FK Zeleziarne Podbrezova Statistici și rezultate cornere
Slovacia - Super Liga
Serii și formă Toate seriile
Tendințe Ultimele 20
3.3 goluri pe meci
10.5 cornere pe meci
6.7 cartonașe pe meci
Profilul echipelor Slovacia - Super Liga · Forță raportată la 13 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Tipare
Repriza 1 vs Repriza 2
| V E Î | Golaveraj / meci | |
|---|---|---|
| Repriza 1 | 5V 1E 4Î | -0.2 |
| Repriza 2 | 4V 5E 1Î | +0.1 |
Reprize egale · asemănător în ambele reprize
Primul gol și reveniri
- A marcat prima în 4 din 10 · apoi 4V 0E 0Î
- A primit prima în 6 din 10 · apoi 1V 2E 3Î
- Punct sau victorie după ce a primit prima: 3 din 6
- A condus, dar nu a câștigat: 0 din 5
Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 6 meciuri după ce primește prima
Acasă / Deplasare Deblochează cu VIP Ultimele 20
Autentifică-te
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Handicap | Corner | Linie cornere | Corner P/S | Total goluri | Goluri P/S | Atac periculos | Evenimente live | Analiză | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04/27 17:00 | Final | 1 MFK Ruzomberok | 3 - 2 | FK Zeleziarne Podbrezova 2 | +0.25 |
6 - 4
(0-1)
|
10.0
|
Push |
2.5
|
Peste |
-
-
|
|
|||
| 04/20 14:30 | Final | FK Zeleziarne Podbrezova | 1 - 2 | MSK Zilina | -0.25 |
10 - 5
(1-3)
|
10.5
|
Peste |
3.0
|
Push |
89 - 62
-
|
|
|||
| 04/17 17:00 | Final | 1 FK Zeleziarne Podbrezova | 0 - 0 | Spartak Trnava 3 | 0.0 |
10 - 4
(7-1)
|
|
2.25
|
Sub |
79 - 46
-
|
|
||||
| 04/14 16:30 | Final | FK Zeleziarne Podbrezova | 0 - 2 | Spartak Trnava 1 | +0.25 |
1 - 5
(0-5)
|
10.0
|
Sub |
2.5
|
Sub |
58 - 54
-
|
|
|||
| 04/07 16:30 | Final | 1 Dunajska Streda | 3 - 1 | FK Zeleziarne Podbrezova 5 | -0.5 |
1 - 6
(0-1)
|
10.5
|
Sub |
2.5
|
Peste |
35 - 61
-
|
|
|||
| 04/03 14:30 | Final | 3 Spartak Trnava | 1 - 0 | FK Zeleziarne Podbrezova 2 | -0.75 |
3 - 5
(3-1)
|
10.0
|
Sub |
2.25
|
Sub |
73 - 75
-
|
|
|||
| 03/30 16:30 | Final | Slovan Bratislava | 2 - 1 | FK Zeleziarne Podbrezova 1 | -1.5 |
4 - 6
(2-3)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Push |
72 - 80
-
|
|
|||
| 03/16 14:00 | Final | 1 FK Zeleziarne Podbrezova | 0 - 2 | MFK Ruzomberok 2 | -0.75 |
10 - 4
(5-0)
|
11.0
|
Peste |
2.5
|
Sub |
85 - 48
-
|
|
|||
| 03/13 19:30 | Final | 1 5 Slovan Bratislava | 1 - 3 | FK Zeleziarne Podbrezova 4 | -1.5 |
4 - 6
(2-3)
|
|
3.0
|
Peste |
80 - 72
-
|
|
||||
| 03/09 16:30 | Final | 3 MSK Zilina | 3 - 2 | FK Zeleziarne Podbrezova 4 | -0.5 |
2 - 8
(2-4)
|
10.5
|
Sub |
3.0
|
Peste |
53 - 74
-
|
|
|||
| 03/02 16:00 | Final | 4 MFK Ruzomberok | 2 - 1 | FK Zeleziarne Podbrezova 2 1 | 0.0 |
3 - 6
(1-3)
|
11.0
|
Sub |
2.5
|
Peste |
37 - 79
-
|
|
|||
| 02/25 16:30 | Final | 2 FK Zeleziarne Podbrezova | 0 - 0 | Dunajska Streda 1 | 0.0 |
8 - 2
(4-1)
|
11.0
|
Sub |
2.75
|
Sub |
77 - 43
-
|
|
|||
| 02/17 14:00 | Final | FC Kosice | 0 - 0 | FK Zeleziarne Podbrezova | +0.5 |
3 - 7
(3-4)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Sub |
45 - 83
-
|
|
|||
| 02/10 14:00 | Final | 1 FK Zeleziarne Podbrezova | 2 - 1 | MFK Zemplin Michalovce 2 | -1.0 |
7 - 5
(2-2)
|
10.5
|
Peste |
3.0
|
Push |
56 - 59
-
|
|
|||
| 02/02 12:00 | Final | Cracovia Krakow | 1 - 0 | FK Zeleziarne Podbrezova 2 | -0.75 |
6 - 5
(1-3)
|
|
3.25
|
Sub |
41 - 28
-
|
|
||||
| 01/19 11:00 | Final | FK Zeleziarne Podbrezova | 2 - 1 | FC Tatran Presov | -0.75 |
4 - 12
(2-9)
|
9.0
|
Peste |
3.25
|
Sub |
81 - 70
-
|
|
|||
| 01/12 10:00 | Final | FK Zeleziarne Podbrezova | 4 - 0 | Tatran Liptovsky Mikulas | -1.25 |
5 - 1
(1-1)
|
|
3.5
|
Peste |
136 - 30
-
|
|
||||
| 12/15 16:30 | Final | 2 MFK Skalica | 3 - 0 | FK Zeleziarne Podbrezova 5 2 | +0.25 |
5 - 3
(2-1)
|
10.0
|
Sub |
2.75
|
Peste |
64 - 49
-
|
|
|||
| 12/09 14:00 | Final | 1 FK Zeleziarne Podbrezova | 0 - 6 | Slovan Bratislava 1 | +0.5 |
5 - 5
(3-3)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Peste |
60 - 47
-
|
|
|||
| 12/02 14:00 | Final | 4 AS Trencin | 1 - 2 | FK Zeleziarne Podbrezova 2 | -0.25 |
5 - 5
(3-1)
|
11.0
|
Sub |
3.0
|
Push |
72 - 73
-
|
|
|||
| 11/26 16:30 | Final | 1 FK Zeleziarne Podbrezova | 1 - 2 | Spartak Trnava 1 | -0.25 |
8 - 5
(1-3)
|
10.0
|
Peste |
2.75
|
Peste |
67 - 39
-
|
|
|||
| 11/17 13:00 | Final | 1 FC Vion Zlate Moravce | 1 - 3 | FK Zeleziarne Podbrezova 1 | +0.75 |
6 - 4
(3-3)
|
11.5
|
Sub |
3.25
|
Peste |
63 - 68
-
|
|
|||
| 11/11 14:00 | Final | 2 FC Vion Zlate Moravce | 0 - 2 | FK Zeleziarne Podbrezova 1 | +0.5 |
7 - 9
(7-6)
|
11.0
|
Peste |
2.75
|
Sub |
52 - 79
-
|
|
|||
| 11/05 16:30 | Final | MSK Zilina | 2 - 1 | FK Zeleziarne Podbrezova 2 | 0.0 |
2 - 6
(2-1)
|
10.5
|
Sub |
3.5
|
Sub |
66 - 71
-
|
|
|||
| 10/27 16:30 | Final | 1 FK Zeleziarne Podbrezova | 2 - 2 | Dukla Banska Bystrica | -1.0 |
6 - 5
(4-4)
|
11.5
|
Sub |
3.25
|
Peste |
67 - 46
-
|
|
|||
| 10/24 13:30 | Final | 1 Slavoj Trebisov | 0 - 9 | FK Zeleziarne Podbrezova | +1.75 |
1 - 7
(0-4)
|
|
3.5
|
Peste |
44 - 52
-
|
|
||||
| 10/21 17:00 | Final | 2 FK Zeleziarne Podbrezova | 5 - 0 | MFK Ruzomberok 5 | -1.0 |
9 - 5
(3-2)
|
10.5
|
Peste |
2.75
|
Peste |
76 - 48
-
|
|
|||
| 10/08 16:30 | Final | 1 Dunajska Streda | 3 - 2 | FK Zeleziarne Podbrezova 2 | -0.5 |
7 - 15
(4-5)
|
11.0
|
Peste |
2.75
|
Peste |
57 - 88
-
|
|
|||
| 10/01 16:30 | Final | FK Zeleziarne Podbrezova | 5 - 3 | FC Kosice 3 | -1.0 |
7 - 3
(2-2)
|
10.5
|
Sub |
2.75
|
Peste |
70 - 37
-
|
|
|||
| 09/27 14:30 | Final | 2 RSC Hamsik Academy | 1 - 4 | FK Zeleziarne Podbrezova 1 | +2.75 |
5 - 4
(3-1)
|
|
4.0
|
Peste |
48 - 84
-
|
|
||||

