Inter Milan U23 Statistici și rezultate cornere

Italia - Serie C - Grupa C

Cel mai vechi ÎÎEVEÎÎVVÎ Cel mai recent Stabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 31 anterioare

Notițe:

Următorul meci

Giugliano v Inter Milan U23
10/13 14:00 · Italia - Serie C - Grupa C
Handicap0.0
Linie goluri2.5
Linie cornere8.5

Serii și formă Toate seriile

Profilul echipelor Italia - Serie C - Grupa C · Forță raportată la 26 echipe din ligă, ultimele 365 de zile

71General
Punct forteAtac Punct slabApărare
Atac: goluri marcate pe meciAtac97 Apărare: goluri primite pe meci, mai puține e mai bineApărare40 Cornere obținute: cornere obținute pe meciCornere obținute82 Repriza 2: puncte pe meci în repriza 2Repriza 266 Formă acasă: puncte pe meci acasă în ligăFormă acasă53 Formă în deplasare: puncte pe meci în deplasare în ligăFormă în deplasare92 Formă recentă: puncte pe meci, ultimele 5 meciuri de ligăFormă recentă66

Tipare

Repriza 1 vs Repriza 2

V E ÎGolaveraj / meci
Repriza 12V 3E 5Î-0.3
Repriza 22V 4E 4Î-0.1

Reprize egale · asemănător în ambele reprize

Primul gol și reveniri

  • A marcat prima în 2 din 10 · apoi 2V 0E 0Î
  • A primit prima în 8 din 10 · apoi 1V 2E 5Î
  • Punct sau victorie după ce a primit prima: 3 din 8
  • A condus, dar nu a câștigat: 0 din 3

Start lent · primește prima în 8 din 10

Cronologia golurilor pentru 10 din ultimele 10 meciuri

Acasă / Deplasare Deblochează cu VIP Ultimele 20

CornereToateAcasă 4Deplasare 6
Cornere total8.2
Cornere pentru4.5
Cornere împotrivă3.7
Peste 9.550%
Peste linia de cornere50%
GoluriToateAcasă 4Deplasare 6
Marcate1.3
Primite1.7
Peste 2.550%
Ambele marchează70%
CartonașeToateAcasă 4Deplasare 6
Cartonașe pe meci4.3
Peste 3.550%
Pe baza ultimelor 10 meciuri încheiate · Peste% = rată de reușită · linie de cornere în 10 meciuri
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Handicap Corner Linie cornere Corner P/S Total goluri Goluri P/S Atac periculos Evenimente live Analiză
10/13 14:00 Giugliano 0 - 0 Inter Milan U23 0.0
0 - 0 (0-0)
8.5
2.5
-

10/10 13:30 Final 1 AC Savoia 1908 2 - 1 Inter Milan U23 3 -0.25
1 - 4 (0-1)
9.0
Sub
2.25
Peste
64 - 89
-

09/27 13:30 Giugliano 0 - 0 Inter Milan U23 -0.25
0 - 0 (0-0)
2.5
-

09/20 14:00 Final 1 Inter Milan U23 3 - 2 Foggia 2 0.0
3 - 7 (0-3)
8.5
Peste
2.25
Peste
41 - 84
-

09/15 17:30 Final 1 1 Crotone 0 - 2 Inter Milan U23 2 -0.5
1 - 4 (0-2)
8.5
Sub
2.25
Sub
57 - 74
-

09/12 14:00 Final 2 Inter Milan U23 2 - 3 Casertana 1 0.0
7 - 4 (4-4)
9.0
Peste
2.25
Peste
58 - 64
-

09/07 20:00 Final 1 1 AZ Picerno ASD 4 - 1 Inter Milan U23 3 1 -0.5
7 - 5 (6-2)
8.5
Peste
2.25
Peste
81 - 97
-

08/29 20:00 Final 3 Inter Milan U23 1 - 1 Team Altamura 2 -0.5
6 - 0 (3-0)
8.5
Sub
2.25
Sub
78 - 52
-

08/23 17:00 Final 1 Catania 1 - 2 Inter Milan U23 2 -1.25
8 - 4 (3-1)
9.0
Peste
2.5
Peste
74 - 39
-

08/14 20:00 Final 2 FC Vado 1 - 1 Inter Milan U23 1 +0.25
0 - 4 (0-2)
8.5
Sub
2.0
Push
20 - 48
-

08/09 17:00 Final US Pergolettese 0 - 0 Inter Milan U23 +0.5
3 - 3 (2-3)
8.0
Sub
2.25
Sub
55 - 70
-

08/05 17:00 Final Lecco 0 - 3 Inter Milan U23 -0.25
5 - 3 (3-1)
2.25
Peste
70 - 52
-

08/02 16:30 Final AlbinoLeffe 1 - 2 Inter Milan U23 -0.25
6 - 4 (1-4)
8.5
Peste
2.75
Peste
48 - 36
-

07/26 16:30 Final Novara 2 - 1 Inter Milan U23 -0.5
4 - 1 (1-0)
8.0
Sub
2.5
Peste
66 - 57
-

04/25 19:30 Final 1 Inter Milan U23 0 - 1 Union Brescia 2 +0.25
7 - 4 (1-3)
8.5
Peste
2.25
Sub
-
-

04/19 13:30 Final 4 Giana Erminio 2 - 0 Inter Milan U23 2 0.0
5 - 1 (3-0)
8.0
Sub
2.25
Sub
65 - 77
-

04/12 19:30 Final 1 Inter Milan U23 0 - 1 Arzignano Valchiampo 4 -0.5
4 - 3 (1-3)
9.0
Sub
2.25
Sub
78 - 41
-

04/08 14:00 Final 2 Inter Milan U23 2 - 1 Trento 2 +0.25
5 - 5 (1-0)
9.0
Peste
2.5
Peste
49 - 70
-

04/04 13:30 Final 2 Pro Vercelli 0 - 2 Inter Milan U23 1 -0.25
5 - 7 (2-4)
2.25
Sub
36 - 50
-

03/29 12:30 Inter Milan U23 0 - 0 Trento 0.0
0 - 0 (0-0)
2.25
-

03/22 16:30 Final 1 Inter Milan U23 1 - 2 AC Dolomiti Bellunesi 2 -0.75
6 - 7 (3-3)
2.25
Peste
70 - 51
-

03/16 19:30 Final Vicenza 2 - 1 Inter Milan U23 2 -1.0
3 - 6 (2-1)
9.0
Push
2.25
Peste
49 - 70
-

03/07 13:30 Final 2 Inter Milan U23 0 - 1 AlbinoLeffe 1 1 -0.25
6 - 4 (3-1)
9.5
Peste
2.25
Sub
70 - 47
-

03/03 19:30 Final 3 Cittadella 1 - 1 Inter Milan U23 2 -0.25
6 - 0 (2-0)
8.5
Sub
2.25
Sub
76 - 31
-

02/28 19:30 Final Inter Milan U23 0 - 0 Alcione Milano 4 1 -0.5
2 - 7 (1-4)
8.5
Peste
2.25
Sub
23 - 27
-

02/21 16:30 Final 4 Renate 2 - 1 Inter Milan U23 1 0.0
5 - 8 (2-2)
8.5
Peste
2.0
Peste
63 - 54
-

02/16 19:30 Final A.C. Ospitaletto 2 - 2 Inter Milan U23 2 +0.25
1 - 1 (0-1)
8.0
Sub
2.25
Peste
45 - 62
-

02/11 19:30 Final 2 Inter Milan U23 0 - 0 Lumezzane 3 1 -0.5
8 - 4 (0-3)
9.0
Peste
2.25
Sub
35 - 22
-

02/08 13:26 Final 2 Triestina 4 - 1 Inter Milan U23 4 +0.5
4 - 7 (4-4)
8.5
Peste
2.25
Peste
69 - 61
-

01/31 16:30 Final 2 Inter Milan U23 1 - 1 US Pergolettese 1 -0.5
6 - 3 (4-1)
2.0
Push
70 - 37
-

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate