26/27 Malta - Premier League - štatistiky rohov

Por. Tím Odohrané Získané Inkasované Priem. zisk. Priem. inkas. Priem. roh. Polčas získané Polčas inkasované Priem.P.Z Priem.P.I
1 Marsaxlokk FC 7 53 25 7.57 3.57 11.14 31 9 4.43 1.29
2 Hamrun Spartans 7 42 29 6.00 4.14 10.14 26 17 3.71 2.43
3 Birkirkara 7 41 31 5.86 4.43 10.29 19 14 2.71 2.00
4 Floriana 7 40 24 5.71 3.43 9.14 23 16 3.29 2.29
5 Valletta 7 38 32 5.43 4.57 10 17 19 2.43 2.71
6 Sliema Wanderers 7 34 29 4.86 4.14 9 15 16 2.14 2.29
7 Birzebbuga 7 33 32 4.71 4.57 9.28 17 19 2.43 2.71
8 Balzan FC 7 32 45 4.57 6.43 11 18 22 2.57 3.14
9 Hibernians 7 27 42 3.86 6.00 9.86 14 19 2.00 2.71
10 Saint Patrick FC Zabbar 7 23 49 3.29 7.00 10.29 8 27 1.14 3.86
11 Mosta FC 7 22 38 3.14 5.43 8.57 12 20 1.71 2.86
12 Gzira Utd 7 21 30 3.00 4.29 7.29 13 15 1.86 2.14
aktualizované o: 2026-10-15 12:14:08
Trendy rohov podľa tímov vo všetkých ligách: viac ako 7.5, 8.5 a 9.5

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia