ne, Jun 2, 2024 · 13:00
Alta
5 3
1 - 2
Celý zápas · Polčas 0-1
Grorud
2 2 1
NajstaršieNedávne
PPRVVP
2.38
4.20
2.15
NedávneNajstaršie
VRPRRV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 3.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
0.0
Grorud
Alta
RRPRPPRVVPNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapNekryje2/10
Grorud
RPRVVRRPRVNedávneStabilné-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 19
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapKryje6/10
Alta

2V-4R-4P v posledných 10 zápasoch, s 21 strelenými a 23 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.1 za, 2.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 80%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 40%4 Prehra 40%4
Góly spolu 3.5
Viac 80%8 Neplatné 0%0 Menej 20%2
Ázijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 30%3 Prehra 50%5
Grorud

4V-4R-2P v posledných 10 zápasoch, s 27 strelenými a 14 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.7 za, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prehra 20%2
Góly spolu 3.5
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prehra 40%4
Posledné
Alta
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Grorud
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Alta
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Grorud
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Alta Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2023-03-19 4 Grorud
0 - 0
0 - 1
Alta 2 V -0.5, -1.0 Menej
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2019-04-22 4 Grorud
0 - 1
0 - 2
Alta 2 V -0.5 Menej
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2018-06-09 2 Grorud
0 - 0
0 - 0
Alta 1 R 0.0 Menej 9.5
Európa - priateľské zápasy 2018-02-11 2 Grorud
0 - 0
3 - 0
Alta P 0.0 Viac
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2017-06-10 Grorud
0 - 1
2 - 2
Alta 5 R -0.5 Viac
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2016-08-07 3 Grorud
1 - 0
4 - 0
Alta 1 P -0.5 Viac 9.5 Menej
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2016-04-24 Alta
1 - 0
1 - 2
Grorud 1 P -0.5, -1.0 Menej
7-5 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Alta Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-25 1 3 Strindheim
1 - 0
3 - 1
Alta 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.5
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-20 1 Alta
0 - 0
5 - 0
Junkeren 1 V -1.0, -1.5 Viac
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-12 1 Valerenga 2
1 - 1
2 - 4
Alta 1 V +0.5, +1.0 Viac 10.0
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-05 1 Alta
1 - 1
2 - 2
Strommen 3 R 0.0, -0.5 Viac
Nórsky pohár 2024-05-01 1 2 Alta
1 - 2
3 - 4
Stabaek P +0.5 Viac
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-28 1 Tromsdalen
1 - 0
4 - 2
Alta 3 1 P -0.5, -1.0 Viac
7-2 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-21 Alta
0 - 1
1 - 1
Ullensaker/Kisa 2 R 0.0 Menej
6-7 (13) 1-3 (4) 2 (1-1) 4 (2-2)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-14 Follo
1 - 0
4 - 0
Alta P 0.0 Viac 10.5 Viac
10-6 (16) 7-2 (9) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-07 1 Alta
0 - 1
2 - 2
Kjelsås 1 R 0.0 Viac
3-1 (4) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-10-29 2 Alta
1 - 1
1 - 1
Ullensaker/Kisa 3 R 0.0 Menej
5-5 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-10-09 2 Alta
3 - 0
7 - 1
Brann 2 V -2.0, -2.5 Viac
5-2 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-09-30 3 Stjørdals/Blink
0 - 1
4 - 2
Alta 1 P -0.5, -1.0 Viac
4-5 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-09-24 Alta
1 - 0
3 - 0
Kvik Halden FK 2 V -0.5 Menej
9-7 (16) 6-3 (9) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-09-16 1 Strommen
0 - 0
1 - 0
Alta 2 P -0.5 Menej 10.0 Push
6-4 (10) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-09-03 1 Alta
0 - 0
1 - 1
Baerum 1 R -0.5 Menej
3-5 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-08-27 1 Junkeren
0 - 1
0 - 1
Alta V -0.5 Menej
9-3 (12) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-08-19 4 Alta
0 - 1
1 - 1
Sotra 2 R -0.5 Menej
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-08-12 2 Alta
0 - 0
0 - 1
Levanger P +0.5, +1.0 Menej
6-6 (12) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-08-05 1 3 Ullern
1 - 1
1 - 3
Alta 5 V 0.0 Viac 10.5 Menej
7-3 (10) 6-2 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-07-31 1 Alta
1 - 1
2 - 1
Strømsgodset 2 4 V -1.5, -2.0 Menej
7-5 (12) 5-3 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-07-22 Levanger
2 - 0
5 - 1
Alta P -1.5 Viac
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-06-25 1 Alta
2 - 0
4 - 2
Stjørdals/Blink 1 V -0.5, -1.0 Viac
5-4 (9) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-06-19 Brann 2
2 - 1
5 - 1
Alta 4 P 0.0, +0.5 Viac
7-5 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 4 (3-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-06-03 2 Kvik Halden FK
0 - 1
1 - 2
Alta 1 V -0.5 Push 10.5 Viac
6-5 (11) 3-4 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-05-29 2 Sotra
0 - 1
2 - 1
Alta P -0.5, -1.0 Menej 10.0 Viac
9-10 (19) 6-1 (7) 0 (0-0) 4 (1-3)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-05-14 3 Alta
1 - 0
2 - 1
Ullern V -1.0 Push
5-7 (12) 5-2 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-05-06 2 Baerum
3 - 2
4 - 3
Alta P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
7-9 (16) 4-3 (7) 3 (0-3) 5 (0-5)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-04-22 Ullensaker/Kisa
2 - 1
5 - 1
Alta 5 P -1.5, -2.0 Viac
3-4 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2023-04-10 3 Tromsdalen
3 - 1
5 - 2
Alta 1 P -0.5 Viac
6-3 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2023-03-19 4 Grorud
0 - 0
0 - 1
Alta 2 V -0.5, -1.0 Menej
1-5 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Grorud Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-25 Grorud
6 - 0
8 - 0
Gjovik/Lyn 2 V -2.0 Viac 10.5
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-20 1 Stjørdals/Blink
2 - 1
2 - 2
Grorud 1 R -0.5, -1.0 Viac 10.5
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-12 Grorud
0 - 2
1 - 3
Kjelsås P 0.0 Viac 9.0
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-05-04 1 Grorud
1 - 0
2 - 2
Eidsvold TF 2 R -1.5 Viac 10.0
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-27 Ullensaker/Kisa
0 - 1
1 - 1
Grorud R 0.0, -0.5 Menej
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-21 3 Grorud
3 - 0
4 - 1
Tromsdalen 2 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-13 1 Junkeren
1 - 4
2 - 5
Grorud 1 V 0.0 Viac 9.0 Menej
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nórsky pohár 2024-04-10 Frigg
0 - 0
0 - 0
Grorud 1 R 0.0, +0.5 Menej
2-8 (10) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 2024-04-06 1 Grorud
1 - 2
1 - 3
Strindheim 1 P -1.0 Viac 9.5 Viac
8-2 (10) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2024-03-30 1 Grorud
1 - 0
3 - 0
Follo 2 V 0.0, -0.5 Menej
4-2 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2024-03-02 2 Nordstrand
0 - 1
0 - 1
Grorud 2 V 0.0, +0.5 Menej
1-5 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2024-02-27 Grorud
1 - 0
1 - 1
Eidsvold TF R -0.5 Menej 9.5 Viac
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (0-3)
Európa - priateľské zápasy 2024-02-17 2 Arendal
0 - 0
0 - 0
Grorud 1 R 0.0, -0.5 Menej
9-2 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 6 (5-1)
Európa - priateľské zápasy 2024-02-10 2 Grorud
0 - 2
1 - 2
Moss P +1.0, +1.5 Menej 8.5 Menej
4-0 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2024-01-28 1 Grorud
0 - 0
0 - 0
Skeid 1 R 0.0 Menej 8.5 Viac
7-6 (13) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-11-11 1 Ørn Horten
0 - 0
0 - 0
Grorud 1 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Push
7-2 (9) 7-1 (8) 3 (2-1) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-11-04 2 Grorud
2 - 1
3 - 1
Arendal 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
3-6 (9) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-10-29 2 Aalesunds FK 2
2 - 0
2 - 1
Grorud P +0.5 Push
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-10-21 Grorud
0 - 2
1 - 3
Flekkerøy 2 P -0.5 Viac 9.0 Menej
5-3 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-10-07 1 Kjelsås
0 - 0
1 - 1
Grorud 1 R -0.5 Menej 9.0 Menej
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-09-30 2 Grorud
2 - 0
4 - 0
Vard Haugesund 2 V -0.5 Viac 10.0 Menej
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-09-16 2 Grorud
1 - 1
2 - 1
Lyn 1896 1 V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Menej
1-3 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-09-04 2 Valerenga 2
1 - 0
1 - 0
Grorud P -0.5 Menej 10.0 Menej
6-1 (7) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-08-26 2 Grorud
0 - 0
0 - 0
Notodden 2 R 0.0, -0.5 Menej
6-11 (17) 2-7 (9) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-08-20 1 Brattvåg
1 - 2
1 - 3
Grorud 3 V -0.5 Viac 10.0 Viac
8-9 (17) 6-2 (8) 3 (3-0) 5 (1-4)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-08-12 1 4 Grorud
1 - 0
1 - 0
Fram 2 V -0.5 Menej 9.0 Viac
4-8 (12) 3-4 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-07-16 2 SK Traeff
2 - 2
2 - 2
Grorud 2 R 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
1-4 (5) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-07-10 2 Grorud
3 - 1
4 - 1
Valerenga 2 2 V -2.0, -2.5 Viac 10.0 Menej
2-3 (5) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-06-25 4 Grorud
0 - 1
0 - 1
SK Traeff 2 P -1.0, -1.5 Menej 10.0 Menej
7-1 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nórsko - 2. divízia - skupina 1 2023-06-17 Grorud
0 - 0
0 - 1
Kjelsås 1 1 P 0.0 Menej 10.0 Push
7-3 (10) 4-1 (5) 3 (3-0) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.375 4.2 2.15
Polčas 2.875 2.6 2.75
Ázijský hendikep
Celý (0.0) Domáci@2 [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.5) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 5 - 2

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 3.5

3
Strely na bránu
8
10
Strely mimo
9
117
Útok
87
86
Nebezpečný útok
64

Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 1 Polčas

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.5

1
Strely na bránu
5
6
Strely mimo
6
47
Útok
47
35
Nebezpečný útok
35
  • 7' - 1st Corner - Alta
  • 7' - 2nd Corner - Alta
  • 24' - 3rd Corner - Grorud
  • 25' - 1st Yellow Card - Alta
  • 28' - 2nd Yellow Card - Grorud
  • Race to 3 Corners - Alta
  • 37' - 4th Corner - Alta
  • 38' - 5th Corner - Alta
  • 40' - 3rd Yellow Card - Grorud
  • 45+1' - 1st Goal - Grorud
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 48' - 4th Yellow Card - Alta
  • 63' - Red Card - Grorud
  • 70' - 6th Corner - Grorud
  • 71' - 2nd Goal - Grorud
  • 79' - 5th Yellow Card - Alta
  • 83' - 3rd Goal - Alta
  • Race to 5 Corners - Alta
  • 90+7' - 7th Corner - Alta
  • 1-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia