Malmo FF (F) Statistici și rezultate cornere
Suedia - Damallsvenskan
Serii și formă Toate seriile
Tendințe Ultimele 20
2.7 goluri pe meci
10.7 cornere pe meci
1.5 cartonașe pe meci
Profilul echipelor Suedia - Damallsvenskan · Forță raportată la 14 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Tipare
Repriza 1 vs Repriza 2
| V E Î | Golaveraj / meci | |
|---|---|---|
| Repriza 1 | 6V 2E 2Î | +0.8 |
| Repriza 2 | 7V 1E 2Î | +0.5 |
Reprize egale · asemănător în ambele reprize
Primul gol și reveniri
- A marcat prima în 8 din 10 · apoi 7V 0E 1Î
- A primit prima în 2 din 10 · apoi 0V 2E 0Î
- Punct sau victorie după ce a primit prima: 2 din 2
- A condus, dar nu a câștigat: 1 din 8
Deschide scorul · câștigă 7 din 8 meciuri în care marchează prima
Acasă / Deplasare Deblochează cu VIP Ultimele 20
Autentifică-te
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Handicap | Corner | Linie cornere | Corner P/S | Total goluri | Goluri P/S | Atac periculos | Evenimente live | Analiză | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11/08 14:00 | Final | 2 IFK Norrkoping (F) | 0 - 4 | Malmo FF (F) 2 | +0.25 |
4 - 4
(1-2)
|
10.0
|
Sub |
2.75
|
Peste |
71 - 71
-
|
|
|||
| 11/02 12:00 | Final | 1 Malmo FF (F) | 1 - 2 | Pitea IF (F) 1 | -1.75 |
7 - 4
(4-2)
|
10.5
|
Peste |
3.0
|
Push |
70 - 47
-
|
|
|||
| 10/18 12:00 | Final | 2 Djurgardens (F) | 1 - 4 | Malmo FF (F) | +0.5 |
6 - 5
(4-1)
|
10.5
|
Peste |
2.5
|
Peste |
56 - 40
-
|
|
|||
| 10/11 14:00 | Final | Malmo FF (F) | 2 - 1 | Linköpings (F) 1 | -1.5 |
2 - 5
(0-1)
|
|
3.25
|
Sub |
77 - 38
-
|
|
||||
| 10/04 12:00 | Final | 1 Malmo FF (F) | 2 - 1 | FC Rosengård (F) 2 | -1.25 |
8 - 5
(5-4)
|
10.0
|
Peste |
3.0
|
Push |
78 - 42
-
|
|
|||
| 10/01 17:30 | Final | 2 Malmo FF (F) | 0 - 3 | BK Hacken (F) 1 | +0.75 |
4 - 5
(3-3)
|
10.0
|
Sub |
2.5
|
Peste |
64 - 54
-
|
|
|||
| 09/27 14:00 | Final | 1 Kristianstads (F) | 1 - 1 | Malmo FF (F) 2 | +0.5 |
8 - 6
(5-3)
|
10.0
|
Peste |
2.75
|
Sub |
63 - 74
-
|
|
|||
| 09/20 12:00 | Final | 2 Alingsås IF (F) | 0 - 4 | Malmo FF (F) 1 | +2.0 |
4 - 5
(2-4)
|
10.0
|
Sub |
3.5
|
Peste |
29 - 73
-
|
|
|||
| 09/16 18:00 | Final | Trelleborgs FF (F) | 0 - 4 | Malmo FF (F) | +2.75 |
1 - 10
(0-2)
|
|
3.75
|
Peste |
17 - 105
-
|
|
||||
| 09/06 11:57 | Final | 1 Hammarby (F) | 2 - 1 | Malmo FF (F) 1 | -1.5 |
13 - 4
(8-1)
|
11.0
|
Peste |
3.25
|
Sub |
61 - 27
-
|
|
|||
| 08/30 12:00 | Final | 2 Malmo FF (F) | 3 - 1 | Vaxjo (F) 2 | -1.75 |
6 - 5
(4-3)
|
9.0
|
Peste |
3.25
|
Peste |
64 - 49
-
|
|
|||
| 08/23 12:00 | Final | 1 Brommapojkarna (F) | 2 - 5 | Malmo FF (F) 1 | +1.25 |
2 - 11
(0-4)
|
9.5
|
Peste |
3.0
|
Peste |
29 - 36
-
|
|
|||
| 08/17 15:00 | Final | Malmo FF (F) | 2 - 0 | AIK (F) | -1.0 |
2 - 0
(1-0)
|
10.0
|
Sub |
2.5
|
Sub |
46 - 33
-
|
|
|||
| 08/08 17:00 | Final | 1 FC Rosengård - Feminin | 0 - 1 | Malmo FF (F) | 0.0 |
4 - 7
(1-3)
|
10.0
|
Peste |
2.5
|
Sub |
49 - 63
-
|
|
|||
| 06/22 15:00 | Final | Malmo FF (F) | 1 - 0 | Brommapojkarna (F) | -1.25 |
9 - 4
(4-2)
|
10.5
|
Peste |
3.0
|
Sub |
77 - 51
-
|
|
|||
| 06/15 13:00 | Final | 2 Pitea IF (F) | 0 - 3 | Malmo FF (F) 1 | +0.5 |
8 - 2
(1-1)
|
|
2.25
|
Peste |
47 - 28
-
|
|
||||
| 06/07 14:00 | Final | 1 Malmo FF (F) | 4 - 0 | Djurgardens (F) | -0.5 |
3 - 3
(3-1)
|
10.0
|
Sub |
2.75
|
Peste |
79 - 44
-
|
|
|||
| 05/24 14:00 | Final | 2 Vittsjö GIK - Feminin | 3 - 2 | Malmo FF (F) | +0.5 |
5 - 4
(5-2)
|
|
2.5
|
Peste |
53 - 61
-
|
|
||||
| 05/16 18:00 | Final | Vaxjo (F) | 2 - 4 | Malmo FF (F) 1 | +0.5 |
6 - 4
(1-4)
|
10.0
|
Push |
2.5
|
Peste |
33 - 28
-
|
|
|||
| 05/09 18:00 | Final | 1 Malmo FF (F) | 1 - 0 | Alingsås IF (F) 1 | -2.25 |
8 - 3
(3-3)
|
10.0
|
Peste |
3.25
|
Sub |
48 - 26
-
|
|
|||
| 05/03 13:00 | Final | 2 Linköpings (F) | 1 - 1 | Malmo FF (F) | +0.75 |
3 - 6
(1-4)
|
10.0
|
Sub |
2.75
|
Sub |
34 - 44
-
|
|
|||
| 04/26 14:00 | Final | 1 Malmo FF (F) | 1 - 1 | Hammarby (F) 2 | +1.25 |
3 - 12
(1-5)
|
10.0
|
Peste |
2.75
|
Sub |
39 - 52
-
|
|
|||
| 04/19 12:00 | Final | 4 AIK (F) | 1 - 4 | Malmo FF (F) 1 | +0.25 |
7 - 5
(1-2)
|
9.5
|
Peste |
2.5
|
Peste |
44 - 62
-
|
|
|||
| 04/13 14:00 | Final | 3 Malmo FF (F) | 1 - 0 | Kristianstads (F) 2 | +0.25 |
6 - 4
(4-1)
|
10.0
|
Push |
2.5
|
Sub |
45 - 37
-
|
|
|||
| 03/30 13:00 | Final | 2 Malmo FF (F) | 0 - 2 | IFK Norrkoping (F) 1 | -0.5 |
4 - 4
(3-3)
|
|
2.5
|
Sub |
30 - 43
-
|
|
||||
| 03/23 14:10 | Final | 1 BK Hacken (F) | 2 - 3 | Malmo FF (F) 2 | -1.75 |
10 - 1
(5-0)
|
10.0
|
Peste |
3.25
|
Peste |
80 - 25
-
|
|
|||
| 03/17 18:00 | Final | Linköpings (F) | 1 - 0 | Malmo FF (F) | 0.0 |
5 - 6
(4-2)
|
9.5
|
Peste |
3.25
|
Sub |
37 - 123
-
|
|
|||
| 03/08 14:00 | Final | 1 Malmo FF (F) | 1 - 1 | FC Rosengård - Feminin 3 | +1.25 |
7 - 4
(6-3)
|
9.5
|
Peste |
3.5
|
Sub |
39 - 35
-
|
|
|||
| 02/14 14:52 | Final | 1 B93 Copenhagen - Feminin | 0 - 3 | Malmo FF (F) | -0.5 |
2 - 5
(1-1)
|
|
3.75
|
Sub |
35 - 62
-
|
|
||||
| 11/10 13:00 | Final | Alingsås IF (F) | 0 - 4 | Malmo FF (F) | +0.25 |
2 - 1
(1-0)
|
|
2.5
|
Peste |
33 - 43
-
|
|
||||

