Bahrajn U23 vs Katar U23 Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Bahrajn U23 0 - 1
Katar U23
Bahrajn U23 vs Katar U23: vzájomná bilancia
3
Stretnutia
1 - 0 - 2
V - R - P
10.7
Priemer rohov
67%
Viac ako 9,5 rohov
2.3
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Bahrajn U23 Výhra 33%1
Remíza 0%0
Katar U23 Výhra 67%2
V posledných 3 stretnutiach medzi Bahrajn U23 a Katar U23 vyhral Bahrajn U23 1-krát, 0 zápasov sa skončilo remízou a Katar U23 vyhral 2-krát. Stretnutia mali priemerne 10.7 rohov a v 67% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Bahrajn U23 domácim tímom, priemer bol 12 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 2.3.
Štatistiky Bahrajn U23 vs Katar U23 boli aktualizované 25.09.2026 15:43.
Bahrajn U23 vs Katar U23: história zápasov
Aktuálna forma
Bahrajn U23
P
P
P
P
P
Strelené góly / zápas0.4
Inkasované góly / zápas2.2
Rohy pre / zápas4.4
Rohy proti / zápas5.6
Viac ako 2,5 gólu60%
Katar U23
P
P
R
P
R
Strelené góly / zápas0.6
Inkasované góly / zápas2
Rohy pre / zápas3.4
Rohy proti / zápas5
Viac ako 2,5 gólu20%
Posledných 5 zápasov tímu Bahrajn U23
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gulf Cup U23 | 11.12.2025 | Bahrajn U23 | 1 - 2 | Kuvajt U23 | 0 - 2 | 8 - 4 | 12 | P |
| Gulf Cup U23 | 08.12.2025 | Bahrajn U23 | 0 - 1 | Katar U23 | 0 - 0 | 6 - 4 | 10 | P |
| Gulf Cup U23 | 05.12.2025 | Saudi Arabia U23 | 5 - 0 | Bahrajn U23 | 0 - 0 | 10 - 2 | 12 | P |
| Medzištátny zápas U23 | 18.11.2025 | Irán U23 | 1 - 0 | Bahrajn U23 | 0 - 0 | 5 - 1 | 6 | P |
| Medzištátny zápas U23 | 12.11.2025 | Kirgizsko U23 | 2 - 1 | Bahrajn U23 | 2 - 1 | 5 - 5 | 10 | P |
Posledných 5 zápasov tímu Katar U23
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ázijské hry | 18.09.2026 | Saudi Arabia U23 | 2 - 0 | Katar U23 | 1 - 0 | 1 - 6 | 7 | P |
| Ázijské hry | 15.09.2026 | Katar U23 | 1 - 4 | South Korea U23 | 0 - 3 | 1 - 7 | 8 | P |
| Katar - Stars League 2 | 06.09.2026 | Al Waab FC | 1 - 1 | Katar U23 | 0 - 0 | 3 - 7 | 10 | R |
| Katar - Stars League 2 | 31.08.2026 | Al Bidda SC | 2 - 0 | Katar U23 | 0 - 0 | 3 - 2 | 5 | P |
| Katar - Stars League 2 | 25.08.2026 | Umm Salal | 1 - 1 | Katar U23 | 1 - 1 | 11 - 1 | 12 | R |
Zápasy tímu Bahrajn U23
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Zápasy tímu Katar U23
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Ďalší súperi tímov Bahrajn U23 a Katar U23
- Bahrajn U23 vs Kuvajt U23 Vzájomné zápasy
- Saudi Arabia U23 vs Bahrajn U23 Vzájomné zápasy
- Irán U23 vs Bahrajn U23 Vzájomné zápasy
- Kirgizsko U23 vs Bahrajn U23 Vzájomné zápasy
- Saudi Arabia U23 vs Katar U23 Vzájomné zápasy
- Katar U23 vs South Korea U23 Vzájomné zápasy
- Al Waab FC vs Katar U23 Vzájomné zápasy
- Al Bidda SC vs Katar U23 Vzájomné zápasy
- Umm Salal vs Katar U23 Vzájomné zápasy