Virtus Entella vs Cesena Profilul echipelor
Virtus Entella vs Cesena Detalii meci
2V-5E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.5 contra. Victorii 20%, AH câștigat 60%, gol Over 50%, corner Over 60%.
6V-0E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 21 goluri marcate și 14 primite. Medie goluri: 2.1 pentru, 1.4 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 70%, corner Over 10%.
| Virtus Entella | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Cesena | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Virtus Entella | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Cesena | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Virtus Entella vs Cesena Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Virtus Entella vs Cesena Confruntări directe
Virtus Entella vs Cesena Vezi H2H complet →Fără date
| Virtus Entella Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2015-09-06 | Virtus Entella |
2 - 1
2 - 2
|
Sampdoria | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2015-08-12 | Virtus Entella |
0 - 0
0 - 2
|
Sampdoria | Î | +1.0 | Sub |
|
||||||
| Italia - Coppa Italia | 2015-08-09 | Cagliari |
3 - 0
5 - 0
|
Virtus Entella 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2015-08-05 | Virtus Entella |
0 - 1
2 - 1
|
Genoa | V | +0.5,+1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B - Play-off | 2015-06-06 | 1 4 Modena |
1 - 1
1 - 1
|
Virtus Entella 3 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Italia - Serie B - Play-off | 2015-05-30 | 2 Virtus Entella |
2 - 1
2 - 2
|
Modena 3 | E | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Italia - Serie B | 2015-05-22 | 2 Crotone |
0 - 0
0 - 0
|
Virtus Entella 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2015-05-16 | Virtus Entella |
1 - 0
2 - 0
|
Latina 2 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2015-05-08 | 4 Livorno |
0 - 0
2 - 1
|
Virtus Entella 3 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 8-3 (11) | 6 (6-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie B | 2015-05-02 | 3 Vicenza |
0 - 0
0 - 0
|
Virtus Entella 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Italia - Serie B | 2015-04-28 | 1 2 Virtus Entella |
0 - 0
0 - 1
|
Varese 4 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2015-04-25 | 4 Avellino |
1 - 0
1 - 1
|
Virtus Entella 2 | E | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Peste |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Italia - Serie B | 2015-04-20 | 1 Virtus Entella |
0 - 0
0 - 0
|
Pro Vercelli 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-11 (15) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie B | 2015-04-11 | 1 1 Modena |
1 - 0
2 - 0
|
Virtus Entella 1 | Î | -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2015-04-02 | 4 Virtus Entella |
0 - 1
0 - 2
|
Perugia 3 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie B | 2015-03-29 | 1 Lanciano |
0 - 0
1 - 0
|
Virtus Entella 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie B | 2015-03-21 | 2 Virtus Entella |
2 - 0
2 - 0
|
Catania 3 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie B | 2015-03-14 | 2 4 Frosinone |
2 - 2
3 - 3
|
Virtus Entella 1 1 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
12-2 (14) | 9-1 (10) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie B | 2015-03-09 | 2 Virtus Entella |
1 - 0
2 - 1
|
Cittadella 3 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie B | 2015-03-03 | 2 2 Ternana |
0 - 1
0 - 1
|
Virtus Entella 2 | V | 0.0, -0.5 | 10.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | |
| Italia - Serie B | 2015-02-28 | 1 4 Virtus Entella |
1 - 3
2 - 5
|
Pescara | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2015-02-21 | 1 Carpi |
0 - 0
0 - 0
|
Virtus Entella 3 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Italia - Serie B | 2015-02-14 | 2 Virtus Entella |
0 - 1
1 - 1
|
Trapani 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2015-02-07 | 2 Virtus Entella |
0 - 0
2 - 0
|
Spezia 2 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
4-12 (16) | 2-8 (10) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2015-02-04 | Virtus Entella |
0 - 0
0 - 1
|
Genoa | Î |
|
4-11 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||||
| Italia - Serie B | 2015-01-31 | 3 Brescia |
1 - 0
3 - 0
|
Virtus Entella 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie B | 2015-01-24 | 2 Virtus Entella |
1 - 1
1 - 2
|
Bologna 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie B | 2015-01-17 | 1 Bari |
0 - 0
0 - 0
|
Virtus Entella 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie B | 2014-12-28 | 1 Virtus Entella |
1 - 0
1 - 1
|
Crotone 3 | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie B | 2014-12-24 | 2 Latina |
1 - 1
1 - 1
|
Virtus Entella 1 | E | -0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 6-4 (10) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Cesena Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie B | 2015-09-05 | 5 Cesena |
2 - 0
2 - 0
|
Brescia 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2015-08-26 | Cesena |
1 - 0
4 - 0
|
APD Ribelle | V | -3.0 | Push |
|
||||||
| Italia - Coppa Italia | 2015-08-20 | 2 Catania |
1 - 1
1 - 4
|
Cesena 4 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Coppa Italia | 2015-08-09 | Cesena |
1 - 0
4 - 0
|
Lecce | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2015-07-29 | Santarcangelo |
0 - 0
0 - 1
|
Cesena | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2015-07-25 | Cesena |
1 - 0
2 - 1
|
Genoa | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Italia - Serie A | 2015-05-31 | Torino |
3 - 0
5 - 0
|
Cesena 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-05-24 | 3 Cesena |
0 - 0
0 - 1
|
Cagliari | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie A | 2015-05-18 | 2 Napoli |
2 - 2
3 - 2
|
Cesena 2 | Î | -2.0, -2.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-05-10 | 2 Cesena |
2 - 0
2 - 3
|
Sassuolo | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2015-05-03 | 1 Fiorentina |
2 - 0
3 - 1
|
Cesena 1 | Î | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-04-29 | 3 Cesena |
0 - 0
2 - 2
|
Atalanta 3 | E | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2015-04-26 | 2 Genoa |
1 - 0
3 - 1
|
Cesena 3 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-7 (17) | 5-3 (8) | 5 (2-3) | 4 (1-3) |
| Italia - Serie A | 2015-04-18 | 2 Sampdoria |
0 - 0
0 - 0
|
Cesena 3 | E | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
14-4 (18) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2015-04-12 | 2 Cesena |
0 - 0
0 - 1
|
Chievo 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-04-04 | 3 Verona |
2 - 0
3 - 3
|
Cesena 3 | E | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-03-22 | 3 Cesena |
0 - 1
0 - 1
|
Roma 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-03-15 | 1 Inter Milano |
0 - 1
1 - 1
|
Cesena 1 | E | -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italia - Serie A | 2015-03-08 | 1 Cesena |
0 - 0
0 - 0
|
Palermo 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Italia - Serie A | 2015-03-01 | 4 Cesena |
0 - 0
1 - 0
|
Udinese 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie A | 2015-02-22 | 1 AC Milan |
1 - 0
2 - 0
|
Cesena 6 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2015-02-15 | 2 Cesena |
1 - 2
2 - 2
|
Juventus 2 | E | +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie A | 2015-02-08 | 2 Empoli |
1 - 0
2 - 0
|
Cesena 4 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie A | 2015-02-01 | 1 Cesena |
0 - 0
2 - 1
|
Lazio 3 | V | +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-01-25 | 1 Parma |
0 - 1
0 - 1
|
Cesena 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-01-18 | 5 Cesena |
1 - 2
2 - 3
|
Torino 5 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2015-01-11 | 1 Cagliari |
2 - 0
2 - 1
|
Cesena 3 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-11 (15) | 1-8 (9) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie A | 2015-01-06 | 2 Cesena |
0 - 2
1 - 4
|
Napoli 2 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie A | 2014-12-20 | 4 Sassuolo |
0 - 0
1 - 1
|
Cesena 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-6 (18) | 8-0 (8) | 5 (5-0) | 3 (0-3) |
| Italia - Serie A | 2014-12-14 | 1 3 Cesena |
0 - 1
1 - 4
|
Fiorentina 1 | Î | +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.1 | 3.1 | 2.4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 5 - 5
Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.0
-
9' - 1st Corner - Virtus Entella -
16' - 1st Goal - Cesena -
29' - 1st Yellow Card - Virtus Entella -
30' - Red Card - Cesena -
32' - 2nd Yellow Card - Virtus Entella -
35' - 2nd Corner - Cesena -
41' - 3rd Corner - Virtus Entella -
43' - 4th Corner - Cesena -
45+2' - 2nd Goal - Virtus Entella -
1-1 score at the end of First Half -
49' - 3rd Yellow Card - Cesena - Race to 3 Corners - Virtus Entella
-
50' - 5th Corner - Virtus Entella -
50' - 3rd Goal - Virtus Entella -
52' - 4th Yellow Card - Virtus Entella -
52' - 6th Corner - Cesena -
56' - 5th Yellow Card - Cesena -
57' - 6th Yellow Card - Cesena -
79' - 7th Corner - Cesena -
80' - 8th Corner - Virtus Entella - Race to 5 Corners - Cesena
-
85' - 9th Corner - Cesena -
90+3' - 10th Corner - Virtus Entella -
2-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

