Tottenham (MJ) vs Newcastle (MADNESS) Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Tottenham (MJ) 0 - 1
Newcastle (MADNESS)
Tottenham (MJ) vs Newcastle (MADNESS): vzájomná bilancia
4
Stretnutia
1 - 1 - 2
V - R - P
1.3
Priemer rohov
0%
Viac ako 9,5 rohov
1.8
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Tottenham (MJ) Výhra 25%1
Remíza 25%1
Newcastle (MADNESS) Výhra 50%2
V posledných 4 stretnutiach medzi Tottenham (MJ) a Newcastle (MADNESS) vyhral Tottenham (MJ) 1-krát, 1 zápasov sa skončilo remízou a Newcastle (MADNESS) vyhral 2-krát. Stretnutia mali priemerne 1.3 rohov a v 0% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Tottenham (MJ) domácim tímom, priemer bol 1.5 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 1.8.
Štatistiky Tottenham (MJ) vs Newcastle (MADNESS) boli aktualizované 26.09.2026 09:13.
Tottenham (MJ) vs Newcastle (MADNESS): história zápasov
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 10.12.2025 | Tottenham (MJ) | 0 - 1 | Newcastle (MADNESS) | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 | P |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 10.12.2025 | Newcastle (MADNESS) | 0 - 1 | Tottenham (MJ) | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 | V |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 23.05.2025 | Tottenham (MJ) | 1 - 1 | Newcastle (MADNESS) | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 | R |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 23.05.2025 | Newcastle (MADNESS) | 2 - 1 | Tottenham (MJ) | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 | P |
Aktuálna forma
Tottenham (MJ)
P
P
R
R
P
Strelené góly / zápas1
Inkasované góly / zápas2.2
Rohy pre / zápas1
Rohy proti / zápas0.4
Viac ako 2,5 gólu80%
Newcastle (MADNESS)
R
R
V
R
P
Strelené góly / zápas2
Inkasované góly / zápas1.8
Rohy pre / zápas0.2
Rohy proti / zápas1.4
Viac ako 2,5 gólu60%
Posledných 5 zápasov tímu Tottenham (MJ)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 25.09.2026 | Arsenal (DART) | 4 - 0 | Tottenham (MJ) | 4 - 0 | 1 - 2 | 3 | P |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 25.09.2026 | Aston Villa (DEZZY) | 2 - 1 | Tottenham (MJ) | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 | P |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 25.09.2026 | Tottenham (MJ) | 2 - 2 | Newcastle (GUARDIAN) | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 | R |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 25.09.2026 | Tottenham (MJ) | 1 - 1 | Arsenal (DART) | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 | R |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 25.09.2026 | Tottenham (MJ) | 1 - 2 | Aston Villa (DEZZY) | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 | P |
Posledných 5 zápasov tímu Newcastle (MADNESS)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 24.09.2026 | Arsenal (INSTINCT) | 1 - 1 | Newcastle (MADNESS) | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 | R |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 24.09.2026 | Aston Villa (RADICAL) | 3 - 3 | Newcastle (MADNESS) | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 | R |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 24.09.2026 | Newcastle (MADNESS) | 4 - 2 | Tottenham (SPARTAN) | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 | V |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 24.09.2026 | Newcastle (MADNESS) | 1 - 1 | Arsenal (INSTINCT) | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 | R |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. hra | 24.09.2026 | Newcastle (MADNESS) | 1 - 2 | Aston Villa (RADICAL) | 1 - 2 | 0 - 5 | 5 | P |
Zápasy tímu Tottenham (MJ)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Zápasy tímu Newcastle (MADNESS)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Ďalší súperi tímov Tottenham (MJ) a Newcastle (MADNESS)
- Arsenal (DART) vs Tottenham (MJ) Vzájomné zápasy
- Aston Villa (DEZZY) vs Tottenham (MJ) Vzájomné zápasy
- Tottenham (MJ) vs Newcastle (GUARDIAN) Vzájomné zápasy
- Arsenal (INSTINCT) vs Newcastle (MADNESS) Vzájomné zápasy
- Aston Villa (RADICAL) vs Newcastle (MADNESS) Vzájomné zápasy
- Newcastle (MADNESS) vs Tottenham (SPARTAN) Vzájomné zápasy