Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.0
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
+0.25
Penafiel
Varzim vs Penafiel Profilul echipelor
Varzim
EÎÎEEVÎVÎVRecenteÎn creștere+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticRatează4/10
Penafiel
EÎEVÎÎEÎVERecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticRatează3/10
Varzim vs Penafiel Detalii meci
Varzim
3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 0.9 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 20%, corner Over 20%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 30%3
Pierdut 40%4
Total goluri 2.0
Peste 20%2
Anulat 50%5
Sub 30%3
Total cornere 10.5
Peste 20%2
Anulat 0%0
Sub 80%8
Handicap asiatic
Câștig 40%4
Anulat 10%1
Pierdut 50%5
Penafiel
2V-4E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 9 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 0.9 pentru, 1.1 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 20%, corner Over 30%.
Rezultat final
Câștig 20%2
Egal 40%4
Pierdut 40%4
Total goluri 2.0
Peste 20%2
Anulat 40%4
Sub 40%4
Total cornere 10.5
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 30%3
Anulat 10%1
Pierdut 60%6
Ultimele
| Varzim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Penafiel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Varzim | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Penafiel | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0
Distribuția cornerelorLinie 10.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.23,
Abatere std.: 1.39, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 52%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Varzim vs Penafiel Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Varzim vs Penafiel Confruntări directe
Varzim vs Penafiel Vezi H2H complet →| Varzim Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-26 | 3 Penafiel |
0 - 0
1 - 0
|
Varzim 5 1 | Î | -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Varzim Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-23 | 1 3 Leixoes |
0 - 1
0 - 4
|
Varzim 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-17 | 1 Varzim |
0 - 0
0 - 2
|
Freamunde 1 | Î | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-10 | 2 Famalicao |
0 - 1
0 - 1
|
Varzim 2 | V | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-03 | 1 Portimonense |
0 - 0
2 - 0
|
Varzim 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-20 | 1 Varzim |
0 - 0
2 - 0
|
Clube Oriental Lisboa 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-13 | 1 2 CD Mafra |
1 - 0
1 - 1
|
Varzim 1 | E | 0.0 | Push | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-09 | 2 Varzim |
0 - 0
1 - 1
|
Santa Clara 6 1 | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-06 | 3 Sporting Covilha |
2 - 0
2 - 1
|
Varzim 4 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-02 | 1 Varzim |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-29 | 2 SC Farense |
0 - 0
0 - 0
|
Varzim 4 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-15 | 1 4 Varzim |
0 - 0
1 - 0
|
Kristiansund BK U19 7 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-07 | 2 Gil Vicente |
0 - 1
1 - 1
|
Varzim 5 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-04 | 4 Varzim |
0 - 1
1 - 1
|
Braga B 3 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-31 | 2 Sporting B |
0 - 0
0 - 0
|
Varzim 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-25 | 3 Varzim |
1 - 0
3 - 0
|
Chaves 6 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-11 (15) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-21 | Academico Viseu |
2 - 1
4 - 2
|
Varzim 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Cupa | 2015-10-17 | 1 Varzim |
0 - 1
0 - 2
|
FC Porto 1 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Cupa Ligii | 2015-10-11 | 4 Varzim |
0 - 0
0 - 0
|
Arouca 4 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
1-10 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-03 | 3 Varzim |
0 - 0
0 - 1
|
UD Oliveirense 5 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-30 | 3 FC Porto B |
1 - 0
4 - 0
|
Varzim 5 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-20 | 1 3 Varzim |
0 - 0
1 - 0
|
Guimaraes B 3 1 | V | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-16 | 2 Varzim |
1 - 1
3 - 1
|
Olhanense 4 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-12 | 1 1 Atletico Clube de Portugal |
1 - 1
3 - 1
|
Varzim 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-11 (17) | 4-9 (13) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-30 | 3 Varzim |
2 - 1
2 - 1
|
Benfica B 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-26 | 3 Penafiel |
0 - 0
1 - 0
|
Varzim 5 1 | Î | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-22 | 4 Varzim |
0 - 0
1 - 0
|
Leixoes 1 2 | V | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-15 | 3 Freamunde |
0 - 0
1 - 1
|
Varzim 4 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-09 | 2 Varzim |
0 - 0
1 - 2
|
Famalicao 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.5 | Sub |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2015-07-15 | Feirense |
0 - 2
0 - 5
|
Varzim | V | 0.0,-0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2015-06-10 | 4 Casa Pia |
1 - 0
1 - 1
|
Varzim 3 1 | E |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Penafiel Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-23 | 2 Penafiel |
0 - 1
1 - 1
|
Olhanense 3 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-17 | 4 Penafiel |
0 - 0
1 - 0
|
Benfica B 3 | V | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-10 | Leixoes |
0 - 0
1 - 0
|
Penafiel 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2016-01-03 | 2 Famalicao |
1 - 0
1 - 1
|
Penafiel 2 | E | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-20 | 4 Penafiel |
1 - 2
1 - 2
|
Freamunde 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Cupa | 2015-12-16 | 3 Estoril |
1 - 0
1 - 0
|
Penafiel 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-13 | 1 Clube Oriental Lisboa |
0 - 1
0 - 1
|
Penafiel 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-09 | 4 Penafiel |
1 - 1
1 - 1
|
Portimonense 2 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-06 | 4 Santa Clara |
1 - 0
3 - 2
|
Penafiel 4 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-12-02 | 2 4 Penafiel |
1 - 0
1 - 1
|
CD Mafra 2 | E | -0.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-29 | 3 Feirense |
0 - 0
1 - 0
|
Penafiel 5 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-25 | 2 Penafiel |
0 - 0
0 - 0
|
SC Farense 3 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Cupa | 2015-11-22 | 1 AD Fafe |
0 - 1
1 - 1
|
Penafiel 5 1 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-08 | 4 Sporting B |
2 - 0
4 - 2
|
Penafiel 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
2-15 (17) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-11-04 | 2 Penafiel |
0 - 0
0 - 2
|
Kristiansund BK U19 2 | Î | -0.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-30 | 1 3 Braga B |
0 - 1
0 - 1
|
Penafiel 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-25 | 1 3 Penafiel |
0 - 0
2 - 2
|
Sporting Covilha 4 | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Portugalia - Cupa | 2015-10-18 | 3 Penafiel |
0 - 0
2 - 0
|
Guimaraes 4 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Peste |
|
4-11 (15) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-10 | 2 Gil Vicente |
1 - 0
1 - 0
|
Penafiel 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-9 (17) | 4-5 (9) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-10-03 | 1 6 Penafiel |
0 - 0
0 - 0
|
Academico Viseu 3 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-30 | 1 Guimaraes B |
0 - 1
2 - 3
|
Penafiel 4 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Cupa Ligii | 2015-09-23 | 2 Penafiel |
0 - 1
1 - 2
|
Portimonense 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-20 | 1 4 Penafiel |
1 - 0
1 - 0
|
Chaves 5 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-16 | 1 FC Porto B |
0 - 1
3 - 1
|
Penafiel 4 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-09-12 | 1 Penafiel |
2 - 1
2 - 2
|
UD Oliveirense 5 | E | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-30 | 2 Atletico Clube de Portugal |
1 - 1
1 - 2
|
Penafiel 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-26 | 3 Penafiel |
0 - 0
1 - 0
|
Varzim 5 1 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-22 | 2 Olhanense |
1 - 1
2 - 1
|
Penafiel 4 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-15 | 2 Benfica B |
1 - 0
1 - 0
|
Penafiel 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2015-08-08 | 2 Penafiel |
0 - 0
0 - 0
|
Leixoes 2 | E |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.4 | 3 | 3.2 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 6 - 3
Corner: 10.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.0
-
3' - 1st Corner - Varzim -
14' - 2nd Corner - Varzim -
24' - 1st Yellow Card - Penafiel -
32' - 1st Goal - Varzim - Race to 3 Corners - Varzim
-
36' - 3rd Corner - Varzim -
44' - 4th Corner - Varzim - Race to 5 Corners - Varzim
-
44' - 5th Corner - Varzim -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 2nd Yellow Card - Varzim -
55' - 6th Corner - Penafiel -
58' - 3rd Yellow Card - Penafiel -
61' - 2nd Goal - Penafiel -
69' - 4th Yellow Card - Varzim -
71' - 5th Yellow Card - Varzim -
81' - 7th Corner - Varzim -
82' - 8th Corner - Penafiel -
87' - 9th Corner - Penafiel -
88' - 6th Yellow Card - Penafiel -
90+6' - 7th Yellow Card - Penafiel
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

