Vin, Mar 7, 2025 · 18:30
Versailles [11]
6 1
1 - 1
Final · HT 0-0
Rouen [8]
2 3
Cele mai vechiRecente
EÎVVVE
2.75
3.10
2.38
RecenteCele mai vechi
VÎEVÎÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
Sub 8.5
Total cornere
0.0
Rouen
Versailles
ÎÎÎÎEÎVVVERecenteÎn creștere+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
Rouen
VVÎEÎÎVEÎVRecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Versailles

3V-2E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.6 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 60%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 20%2 Pierdut 50%5
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Total cornere 8.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Rouen

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.0 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 80%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 8.5
Peste 80%8 Anulat 0%0 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Ultimele
Versailles
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Rouen
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Versailles
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Rouen
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.33, Abatere std.: 1.66, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 38%

Versailles Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 3 2024-10-05 4 Rouen
0 - 0
0 - 0
Versailles 4 E 0.0 Sub 9.0
Franta - Ligue 3 2024-02-02 1 Rouen
1 - 1
1 - 2
Versailles 4 V -0.5 Peste 8.5
Franta - Ligue 3 2023-08-28 1 Versailles
2 - 1
2 - 2
Rouen 1 E 0.0, -0.5 Peste 9.0
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Versailles Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 3 2025-02-28 1 Valenciennes
0 - 0
0 - 0
Versailles 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.0
Franta - Ligue 3 2025-02-21 4 Versailles
0 - 0
2 - 1
Nimes 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.0
Franta - Ligue 3 2025-02-14 US Orleans
1 - 1
2 - 3
Versailles 2 V -0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 3 2025-02-08 1 Versailles
2 - 0
2 - 0
Aubagne 3 V -0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 3 2025-01-31 4 Nancy
0 - 2
3 - 2
Versailles 3 1 Î -0.5, -1.0 Peste
Franta - Ligue 3 2025-01-24 3 Versailles
2 - 0
3 - 3
Paris 13 Atletico 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
7-4 (11) 4-3 (7) 1 (0-1) 3 (3-0)
Franta - Ligue 3 2025-01-10 Versailles
0 - 1
0 - 1
US Quevilly 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-6 (9) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-12-13 1 Bourg-Peronnas
0 - 0
1 - 0
Versailles 2 Î 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
8-4 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Franta - Ligue 3 2024-12-06 2 Versailles
1 - 2
2 - 3
Boulogne 2 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
7-7 (14) 3-3 (6) 1 (0-1) 4 (2-2)
Franta - Cupa 2024-11-30 6 Union Saint-Jean
2 - 0
2 - 1
Versailles 4 Î +1.5 Push
0-4 (4) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2024-11-22 2 Dijon
2 - 0
2 - 0
Versailles 2 Î 0.0, -0.5 Push 9.0 Peste
3-11 (14) 3-5 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2024-11-08 2 Versailles
0 - 0
1 - 1
Sochaux 4 E 0.0, -0.5 Sub
5-4 (9) 4-3 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 3 2024-11-01 1 Villefranche
0 - 2
1 - 3
Versailles 2 V 0.0, +0.5 Peste
2-8 (10) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2024-10-23 1 Versailles
0 - 0
1 - 0
Chateauroux 2 V 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Franta - Ligue 3 2024-10-18 1 Versailles
1 - 1
1 - 2
Concarneau 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
5-8 (13) 3-4 (7) 2 (1-1) 4 (2-2)
Franta - Ligue 3 2024-10-05 4 Rouen
0 - 0
0 - 0
Versailles 4 E 0.0 Sub 9.0 Sub
6-2 (8) 5-1 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-09-26 3 Versailles
1 - 0
1 - 1
Valenciennes 4 E 0.0, -0.5 Push 9.0 Sub
5-1 (6) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 3 2024-09-20 3 Nimes
0 - 0
1 - 0
Versailles 2 1 Î 0.0 Sub 8.5 Peste
6-6 (12) 2-2 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Franta - Ligue 3 2024-09-15 2 3 Versailles
0 - 2
1 - 3
US Orleans Î 0.0, -0.5 Peste 8.5 Sub
3-3 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-09-06 1 Aubagne
1 - 3
3 - 3
Versailles E +0.5 Peste 9.5 Peste
3-8 (11) 3-5 (8) 1 (0-1) 2 (0-2)
Franta - Ligue 3 2024-08-31 3 Versailles
0 - 0
0 - 0
Nancy 4 E 0.0 Sub 9.5 Peste
8-3 (11) 5-3 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 3 2024-08-23 1 3 Paris 13 Atletico
1 - 1
1 - 1
Versailles 4 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
2-11 (13) 0-1 (1) 0 (0-0) 5 (0-5)
Franta - Ligue 3 2024-08-19 Versailles
0 - 0
1 - 0
Le mans V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
2-5 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2024-07-31 1 US Quevilly
0 - 0
1 - 1
Versailles 2 E 0.0 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-05-18 1 Sochaux
1 - 0
1 - 1
Versailles 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
5-5 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (3-1)
Franta - Ligue 3 2024-05-10 Versailles
0 - 0
0 - 1
GOAL FC Î 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 3 2024-05-03 2 Red Star FC 93
1 - 1
1 - 2
Versailles 1 V -0.5 Peste 10.0 Sub
6-0 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 3 2024-04-26 2 Versailles
0 - 0
0 - 0
US Orleans 1 E 0.0 Sub 9.0 Sub
4-3 (7) 4-1 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2024-04-12 3 Nimes
0 - 0
0 - 1
Versailles 1 V 0.0 Sub 9.0 Peste
6-4 (10) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 3 2024-04-05 2 Versailles
1 - 0
2 - 0
Dijon 3 V 0.0, -0.5 Push 10.0 Peste
1-11 (12) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Rouen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 3 2025-02-28 1 1 Rouen
4 - 1
4 - 3
Concarneau 5 V -0.5, -1.0 Peste 8.5
Franta - Ligue 3 2025-02-21 2 Chateauroux
1 - 0
1 - 0
Rouen 4 Î +0.5 Sub 8.5
Franta - Ligue 3 2025-02-14 2 Valenciennes
0 - 0
0 - 0
Rouen 1 E 0.0, +0.5 Sub 8.0
Franta - Ligue 3 2025-01-31 2 US Orleans
0 - 1
1 - 3
Rouen 2 V 0.0, -0.5 Peste 8.0
Franta - Ligue 3 2025-01-24 1 4 Rouen
0 - 1
0 - 1
Aubagne 2 Î -0.5 Sub 8.0
Franta - Ligue 3 2025-01-17 2 Paris 13 Atletico
1 - 0
1 - 0
Rouen 3 Î 0.0, +0.5 Sub 8.5 Peste
3-8 (11) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2025-01-10 1 Rouen
0 - 2
2 - 2
Le mans 1 E 0.0, -0.5 Peste 8.0 Peste
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Franta - Cupa 2024-12-20 1 3 Rouen
0 - 1
0 - 1
Lille 1 Î +1.5, +2.0 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 0-5 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Franta - Ligue 3 2024-12-06 1 Rouen
0 - 0
2 - 0
US Quevilly 2 V 0.0, -0.5 Push
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Franta - Cupa 2024-11-30 1 AS Ginglin Cesson
0 - 0
0 - 3
Rouen 2 V +1.5, +2.0 Push
0-9 (9) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-11-22 1 Bourg-Peronnas
0 - 1
0 - 1
Rouen 3 V 0.0 Sub 8.0 Sub
3-1 (4) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-11-08 3 Rouen
1 - 1
3 - 1
Boulogne V 0.0, -0.5 Peste
4-1 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-11-01 3 Dijon
1 - 0
1 - 0
Rouen 2 Î 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
2-5 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 4 (1-3)
Franta - Ligue 3 2024-10-23 2 Rouen
0 - 0
0 - 0
Sochaux 3 E 0.0 Sub 9.0 Sub
5-1 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 3 2024-10-18 4 Villefranche
1 - 1
2 - 1
Rouen 1 Î 0.0, +0.5 Peste 8.5 Peste
7-5 (12) 4-4 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-10-05 4 Rouen
0 - 0
0 - 0
Versailles 4 E 0.0 Sub 9.0 Sub
6-2 (8) 5-1 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-09-27 3 Concarneau
1 - 0
1 - 1
Rouen 2 E 0.0, -0.5 Sub
1-5 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2024-09-20 1 Rouen
3 - 0
4 - 0
Chateauroux 2 V 0.0, -0.5 Peste
2-4 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2024-09-14 1 Rouen
1 - 0
1 - 1
Valenciennes 4 E 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 3 2024-09-06 2 Nimes
1 - 1
2 - 2
Rouen 2 E 0.0, -0.5 Peste 8.5 Sub
3-4 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Franta - Ligue 3 2024-08-30 3 Rouen
0 - 0
0 - 2
US Orleans 5 Î 0.0 Push 8.0 Peste
4-7 (11) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Franta - Ligue 3 2024-08-23 1 2 Aubagne
0 - 1
2 - 1
Rouen 4 1 Î 0.0, +0.5 Peste 8.5 Peste
6-5 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Europa - Amicale 2024-08-09 1 Le mans
0 - 0
1 - 1
Rouen 3 E 0.0, -0.5 Sub
3-4 (7) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Franta - Ligue 3 2024-05-18 1 3 Rouen
0 - 2
0 - 5
Dijon 2 Î 0.0 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 5-2 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 3 2024-05-10 1 Marignane Gignac
1 - 0
2 - 0
Rouen 2 Î 0.0 Sub 8.0 Peste
8-4 (12) 2-3 (5) 2 (1-1) 4 (3-1)
Franta - Ligue 3 2024-05-04 Rouen
2 - 1
4 - 2
Niort V 0.0, +0.5 Peste 8.5 Peste
5-6 (11) 3-3 (6) 0 (0-0) 3 (0-3)
Franta - Ligue 3 2024-04-26 1 Cholet
1 - 1
1 - 2
Rouen V 0.0 Peste 9.0 Peste
5-6 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Franta - Ligue 3 2024-04-19 4 Rouen
1 - 2
2 - 3
Nancy 3 Î -0.5 Peste 9.0 Sub
5-0 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 3 2024-04-12 1 Villefranche
0 - 0
1 - 1
Rouen 1 E 0.0 Push 8.0 Peste
3-7 (10) 1-6 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Franta - Ligue 3 2024-04-06 Rouen
0 - 1
1 - 1
Chateauroux 2 E 0.0, -0.5 Push 8.5 Sub
6-0 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.75 3.1 2.375
Pauză 3.5 2 3.1
Handicap asiatic
Final (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (8.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.0) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.25) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 6 - 2

Corner: 8.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.0, 2.5

5
Șuturi pe poartă
1
2
Șuturi pe lângă poartă
1
106
Atac
74
62
Atac periculos
34

Scor: 0 - 0 , Corner: 2 - 1 Pauză

Corner: 4.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0

2
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
37
Atac
25
19
Atac periculos
9
  • 24' - 1st Yellow Card - Rouen
  • 27' - 1st Corner - Rouen
  • 30' - 2nd Corner - Versailles
  • 34' - 3rd Corner - Versailles
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' - 2nd Yellow Card - Versailles
  • Race to 3 Corners - Versailles
  • 46' - 4th Corner - Versailles
  • 47' - 3rd Yellow Card - Rouen
  • 54' - Missed Penalty - Versailles
  • 57' - 5th Corner - Versailles
  • 63' - 1st Goal - Rouen
  • Race to 5 Corners - Versailles
  • 67' - 6th Corner - Versailles
  • 68' - 7th Corner - Versailles
  • 74' - 2nd Goal - Versailles
  • 83' - 4th Yellow Card - Rouen
  • 89' - 8th Corner - Rouen
  • 1-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate