Sâm, May 4, 2019 · 13:00
Zwickau [9]
6 2
5 - 2
Final · HT 2-1
1860 Munchen [12]
4 5 1
Cele mai vechiRecente
ÎVVVVÎ
2.20
3.50
3.20
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎÎÎE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-0.25
Zwickau
Zwickau
ÎVEVÎVVVVÎRecenteÎn formă maximă+1.2 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
1860 Munchen
VVÎVEÎÎÎÎÎRecenteÎn scădere-1.5 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează4/10
Zwickau

6V-1E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.1 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 40%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 10%1 Pierdut 30%3
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 9.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 0%0 Pierdut 30%3
1860 Munchen

3V-1E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 7 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 0.7 pentru, 1.3 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 10%1 Pierdut 60%6
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ultimele
Zwickau
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
1860 Munchen
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Zwickau
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
1860 Munchen
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.58, Abatere std.: 1.41, Mediană: 2, Mod: , Peste: 50%

Zwickau Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Germania - 3.Liga 2018-12-01 1860 Munchen
2 - 0
2 - 0
Zwickau 2 Î -0.5 Sub 9.5
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Zwickau Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Germania - 3.Liga 2019-04-27 4 SV Meppen
1 - 0
2 - 0
Zwickau 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0
Germania - 3.Liga 2019-04-20 5 Zwickau
0 - 0
2 - 0
Wurzburger Kickers 1 2 V 0.0 Sub 10.5
Germania - 3.Liga 2019-04-14 1 Unterhaching
0 - 0
0 - 1
Zwickau 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Germania - Landespokal 2019-04-10 1 FSV Budissa Bautzen
0 - 2
0 - 2
Zwickau 3 V +1.0, +1.5 Sub
Germania - 3.Liga 2019-04-06 2 Zwickau
2 - 1
2 - 1
Wehen SV V +0.5 Peste 9.5
Germania - 3.Liga 2019-03-30 1 Hansa Rostock
2 - 0
3 - 1
Zwickau 2 Î -0.5 Peste 10.0 Peste
8-5 (13) 5-2 (7) 3 (3-0) 3 (2-1)
Germania - 3.Liga 2019-03-25 2 Zwickau
1 - 0
2 - 1
Cottbus 6 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-03-21 Zwickau
0 - 2
1 - 3
Borussia M'gladbach Î +1.0, +1.5 Peste 9.0 Sub
0-7 (7) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - 3.Liga 2019-03-16 2 VfR Aalen
1 - 1
1 - 1
Zwickau 3 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
8-5 (13) 3-5 (8) 2 (0-2) 3 (3-0)
Germania - 3.Liga 2019-03-12 Zwickau
1 - 0
2 - 0
KFC Uerdingen 05 4 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2019-03-09 1 VfL Osnabruck
2 - 0
3 - 0
Zwickau 3 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Germania - 3.Liga 2019-03-02 1 Zwickau
0 - 1
0 - 2
Sportfreunde Lotte 2 Î 0.0 Sub 10.0 Peste
11-0 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2019-02-24 Kaiserslautern
1 - 0
1 - 1
Zwickau 2 E -0.5 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 3-4 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Germania - 3.Liga 2019-02-17 1 Zwickau
1 - 0
2 - 0
Carl Zeiss Jena 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
7-6 (13) 5-3 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Germania - 3.Liga 2019-02-12 3 Zwickau
1 - 0
1 - 1
Karlsruher SC 2 E +0.5 Sub 10.5 Peste
4-7 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (2-1)
Germania - 3.Liga 2019-02-09 Fortuna Cologne
0 - 0
1 - 0
Zwickau 3 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
4-5 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Germania - 3.Liga 2019-02-04 Zwickau
0 - 0
0 - 1
Eintracht Braunschweig 2 Î 0.0 Sub 10.5 Peste
9-5 (14) 6-2 (8) 4 (3-1) 3 (2-1)
Europa - Amicale 2019-01-22 Magdeburg
2 - 2
3 - 2
Zwickau Î -0.5, -1.0 Peste
7-1 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Germania - 3.Liga 2018-12-22 3 Hallescher FC
1 - 0
2 - 0
Zwickau 3 Î -0.5, -1.0 Sub 10.0 Push
3-7 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Germania - 3.Liga 2018-12-15 3 SC Preussen Munster
0 - 2
0 - 2
Zwickau 2 V -0.5 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 5-2 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2018-12-10 3 Zwickau
1 - 0
3 - 0
SG Sonnenhof Grossaspach 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
4-3 (7) 3-3 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2018-12-01 1860 Munchen
2 - 0
2 - 0
Zwickau 2 Î -0.5 Sub 9.5 Peste
11-2 (13) 5-1 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Germania - 3.Liga 2018-11-24 2 Zwickau
0 - 1
1 - 1
SV Meppen 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
6-3 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Germania - 3.Liga 2018-11-09 3 Wurzburger Kickers
0 - 2
0 - 2
Zwickau 1 V -0.5, -1.0 Sub 10.5 Peste
13-3 (16) 7-2 (9) 1 (1-0) 2 (2-0)
Germania - 3.Liga 2018-11-03 1 Zwickau
1 - 1
2 - 2
Unterhaching 2 E 0.0 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Germania - 3.Liga 2018-10-27 Wehen SV
0 - 0
0 - 0
Zwickau 4 E -1.0 Sub 9.5 Peste
7-3 (10) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Germania - 3.Liga 2018-10-21 3 Zwickau
2 - 0
2 - 2
Hansa Rostock 1 E 0.0 Peste 9.5 Peste
6-4 (10) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2018-10-06 2 Cottbus
1 - 1
2 - 1
Zwickau 4 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
6-6 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Germania - 3.Liga 2018-09-30 2 Zwickau
1 - 2
2 - 3
VfR Aalen 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
17-3 (20) 8-2 (10) 1 (0-1) 5 (5-0)
Germania - 3.Liga 2018-09-26 1 2 KFC Uerdingen 05
0 - 0
1 - 2
Zwickau 2 V -0.5, -1.0 Peste 9.0 Peste
6-10 (16) 4-4 (8) 3 (1-2) 3 (0-3)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
1860 Munchen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Germania - Landespokal 2019-04-30 2 Viktoria Aschaffenburg
2 - 2
3 - 2
1860 Munchen 2 Î +1.0, +1.5 Peste 9.5
Germania - 3.Liga 2019-04-27 1 5 1860 Munchen
0 - 1
0 - 2
Karlsruher SC 3 Î +0.5 Sub 9.5
Germania - 3.Liga 2019-04-20 Hallescher FC
1 - 0
3 - 0
1860 Munchen 3 Î -0.5, -1.0 Peste 9.0
Germania - 3.Liga 2019-04-13 1 1860 Munchen
0 - 1
0 - 1
SC Preussen Munster 4 Î -0.5 Sub 9.0
Germania - 3.Liga 2019-04-08 3 SG Sonnenhof Grossaspach
0 - 0
1 - 0
1860 Munchen 2 Î 0.0, +0.5 Sub 9.0
Germania - 3.Liga 2019-03-30 2 Eintracht Braunschweig
0 - 0
1 - 1
1860 Munchen 4 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
7-0 (7) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Germania - 3.Liga 2019-03-23 3 1860 Munchen
1 - 0
1 - 0
SV Meppen 4 V -0.5 Sub 9.0 Sub
2-4 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - 3.Liga 2019-03-16 2 Wurzburger Kickers
2 - 1
2 - 1
1860 Munchen 1 Î -0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Germania - 3.Liga 2019-03-12 2 1860 Munchen
1 - 0
1 - 0
Unterhaching 3 1 V 0.0, -0.5 Sub 8.5 Peste
3-8 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Germania - 3.Liga 2019-03-09 Wehen SV
0 - 0
0 - 1
1860 Munchen V -0.5, -1.0 Sub 8.5 Peste
9-3 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 4 (4-0)
Germania - 3.Liga 2019-03-03 2 1860 Munchen
0 - 2
1 - 2
Hansa Rostock 4 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
5-3 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2019-02-23 1 Cottbus
0 - 0
1 - 2
1860 Munchen 3 V 0.0 Peste 8.5 Peste
4-5 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Germania - 3.Liga 2019-02-18 3 1860 Munchen
0 - 0
2 - 1
VfR Aalen V -0.5 Peste 9.0 Peste
11-1 (12) 6-1 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Germania - 3.Liga 2019-02-09 3 KFC Uerdingen 05
0 - 0
1 - 1
1860 Munchen 2 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
8-3 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Germania - 3.Liga 2019-02-02 1 3 1860 Munchen
0 - 1
1 - 2
VfL Osnabruck 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
2-5 (7) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Germania - 3.Liga 2019-01-25 5 Sportfreunde Lotte
0 - 1
1 - 1
1860 Munchen 1 E 0.0 Push 9.0 Sub
1-1 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-01-17 1 Arminia Bielefeld
1 - 1
2 - 1
1860 Munchen Î 9.0 Peste
4-6 (10) 1-5 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Europa - Amicale 2019-01-14 1 1860 Munchen
0 - 1
0 - 1
Darmstadt 1 Î 0.0, +0.5 Sub 8.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-01-09 1 1860 Munchen
1 - 2
2 - 2
SV Ried E -0.5 Peste 8.5 Sub
3-0 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - 3.Liga 2018-12-22 1 1860 Munchen
0 - 0
2 - 1
Kaiserslautern 2 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
6-7 (13) 3-2 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2018-12-16 1 3 1860 Munchen
0 - 1
1 - 3
Carl Zeiss Jena 3 Î -0.5, -1.0 Peste 8.5 Peste
7-3 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Germania - 3.Liga 2018-12-08 1 3 Fortuna Cologne
0 - 0
0 - 0
1860 Munchen 1 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
1-9 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Germania - 3.Liga 2018-12-01 1860 Munchen
2 - 0
2 - 0
Zwickau 2 V -0.5 Sub 9.5 Peste
11-2 (13) 5-1 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Germania - 3.Liga 2018-11-25 1 Karlsruher SC
3 - 1
3 - 2
1860 Munchen 2 Î -0.5 Peste 9.0 Peste
6-6 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2018-11-16 1 1860 Munchen
2 - 0
2 - 1
FC Ingolstadt 2 V 0.0, +0.5 Push 9.0 Sub
2-6 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Germania - 3.Liga 2018-11-10 3 1860 Munchen
0 - 1
1 - 1
Hallescher FC 4 1 E 0.0 Sub 8.5 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Germania - 3.Liga 2018-11-03 1 SC Preussen Munster
0 - 0
0 - 0
1860 Munchen 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Germania - 3.Liga 2018-10-28 2 1860 Munchen
1 - 1
2 - 2
SG Sonnenhof Grossaspach 2 E -0.5 Peste 9.0 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Germania - 3.Liga 2018-10-20 2 1860 Munchen
0 - 0
2 - 0
Eintracht Braunschweig 3 V -0.5 Sub 9.0 Peste
4-10 (14) 3-2 (5) 1 (0-1) 4 (1-3)
Germania - 3.Liga 2018-10-07 3 SV Meppen
1 - 0
1 - 0
1860 Munchen 3 Î 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
4-6 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.2 3.5 3.2
Pauză 2.875 2.1 3.6
Handicap asiatic
Final (-0.25) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) Peste@2 [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 5 - 2 , Corner: 6 - 4

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5

7
Șuturi pe poartă
5
7
Șuturi pe lângă poartă
4
101
Atac
104
65
Atac periculos
50
46
Posesie %
54

Scor: 2 - 1 , Corner: 4 - 2 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0

4
Șuturi pe poartă
2
5
Șuturi pe lângă poartă
2
58
Atac
48
36
Atac periculos
16
53
Posesie %
47
  • 2' - 1st Goal - Zwickau
  • 8' - 1st Yellow Card - Zwickau
  • 9' - 1st Corner - 1860 Munchen
  • 10' - 2nd Goal - 1860 Munchen
  • 18' - 2nd Corner - Zwickau
  • 23' - 2nd Yellow Card - 1860 Munchen
  • 28' - 3rd Yellow Card - 1860 Munchen
  • 31' - 3rd Corner - Zwickau
  • 33' - 3rd Goal - Zwickau
  • 37' - 4th Corner - Zwickau
  • Race to 3 Corners - Zwickau
  • 38' - 5th Corner - Zwickau
  • 41' - 6th Corner - 1860 Munchen
  • 42' - 4th Yellow Card - 1860 Munchen
  • 2-1 score at the end of First Half
  • 49' - 4th Goal - Zwickau
  • 55' - 5th Goal - 1860 Munchen
  • 58' - 7th Corner - Zwickau
  • Race to 5 Corners - Zwickau
  • 58' - 6th Goal - Zwickau
  • 64' - 5th Yellow Card - Zwickau
  • 77' - 7th Goal - Zwickau
  • 80' - 8th Corner - 1860 Munchen
  • 85' - 6th Yellow Card - 1860 Munchen
  • 86' - 9th Corner - 1860 Munchen
  • 88' - 7th Yellow Card - 1860 Munchen
  • 90' - Red Card - 1860 Munchen
  • 90+3' - 10th Corner - Zwickau
  • 5-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate