Woking vs Barnet Profilul echipelor
Woking vs Barnet Detalii meci
5V-0E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 1.5 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 50%.
5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 1.0 contra. Victorii 50%, AH câștigat 70%, gol Over 50%, corner Over 90%.
| Woking | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Barnet | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Woking | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Barnet | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Woking vs Barnet Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Woking vs Barnet Confruntări directe
Woking vs Barnet Vezi H2H complet →| Woking Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League | 2021-02-20 | 2 Barnet |
0 - 1
0 - 2
|
Woking 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-11-21 | Woking |
2 - 0
4 - 1
|
Barnet | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-03-10 | 1 Woking |
0 - 1
1 - 3
|
Barnet 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2019-10-12 | 1 Barnet |
0 - 1
2 - 2
|
Woking 4 | E | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Conference Premier | 2015-02-07 | 1 Barnet |
1 - 0
2 - 1
|
Woking 1 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Conference Premier | 2014-11-22 | Woking |
0 - 1
1 - 1
|
Barnet | E | 0.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Woking Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League | 2021-11-23 | Weymouth |
0 - 1
2 - 3
|
Woking 2 | V | +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-11-20 | 1 Woking |
0 - 2
1 - 2
|
Stockport 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-11-13 | 2 Southend |
0 - 1
0 - 2
|
Woking 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-11-02 | 1 Woking |
0 - 0
0 - 2
|
Bromley 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-10-30 | 2 Woking |
1 - 1
3 - 2
|
Altrincham 2 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-10-26 | 5 Yeovil |
1 - 0
2 - 0
|
Woking | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2021-10-23 | 4 Maidenhead Utd |
1 - 1
3 - 2
|
Woking 2 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League | 2021-10-09 | 1 Woking |
0 - 0
0 - 1
|
Grimsby 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-10-05 | 1 Woking |
1 - 0
1 - 0
|
Dag & Red 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2021-10-02 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 4
|
Woking | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League | 2021-09-28 | 1 Woking |
0 - 1
3 - 1
|
Chesterfield 5 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2021-09-25 | 1 Eastleigh |
1 - 2
3 - 2
|
Woking 4 | Î | 0.0 | Peste |
|
5-10 (15) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - National League | 2021-09-11 | 1 3 Wrexham |
1 - 0
1 - 0
|
Woking 5 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-08-30 | 1 4 Torquay |
0 - 2
0 - 4
|
Woking | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League | 2021-08-28 | 1 Woking |
1 - 2
2 - 3
|
Halifax 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - National League | 2021-08-21 | 1 Wealdstone |
0 - 2
1 - 2
|
Woking 2 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2021-08-07 | Hampton & Richmond |
0 - 1
1 - 1
|
Woking | E | 0.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2021-08-03 | Farnborough |
0 - 1
2 - 1
|
Woking | Î | +1.0 | Push | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2021-07-27 | Woking |
0 - 0
1 - 0
|
AFC Wimbledon | V | +1.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2021-07-16 | Woking |
0 - 0
0 - 1
|
West Brom | Î | +1.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-29 | 1 Woking |
1 - 1
2 - 4
|
Wealdstone 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Anglia - National League | 2021-05-22 | 2 Stockport |
1 - 1
1 - 1
|
Woking 3 | E | -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
15-1 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-15 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 1
|
Woking 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2021-05-11 | 3 Sutton Utd |
1 - 1
3 - 2
|
Woking 3 | Î | -2.0, -2.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-08 | 1 Woking |
1 - 3
1 - 4
|
Chesterfield 1 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-03 | Dag & Red |
2 - 0
3 - 1
|
Woking 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-01 | 3 Woking |
1 - 1
2 - 4
|
Weymouth 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-04-27 | 3 Halifax |
0 - 0
1 - 0
|
Woking 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-04-24 | 1 Maidenhead Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Woking | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2021-04-20 | 2 Woking |
0 - 2
0 - 2
|
Torquay 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Barnet Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League | 2021-11-20 | 4 Barnet |
1 - 0
2 - 1
|
Torquay 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-11-13 | 3 Wealdstone |
0 - 0
1 - 0
|
Barnet 4 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-10-30 | 3 Barnet |
1 - 0
2 - 1
|
Aldershot 2 | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2021-10-26 | 1 2 Stockport |
1 - 1
1 - 2
|
Barnet 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2021-10-16 | 2 Barnet |
0 - 0
0 - 1
|
Boreham Wood 1 | Î | 0.0,+0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - National League | 2021-10-09 | 2 Dover |
0 - 1
1 - 2
|
Barnet 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - National League | 2021-10-05 | 1 Kings Lynn Town |
1 - 1
1 - 1
|
Barnet 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglia - National League | 2021-10-02 | 1 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 3 (0-3) |
| Anglia - National League | 2021-09-25 | 3 Barnet |
1 - 0
3 - 1
|
Weymouth | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-5 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - National League | 2021-09-18 | 1 Bromley |
1 - 0
2 - 0
|
Barnet 1 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2021-09-11 | Barnet |
1 - 0
1 - 1
|
Eastleigh 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-8 (17) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - National League | 2021-09-04 | 1 Grimsby |
1 - 2
4 - 3
|
Barnet 3 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - National League | 2021-08-30 | Barnet |
0 - 2
0 - 2
|
Dag & Red 2 | Î | +1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-08-28 | Solihull Moors |
1 - 0
1 - 1
|
Barnet 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2021-08-21 | 1 2 Barnet |
0 - 0
0 - 5
|
Notts County 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2021-08-10 | Harrow Borough |
0 - 1
0 - 4
|
Barnet | V | +1.5, +2.0 | Peste |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-31 | Sutton Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Barnet | Î | -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-29 | 2 Barnet |
0 - 0
2 - 0
|
Sutton Utd 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2021-05-25 | 1 Barnet |
0 - 0
2 - 0
|
Maidenhead Utd | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-8 (17) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - National League | 2021-05-22 | 2 Torquay |
2 - 1
2 - 2
|
Barnet 3 | E | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - National League | 2021-05-19 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
1 - 0
|
Barnet 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2021-05-15 | 2 Eastleigh |
1 - 0
3 - 0
|
Barnet 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-08 | 1 Barnet |
0 - 1
1 - 4
|
Notts County 1 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-03 | Weymouth |
0 - 1
0 - 2
|
Barnet 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-05-01 | 2 Barnet |
0 - 1
0 - 2
|
Dag & Red 2 | Î | +0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2021-04-27 | 3 Sutton Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Barnet 3 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2021-04-24 | 1 Altrincham |
2 - 1
2 - 3
|
Barnet | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - National League | 2021-04-20 | 2 Boreham Wood |
0 - 0
0 - 0
|
Barnet 2 | E | -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - National League | 2021-04-17 | 1 Barnet |
1 - 1
3 - 1
|
Aldershot 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2021-04-10 | 1 Maidenhead Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Barnet 2 | E | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.909 | 3.5 | 3.5 |
| Pauză | 2.5 | 2.25 | 4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 3 - 3
Corner: 10.0 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 1 - 1 , Corner: 1 - 1 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
2' - 1st Goal - Woking -
18' - 1st Yellow Card - Woking -
28' - 1st Corner - Barnet -
28' - 2nd Goal - Barnet -
40' - 2nd Corner - Woking -
1-1 score at the end of First Half -
47' - 3rd Corner - Barnet -
52' - 4th Corner - Barnet - Race to 3 Corners - Barnet
-
58' - 5th Corner - Woking -
70' - 2nd Yellow Card - Woking - 69' Substitution - Nwabuokei for Ince - Woking
- 72' Substitution - Annesley for Kretzschmar - Woking
- 75' Substitution - Tasdemir for Fonguck - Barnet
-
82' - 3rd Yellow Card - Barnet - 85' Substitution - Johnson for Loza - Woking
- 83' Substitution - Bloomfield for Hall - Barnet
-
89' - 4th Yellow Card - Barnet -
90' - 3rd Goal - Barnet -
90+3' - 6th Corner - Woking - 91' Substitution - Richards-Everton for Marriott - Barnet
-
1-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

