Mar, Jan 10, 2017 · 19:00
Cele mai vechiRecente
VÎÎEEÎ
2.00
3.60
3.50
RecenteCele mai vechi
VEEÎVE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
-0.25
Yeovil
Yeovil vs Reading U23 Profilul echipelor
Yeovil
EVEVVÎÎEEÎRecenteÎn scădere-1.1 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Reading U23
EÎÎÎEVÎEEVRecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 14 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Ultimele
| Yeovil | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Reading U23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Yeovil | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Reading U23 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 19,
Med.: 3.84,
Abatere std.: 1.90, Mediană: 4,
Mod: 2,
Peste: 68%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Yeovil vs Reading U23 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Yeovil vs Reading U23 Confruntări directe
Yeovil vs Reading U23 Vezi H2H complet →| Yeovil Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-11-09 | Reading U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Yeovil 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Yeovil Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2017-01-02 | 3 Crawley Town |
2 - 0
2 - 0
|
Yeovil 4 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-12-30 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Portsmouth | E | +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-12-26 | 3 Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Exeter 2 | E | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-12-17 | 2 Carlisle |
2 - 0
2 - 1
|
Yeovil | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-12-10 | Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Barnet 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2016-12-06 | 2 Yeovil |
0 - 1
4 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| England League 2 | 2016-12-03 | 1 Yeovil |
3 - 0
5 - 0
|
Crawley Town 4 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2016-11-26 | Accrington Stanley |
0 - 0
1 - 1
|
Yeovil | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-11-19 | 4 Yeovil |
0 - 0
2 - 1
|
Colchester 3 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - FA Cup | 2016-11-15 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-8 (17) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (5-0) |
| England League 2 | 2016-11-12 | 3 Stevenage |
0 - 0
2 - 2
|
Yeovil 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-11-09 | Reading U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Yeovil 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - FA Cup | 2016-11-05 | 1 3 Yeovil |
1 - 0
2 - 2
|
Solihull Moors | E | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| England League 2 | 2016-10-29 | 3 Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Grimsby 1 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-10-22 | 1 Crewe |
0 - 0
0 - 1
|
Yeovil 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-10-15 | Yeovil |
0 - 0
1 - 0
|
Newport County 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-10-08 | Yeovil |
1 - 0
1 - 0
|
Wycombe | V | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-10-04 | 1 Bristol Rovers |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 2 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| England League 2 | 2016-10-01 | 2 Plymouth |
2 - 1
4 - 1
|
Yeovil 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-09-27 | 1 Cambridge Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Yeovil 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-24 | 3 Yeovil |
3 - 1
4 - 2
|
Cheltenham 2 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2016-09-17 | 1 Leyton Orient |
0 - 0
0 - 1
|
Yeovil 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-10 | 1 Yeovil |
0 - 0
1 - 2
|
Hartlepool 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-03 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 3
|
Blackpool 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 3-6 (9) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2016-08-30 | 2 Yeovil |
4 - 2
4 - 3
|
Portsmouth 2 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| England League 2 | 2016-08-27 | 1 Doncaster |
1 - 0
4 - 1
|
Yeovil 3 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2016-08-23 | Everton |
1 - 0
4 - 0
|
Yeovil 1 | Î | -2.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 9-2 (11) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-08-20 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Morecambe 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-08-16 | 1 4 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Yeovil 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2016-08-13 | 2 Luton |
1 - 0
1 - 1
|
Yeovil 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Reading U23 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2017-01-06 | 3 Reading U23 |
2 - 0
4 - 2
|
Southampton U23 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Anglia - EFL Trophy | 2016-12-21 | 1 Southampton U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Reading U23 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| England U23 Premier League Cup | 2016-12-17 | 6 Sheff Utd U23 |
2 - 0
3 - 3
|
Reading U23 2 | E | +1.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2016-12-10 | Man City U23 |
0 - 1
2 - 1
|
Reading U23 | Î | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| England U23 Premier League Cup | 2016-12-02 | 3 Reading U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Stoke U23 4 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2016-11-28 | 2 Reading U23 |
1 - 2
2 - 2
|
Man Utd U23 3 | E | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2016-11-20 | Liverpool U23 |
1 - 0
2 - 0
|
Reading U23 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
12-3 (15) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2016-11-09 | Reading U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Yeovil 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2016-10-28 | 2 Leicester U23 |
0 - 0
3 - 2
|
Reading U23 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2016-10-23 | 4 Sunderland U23 |
1 - 1
1 - 1
|
Reading U23 1 | E | -0.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2016-10-17 | 1 Reading U23 |
2 - 3
3 - 6
|
Everton U23 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-8 (10) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2016-10-04 | Portsmouth |
0 - 1
2 - 2
|
Reading U23 1 | E | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2016-09-26 | 1 Derby U23 |
1 - 0
2 - 1
|
Reading U23 1 | Î | 0.0 | Push |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2016-09-19 | 2 Reading U23 |
0 - 1
2 - 1
|
Chelsea U23 1 | V | +0.5, +1.0 | Push | 9.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2016-09-12 | 3 Southampton U23 |
1 - 0
3 - 1
|
Reading U23 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2016-08-30 | 5 Bristol Rovers |
0 - 1
2 - 3
|
Reading U23 2 | V | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2016-08-26 | 3 Reading U23 |
3 - 0
3 - 2
|
Man City U23 1 | V | +0.5 | Peste |
|
8-10 (18) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2016-08-22 | 1 Reading U23 |
0 - 1
1 - 4
|
Tottenham U23 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2016-08-12 | 1 Arsenal U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Reading U23 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2 | 3.6 | 3.5 |
| Pauză | 2.6 | 2.2 | 3.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | Sub@2 |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 4 - 2 , Corner: 3 - 4
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5
Scor: 2 - 1 , Corner: 2 - 2 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
3' - 1st Corner - Reading U23 -
10' - 2nd Corner - Yeovil -
17' - Red Card - Reading U23 -
24' - 1st Goal - Yeovil -
27' - 3rd Corner - Reading U23 -
32' - 2nd Goal - Yeovil -
37' - 4th Corner - Yeovil -
45' - 3rd Goal - Reading U23 -
45+1' - 1st Yellow Card - Yeovil -
2-1 score at the end of First Half -
65' - 4th Goal - Yeovil -
67' - 2nd Yellow Card - Yeovil -
76' - 3rd Yellow Card - Yeovil - Race to 3 Corners - Yeovil
-
77' - 5th Corner - Yeovil -
81' - 6th Corner - Reading U23 -
83' - 4th Yellow Card - Reading U23 -
88' - 5th Goal - Yeovil -
88' - 5th Yellow Card - Yeovil -
90+2' - 6th Yellow Card - Yeovil -
90+2' - 6th Goal - Reading U23 -
90+3' - 7th Corner - Reading U23 -
90+4' - 7th Yellow Card - Reading U23 -
4-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

