Amarante vs Pedras Rubras Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Amarante 4 - 0
Pedras Rubras
Amarante vs Pedras Rubras: vzájomná bilancia
3
Stretnutia
2 - 0 - 1
V - R - P
9.7
Priemer rohov
33%
Viac ako 9,5 rohov
2.3
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Amarante Výhra 67%2
Remíza 0%0
Pedras Rubras Výhra 33%1
V posledných 3 stretnutiach medzi Amarante a Pedras Rubras vyhral Amarante 2-krát, 0 zápasov sa skončilo remízou a Pedras Rubras vyhral 1-krát. Stretnutia mali priemerne 9.7 rohov a v 33% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Amarante domácim tímom, priemer bol 8.5 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 2.3.
Štatistiky Amarante vs Pedras Rubras boli aktualizované 22.10.2026 21:53.
Amarante vs Pedras Rubras: história zápasov
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 17.01.2021 | Amarante | 4 - 0 | Pedras Rubras | 3 - 0 | 8 - 1 | 9 | V |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 20.09.2020 | Pedras Rubras | 1 - 0 | Amarante | 1 - 0 | 5 - 7 | 12 | P |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 09.02.2020 | Amarante | 2 - 0 | Pedras Rubras | 1 - 0 | 5 - 3 | 8 | V |
Aktuálna forma
Amarante
P
P
V
R
P
Strelené góly / zápas1.6
Inkasované góly / zápas2
Rohy pre / zápas4.8
Rohy proti / zápas3
Viac ako 2,5 gólu80%
Pedras Rubras
P
P
P
V
R
Strelené góly / zápas0.6
Inkasované góly / zápas1.2
Rohy pre / zápas3
Rohy proti / zápas7
Viac ako 2,5 gólu40%
Posledných 5 zápasov tímu Amarante
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | 17.10.2026 | Academica | 3 - 2 | Amarante | 1 - 1 | 2 - 5 | 7 | P |
| Portugalsko - Segunda Liga | 10.10.2026 | Amarante | 1 - 2 | Portimonense | 0 - 0 | 6 - 3 | 9 | P |
| Portugalský pohár | 20.09.2026 | AD Ponte da Barca | 0 - 2 | Amarante | 0 - 1 | 4 - 3 | 7 | V |
| Portugalsko - Segunda Liga | 13.09.2026 | Amarante | 2 - 2 | UD Leiria | 1 - 0 | 5 - 5 | 10 | R |
| Portugalsko - Segunda Liga | 06.09.2026 | Leixoes | 3 - 1 | Amarante | 2 - 0 | 1 - 5 | 6 | P |
Posledných 5 zápasov tímu Pedras Rubras
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 11.04.2021 | Pedras Rubras | 0 - 1 | SC Vila Real | 0 - 0 | 2 - 4 | 6 | P |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 03.04.2021 | Salgueiros | 3 - 1 | Pedras Rubras | 2 - 1 | 15 - 4 | 19 | P |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 14.03.2021 | Pedras Rubras | 0 - 1 | Maritimo B | 0 - 0 | 5 - 5 | 10 | P |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 24.02.2021 | Maritimo B | 1 - 2 | Pedras Rubras | 0 - 2 | 5 - 2 | 7 | V |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 31.01.2021 | USC Paredes | 0 - 0 | Pedras Rubras | 0 - 0 | 6 - 2 | 8 | R |
Zápasy tímu Amarante
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalsko - Segunda Liga | 26.10.2026 | Torreense | vs | Amarante | - | - | - |
Zápasy tímu Pedras Rubras
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Ďalší súperi tímov Amarante a Pedras Rubras
- Academica vs Amarante Vzájomné zápasy
- Amarante vs Portimonense Vzájomné zápasy
- AD Ponte da Barca vs Amarante Vzájomné zápasy
- Amarante vs UD Leiria Vzájomné zápasy
- Leixoes vs Amarante Vzájomné zápasy
- Pedras Rubras vs SC Vila Real Vzájomné zápasy
- Salgueiros vs Pedras Rubras Vzájomné zápasy
- Pedras Rubras vs Maritimo B Vzájomné zápasy
- USC Paredes vs Pedras Rubras Vzájomné zápasy
