži+0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapKryje7/10
Antverpy

3V-2R-5P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 23 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 2.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 20%2 Prehra 50%5
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prehra 60%6
Genk

7V-1R-2P v posledných 10 zápasoch, s 22 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.2 za, 1.2 proti. Výhry 70%, AH výhra 70%, góly Over 80%, rohy Over 30%.

Konečný výsledok
Výhra 70%7 Remíza 10%1 Prehra 20%2
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 80%8 Neplatné 0%0 Menej 20%2
Rohy spolu 9.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prehra 30%3
Posledné
Antverpy
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Genk
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Antverpy
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Genk
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Antverpy Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-06 1 Genk
2 - 1
4 - 2
Antverpy 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2020-02-13 2 Antverpy
1 - 1
1 - 1
Genk 2 R 0.0, -0.5 Menej 9.5
Belgicko - Pohár 2019-12-03 2 Antverpy
1 - 1
2 - 2
Genk 4 R 0.0, -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2019-10-30 Genk
0 - 1
2 - 2
Antverpy 3 1 R -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2019-05-03 Genk
1 - 0
4 - 0
Antverpy 6 P -0.5, -1.0 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2019-04-02 3 Antverpy
1 - 0
1 - 0
Genk 2 V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Viac
5-9 (14) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2019-02-24 2 Genk
0 - 0
0 - 0
Antverpy 5 R -0.5, -1.0 Menej 10.0 Viac
10-2 (12) 4-1 (5) 2 (2-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-10-31 3 Antverpy
2 - 0
2 - 4
Genk 3 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
5-6 (11) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-02-23 1 Genk
1 - 0
4 - 0
Antverpy 4 1 P -0.5 Viac 10.0 Viac
8-7 (15) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2017-08-13 1 Antverpy
1 - 4
3 - 5
Genk 1 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Antverpy Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2021-04-12 3 Royal Excel Mouscron
0 - 1
2 - 3
Antverpy 1 1 V +0.5, +1.0 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2021-04-05 Antverpy
0 - 0
1 - 4
Anderlecht 1 P 0.0, +0.5 Viac 9.0
Belgicko - 1. divízia A 2021-03-21 1 3 Club Brugge
0 - 2
0 - 2
Antverpy 2 V -1.0, -1.5 Menej 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2021-03-06 1 1 Antverpy
1 - 0
4 - 2
KV Kortrijk 1 V -0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2021-03-01 1 OH Leuven
2 - 0
2 - 0
Antverpy 2 P +0.5 Menej 9.5
Európska liga UEFA 2021-02-25 2 Rangers
1 - 1
5 - 2
Antverpy 2 P -0.5, -1.0 Viac 10.0 Push
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia A 2021-02-21 Antverpy
0 - 0
0 - 0
Sint-Truidense 1 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
3-4 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európska liga UEFA 2021-02-18 1 2 Antverpy
2 - 1
3 - 4
Rangers 3 P +0.5 Viac 9.5 Menej
0-4 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2021-02-14 1 Standard Liege
1 - 1
1 - 1
Antverpy 4 R 0.0 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgicko - Pohár 2021-02-10 Club Brugge
0 - 0
3 - 1
Antverpy 3 P -1.0 Viac 9.5 Viac
7-3 (10) 5-1 (6) 0 (0-0) 4 (2-2)
Belgicko - 1. divízia A 2021-02-07 4 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
1 - 2
Antverpy 3 V +0.5 Viac 10.0 Viac
5-7 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-29 2 Antverpy
1 - 1
3 - 2
Waasland-Beveren 1 V -1.0,-1.5 Viac 10.0 Viac
12-2 (14) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-26 2 Eupen
0 - 2
0 - 2
Antverpy 1 V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Menej
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-23 3 Antverpy
1 - 1
1 - 2
KV Oostende 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
4-4 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-20 2 Antverpy
0 - 0
1 - 0
Cercle Brugge 3 V -0.5 Menej 9.5 Viac
2-8 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 4 (0-4)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-17 1 Gent
0 - 0
0 - 1
Antverpy 3 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-10 1 KV Mechelen
0 - 0
3 - 0
Antverpy 3 P 0.0 Push 9.5 Viac
6-4 (10) 6-1 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-27 1 Antverpy
0 - 0
2 - 1
Charleroi 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
8-2 (10) 4-0 (4) 3 (3-0) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-20 1 Waasland-Beveren
0 - 3
0 - 3
Antverpy 4 V +1.0 Push 10.0 Viac
5-7 (12) 4-4 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-16 2 Antverpy
0 - 1
0 - 1
Zulte-Waregem 3 P -1.0, -1.5 Menej 9.5 Menej
2-4 (6) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-13 1 3 Antverpy
0 - 1
0 - 2
Club Brugge 1 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
2-9 (11) 1-5 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Európska liga UEFA 2020-12-10 1 Tottenham
0 - 0
2 - 0
Antverpy 2 P -1.5 Menej 9.5 Menej
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-06 1 Genk
2 - 1
4 - 2
Antverpy 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Európska liga UEFA 2020-12-03 Antverpy
1 - 0
3 - 1
Ludogorets Razgrad 4 1 V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
9-4 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-11-30 3 Antverpy
2 - 2
3 - 2
OH Leuven 5 V -1.0 Viac 10.0 Viac
11-3 (14) 8-1 (9) 1 (1-0) 3 (1-2)
Európska liga UEFA 2020-11-26 1 2 LASK Linz
0 - 0
0 - 2
Antverpy 2 V -0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-11-21 KV Oostende
0 - 0
1 - 1
Antverpy R 0.0, +0.5 Menej 10.0 Viac
7-5 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-11-08 Antverpy
1 - 0
1 - 1
Standard Liege 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Európska liga UEFA 2020-11-05 3 Antverpy
0 - 0
0 - 1
LASK Linz 3 1 P 0.0 Menej 10.0 Push
5-5 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-11-01 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Antverpy 3 P 0.0 Menej 9.5 Viac
4-6 (10) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Genk Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2021-04-11 Genk
3 - 0
4 - 0
Sint-Truidense 1 V -1.0 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2021-04-05 1 OH Leuven
0 - 1
2 - 3
Genk V +0.5, +1.0 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2021-03-19 2 Genk
0 - 0
2 - 2
Standard Liege 4 R 0.0, -0.5 Viac 9.5
Belgicko - Pohár 2021-03-14 3 Anderlecht
0 - 1
1 - 2
Genk 1 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2021-03-07 1 Genk
2 - 0
2 - 0
Cercle Brugge 3 1 V -0.5 Menej 9.5
Belgicko - Pohár 2021-03-04 Genk
2 - 0
4 - 1
KV Mechelen 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
3-4 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-02-26 2 Charleroi
1 - 1
1 - 2
Genk 2 V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2021-02-21 2 Genk
0 - 0
1 - 2
KFCO Beerschot Wilrijk 3 P -1.0 Push 10.0 Viac
10-3 (13) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-02-17 1 KV Oostende
2 - 1
3 - 1
Genk 2 P 0.0 Viac 10.0 Menej
4-2 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - Pohár 2021-02-10 1 Genk
0 - 0
1 - 0
Sint-Truidense V -0.5 Menej 9.5 Menej
1-2 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2021-02-07 3 Genk
1 - 2
1 - 2
Anderlecht 2 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
5-2 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-30 2 KV Mechelen
0 - 0
0 - 0
Genk 3 R -0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-27 Genk
1 - 0
3 - 2
Zulte-Waregem V -1.0 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-24 Club Brugge
1 - 2
3 - 2
Genk 1 P -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
7-2 (9) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-21 1 2 Genk
1 - 1
1 - 1
Gent 4 R 0.0 Menej 9.5 Menej
0-4 (4) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-16 2 Royal Excel Mouscron
1 - 0
2 - 0
Genk 2 1 P +0.5, +1.0 Menej 9.0 Viac
8-4 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-09 1 KV Kortrijk
1 - 1
2 - 1
Genk 2 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2021-01-06 3 Eupen
1 - 2
1 - 4
Genk 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
6-1 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-27 Genk
1 - 1
1 - 1
Waasland-Beveren 3 R -1.5 Menej 10.0 Viac
6-5 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-19 1 Genk
1 - 0
2 - 0
KV Kortrijk 2 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-11 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Genk 3 P 0.0 Menej 9.5 Viac
7-5 (12) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-06 1 Genk
2 - 1
4 - 2
Antverpy 3 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia A 2020-11-28 2 Cercle Brugge
0 - 4
1 - 5
Genk V +0.5 Viac 10.0 Menej
2-6 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2020-11-22 1 Genk
1 - 1
4 - 1
Royal Excel Mouscron 4 V -1.5 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-11-07 1 4 Sint-Truidense
1 - 2
1 - 2
Genk 2 V +0.5 Viac 9.5 Viac
11-4 (15) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-10-30 1 Genk
1 - 0
4 - 0
Eupen 2 V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Menej
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2020-10-26 1 Gent
1 - 1
1 - 2
Genk 2 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
8-3 (11) 3-2 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-10-18 1 3 Genk
1 - 0
2 - 1
Charleroi 2 V 0.0 Viac 9.5 Menej
4-5 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2020-10-03 3 Waasland-Beveren
0 - 0
1 - 1
Genk 3 R +1.0, +1.5 Menej 9.5 Viac
4-6 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-09-28 1 1 Genk
1 - 1
2 - 2
KV Oostende 5 R -0.5 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 1-0 (1) 1 (1-0) 4 (2-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 3 3.5 2.3
Polčas 3.4 2.3 2.875
Ázijský hendikep
Celý (+0.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) Viac@2 [email protected]
Polčas (4.5) Viac@2 [email protected]
Góly spolu
Celý (2.75) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 2 , Roh: 9 - 4

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5, 3.0

8
Strely na bránu
7
15
Strely mimo
13
98
Útok
108
89
Nebezpečný útok
71
49
Držanie lopty %
51

Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 3 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5

2
Strely na bránu
4
8
Strely mimo
7
42
Útok
62
42
Nebezpečný útok
45
44
Držanie lopty %
56
  • 5' - 1st Corner - Genk
  • 6' - 2nd Corner - Genk
  • 12' - 3rd Corner - Genk
  • Race to 3 Corners - Genk
  • 18' - 4th Corner - Antverpy
  • 22' - 1st Goal - Genk
  • 26' - 5th Corner - Antverpy
  • 31' - 1st Yellow Card - Genk
  • 36' - 6th Corner - Antverpy
  • 40' - 7th Corner - Antverpy
  • 44' - 2nd Yellow Card - Antverpy
  • 0-1 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - Antverpy
  • 48' - 8th Corner - Antverpy
  • 51' - 9th Corner - Antverpy
  • 55' - 3rd Yellow Card - Antverpy
  • 64' - 2nd Goal - Genk
  • 69' - 3rd Goal - Antverpy
  • 70' Substitution - Gerkens for Verstraete - Antverpy
  • 70' Substitution - Miyoshi for Lukaku - Antverpy
  • Race to 7 Corners - Antverpy
  • 76' - 10th Corner - Antverpy
  • 81' - 11th Corner - Genk
  • 85' - 12th Corner - Antverpy
  • 89' - 4th Yellow Card - Antverpy
  • 90' - 4th Goal - Antverpy
  • 90+1' - 5th Yellow Card - Genk
  • 90+2' - 13th Corner - Antverpy
  • Race to 9 Corners - Antverpy
  • 90+2' - 5th Goal - Antverpy
  • 88' Substitution - Avenatti for Buta - Antverpy
  • 3-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia