Dum, Nov 22, 2020 · 12:30
Cele mai vechiRecente
EEÎVÎÎ
2.88
3.75
2.10
RecenteCele mai vechi
VEVVVE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
–
Total cornere
–
Handicap asiatic
VfB Auerbach vs BFC Dynamo Profilul echipelor
VfB Auerbach
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎVVÎÎEÎVÎÎRecenteStabil-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 13 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează4/10
BFC Dynamo
Evaluările sunt în curs de calcul
VÎÎVEVVVEVRecenteÎn formă maximă+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
VfB Auerbach vs BFC Dynamo Detalii meci
VfB Auerbach
3V-2E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 20 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 2.0 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 20%2
Pierdut 50%5
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4
Anulat 0%0
Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 40%4
Anulat 10%1
Pierdut 50%5
BFC Dynamo
6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 30 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 3.0 pentru, 1.7 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 60%6
Egal 20%2
Pierdut 20%2
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Ultimele
| VfB Auerbach | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| BFC Dynamo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| VfB Auerbach | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| BFC Dynamo | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0, 3.5
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.38,
Abatere std.: 2.43, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 40%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
VfB Auerbach vs BFC Dynamo Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
VfB Auerbach vs BFC Dynamo Confruntări directe
VfB Auerbach vs BFC Dynamo Vezi H2H complet →| VfB Auerbach Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-10-06 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Auerbach 3 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2018-12-02 | 3 BFC Dynamo |
0 - 2
0 - 3
|
VfB Auerbach 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2018-03-16 | 3 BFC Dynamo |
0 - 1
2 - 1
|
VfB Auerbach 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2017-05-07 | 1 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
VfB Auerbach 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2016-02-27 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Auerbach 3 | Î | -1.0 | Sub |
|
||||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2015-08-27 | 4 VfB Auerbach |
1 - 0
4 - 1
|
BFC Dynamo 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2015-04-22 | 3 VfB Auerbach |
0 - 0
0 - 1
|
BFC Dynamo 3 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2014-08-10 | BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
VfB Auerbach | E | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| VfB Auerbach Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-10-28 | 2 Babelsberg 03 |
2 - 0
3 - 0
|
VfB Auerbach 2 | Î | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-10-17 | 2 VfB Auerbach |
0 - 1
0 - 2
|
BSG Chemie Leipzig | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-26 | 3 VfB Auerbach |
1 - 2
3 - 2
|
ZFC Meuselwitz 4 | V | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-23 | 1 Lichtenberg 47 |
1 - 2
3 - 2
|
VfB Auerbach 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-19 | 1 VfB Auerbach |
0 - 1
1 - 1
|
TeBe Berlin 3 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2020-09-11 | VfB Auerbach |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 1 | E | +1.0 | Sub |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-05 | 3 VSG Altglienicke |
0 - 0
2 - 1
|
VfB Auerbach 1 2 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-02 | 2 VfB Auerbach |
1 - 2
2 - 5
|
FC Energie Cottbus 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-08-29 | 1 Optik Rathenow |
0 - 2
1 - 4
|
VfB Auerbach 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-08-26 | 4 VfB Auerbach |
0 - 0
2 - 1
|
Chemnitzer | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-08-15 | 3 Bischofswerdaer FV |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Auerbach 2 | Î | +0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-22 | VfB Auerbach |
1 - 1
3 - 2
|
Cottbus 2 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
3-11 (14) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-16 | 1 FC Lok Leipzig |
2 - 0
3 - 1
|
VfB Auerbach 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-02 | 2 Hertha Berlin II |
0 - 0
1 - 2
|
VfB Auerbach 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2020-01-15 | VfB Auerbach |
2 - 0
6 - 2
|
Plauen | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-12-13 | 2 1 VfB Auerbach |
0 - 4
0 - 5
|
VSG Altglienicke | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-12-08 | 2 3 Lichtenberg 47 |
0 - 0
2 - 1
|
VfB Auerbach 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-12-01 | 3 Halberstadt |
0 - 0
0 - 2
|
VfB Auerbach 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-11-09 | 2 Bischofswerdaer FV |
1 - 0
2 - 1
|
VfB Auerbach 5 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-10-27 | 1 BSG Chemie Leipzig |
1 - 0
2 - 0
|
VfB Auerbach 4 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-10-06 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Auerbach 3 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-09-29 | 1 VfB Auerbach |
2 - 1
3 - 2
|
Berliner AK 07 3 1 | V | +0.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-09-14 | 5 VfB Auerbach |
3 - 0
5 - 2
|
Optik Rathenow 4 | V | -1.0 | Peste |
|
8-6 (14) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-08-31 | 2 Viktoria 89 Berlin |
0 - 0
1 - 1
|
VfB Auerbach 3 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-08-27 | VfB Auerbach |
0 - 0
1 - 1
|
FC Lok Leipzig 2 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
13-5 (18) | 7-4 (11) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-08-23 | 3 Cottbus |
1 - 2
1 - 4
|
VfB Auerbach 3 | V | -1.0 | Peste | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-08-16 | 1 Rot-Weiss Erfurt |
1 - 0
2 - 1
|
VfB Auerbach 1 | Î | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-08-03 | 3 VfB Auerbach |
1 - 1
1 - 5
|
Hertha Berlin II 2 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-07-30 | 2 VSG Altglienicke |
2 - 0
4 - 1
|
VfB Auerbach 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-07-27 | 1 VfB Auerbach |
0 - 1
0 - 1
|
Lichtenberg 47 2 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| BFC Dynamo Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-10-28 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
3 - 0
|
Lichtenberg 47 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-27 | 2 4 BFC Dynamo |
1 - 1
2 - 2
|
Optik Rathenow 3 | E | -1.5, -2.0 | Peste |
|
||||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-23 | 1 Chemnitzer |
0 - 1
0 - 1
|
BFC Dynamo 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-19 | BFC Dynamo |
3 - 0
6 - 2
|
Bischofswerdaer FV | V | -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-06 | 3 FSV 63 Luckenwalde |
0 - 3
2 - 5
|
BFC Dynamo 4 | V | +0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-09-02 | 4 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 1
|
Carl Zeiss Jena 6 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-08-30 | Berliner AK 07 |
1 - 1
1 - 3
|
BFC Dynamo 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-8 (16) | 3-7 (10) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-08-23 | 2 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
Hertha Berlin II 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-08-15 | 1 2 BSG Chemie Leipzig |
2 - 0
3 - 1
|
BFC Dynamo 6 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-28 | 2 Hertha Berlin II |
2 - 2
4 - 7
|
BFC Dynamo 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-21 | 3 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
VSG Altglienicke 4 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-16 | 3 Lichtenberg 47 |
0 - 0
1 - 1
|
BFC Dynamo 3 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Landespokal | 2020-02-12 | 3 BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 0
|
SV Tasmania Berlin 5 | V | -2.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-08 | 4 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Halberstadt 6 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-02-02 | 3 Union Furstenwalde |
2 - 0
3 - 0
|
BFC Dynamo 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2020-01-26 | 2 BSG Chemie Leipzig |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 3 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Amicale | 2020-01-18 | BFC Dynamo |
1 - 0
8 - 1
|
SV Petershagen | V | -4.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2020-01-11 | 1 SV Empor Berlin |
1 - 1
1 - 2
|
BFC Dynamo | V | +4.0 | Sub |
|
6-9 (15) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2020-01-08 | 2 BFC Dynamo |
4 - 0
5 - 2
|
Optik Rathenow | V | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-12-15 | BFC Dynamo |
1 - 0
4 - 0
|
Bischofswerdaer FV 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-12-08 | 5 Babelsberg 03 |
0 - 3
0 - 3
|
BFC Dynamo 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-11-27 | 1 BFC Dynamo |
2 - 1
3 - 1
|
Wacker Nordhausen 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Landespokal | 2019-11-15 | 1 3 Hertha Zehlendorf |
0 - 2
0 - 3
|
BFC Dynamo 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-11-08 | 4 Viktoria 89 Berlin |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-11-03 | 1 2 Berliner AK 07 |
0 - 0
0 - 2
|
BFC Dynamo 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-10-27 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 0
|
ZFC Meuselwitz 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-10-19 | 1 Optik Rathenow |
2 - 1
2 - 1
|
BFC Dynamo 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Germania - Landespokal | 2019-10-13 | 2 FSV Berolina Stralau |
0 - 1
0 - 5
|
BFC Dynamo | V | +2.5 | Peste |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-10-06 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Auerbach 3 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Germania - Regionalliga Nord Est | 2019-09-28 | 2 Cottbus |
3 - 0
6 - 0
|
BFC Dynamo 4 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.875 | 3.75 | 2.1 |
| Pauză | 3.2 | 2.4 | 2.625 |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: , Goluri: 3.0, 3.5
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

