Dum, May 25, 2025 · 11:00
1 - 3
Final · HT 1-2
Basel U19
6 1
Cele mai vechiRecente
ÎÎÎVEV
2.80
3.75
2.05
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎÎÎÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.5
Total goluri
–
Total cornere
-0.25
Basel U19
Winterthur U19
ÎÎÎÎVEVRecente
Peste 9.5 cornerePeste6/7
Peste 2.5 goluriPeste5/7
Handicap asiaticRateazăAcoperit 4/10
Scapă avantajul · nu câștigă 2 din 4 meciuri în care a condusGol în prima repriză în 6 din ultimele 7Peste 2.5 cartonașe în 6 din ultimele 7
Basel U19
VVVVÎÎÎÎÎÎRecente
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 3/10
Start lent · primește prima în 6 din 106 înfrângeri la rând3 meciuri fără gol marcat
Winterthur U19

2V-1E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 29 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 2.9 contra. Victorii 20%, AH câștigat 40%, gol Over 70%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 10%1 Pierdut 70%7
Total goluri 3.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Basel U19

4V-0E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 18 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.8 contra. Victorii 40%, AH câștigat 30%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 0%0 Pierdut 60%6
Total goluri 3.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 0%0 Pierdut 70%7
Ultimele
Winterthur U19
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Basel U19
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Winterthur U19
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Basel U19
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 18, Med.: 2.94, Abatere std.: 1.58, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 28%

Winterthur U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - U19 Elite 2025-03-08 2 Winterthur U19
1 - 0
2 - 0
Basel U19 2 1 V 0.0, +0.5 Sub
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Winterthur U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - U19 Elite 2025-04-12 2 Young Boys U19
0 - 2
1 - 3
Winterthur U19 1 V -1.0 Push
Elvetia - U19 Elite 2025-03-15 2 Servette U19
2 - 1
4 - 4
Winterthur U19 4 1 E -1.0, -1.5 Peste
Elvetia - U19 Elite 2025-03-08 2 Winterthur U19
1 - 0
2 - 0
Basel U19 2 1 V 0.0, +0.5 Sub
Elvetia - U19 Elite 2024-11-01 3 Grasshoppers U19
1 - 1
3 - 1
Winterthur U19 Î 0.0, -0.5 Peste
Elvetia - U19 Elite 2024-10-19 3 Lausanne Sports U19
2 - 1
4 - 2
Winterthur U19 5 1 Î -1.0 Peste
Elvetia - U19 Elite 2024-09-14 3 FC Zurich U19
0 - 0
1 - 0
Winterthur U19 1 Î -1.5 Sub
5-5 (10) 2-3 (5) 4 (2-2) 1 (0-1)
Elvetia - U19 Elite 2024-06-08 Neuchatel Xamax U19
2 - 2
4 - 2
Winterthur U19 2 Î 0.0 Peste
3-12 (15) 2-3 (5) 2 (0-2) 6 (0-6)
Elvetia - U19 Elite 2024-04-06 Young Boys U19
3 - 0
6 - 1
Winterthur U19 2 Î -1.0, -1.5 Peste
5-4 (9) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Elvetia - U19 Elite 2024-03-09 5 Winterthur U19
0 - 1
0 - 4
FC Zurich U19 3 Î +1.5, +2.0 Peste
3-8 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Elvetia - U19 Elite 2024-02-24 3 Winterthur U19
1 - 1
1 - 2
Servette U19 3 Î 0.0 Sub
8-6 (14) 4-3 (7) 3 (0-3) 2 (2-0)
Elvetia - U19 Elite 2023-10-07 4 FC Zurich U19
4 - 1
6 - 2
Winterthur U19 3 Î 0.0, +0.5 Peste
7-3 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Basel U19 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - U19 Elite 2025-03-08 2 Winterthur U19
1 - 0
2 - 0
Basel U19 2 1 Î 0.0, +0.5 Sub
UEFA Youth League Domestic Path 2024-12-11 2 Rapid Vienna U19
1 - 0
3 - 0
Basel U19 2 Î -0.5 Peste 10.0
Elvetia - U19 Elite 2024-12-07 1 Grasshoppers U19
3 - 0
4 - 0
Basel U19 2 1 Î 0.0, +0.5 Peste
UEFA Youth League Domestic Path 2024-11-26 1 2 Basel U19
1 - 1
1 - 2
Rapid Vienna U19 4 Î 0.0 Push
Elvetia - U19 Elite 2024-11-23 1 5 Lausanne Sports U19
0 - 1
2 - 1
Basel U19 Î 0.0, -0.5 Sub
Elvetia - U19 Elite 2024-11-16 1 Servette U19
2 - 0
3 - 1
Basel U19 1 Î 0.0 Push
5-2 (7) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
UEFA Youth League Domestic Path 2024-11-06 2 Sabah U19
0 - 1
1 - 2
Basel U19 1 V +2.5 Sub 11.0 Peste
3-9 (12) 1-5 (6) 3 (0-3) 1 (0-1)
Elvetia - U19 Elite 2024-11-02 1 Basel U19
0 - 0
2 - 1
Lucerne U19 2 V -0.5, -1.0 Sub
7-7 (14) 5-1 (6) 3 (3-0) 4 (1-3)
UEFA Youth League Domestic Path 2024-10-23 Basel U19
3 - 0
6 - 0
Sabah U19 2 1 V -2.5, -3.0 Peste
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Elvetia - U19 Elite 2024-09-21 3 FC Sion U19
0 - 1
0 - 2
Basel U19 1 V +0.5, +1.0 Sub
3-9 (12) 1-6 (7) 3 (1-2) 2 (1-1)
Elvetia - U19 Elite 2024-09-07 2 Young Boys U19
0 - 1
0 - 1
Basel U19 1 V 0.0 Sub 11.5 Sub
4-1 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elvetia - U19 Elite 2024-06-01 1 1 Lucerne U19
1 - 2
1 - 4
Basel U19 1 1 V 0.0 Peste
5-4 (9) 1-4 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Elvetia - U19 Elite 2024-03-23 4 Team Ticino U19
0 - 1
1 - 2
Basel U19 3 V +0.5 Sub
2-6 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Youth League 2024-02-07 2 Basel U19
0 - 1
0 - 2
Bayern Munchen U19 4 Î +0.5 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 0-7 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - U19 Elite 2023-12-09 1 Young Boys U19
0 - 0
0 - 2
Basel U19 1 V 0.0, -0.5 Sub
8-8 (16) 3-6 (9) 0 (0-0) 3 (3-0)
UEFA Youth League 2023-11-29 1 2 Dinamo Zagreb U19
0 - 0
0 - 0
Basel U19 4 E -1.0 Sub 9.5 Peste
8-2 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - U19 Elite 2023-11-25 3 Basel U19
3 - 2
4 - 2
FC Thun U19 V -1.0 Peste
3-7 (10) 2-4 (6) 3 (0-3) 1 (1-0)
UEFA Youth League 2023-10-04 Gent U19
0 - 1
0 - 1
Basel U19 3 V -0.5, -1.0 Sub
7-3 (10) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Torneio de Sub19 - 60 Minutos de Jogo 2019-08-03 Eintracht Frankfurt U19
1 - 1
2 - 1
Basel U19 Î +1 Sub
7-0 (7) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Torneio de Sub19 - 60 Minutos de Jogo 2019-08-01 1 Juventus U19
2 - 1
3 - 2
Basel U19 1 Î -0.5 Peste
4-5 (9) 4-4 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
UEFA Youth League 2018-10-24 2 Hamilton U19
1 - 1
2 - 2
Basel U19 3 E +0.5, +1.0 Peste 9.5 Peste
5-6 (11) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
UEFA Youth League 2018-10-03 1 2 Basel U19
1 - 1
2 - 2
Hamilton U19 1 E -2.5 Push 9.5 Peste
6-6 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 4 (2-2)
UEFA Youth League 2018-02-21 2 Atletico Madrid U19
0 - 0
1 - 0
Basel U19 4 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
UEFA Youth League 2017-12-05 1 Benfica U19
0 - 0
0 - 0
Basel U19 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
11-3 (14) 3-2 (5) 3 (3-0) 3 (3-0)
UEFA Youth League 2017-11-22 4 Basel U19
0 - 0
2 - 1
Man Utd U19 2 V 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
7-1 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Youth League 2017-10-31 1 Basel U19
2 - 0
4 - 2
CSKA Moscova U19 2 1 V -1.5, -2.0 Peste 9.5 Sub
5-1 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Youth League 2017-10-18 3 CSKA Moscova U19
1 - 1
2 - 3
Basel U19 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
6-5 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Youth League 2017-09-27 4 Basel U19
1 - 1
2 - 2
Benfica U19 1 E +1.0 Peste 9.0 Peste
5-5 (10) 4-2 (6) 3 (3-0) 3 (1-2)
UEFA Youth League 2017-09-12 1 Man Utd U19
1 - 1
4 - 3
Basel U19 3 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
2-3 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
UEFA Youth League 2017-02-08 1 3 Rosenborg U19
0 - 0
1 - 0
Basel U19 1 Î +0.5 Sub 9.0 Peste
4-10 (14) 0-5 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.8 3.75 2.05
Pauză 3.1 2.625 2.5
Handicap asiatic
Final (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (3.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.5) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 3 , Corner: 7 - 6

Corner: , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 3.5

3
Șuturi pe poartă
6
10
Șuturi pe lângă poartă
7
71
Atac
70
35
Atac periculos
28
53
Posesie %
47

Scor: 1 - 2 , Corner: 2 - 5 Pauză

Corner: , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.5

2
Șuturi pe poartă
3
5
Șuturi pe lângă poartă
2
31
Atac
34
14
Atac periculos
12
43
Posesie %
57
  • 5' - 1st Corner - Winterthur U19
  • 10' - 2nd Corner - Basel U19
  • 11' - 3rd Corner - Basel U19
  • 12' - 4th Corner - Basel U19
  • Race to 3 Corners - Basel U19
  • 20' - 5th Corner - Basel U19
  • 24' - 1st Goal - Basel U19
  • 29' - 1st Yellow Card - Winterthur U19
  • 32' - 2nd Goal - Basel U19
  • 34' - 2nd Yellow Card - Basel U19
  • 37' - 3rd Goal - Winterthur U19
  • 39' - 6th Corner - Winterthur U19
  • 43' - 7th Corner - Basel U19
  • Race to 5 Corners - Basel U19
  • 1-2 score at the end of First Half
  • 55' - 8th Corner - Winterthur U19
  • 58' - 9th Corner - Basel U19
  • 62' - 10th Corner - Winterthur U19
  • 70' - 4th Goal - Basel U19
  • 81' - 11th Corner - Winterthur U19
  • 84' - 3rd Yellow Card - Winterthur U19
  • 90+5' - 12th Corner - Winterthur U19
  • Race to 7 Corners - Winterthur U19
  • 90+6' - 13th Corner - Winterthur U19
  • 1-3 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate