Sol de Mayo vs Guillermo Brown Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Sol de Mayo 0 - 2
Guillermo Brown
Sol de Mayo vs Guillermo Brown: vzájomná bilancia
5
Stretnutia
2 - 0 - 3
V - R - P
9
Priemer rohov
40%
Viac ako 9,5 rohov
2
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Sol de Mayo Výhra 40%2
Remíza 0%0
Guillermo Brown Výhra 60%3
V posledných 5 stretnutiach medzi Sol de Mayo a Guillermo Brown vyhral Sol de Mayo 2-krát, 0 zápasov sa skončilo remízou a Guillermo Brown vyhral 3-krát. Stretnutia mali priemerne 9 rohov a v 40% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Sol de Mayo domácim tímom, priemer bol 9 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 2.
Štatistiky Sol de Mayo vs Guillermo Brown boli aktualizované 26.09.2026 13:48.
Sol de Mayo vs Guillermo Brown: história zápasov
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentína - Torneo A | 30.08.2026 | Sol de Mayo | 0 - 2 | Guillermo Brown | 0 - 1 | 4 - 1 | 5 | P |
| Argentína - Torneo A | 19.04.2026 | Sol de Mayo | 1 - 0 | Guillermo Brown | 1 - 0 | 3 - 4 | 7 | V |
| Argentína - Torneo A | 20.07.2025 | Guillermo Brown | 2 - 0 | Sol de Mayo | 1 - 0 | 5 - 3 | 8 | P |
| Argentína - Torneo A | 08.06.2025 | Sol de Mayo | 1 - 0 | Guillermo Brown | 1 - 0 | 3 - 12 | 15 | V |
| Argentína - Torneo A | 06.04.2025 | Guillermo Brown | 3 - 1 | Sol de Mayo | 1 - 1 | 6 - 4 | 10 | P |
Aktuálna forma
Sol de Mayo
P
P
P
P
V
Strelené góly / zápas0.4
Inkasované góly / zápas1.4
Rohy pre / zápas4.2
Rohy proti / zápas5
Viac ako 2,5 gólu20%
Guillermo Brown
P
R
V
V
P
Strelené góly / zápas0.8
Inkasované góly / zápas0.6
Rohy pre / zápas3.2
Rohy proti / zápas3
Viac ako 2,5 gólu0%
Posledných 5 zápasov tímu Sol de Mayo
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentína - Torneo A | 20.09.2026 | CA Costa Brava | 1 - 0 | Sol de Mayo | 0 - 0 | 10 - 2 | 12 | P |
| Argentína - Torneo A | 06.09.2026 | Club Circulo Deportivo | 2 - 1 | Sol de Mayo | 1 - 0 | 4 - 2 | 6 | P |
| Argentína - Torneo A | 30.08.2026 | Sol de Mayo | 0 - 2 | Guillermo Brown | 0 - 1 | 4 - 1 | 5 | P |
| Argentína - Torneo A | 23.08.2026 | FADEP Mendoza | 2 - 0 | Sol de Mayo | 1 - 0 | 1 - 7 | 8 | P |
| Argentína - Torneo A | 16.08.2026 | Sol de Mayo | 1 - 0 | Germinal de Rawson | 1 - 0 | 6 - 9 | 15 | V |
Posledných 5 zápasov tímu Guillermo Brown
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentína - Torneo A | 13.09.2026 | Germinal de Rawson | 1 - 0 | Guillermo Brown | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 | P |
| Argentína - Torneo A | 06.09.2026 | Guillermo Brown | 1 - 1 | San Martin de Mendoza | 0 - 0 | 6 - 3 | 9 | R |
| Argentína - Torneo A | 30.08.2026 | Sol de Mayo | 0 - 2 | Guillermo Brown | 0 - 1 | 4 - 1 | 5 | V |
| Argentína - Torneo A | 23.08.2026 | Guillermo Brown | 1 - 0 | Santamarina Tandil | 0 - 0 | 6 - 2 | 8 | V |
| Argentína - Torneo A | 16.08.2026 | CA Costa Brava | 1 - 0 | Guillermo Brown | 0 - 0 | 4 - 3 | 7 | P |
Zápasy tímu Sol de Mayo
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Zápasy tímu Guillermo Brown
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Ďalší súperi tímov Sol de Mayo a Guillermo Brown
- CA Costa Brava vs Sol de Mayo Vzájomné zápasy
- Club Circulo Deportivo vs Sol de Mayo Vzájomné zápasy
- FADEP Mendoza vs Sol de Mayo Vzájomné zápasy
- Sol de Mayo vs Germinal de Rawson Vzájomné zápasy
- Germinal de Rawson vs Guillermo Brown Vzájomné zápasy
- Guillermo Brown vs San Martin de Mendoza Vzájomné zápasy
- Guillermo Brown vs Santamarina Tandil Vzájomné zápasy
- CA Costa Brava vs Guillermo Brown Vzájomné zápasy