Španielsko - Tercera - skupina 16 Štatistiky rohov a výsledky
TotalCorner poskytuje Španielsko - Tercera - skupina 16 štatistiky rohov, rozpisy, výsledky, tabuľku ligy, štatistiky kariet a porovnanie kurzov. Sledujte nedávne Španielsko - Tercera - skupina 16 zápasy s rohmi v plnom čase, rohmi v polčase, gólmi, kartami a údajmi o zápasoch.
| čas začiatku | Domáci | Skóre | Hostia | Hendikep | Roh | Rohy HT | Áz. rohy | Rohy V/M | Góly | Góly V/M | Útok | Strely | Analýza | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/10 17:30 | Celý | Villegas | 2 - 2 | Comillas | 0.0, -0.5 | 6 - 6 | 3 - 4 | 2.0, 2.5 | Over | 101 - 96 | 12 - 14 | |||
| 01/10 16:00 | Celý | Haro Deportivo | 2 - 2 | Arnedo | 0.0, +0.5 | 4 - 4 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 109 - 116 | 15 - 12 | |||
| 01/10 15:00 | Celý | Pradejón | 2 - 0 | FC La Calzada | 0.0 | 2 - 6 | 0 - 3 | 2.5 | Under | 66 - 78 | 9 - 8 | |||
| 01/10 14:45 | Celý | CD Calahorra | 6 - 0 | Yagüe | -1.5 | 8 - 1 | 5 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 106 - 97 | 16 - 2 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/04 16:00 | Celý | CA Vianes | 3 - 0 | Villegas | -0.5, -1.0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 2.0, 2.5 | Over | 93 - 86 | 7 - 3 | |||
| 01/04 11:00 | Celý | Peña Balsamaiso CF | 1 - 3 | Oyonesa | +1.0 | 7 - 7 | 1 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 66 - 105 | 12 - 14 | |||
| 01/04 11:00 | Celý | Comillas | 0 - 5 | CD Calahorra | +1.5 | 2 - 10 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 89 - 78 | 2 - 14 | |||
| 01/03 17:30 | Celý | Yagüe | 2 - 2 | Berceo | -0.5, -1.0 | 9 - 4 | 3 - 2 | 2.5 | Over | 101 - 75 | 15 - 8 | |||
| 01/03 15:00 | Celý | Varea | 1 - 0 | Pradejón | -1.0, -1.5 | 7 - 2 | 4 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 125 - 80 | 16 - 4 | |||
| December 2025 | ||||||||||||||
| 12/21 16:00 | Celý | Haro Deportivo | 3 - 4 | FC La Calzada | 0.0, -0.5 | 3 - 7 | 2 - 6 | 2.5, 3.0 | Over | 121 - 113 | 14 - 9 | |||
| 12/21 11:00 | Celý | UD Logrones B | 3 - 1 | Berceo | -2.0, -2.5 | 5 - 1 | 2 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 120 - 63 | 13 - 3 | |||
| 12/20 17:30 | Celý | Yagüe | 0 - 1 | Comillas | -1.0 | 4 - 5 | 1 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 94 - 91 | 14 - 9 | |||
| December 2025 | ||||||||||||||
| 12/14 16:00 | Celý | CA Vianes | 0 - 1 | Comillas | -0.5 | 5 - 4 | 2 - 4 | 2.0, 2.5 | Under | 111 - 92 | 18 - 9 | |||
| 12/14 15:00 | Celý | Berceo | 2 - 2 | Oyonesa | +0.5, +1.0 | 0 - 4 | 0 - 1 | 2.5 | Over | 73 - 112 | 9 - 15 | |||
| 12/14 11:00 | Celý | Varea | 3 - 0 | Haro Deportivo | -0.5 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2.5 | Over | 97 - 87 | 13 - 4 | |||
| 12/13 15:30 | Celý | UD Logrones B | 0 - 0 | Yagüe | -1.0, -1.5 | 7 - 0 | 2 - 0 | 3.0 | Under | 124 - 73 | 6 - 10 | |||
| 12/13 15:00 | Celý | Peña Balsamaiso CF | 0 - 1 | Anguiano | +1.0, +1.5 | 2 - 7 | 0 - 5 | 2.5, 3.0 | Under | 75 - 124 | 6 - 20 | |||
| December 2025 | ||||||||||||||
| 12/07 16:00 | Celý | Haro Deportivo | 3 - 0 | Peña Balsamaiso CF | -1.5 | 5 - 1 | 3 - 1 | 3.0 | Push | 144 - 89 | 21 - 6 | |||
| 12/07 11:00 | Celý | Yagüe | 0 - 0 | CA Vianes | -0.5, -1.0 | 6 - 5 | 4 - 3 | 2.5 | Under | 92 - 87 | 17 - 12 | |||
| 12/06 11:00 | Celý | Oyonesa | 1 - 2 | UD Logrones B | +0.5 | 6 - 8 | 2 - 5 | 2.5 | Over | 76 - 112 | 8 - 9 | |||
| 12/06 11:00 | Celý | Agoncillo | 0 - 1 | Varea | +0.5 | 5 - 4 | 1 - 1 | 2.5 | Under | 91 - 94 | 12 - 19 | |||
| 12/06 11:00 | Celý | Comillas | 1 - 2 | Arnedo | +1.0 | 6 - 6 | 1 - 4 | 2.5 | Over | 65 - 98 | 7 - 3 | |||
| 12/05 19:30 | Celý | Villegas | 2 - 0 | FC La Calzada | +0.5 | 5 - 2 | 2 - 0 | 2.5 | Under | 110 - 121 | 16 - 21 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/23 16:00 | Celý | FC La Calzada | 3 - 2 | CD Calahorra | +0.5, +1.0 | 3 - 5 | 3 - 0 | 2.0, 2.5 | Over | 87 - 79 | 8 - 15 | |||
| 11/23 15:00 | Celý | Peña Balsamaiso CF | 1 - 2 | Agoncillo | +1.0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 92 - 106 | 6 - 13 | |||
| 11/23 12:15 | Celý | UD Logrones B | 4 - 0 | Pradejón | -1.5 | 7 - 3 | 7 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 102 - 66 | 16 - 13 | |||
| 11/23 11:00 | Celý | Berceo | 1 - 1 | Anguiano | +1.0 | 1 - 6 | 1 - 1 | 2.5 | Under | 79 - 112 | 11 - 21 | |||
| 11/22 15:30 | Celý | Oyonesa | 0 - 1 | Yagüe | -0.5 | 8 - 2 | 2 - 0 | 2.5 | Under | 88 - 79 | 19 - 8 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/16 16:00 | Celý | Haro Deportivo | 3 - 0 | Berceo | -1.0 | 3 - 3 | 3 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 107 - 107 | 16 - 5 | |||
| 11/16 11:00 | Celý | Comillas | 0 - 2 | FC La Calzada | +1.0 | 2 - 4 | 0 - 3 | 2.5 | Under | 71 - 87 | 5 - 20 | |||
| 11/15 17:30 | Celý | Yagüe | 1 - 1 | Arnedo | 0.0, +0.5 | 4 - 7 | 1 - 3 | 2.5 | Under | 75 - 100 | 15 - 14 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/09 16:00 | Celý | FC La Calzada | 1 - 0 | CA Vianes | -0.5, -1.0 | 12 - 1 | 7 - 0 | 2.5 | Under | 98 - 78 | 18 - 8 | |||
| 11/09 15:00 | Celý | Peña Balsamaiso CF | 0 - 7 | CD Calahorra | +2.0 | 3 - 4 | 1 - 2 | 3.0 | Over | 109 - 100 | 4 - 15 | |||
| 11/09 11:00 | Celý | UD Logrones B | 2 - 2 | Haro Deportivo | -1.0, -1.5 | 5 - 5 | 3 - 3 | 3.0 | Over | 73 - 64 | 12 - 15 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/02 16:00 | Celý | Haro Deportivo | 2 - 2 | Oyonesa | 0.0 | 1 - 4 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 128 - 119 | 15 - 8 | |||
| 11/02 11:00 | Celý | Comillas | 1 - 0 | Peña Balsamaiso CF | 0.0, -0.5 | 10 - 4 | 9 - 1 | 2.5 | Under | 87 - 100 | 10 - 9 | |||
| 11/01 15:00 | Celý | Yagüe | 1 - 1 | San Marcial | -1.0 | 11 - 3 | 1 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 125 - 102 | 22 - 10 | |||
| 11/01 11:00 | Celý | Agoncillo | 1 - 1 | UD Logrones B | +1.0 | 3 - 9 | 1 - 4 | 2.5 | Under | 101 - 114 | 11 - 16 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/26 15:45 | Celý | Autol | 0 - 1 | Comillas | 0.0, -0.5 | 4 - 2 | 1 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | - | - 1 | |||
| 10/26 11:00 | Celý | UD Logrones B | 2 - 1 | Villegas | -2.0, -2.5 | 5 - 4 | 5 - 0 | 4.0 | Under | 101 - 74 | 11 - 6 | |||
