Sâm, Sep 15, 2018 · 14:00
Cele mai vechiRecente
ÎÎÎVEV
1.80
3.60
3.50
RecenteCele mai vechi
ÎVVÎEV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-0.5
Udinese U19
Udinese U19 vs Empoli U19 Profilul echipelor
Udinese U19
ÎVEÎÎÎÎVEVRecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgal5/10
Empoli U19
VEVEVEÎVVÎRecenteÎn scădere-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 11 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticRatează4/10
Deschide scorulFără gol primit în 6 din ultimele 10
Ultimele
| Udinese U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Empoli U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Udinese U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Empoli U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 35,
Med.: 2.89,
Abatere std.: 1.69, Mediană: 3,
Mod: 1,
Peste: 44%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Udinese U19 vs Empoli U19 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Udinese U19 vs Empoli U19 Confruntări directe
Udinese U19 vs Empoli U19 Vezi H2H complet →Fără date
| Udinese U19 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-05-31 | 1 2 Udinese U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Hellas Verona U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-05-26 | 3 Verona U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Udinese U19 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-05-19 | 1 1 Chievo U19 |
1 - 2
1 - 3
|
Udinese U19 2 | V | -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-05-13 | 1 Udinese U19 |
0 - 0
0 - 3
|
AC Milan U19 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-05-05 | Juventus U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Udinese U19 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-04-14 | 2 Fiorentina U19 |
2 - 1
3 - 1
|
Udinese U19 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-03-31 | 1 Udinese U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Torino U19 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-03-10 | Roma U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Udinese U19 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-03-03 | 3 Udinese U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Verona U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-02-24 | Genoa U19 |
0 - 0
3 - 2
|
Udinese U19 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-02-10 | 1 1 Sampdoria U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Udinese U19 3 2 | Î | 0.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-02-03 | 2 Udinese U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Napoli U19 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-01-27 | 1 1 Lazio U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Udinese U19 3 | V | 0.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-01-20 | Udinese U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Inter Milan U19 2 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2018-01-13 | 2 Udinese U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Chievo U19 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-12-23 | AC Milan U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Udinese U19 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-1 (12) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-12-15 | 1 Udinese U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Juventus U19 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-12-09 | Bologna U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Udinese U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-12-02 | 1 Atalanta U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Udinese U19 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
10-0 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Italia - Cupa Primavera | 2017-11-29 | Atalanta U19 |
0 - 0
2 - 2
|
Udinese U19 2 1 | E | -1.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-11-18 | Torino U19 |
3 - 1
7 - 1
|
Udinese U19 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-10-28 | 1 Verona U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Udinese U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Italia - Cupa Primavera | 2017-10-25 | 3 Udinese U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Bologna U19 2 1 | E | 0.0 | Sub |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-09-30 | Udinese U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Sampdoria U19 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-09-23 | Napoli U19 |
1 - 4
2 - 5
|
Udinese U19 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Cupa Primavera | 2017-09-20 | 4 Udinese U19 |
3 - 1
4 - 3
|
Parma U19 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-09-16 | 1 Udinese U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Lazio U19 1 | E | 0.0,+0.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-09-10 | 3 Inter Milan U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Udinese U19 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Turneul de Tineret - Joc de 80 de minute | 2017-08-11 | 3 Udinese U19 |
1 - 1
3 - 3
|
Sassuolo U19 1 | E | 0.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-04-29 | 1 Udinese U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Torino U19 1 | E | +0.5 | Sub |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Empoli U19 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2018-05-26 | 1 Empoli U19 |
1 - 2
1 - 3
|
Cagliari U19 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2018-05-19 | 4 Empoli U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Ascoli U19 2 | V | -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2018-03-31 | 3 Cittadella U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Empoli U19 2 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Cupa Viareggio | 2018-03-21 | 2 Empoli U19 |
1 - 1
2 - 3
|
Fiorentina U19 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Cupa Viareggio | 2018-03-14 | Empoli U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Serie D Selection U19 2 | E | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Cupa Viareggio | 2018-03-12 | 3 Empoli U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Virtus Entella U19 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-8 (14) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2018-03-09 | 1 Empoli U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Cesena U19 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2018-02-17 | Empoli U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Carpi U19 | V | -1.5, -2.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2018-02-10 | Virtus Entella U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Empoli U19 2 | E | +0.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2018-02-03 | 2 Empoli U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Spal U19 3 | V | -0.5 | Sub |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2017-12-16 | 2 Spezia U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Empoli U19 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2017-11-18 | 2 Empoli U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Cittadella U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Italia - Cupa Primavera | 2017-10-25 | 1 AC Milan U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Empoli U19 4 | Î | -1.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italia - Cupa Primavera | 2017-09-20 | Empoli U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Carpi U19 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Campionato Primavera 2 | 2017-09-16 | 2 Empoli U19 |
1 - 1
2 - 3
|
Cremonese U19 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-09-09 | 2 Novara U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Empoli U19 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-05-22 | 1 Sampdoria U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Empoli U19 3 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-05-13 | 2 Empoli U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Juventus U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-04-15 | 1 Empoli U19 |
2 - 0
5 - 0
|
Benevento U19 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-04-08 | 1 Cittadella U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Empoli U19 3 | Î | +1.0, +1.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-04-02 | 1 Empoli U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Torino U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-9 (15) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Cupa Viareggio | 2017-03-29 | 1 Sassuolo U19 |
1 - 2
2 - 2
|
Empoli U19 2 | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Cupa Viareggio | 2017-03-27 | 3 Empoli U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Club Brugge U19 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Cupa Viareggio | 2017-03-24 | 2 Empoli U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Spal U19 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Cupa Viareggio | 2017-03-22 | Empoli U19 |
1 - 0
1 - 0
|
AC Milan U19 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Cupa Viareggio | 2017-03-15 | Empoli U19 |
5 - 0
6 - 0
|
Athletic Union U19 1 | V | -2.5, -3.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Cupa Viareggio | 2017-03-13 | 1 Empoli U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Zenit St Petersburg U19 3 | E | -0.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-03-10 | 1 Empoli U19 |
0 - 0
2 - 3
|
Sassuolo U19 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-02-25 | 2 Empoli U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Pro Vercelli Sub19 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Campionato Primavera 1 | 2017-02-18 | Carpi U19 |
0 - 0
0 - 4
|
Empoli U19 1 | V | +0.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.8 | 3.6 | 3.5 |
| Pauză | 2.37 | 2.37 | 3.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 3 - 2 , Corner: 5 - 5
Corner: 9.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 3.0
Scor: 1 - 0 , Corner: 3 - 0 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Udinese U19 -
7' - 2nd Corner - Udinese U19 -
15' - 3rd Corner - Udinese U19 - Race to 3 Corners - Udinese U19
-
26' - 1st Yellow Card - Empoli U19 -
36' - 1st Goal - Udinese U19 -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 2nd Goal - Empoli U19 -
64' - 3rd Goal - Udinese U19 -
66' - 2nd Yellow Card - Udinese U19 -
67' - 4th Corner - Empoli U19 -
69' - 3rd Yellow Card - Empoli U19 -
80' - 5th Corner - Udinese U19 -
81' - 6th Corner - Udinese U19 - Race to 5 Corners - Udinese U19
-
83' - 4th Goal - Udinese U19 -
84' - 4th Yellow Card - Empoli U19 -
86' - 5th Goal - Empoli U19 -
90' - 7th Corner - Empoli U19 -
90+1' - 8th Corner - Empoli U19 -
90+1' - 9th Corner - Empoli U19 -
90+3' - 10th Corner - Empoli U19 -
3-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

