Tottenham (borees) vs Chelsea (Sef) Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Tottenham (borees) 2 - 4
Chelsea (Sef)
Tottenham (borees) vs Chelsea (Sef): vzájomná bilancia
2
Stretnutia
0 - 0 - 2
V - R - P
3
Priemer rohov
0%
Viac ako 9,5 rohov
5
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Tottenham (borees) Výhra 0%0
Remíza 0%0
Chelsea (Sef) Výhra 100%2
V posledných 2 stretnutiach medzi Tottenham (borees) a Chelsea (Sef) vyhral Tottenham (borees) 0-krát, 0 zápasov sa skončilo remízou a Chelsea (Sef) vyhral 2-krát. Stretnutia mali priemerne 3 rohov a v 0% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Tottenham (borees) domácim tímom, priemer bol 4 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 5.
Štatistiky Tottenham (borees) vs Chelsea (Sef) boli aktualizované 26.09.2026 16:33.
Tottenham (borees) vs Chelsea (Sef): história zápasov
Aktuálna forma
Tottenham (borees)
R
V
P
V
V
Strelené góly / zápas2.4
Inkasované góly / zápas1.6
Rohy pre / zápas1.8
Rohy proti / zápas1.2
Viac ako 2,5 gólu80%
Chelsea (Sef)
V
R
V
P
R
Strelené góly / zápas2.6
Inkasované góly / zápas1.8
Rohy pre / zápas1.4
Rohy proti / zápas1.6
Viac ako 2,5 gólu80%
Posledných 5 zápasov tímu Tottenham (borees)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taliansko - Serie D | 25.12.2025 | Tottenham (borees) | 0 - 0 | Man City (KaLuBa) | 0 - 0 | 2 - 2 | 4 | R |
| Taliansko - Serie D | 25.12.2025 | Liverpool (Duka) | 3 - 4 | Tottenham (borees) | 3 - 4 | 1 - 2 | 3 | V |
| Taliansko - Serie D | 25.12.2025 | Tottenham (borees) | 2 - 4 | Chelsea (Sef) | 2 - 4 | 2 - 2 | 4 | P |
| Taliansko - Serie D | 25.12.2025 | Man City (KaLuBa) | 0 - 4 | Tottenham (borees) | 0 - 4 | 1 - 3 | 4 | V |
| Taliansko - Serie D | 25.12.2025 | Tottenham (borees) | 2 - 1 | Liverpool (Duka) | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 | V |
Posledných 5 zápasov tímu Chelsea (Sef)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taliansko - Serie D | 01.01.2026 | Chelsea (Sef) | 4 - 2 | Liverpool (borees) | 4 - 2 | 1 - 3 | 4 | V |
| Taliansko - Serie D | 01.01.2026 | Tottenham (Hyper) | 3 - 3 | Chelsea (Sef) | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 | R |
| Taliansko - Serie D | 01.01.2026 | Chelsea (Sef) | 4 - 1 | Man City (Rodja) | 4 - 1 | 4 - 1 | 5 | V |
| Taliansko - Serie D | 01.01.2026 | Arsenal (Gaga) | 2 - 1 | Chelsea (Sef) | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 | P |
| Taliansko - Serie D | 01.01.2026 | Liverpool (borees) | 1 - 1 | Chelsea (Sef) | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 | R |
Zápasy tímu Tottenham (borees)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Zápasy tímu Chelsea (Sef)
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Ďalší súperi tímov Tottenham (borees) a Chelsea (Sef)
- Tottenham (borees) vs Man City (KaLuBa) Vzájomné zápasy
- Liverpool (Duka) vs Tottenham (borees) Vzájomné zápasy
- Chelsea (Sef) vs Liverpool (borees) Vzájomné zápasy
- Tottenham (Hyper) vs Chelsea (Sef) Vzájomné zápasy
- Chelsea (Sef) vs Man City (Rodja) Vzájomné zápasy
- Arsenal (Gaga) vs Chelsea (Sef) Vzájomné zápasy