Uberlandia vs CA Serranense Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Uberlandia 3 - 0
CA Serranense
Uberlandia vs CA Serranense: vzájomná bilancia
2
Stretnutia
1 - 0 - 1
V - R - P
10
Priemer rohov
50%
Viac ako 9,5 rohov
2
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Uberlandia Výhra 50%1
Remíza 0%0
CA Serranense Výhra 50%1
V posledných 2 stretnutiach medzi Uberlandia a CA Serranense vyhral Uberlandia 1-krát, 0 zápasov sa skončilo remízou a CA Serranense vyhral 1-krát. Stretnutia mali priemerne 10 rohov a v 50% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Uberlandia domácim tímom, priemer bol 11 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 2.
Štatistiky Uberlandia vs CA Serranense boli aktualizované 21.09.2026 22:57.
Uberlandia vs CA Serranense: história zápasov
Aktuálna forma
Uberlandia
R
V
R
V
V
Strelené góly / zápas1.4
Inkasované góly / zápas0.4
Rohy pre / zápas3.8
Rohy proti / zápas5.4
Viac ako 2,5 gólu0%
CA Serranense
P
P
R
P
P
Strelené góly / zápas0.8
Inkasované góly / zápas2.8
Rohy pre / zápas3
Rohy proti / zápas7
Viac ako 2,5 gólu80%
Posledných 5 zápasov tímu Uberlandia
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazília - Serie D | 13.09.2026 | Uberlandia | 1 - 1 | ASA | 1 - 1 | 3 - 3 | 6 | R |
| Brazília - Serie D | 06.09.2026 | ASA | 0 - 2 | Uberlandia | 0 - 0 | 4 - 1 | 5 | V |
| Brazília - Serie D | 30.08.2026 | ABC | 1 - 1 | Uberlandia | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | R |
| Brazília - Serie D | 22.08.2026 | Uberlandia | 1 - 0 | ABC | 1 - 0 | 6 - 5 | 11 | V |
| Brazília - Serie D | 15.08.2026 | CSA | 0 - 2 | Uberlandia | 0 - 2 | 10 - 5 | 15 | V |
Posledných 5 zápasov tímu CA Serranense
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Campeonato Mineiro 3 | 11.10.2025 | CA Serranense | 0 - 1 | Boston City FC Brasil | 0 - 1 | 2 - 6 | 8 | P |
| Brazília - Campeonato Mineiro 2 | 05.10.2025 | Coimbra EC | 6 - 1 | CA Serranense | 2 - 0 | 11 - 1 | 12 | P |
| Brazília - Campeonato Mineiro 2 | 27.09.2025 | CA Serranense | 2 - 2 | Tupi MG | 1 - 0 | 4 - 5 | 9 | R |
| Brazília - Zápasy | 26.08.2022 | Coimbra EC | 2 - 1 | CA Serranense | 1 - 0 | 6 - 2 | 8 | P |
| Brazília - Campeonato Mineiro 2 | 15.08.2021 | Ipatinga | 3 - 0 | CA Serranense | 1 - 0 | 7 - 6 | 13 | P |
Zápasy tímu Uberlandia
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Zápasy tímu CA Serranense
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||