Salisbury vs Weston Super Mare Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Salisbury 1 - 2
Weston Super Mare
Salisbury vs Weston Super Mare: vzájomná bilancia
5
Stretnutia
2 - 0 - 3
V - R - P
9.2
Priemer rohov
60%
Viac ako 9,5 rohov
2.4
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Salisbury Výhra 40%2
Remíza 0%0
Weston Super Mare Výhra 60%3
V posledných 5 stretnutiach medzi Salisbury a Weston Super Mare vyhral Salisbury 2-krát, 0 zápasov sa skončilo remízou a Weston Super Mare vyhral 3-krát. Stretnutia mali priemerne 9.2 rohov a v 60% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Salisbury domácim tímom, priemer bol 7.7 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 2.4.
Štatistiky Salisbury vs Weston Super Mare boli aktualizované 26.09.2026 02:46.
Salisbury vs Weston Super Mare: história zápasov
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglicko - National League South | 06.04.2026 | Salisbury | 1 - 2 | Weston Super Mare | 0 - 2 | 5 - 1 | 6 | P |
| Anglicko - National League South | 30.12.2025 | Weston Super Mare | 1 - 0 | Salisbury | 1 - 0 | 2 - 11 | 13 | P |
| Anglicko - National League South | 11.02.2025 | Weston Super Mare | 1 - 2 | Salisbury | 0 - 1 | 6 - 4 | 10 | V |
| Anglicko - National League South | 22.10.2024 | Salisbury | 0 - 2 | Weston Super Mare | 0 - 0 | 3 - 4 | 7 | P |
| Anglicko - Southern Premier League South | 27.10.2020 | Salisbury | 2 - 1 | Weston Super Mare | 1 - 1 | 6 - 4 | 10 | V |
Aktuálna forma
Salisbury
V
R
V
R
V
Strelené góly / zápas1.8
Inkasované góly / zápas0.6
Rohy pre / zápas4.4
Rohy proti / zápas5.6
Viac ako 2,5 gólu20%
Weston Super Mare
V
V
P
R
V
Strelené góly / zápas1.6
Inkasované góly / zápas0.8
Rohy pre / zápas4
Rohy proti / zápas3.8
Viac ako 2,5 gólu40%
Posledných 5 zápasov tímu Salisbury
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglicko - National League South | 15.09.2026 | Truro City | 0 - 1 | Salisbury | 0 - 1 | 9 - 1 | 10 | V |
| Anglicko - National League South | 12.09.2026 | Ebbsfleet United | 1 - 1 | Salisbury | 0 - 1 | 9 - 3 | 12 | R |
| Anglicko - National League South | 08.09.2026 | Salisbury | 5 - 1 | Slough | 2 - 1 | 3 - 4 | 7 | V |
| Anglicko - National League South | 05.09.2026 | Chelmsford | 1 - 1 | Salisbury | 1 - 1 | 3 - 5 | 8 | R |
| Anglicko - National League South | 31.08.2026 | Salisbury | 1 - 0 | Billericay | 0 - 0 | 10 - 3 | 13 | V |
Posledných 5 zápasov tímu Weston Super Mare
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglicko - National League South | 12.09.2026 | Weston Super Mare | 1 - 0 | Dag & Red | 0 - 0 | 3 - 2 | 5 | V |
| Anglicko - National League South | 08.09.2026 | Weston Super Mare | 3 - 1 | AFC Totton | 2 - 0 | 9 - 3 | 12 | V |
| Anglicko - National League South | 05.09.2026 | Maidstone Utd | 1 - 0 | Weston Super Mare | 0 - 0 | 6 - 3 | 9 | P |
| Anglicko - National League South | 31.08.2026 | Weston Super Mare | 1 - 1 | Chelmsford | 0 - 0 | 1 - 5 | 6 | R |
| Anglicko - National League South | 29.08.2026 | Hemel Hempstead | 1 - 3 | Weston Super Mare | 1 - 0 | 3 - 4 | 7 | V |
Zápasy tímu Salisbury
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglicko - National League South | 26.09.2026 | Salisbury | vs | Folkestone Invicta | - | - | - |
Zápasy tímu Weston Super Mare
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglicko - National League South | 26.09.2026 | Farnham Town | vs | Weston Super Mare | - | - | - |
Ďalší súperi tímov Salisbury a Weston Super Mare
- Truro City vs Salisbury Vzájomné zápasy
- Ebbsfleet United vs Salisbury Vzájomné zápasy
- Salisbury vs Slough Vzájomné zápasy
- Chelmsford vs Salisbury Vzájomné zápasy
- Salisbury vs Billericay Vzájomné zápasy
- Weston Super Mare vs Dag & Red Vzájomné zápasy
- Weston Super Mare vs AFC Totton Vzájomné zápasy
- Maidstone Utd vs Weston Super Mare Vzájomné zápasy
- Weston Super Mare vs Chelmsford Vzájomné zápasy
- Hemel Hempstead vs Weston Super Mare Vzájomné zápasy