Dum, Jan 5, 2020 · 17:15
Vilafranquense [16]
4 1
0 - 3
Final · HT 0-2
Varzim [6]
2 1
Cele mai vechiRecente
ÎVVEEÎ
2.55
3.25
2.75
RecenteCele mai vechi
EEVVVÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.0
Total goluri
Peste 10.0
Total cornere
0.0
Vilafranquense
Vilafranquense
VVÎEÎVVEEÎRecenteStabil+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Varzim
VEVVÎVVVEERecenteÎn creștere+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Vilafranquense

4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 1.3 contra. Victorii 40%, AH câștigat 60%, gol Over 50%, corner Over 80%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 30%3 Pierdut 30%3
Total goluri 2.0
Peste 50%5 Anulat 40%4 Sub 10%1
Total cornere 10.0
Peste 80%8 Anulat 0%0 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 20%2 Pierdut 20%2
Varzim

6V-3E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.1 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 50%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 30%3 Pierdut 10%1
Total goluri 2.0
Peste 50%5 Anulat 20%2 Sub 30%3
Total cornere 10.0
Peste 30%3 Anulat 20%2 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 10%1 Pierdut 20%2
Ultimele
Vilafranquense
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Varzim
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Vilafranquense
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Varzim
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.03, Abatere std.: 1.57, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 42%

Fără date

Vilafranquense Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Portugalia - Segunda Liga 2019-12-29 1 Chaves
1 - 0
2 - 1
Vilafranquense 4 Î -1.0 Peste 10.5
Portugalia - Segunda Liga 2019-12-14 2 Vilafranquense
1 - 0
1 - 1
Leixoes 1 E 0.0, +0.5 Sub 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2019-12-07 3 Cova de Piedade
0 - 0
0 - 0
Vilafranquense 4 E 0.0 Sub 9.5
Portugalia - Segunda Liga 2019-11-30 1 Vilafranquense
1 - 0
3 - 2
Academica 3 V +0.5 Peste 9.5
Portugalia - Segunda Liga 2019-11-10 2 Academico Viseu
0 - 1
0 - 2
Vilafranquense 4 V -0.5, -1.0 Sub 9.5
Portugalia - Segunda Liga 2019-11-02 3 Casa Pia
0 - 2
3 - 2
Vilafranquense 2 1 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
8-5 (13) 3-2 (5) 1 (0-1) 4 (1-3)
Portugalia - Segunda Liga 2019-10-26 6 FC Porto B
0 - 0
1 - 1
Vilafranquense 3 E -0.5 Sub 9.5 Sub
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Cupa 2019-10-19 1 SC Espinho
0 - 1
2 - 1
Vilafranquense 3 Î 0.0, -0.5 Peste 11.0 Peste
7-6 (13) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-10-13 4 Vilafranquense
2 - 0
3 - 2
UD Oliveirense 1 V 0.0 Peste 9.5 Peste
7-7 (14) 3-3 (6) 3 (2-1) 3 (2-1)
Portugalia - Cupa 2019-09-28 3 CD Carcao
0 - 2
0 - 2
Vilafranquense 1 V +1.0 Sub
4-7 (11) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-09-22 2 Vilafranquense
1 - 2
1 - 4
Estoril 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
3-2 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-09-14 1 SC Farense
3 - 0
3 - 0
Vilafranquense 1 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
5-4 (9) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
Portugalia - Segunda Liga 2019-08-31 1 3 Vilafranquense
1 - 1
1 - 2
Nacional 4 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
2-7 (9) 1-5 (6) 4 (1-3) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-08-24 2 Sporting Covilha
1 - 0
1 - 0
Vilafranquense Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
3-7 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (0-2)
Portugalia - Segunda Liga 2019-08-18 1 Vilafranquense
3 - 0
4 - 0
Benfica B 2 1 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
2-3 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-08-11 2 Feirense
1 - 0
2 - 0
Vilafranquense 1 Î -1.0 Sub 9.5 Peste
3-9 (12) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugalia - Cupa Ligii 2019-07-28 1 Casa Pia
0 - 0
0 - 0
Vilafranquense 2 E 0.0 Sub 9.5 Peste
7-3 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Europa - Amicale 2019-07-20 Vilafranquense
1 - 0
1 - 0
Real SC Massama 1 V -0.5, -1.0 Sub
6-6 (12) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-06-23 2 Vilafranquense
0 - 0
1 - 1
Casa Pia E 0.0 Push 9.0 Peste
3-8 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-06-16 3 Vilafranquense
0 - 0
1 - 1
UD Leiria 1 E 0.0, -0.5 Push 10.0 Peste
4-7 (11) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-06-09 1 UD Leiria
0 - 0
1 - 1
Vilafranquense 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
3-3 (6) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-06-02 3 Vizela
1 - 1
3 - 1
Vilafranquense 5 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
9-2 (11) 6-0 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-05-25 2 Vilafranquense
0 - 0
2 - 0
Vizela 2 V 0.0 Push 9.0 Sub
3-4 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-04-28 Vilafranquense
1 - 1
5 - 1
Caldas SC V -1.0 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-04-07 2 Vilafranquense
1 - 0
3 - 0
Fatima 1 V -1.5 Peste
7-5 (12) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (1-3)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-24 2 Vilafranquense
0 - 1
3 - 2
Uniao Leiria 4 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
1-3 (4) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-17 2 Anadia
1 - 0
2 - 1
Vilafranquense Î 0.0, -0.5 Peste
5-4 (9) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-10 3 Vilafranquense
0 - 0
1 - 0
Alcains 2 V -1.5, -2.0 Sub 10.0 Sub
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-02-03 4 GD Peniche
0 - 0
0 - 0
Vilafranquense 2 E +1.0 Sub
1-9 (10) 0-5 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-01-27 4 Vilafranquense
1 - 0
1 - 1
Benfica Castelo Branco 1 E 0.0, -0.5 Sub
9-5 (14) 2-4 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Varzim Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Portugalia - Cupa 2019-12-17 1 Varzim
0 - 0
1 - 1
Anadia 3 1 E -1.0 Sub 10.5
Portugalia - Segunda Liga 2019-12-13 1 Benfica B
1 - 2
3 - 3
Varzim 1 E 0.0, -0.5 Peste 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2019-12-08 3 Varzim
0 - 0
1 - 0
Sporting Covilha 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Portugalia - Segunda Liga 2019-11-30 2 Varzim
1 - 0
1 - 0
Penafiel 5 V 0.0, -0.5 Sub 10.0
Portugalia - Cupa 2019-11-22 3 Varzim
0 - 0
1 - 0
Loures 2 1 V -1.0 Sub 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2019-11-16 3 Varzim
1 - 3
1 - 3
SC Farense 4 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-11-09 1 2 Feirense
0 - 2
1 - 2
Varzim 3 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
7-5 (12) 1-4 (5) 3 (0-3) 2 (2-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-11-03 5 Varzim
2 - 1
2 - 1
Academica 4 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Push
4-6 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-10-30 2 Nacional
1 - 1
1 - 1
Varzim 2 1 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-10-27 2 Varzim
1 - 1
2 - 1
Chaves 1 V +0.5 Peste 10.5 Sub
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalia - Cupa 2019-10-20 2 Varzim
0 - 0
1 - 0
Estoril 7 V 0.0 Sub 10.0 Sub
1-5 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-09-22 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Varzim 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
6-5 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-09-14 2 Varzim
1 - 1
2 - 1
Cova de Piedade 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
16-2 (18) 11-1 (12) 5 (5-0) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-09-01 3 Estoril
0 - 1
3 - 1
Varzim 5 2 Î -0.5 Peste 10.0 Peste
3-8 (11) 3-5 (8) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalia - Segunda Liga 2019-08-25 5 Varzim
0 - 0
0 - 1
Leixoes 3 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
3-6 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-08-18 1 2 FC Porto B
1 - 0
1 - 1
Varzim 4 E -0.5 Sub 9.5 Peste
6-4 (10) 4-2 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-08-10 1 Varzim
0 - 0
0 - 0
UD Oliveirense 4 1 E -0.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 4 (2-2)
Europa - Amicale 2019-08-06 FC Tirsense
2 - 0
3 - 0
Varzim Î 0.0, +0.5 Peste
8-7 (15) 3-3 (6) 0 (0-0) 4 (3-1)
Portugalia - Cupa Ligii 2019-07-28 1 1 Sporting Covilha
0 - 0
0 - 0
Varzim 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-4 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2019-07-21 1 Varzim
3 - 0
3 - 1
Portimonense U23 V
2-2 (4) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-07-17 Varzim
2 - 1
2 - 2
Lusitania Lourosa E 0.0, -0.5 Peste
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-13 Varzim
0 - 0
1 - 1
Moreirense E +1.0 Sub
5-6 (11) 4-3 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-07-09 Braga
3 - 1
5 - 1
Varzim Î -1.5,-2.0 Peste 9.0 Peste
10-2 (12) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-05-19 2 Varzim
0 - 0
1 - 0
Academica 1 V -1.0, -1.5 Sub
9-3 (12) 5-3 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-05-12 3 Cova de Piedade
0 - 0
0 - 0
Varzim 3 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugalia - Segunda Liga 2019-05-04 1 2 Varzim
1 - 2
1 - 4
Famalicao 3 Î 0.0 Peste 10.5 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-04-23 3 FC Porto B
0 - 0
0 - 1
Varzim 3 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
8-4 (12) 5-4 (9) 3 (2-1) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-04-19 5 Varzim
0 - 0
1 - 0
Braga B 3 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
6-3 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2019-04-14 4 Penafiel
2 - 0
2 - 0
Varzim 2 Î -0.5 Sub 10.0 Peste
8-9 (17) 6-2 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2019-04-06 2 Varzim
0 - 0
1 - 0
Arouca 6 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
7-5 (12) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.55 3.25 2.75
Pauză 3.4 2 3.5
Handicap asiatic
Final (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) Peste@2 [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.0) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 0 - 3 , Corner: 4 - 2

Corner: 10.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.0

4
Șuturi pe poartă
4
10
Șuturi pe lângă poartă
2
137
Atac
116
83
Atac periculos
57
56
Posesie %
44

Scor: 0 - 2 , Corner: 0 - 0 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0

2
Șuturi pe poartă
3
3
Șuturi pe lângă poartă
1
68
Atac
58
32
Atac periculos
28
55
Posesie %
45
  • 10' - 1st Yellow Card - Varzim
  • 28' - 1st Goal - Varzim
  • 31' - 2nd Goal - Varzim
  • 41' - 2nd Yellow Card - Vilafranquense
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 56' - 1st Corner - Vilafranquense
  • 57' - 2nd Corner - Vilafranquense
  • 62' - 3rd Corner - Vilafranquense
  • Race to 3 Corners - Vilafranquense
  • 67' - 4th Corner - Vilafranquense
  • 77' - 3rd Goal - Varzim
  • 90+1' - 5th Corner - Varzim
  • 90+4' - 6th Corner - Varzim
  • 0-3 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate