ut, Apr 6, 2021 · 17:00
Aarau
9 1
3 - 0
Celý zápas · Polčas 2-0
NajstaršieNedávne
RVPVPV
1.75
4.00
3.80
NedávneNajstaršie
PRPVRR

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.0
Góly spolu
–
Rohy spolu
+0.75
Winterthur
Aarau
RRPRRVPVPVNedávneStabilné+0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
Neudrží vedenie · nevyhráva 2 z 5 zápasov, v ktorých viedolGól v 1. polčase v 8 z posledných 10Vyhral 3 z posledných 10
Winterthur
PPVPRRVPRPNedávnePokles-0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
Neudrží vedenie · nevyhráva 4 z 6 zápasov, v ktorých viedolVyhral 2 z posledných 10Viac ako 2.5 karty v 8 z posledných 10
Aarau

3V-4R-3P v posledných 10 zápasoch, s 13 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.3 za, 1.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 40%4 Prehra 30%3
Góly spolu 3.0
Viac 30%3 Neplatné 20%2 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prehra 50%5
Winterthur

2V-3R-5P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 20 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 2.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 30%3 Prehra 50%5
Góly spolu 3.0
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prehra 60%6
Posledné
Aarau
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Winterthur
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Aarau
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Winterthur
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Aarau Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-26 2 Aarau
0 - 0
0 - 0
Winterthur 1 R -0.5 Menej
Švajčiarsko - Challenge League 2020-11-27 1 2 Aarau
1 - 1
3 - 1
Winterthur 2 V 0.0 Viac 11.0
Švajčiarsko - Challenge League 2020-09-25 1 Winterthur
3 - 1
5 - 2
Aarau 2 P -0.5 Viac 10.0
Švajčiarsko - Challenge League 2020-07-11 5 Aarau
1 - 3
2 - 3
Winterthur 4 P -0.5 Viac 9.5
Švajčiarsko - Challenge League 2020-06-30 2 Winterthur
5 - 1
5 - 2
Aarau 1 P 0.0, +0.5 Viac 10.5
Švajčiarsko - Challenge League 2019-11-29 1 Aarau
1 - 1
2 - 2
Winterthur 3 R -0.5 Viac 10.5 Menej
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2019-07-20 1 Winterthur
0 - 1
1 - 1
Aarau 4 R 0.0 Menej 10.5 Menej
6-2 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2019-04-12 1 5 Aarau
0 - 0
2 - 2
Winterthur 1 R -0.5 Viac 10.5 Viac
7-6 (13) 7-2 (9) 3 (2-1) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2019-03-17 5 Winterthur
0 - 1
0 - 1
Aarau 2 V 0.0 Menej 10.0 Viac
7-7 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2018-10-07 4 Aarau
1 - 1
2 - 3
Winterthur 1 P -0.5 Viac 9.5 Menej
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2018-07-27 2 Winterthur
0 - 0
3 - 1
Aarau 3 P 0.0 Viac 9.5 Menej
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2018-07-01 1 Winterthur
2 - 2
4 - 3
Aarau 2 P 0.0, +0.5 Viac
1-2 (3) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2018-05-18 4 Winterthur
0 - 0
2 - 0
Aarau 1 P 0.0, -0.5 Menej 8.5 Viac
8-10 (18) 4-5 (9) 1 (0-1) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2018-04-02 1 Aarau
1 - 1
2 - 1
Winterthur 1 V -0.5 Viac 9.0 Menej
3-4 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2017-10-23 3 Aarau
1 - 2
3 - 3
Winterthur 5 1 R -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
6-7 (13) 1-5 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Aarau Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Challenge League 2021-04-03 1 Aarau
1 - 0
1 - 0
FC Schaffhausen V -0.5 Menej 10.0
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-19 1 Grasshoppers
3 - 0
4 - 1
Aarau 1 P 0.0, -0.5 Viac
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-13 Aarau
1 - 0
3 - 0
Wil 1900 1 V -1.0 Push 10.0
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-05 3 FC Chiasso
1 - 0
2 - 0
Aarau 1 P +0.5 Menej 10.0
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-02 2 Aarau
2 - 0
4 - 2
FC Thun 3 V 0.0, -0.5 Viac 10.5
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-26 2 Aarau
0 - 0
0 - 0
Winterthur 1 R -0.5 Menej
11-5 (16) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-19 2 Stade Lausanne-Ouchy
1 - 0
1 - 1
Aarau 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
9-4 (13) 7-1 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-16 3 Grasshoppers
0 - 1
2 - 1
Aarau 2 P 0.0 Push 10.0 Viac
3-8 (11) 3-2 (5) 2 (2-0) 5 (0-5)
Švajčiarsky pohár 2021-02-10 3 Aarau
1 - 0
2 - 2
FC Sion 2 1 R 0.0 Viac 10.5 Menej
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-05 3 Kriens
0 - 0
0 - 0
Aarau 1 1 R +0.5, +1.0 Menej 10.0 Push
6-4 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-01-23 1 Wil 1900
1 - 0
3 - 1
Aarau 2 P +0.5 Viac 10.5 Viac
6-15 (21) 5-9 (14) 4 (3-1) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-19 2 Aarau
1 - 0
3 - 1
FC Thun 3 V 0.0, +0.5 Viac 10.5 Menej
3-5 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-15 2 Kriens
0 - 1
1 - 3
Aarau 1 V +0.5 Viac 10.0 Viac
4-10 (14) 1-6 (7) 2 (0-2) 3 (0-3)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-11 4 Aarau
0 - 1
3 - 3
Stade Lausanne-Ouchy 4 R 0.0 Viac 10.0 Viac
3-9 (12) 2-4 (6) 3 (1-2) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-08 3 FC Chiasso
0 - 0
0 - 2
Aarau V +0.5 Menej 10.0 Viac
5-9 (14) 2-5 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-04 3 Neuchatel Xamax
1 - 2
2 - 4
Aarau 2 V 0.0, +0.5 Viac 10.5 Menej
8-1 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-11-27 1 2 Aarau
1 - 1
3 - 1
Winterthur 2 V 0.0 Viac 11.0 Push
4-7 (11) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-11-23 1 Aarau
0 - 1
0 - 1
Grasshoppers 1 P 0.0 Menej 10.0 Viac
9-2 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 5 (5-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-11-03 Aarau
1 - 1
2 - 2
Kriens 2 R -0.5, -1.0 Viac 10.0 Push
4-6 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-30 3 FC Thun
0 - 0
1 - 0
Aarau 1 1 P 0.0 Menej 10.5 Viac
6-12 (18) 3-5 (8) 3 (1-2) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-24 2 Aarau
2 - 0
3 - 1
Neuchatel Xamax 4 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
2-7 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-19 1 3 FC Schaffhausen
0 - 0
1 - 2
Aarau 5 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
0-11 (11) 0-7 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-16 Stade Lausanne-Ouchy
1 - 0
1 - 1
Aarau 4 R -0.5, -1.0 Menej 10.0 Viac
7-5 (12) 2-3 (5) 1 (1-0) 6 (5-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-10-09 Aarau
0 - 1
0 - 2
Štrasburg P 0.0,+0.5 Menej
2-5 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-03 2 Aarau
2 - 0
2 - 1
FC Chiasso 3 1 V -1.0 Menej 10.0 Viac
8-8 (16) 4-4 (8) 2 (2-0) 4 (2-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-09-25 1 Winterthur
3 - 1
5 - 2
Aarau 2 P -0.5 Viac 10.0 Viac
7-7 (14) 3-5 (8) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-09-19 Aarau
1 - 0
1 - 3
Wil 1900 4 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
6-5 (11) 4-3 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Švajčiarsky pohár 2020-09-12 2 Aarau
0 - 0
0 - 0
Wil 1900 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (1-2)
Európa - priateľské zápasy 2020-09-08 Aarau
2 - 1
5 - 1
FC Koniz 3 V -1.0, -1.5 Viac
2-5 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-09-01 YF Juventus
2 - 2
3 - 3
Aarau R +1.5 Viac
3-0 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Winterthur Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Challenge League 2021-04-03 2 Winterthur
0 - 1
0 - 1
FC Chiasso 3 P -0.5 Menej 9.5
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-19 FC Schaffhausen
2 - 2
3 - 3
Winterthur R 0.0, -0.5 Viac
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-12 2 Winterthur
0 - 2
2 - 3
FC Thun 1 P 0.0 Viac 10.0
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-05 Grasshoppers
0 - 0
0 - 1
Winterthur 1 V -0.5, -1.0 Menej 9.5
Švajčiarsko - Challenge League 2021-03-02 2 Wil 1900
0 - 0
1 - 1
Winterthur 1 R 0.0, +0.5 Menej 9.5
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-26 2 Aarau
0 - 0
0 - 0
Winterthur 1 R -0.5 Menej
11-5 (16) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-20 3 Neuchatel Xamax
0 - 0
3 - 1
Winterthur P 0.0 Viac 9.5 Menej
3-2 (5) 3-0 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
Švajčiarsky pohár 2021-02-17 1 FC Bazilej
0 - 2
2 - 6
Winterthur 2 V -1.0, -1.5 Viac 10.0 Menej
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-09 1 1 Winterthur
2 - 1
2 - 3
Grasshoppers 1 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-02-05 4 Stade Lausanne-Ouchy
0 - 0
4 - 1
Winterthur 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
10-4 (14) 4-2 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-01-29 2 FC Schaffhausen
0 - 0
1 - 0
Winterthur 3 P 0.0,-0.5 Menej 10.0 Menej
3-2 (5) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2021-01-23 4 FC Chiasso
0 - 2
0 - 3
Winterthur 1 V +0.5 Viac 10.0 Menej
3-2 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (1-1)
Európa - priateľské zápasy 2021-01-09 Winterthur
0 - 1
3 - 2
FC Vaduz V 0.0 Viac
6-6 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-22 2 Neuchatel Xamax
1 - 0
2 - 0
Winterthur 1 P 0.0 Menej 10.0 Viac
5-8 (13) 3-5 (8) 1 (1-0) 3 (2-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-18 2 Winterthur
2 - 1
3 - 2
Wil 1900 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.5 Viac
5-8 (13) 3-6 (9) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-15 4 Stade Lausanne-Ouchy
0 - 0
1 - 1
Winterthur 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Push
8-2 (10) 6-0 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-11 2 Winterthur
0 - 0
4 - 0
Neuchatel Xamax 3 1 V -0.5 Viac 10.0 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-08 3 Wil 1900
0 - 0
1 - 0
Winterthur 4 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-05 2 FC Thun
0 - 0
0 - 0
Winterthur R 0.0, -0.5 Menej
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-12-02 Winterthur
1 - 0
2 - 0
FC Chiasso V -1.0, -1.5 Menej 10.0 Push
6-4 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-11-27 1 2 Aarau
1 - 1
3 - 1
Winterthur 2 P 0.0 Viac 11.0 Push
4-7 (11) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-11-24 2 Winterthur
1 - 0
2 - 1
Stade Lausanne-Ouchy 1 V 0.0 Push 10.0 Menej
2-6 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-20 4 FC Thun
0 - 0
0 - 1
Winterthur 3 V 0.0 Menej 10.0 Viac
7-6 (13) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-16 1 Winterthur
2 - 1
2 - 2
FC Schaffhausen 3 R 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
6-10 (16) 4-6 (10) 3 (1-2) 3 (0-3)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-10-03 2 Kriens
0 - 2
0 - 2
Winterthur 2 V 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
13-5 (18) 3-3 (6) 0 (0-0) 5 (4-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-09-25 1 Winterthur
3 - 1
5 - 2
Aarau 2 V -0.5 Viac 10.0 Viac
7-7 (14) 3-5 (8) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-09-18 2 Grasshoppers
2 - 1
3 - 2
Winterthur 2 P -0.5 Viac 9.5 Viac
6-12 (18) 5-4 (9) 5 (3-2) 3 (0-3)
Švajčiarsky pohár 2020-08-25 1 FC Bazilej
3 - 1
6 - 1
Winterthur P -1.5 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsky pohár 2020-08-05 1 Winterthur
2 - 0
4 - 0
Bavois 3 V -2.0, -2.5 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Challenge League 2020-08-02 2 Grasshoppers
0 - 1
0 - 6
Winterthur 1 V -1.0, -1.5 Viac 9.0 Viac
8-5 (13) 6-1 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.75 4 3.8
Polčas 2.3 2.4 4.333
Ázijský hendikep
Celý (-0.75) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.0) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) Viac@2 [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 9 - 4

Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.0

9
Strely na bránu
1
6
Strely mimo
3
88
Útok
78
46
Nebezpečný útok
35
52
Držanie lopty %
48

Skóre: 2 - 0 , Roh: 5 - 2 Polčas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

6
Strely na bránu
1
4
Strely mimo
1
44
Útok
31
30
Nebezpečný útok
16
52
Držanie lopty %
48
  • 10' - 1st Corner - Winterthur
  • 12' - 1st Goal - Aarau
  • 15' - 2nd Corner - Aarau
  • 16' - 3rd Corner - Aarau
  • 21' - 4th Corner - Aarau
  • Race to 3 Corners - Aarau
  • 30' - 1st Yellow Card - Winterthur
  • 33' - 5th Corner - Winterthur
  • 36' - 2nd Yellow Card - Aarau
  • 40' - 6th Corner - Aarau
  • Race to 5 Corners - Aarau
  • 41' - 7th Corner - Aarau
  • 41' - 2nd Goal - Aarau
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 49' - 3rd Goal - Aarau
  • 57' - 8th Corner - Winterthur
  • 60' - 9th Corner - Aarau
  • Race to 7 Corners - Aarau
  • 65' - 10th Corner - Aarau
  • 77' - 11th Corner - Aarau
  • 77' - 12th Corner - Aarau
  • Race to 9 Corners - Aarau
  • 80' - 3rd Yellow Card - Winterthur
  • 90+1' - 13th Corner - Winterthur
  • 90+3' - 4th Yellow Card - Winterthur
  • 3-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia