Mar, Sep 29, 2020 · 19:00
Walsall
6 1
1 - 1
Final · HT 0-0
Cele mai vechiRecente
VEEEVE
1.85
4.00
3.60
RecenteCele mai vechi
ÎÎVÎVÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
–
Total cornere
-0.5
Walsall
Walsall
ÎVEVEVEEVERecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 7/9
Echipă de repriza a douaScapă avantajul · nu câștigă 3 din 7 meciuri în care a condusAmbele au marcat în 7 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10
Chelsea U21
ÎVÎÎRecente
Peste 9.5 cornereEgal2/4
Peste 2.5 goluriPeste3/4
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Walsall

4V-6E-0Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 1.1 contra. Victorii 40%, AH câștigat 77%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 60%6 Pierdut 0%0
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 77%7 Anulat 22%2 Pierdut 0%0
Chelsea U21

4V-1E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 1.7 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 10%1 Pierdut 50%5
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Ultimele
Walsall
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Chelsea U21
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Walsall
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Chelsea U21
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 8, Med.: 3.63, Abatere std.: 1.32, Mediană: 3, Mod: , Peste: 50%

Walsall Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - EFL Trophy 2019-12-03 Walsall
0 - 2
3 - 2
Chelsea U21 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.5
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Walsall Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - League 2 2020-09-19 1 Harrogate Town
2 - 1
2 - 2
Walsall 1 1 E 0.0 Peste 10.5
Anglia - League 2 2020-09-12 1 Walsall
0 - 0
1 - 0
Grimsby 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0
Anglia - EFL Trophy 2020-09-08 3 Bristol Rovers
1 - 1
2 - 2
Walsall 3 E 0.0, -0.5 Peste
Anglia - EFL Cup 2020-09-05 Walsall
0 - 0
0 - 0
Sheff Wed 1 E +0.5, +1.0 Sub 10.5
UK Friendlies 2020-08-29 Walsall
1 - 1
1 - 1
Burton Albion E
Anglia - League 2 2020-03-07 2 Walsall
1 - 0
3 - 1
Exeter 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 4-3 (7) 5 (3-2) 0 (0-0)
Anglia - League 2 2020-02-22 Walsall
1 - 2
2 - 2
Port Vale E 0.0 Peste 10.0 Push
4-6 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglia - League 2 2020-02-15 Walsall
0 - 2
3 - 2
Northampton 3 V 0.0, +0.5 Peste 10.5 Peste
6-5 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - League 2 2020-02-11 1 Newport County
0 - 0
0 - 0
Walsall 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
8-2 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (4-0)
Anglia - League 2 2020-02-08 Forest Green
0 - 0
1 - 2
Walsall 2 V -0.5 Peste 10.0 Peste
9-4 (13) 3-3 (6) 4 (2-2) 3 (2-1)
Anglia - League 2 2020-02-01 3 Walsall
1 - 0
1 - 2
Crewe Î 0.0, +0.5 Peste 11.0 Sub
1-7 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglia - League 2 2020-01-28 1 Walsall
0 - 0
0 - 2
Morecambe 3 Î -0.5 Sub 11.0 Sub
8-2 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - League 2 2020-01-25 3 Carlisle
2 - 0
2 - 1
Walsall Î 0.0 Peste 10.5 Peste
6-6 (12) 4-3 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglia - League 2 2020-01-18 Walsall
0 - 1
2 - 1
Crawley Town 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
13-2 (15) 9-2 (11) 3 (3-0) 2 (2-0)
Anglia - League 2 2020-01-11 2 Cheltenham
1 - 0
3 - 1
Walsall 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - EFL Trophy 2020-01-07 1 Walsall
0 - 1
1 - 2
Portsmouth 1 Î +0.5 Peste
4-6 (10) 2-2 (4) 2 (2-0) 5 (2-3)
Anglia - League 2 2020-01-04 2 Salford City
0 - 1
1 - 2
Walsall V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
7-1 (8) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Anglia - League 2 2020-01-01 1 3 Walsall
1 - 0
1 - 0
Leyton Orient 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
7-2 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglia - League 2 2019-12-29 1 1 Walsall
0 - 0
1 - 2
Carlisle 1 Î -0.5 Peste 10.5 Peste
9-2 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Anglia - League 2 2019-12-26 Scunthorpe
0 - 1
0 - 2
Walsall 1 V 0.0, -0.5 Sub 11.0 Peste
12-2 (14) 7-2 (9) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - League 2 2019-12-21 1 Exeter
2 - 3
3 - 3
Walsall 2 E -0.5 Peste 10.5 Peste
8-8 (16) 4-4 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - League 2 2019-12-14 1 Walsall
0 - 1
1 - 1
Macclesfield 3 E -0.5, -1.0 Sub
13-2 (15) 6-0 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - League 2 2019-12-07 1 Port Vale
0 - 0
0 - 1
Walsall 1 V 0.0 Sub 10.5 Peste
8-3 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglia - EFL Trophy 2019-12-03 Walsall
0 - 2
3 - 2
Chelsea U21 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Anglia - FA Cup 2019-11-30 2 Walsall
0 - 0
0 - 1
Oxford Utd 2 Î +0.5, +1.0 Sub 10.5 Peste
6-10 (16) 3-6 (9) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglia - League 2 2019-11-23 1 Walsall
0 - 0
0 - 0
Stevenage 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
9-6 (15) 1-2 (3) 3 (1-2) 6 (3-3)
Anglia - FA Cup 2019-11-20 1 Darlington
0 - 0
0 - 1
Walsall 2 V +0.5 Sub 10.5 Sub
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - League 2 2019-11-16 1 Walsall
2 - 0
2 - 1
Cambridge Utd 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
8-6 (14) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Anglia - EFL Trophy 2019-11-12 1 Walsall
2 - 0
6 - 0
Forest Green 1 1 V -0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Anglia - FA Cup 2019-11-09 1 4 Walsall
0 - 1
2 - 2
Darlington 3 1 E -1.0, -1.5 Peste 10.5 Peste
8-4 (12) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (4-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Chelsea U21 Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - EFL Trophy 2020-09-08 Oxford Utd
2 - 0
2 - 1
Chelsea U21 Î -0.5, -1.0 Peste
Anglia - EFL Trophy 2019-12-03 Walsall
0 - 2
3 - 2
Chelsea U21 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5
Anglia - EFL Trophy 2019-10-29 3 Plymouth
0 - 0
0 - 1
Chelsea U21 V 0.0, -0.5 Sub
Anglia - EFL Trophy 2019-09-24 2 Bristol Rovers
0 - 1
2 - 1
Chelsea U21 2 Î 0.0, -0.5 Sub
Anglia - EFL Trophy 2019-08-06 3 Swindon
1 - 2
2 - 3
Chelsea U21 1 V +0.5 Peste 10.0
Anglia - EFL Trophy 2019-01-09 1 Chelsea U21
1 - 0
1 - 3
Peterborough 1 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
4-8 (12) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglia - EFL Trophy 2018-12-04 2 Chelsea U21
1 - 0
2 - 1
AFC Wimbledon 2 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - EFL Trophy 2018-10-30 3 Plymouth
0 - 2
0 - 5
Chelsea U21 1 V 0.0 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglia - EFL Trophy 2018-09-25 Newport County
1 - 0
3 - 0
Chelsea U21 Î 0.0 Peste
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - EFL Trophy 2018-02-06 Lincoln City
0 - 0
1 - 1
Chelsea U21 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
10-3 (13) 7-0 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglia - EFL Trophy 2018-01-23 1 Chelsea U21
2 - 0
3 - 0
Oxford Utd 3 V 0.0, -0.5 Push 10.0 Peste
7-4 (11) 6-2 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglia - EFL Trophy 2018-01-09 Portsmouth
0 - 0
1 - 2
Chelsea U21 V -0.5 Peste 9.5 Peste
12-2 (14) 8-1 (9) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - EFL Trophy 2017-12-06 3 Milton Keynes Dons
0 - 3
0 - 4
Chelsea U21 1 V 0.0 Peste 10.0 Sub
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglia - EFL Trophy 2017-11-28 Exeter
1 - 1
1 - 3
Chelsea U21 V -0.5 Peste
6-5 (11) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglia - EFL Trophy 2017-10-25 2 Yeovil
1 - 1
1 - 1
Chelsea U21 1 E 0.0 Sub
10-1 (11) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - EFL Trophy 2017-08-15 2 Plymouth
0 - 0
2 - 2
Chelsea U21 2 E -0.5 Peste 10.0 Sub
6-3 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2016-07-10 Nurnberg II
2 - 0
4 - 2
Chelsea U21 Î
5-1 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - Premier League U21 2016-04-04 3 Man Utd U21
0 - 1
1 - 1
Chelsea U21 1 E -0.5 Sub 9.0 Push
4-5 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Anglia - Premier League U21 2016-01-11 1 Tottenham U21
1 - 2
4 - 5
Chelsea U21 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
2-7 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglia - Premier League U21 2015-10-30 Chelsea U21
0 - 1
1 - 3
Tottenham U21 Î -0.5 Peste
3-6 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglia - Premier League U21 2015-10-26 1 Chelsea U21
0 - 1
0 - 2
Man City U21 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
1-5 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Turneul de Tineret 2015-10-16 2 Chelsea U21
0 - 1
0 - 3
Benfica U21 1 Î -0.5, -1.0 Push
4-7 (11) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Anglia - Premier League U21 2015-09-25 1 Chelsea U21
1 - 1
3 - 3
Reading U21 E -0.5, -1.0 Peste
7-3 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Turneul de Tineret 2015-09-11 1 Chelsea U21
1 - 2
4 - 2
Liverpool U21 V -0.5 Peste
5-5 (10) 2-3 (5) 3 (2-1) 1 (1-0)
Anglia - Premier League U21 2015-08-28 2 Norwich U21
2 - 1
2 - 2
Chelsea U21 2 E 0.0
2-6 (8) 0-2 (2) 2 (0-2) 3 (1-2)
Anglia - Premier League U21 2015-08-14 1 Chelsea U21
0 - 2
1 - 3
Southampton U21 2 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
10-2 (12) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
UK Friendlies 2015-08-03 Milton Keynes Dons
1 - 1
1 - 2
Chelsea U21 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
2-10 (12) 0-5 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
UK Friendlies 2015-07-29 Aldershot
1 - 1
1 - 5
Chelsea U21 V +0.5 Peste
6-6 (12) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglia - Premier League U21 2015-05-15 Chelsea U21
0 - 0
0 - 1
West Ham U21 Î -1.5 Sub 10.5 Peste
10-5 (15) 2-3 (5) 2 (0-2) 4 (3-1)
Anglia - Premier League U21 2015-05-07 Chelsea U21
3 - 1
4 - 3
Liverpool U21 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.85 4 3.6
Pauză 2.4 2.4 3.6
Handicap asiatic
Final (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 6 - 6

Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 3.0, 3.5

4
Șuturi pe poartă
2
11
Șuturi pe lângă poartă
2
96
Atac
91
59
Atac periculos
37
45
Posesie %
55

Scor: 0 - 0 , Corner: 4 - 2 Pauză

Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

1
Șuturi pe poartă
1
9
Șuturi pe lângă poartă
0
47
Atac
50
32
Atac periculos
18
45
Posesie %
55
  • 5' - 1st Corner - Chelsea U21
  • 21' - 2nd Corner - Walsall
  • 27' - 3rd Corner - Chelsea U21
  • 32' - 1st Yellow Card - Walsall
  • 33' - 2nd Yellow Card - Chelsea U21
  • 34' - 4th Corner - Walsall
  • Race to 3 Corners - Walsall
  • 40' - 5th Corner - Walsall
  • 45' - 6th Corner - Walsall
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' - 7th Corner - Chelsea U21
  • 48' - 8th Corner - Chelsea U21
  • 53' - 1st Goal - Walsall
  • Race to 5 Corners - Chelsea U21
  • 68' - 9th Corner - Chelsea U21
  • 69' - 2nd Goal - Chelsea U21
  • 71' - 10th Corner - Walsall
  • 76' - 11th Corner - Chelsea U21
  • 90+1' - 12th Corner - Walsall
  • 1-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate