Vin, Sep 4, 2020 · 18:30
Cele mai vechiRecente
VEÎÎÎÎ
1.18
6.50
15.00
RecenteCele mai vechi
VÎÎEEÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.0
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
+2.0
Andorra U21
Turcia U21 vs Andorra U21 Profilul echipelor
Turcia U21
ÎÎÎRecente
Peste 9.5 cornerePeste2/3
Peste 2.5 goluriPeste2/3
Handicap asiaticRatează4/10
Andorra U21
ÎVRecente
Peste 9.5 cornereEgal1/2
Peste 2.5 goluriEgal1/2
Handicap asiaticAcoperă7/10
Ultimele
| Turcia U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Andorra U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Turcia U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Andorra U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 8,
Med.: 3.13,
Abatere std.: 2.03, Mediană: 3,
Mod: 4,
Peste: 57%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Turcia U21 vs Andorra U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Turcia U21 vs Andorra U21 Confruntări directe
Turcia U21 vs Andorra U21 Vezi H2H complet →| Turcia U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-11-19 | 3 Andorra U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Turcia U21 3 1 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Turcia U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-11-19 | 3 Andorra U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Turcia U21 3 1 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-10-11 | 5 Austria U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Turcia U21 3 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-09-06 | Turcia U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Anglia U21 2 | Î | +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-06-11 | 5 Kosovo U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Turcia U21 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-06-07 | 1 Turcia U21 |
0 - 0
2 - 2
|
Albania U21 2 | E | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-03-23 | 6 Albania U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Turcia U21 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Meci International - Tineret | 2018-11-20 | Turcia U21 |
1 - 2
2 - 3
|
Norvegia U20 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Meci International - Tineret | 2018-11-17 | 1 Turcia U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Scotia U20 2 1 | V | -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-10-16 | 1 3 Ungaria U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Turcia U21 3 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Meciuri internationale U21 | 2018-10-12 | Franta U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Turcia U21 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-09-11 | 1 Suedia U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Turcia U21 1 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-09-07 | 3 Turcia U21 |
1 - 0
4 - 0
|
Cipru U21 3 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Turneul de la Tulon - joc 80 minute | 2018-05-31 | 1 Canada U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Turcia U21 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 8.0 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-03-27 | 1 Turcia U21 |
4 - 1
4 - 2
|
Malta U21 1 | V | -2.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-03-23 | 3 Turcia U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Suedia U21 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2017-11-14 | 1 3 Turcia U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Belgia U21 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-12 (18) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2017-11-10 | 5 Malta U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Turcia U21 1 | V | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2017-10-10 | 1 Turcia U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Ungaria U21 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2017-10-05 | 5 Cipru U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Turcia U21 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2017-09-05 | 2 Belgia U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Turcia U21 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Meciuri internationale U21 | 2017-08-31 | 2 Republica Ceha U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Turcia U21 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Meciuri internationale U21 | 2017-03-28 | Turcia U21 |
0 - 0
4 - 0
|
Azerbaijan U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Meciuri internationale U21 | 2017-03-24 | 2 Turcia U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Ucraina U21 2 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Meciuri internationale U21 | 2016-11-10 | 1 Germania U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Turcia U21 1 1 | Î | -2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-10-11 | 1 Turcia U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Slovacia U21 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-10-06 | 1 Olanda U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Turcia U21 1 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-09-06 | 3 Turcia U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Belarus U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-09-01 | 3 Turcia U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Cipru U21 2 | Î | -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-03-29 | 2 Slovacia U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Turcia U21 3 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 8-0 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2015-11-12 | 2 Cipru U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Turcia U21 3 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Andorra U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-11-19 | 3 Andorra U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Turcia U21 3 1 | V | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-09-05 | 1 3 Andorra U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Austria U21 3 | Î | +2.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-06-06 | 1 Andorra U21 |
0 - 4
0 - 4
|
Kosovo U21 2 | Î | +1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2019-03-26 | 4 Andorra U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Albania U21 1 | E | +1.0 | Peste |
|
||||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-10-16 | 2 Andorra U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Letonia U21 3 1 | E | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-10-11 | 2 Anglia U21 |
3 - 0
7 - 0
|
Andorra U21 1 | Î | -3.5, -4.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-09-11 | 1 Ucraina U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Andorra U21 4 | Î | -3.0, -3.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
12-0 (12) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-09-06 | 3 Scotia U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Andorra U21 4 | Î | -2.0 | Push | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-03-27 | 1 Andorra U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Olanda U21 2 | Î | +3.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2018-03-23 | 2 Andorra U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Scotia U21 2 | E | +2.0, +2.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2017-11-10 | Olanda U21 |
3 - 0
8 - 0
|
Andorra U21 5 | Î | -4.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2017-06-10 | 2 Letonia U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Andorra U21 4 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-09-06 | 1 Italia U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Andorra U21 4 | Î | -3.5, -4.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-09-01 | 2 Lituania U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Andorra U21 3 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-03-29 | 4 Andorra U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Italia U21 3 | Î | +3.0,+3.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2016-03-25 | 4 Andorra U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Serbia U21 1 | Î | +3.0 | Peste |
|
1-15 (16) | 0-9 (9) | 3 (0-3) | 3 (0-3) | ||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2015-10-13 | 2 Andorra U21 |
0 - 1
0 - 5
|
Slovenia U21 2 | Î | +2.5 | Peste |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2015-10-07 | 1 Serbia U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Andorra U21 3 | Î | -4.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2015-06-08 | 1 Slovenia U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Andorra U21 4 1 | Î | -3.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2015-03-26 | 3 Republica Irlanda U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Andorra U21 2 | Î |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Campionatul European U21 - Calificari | 2014-09-09 | 1 Rusia U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Andorra U21 2 | Î | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Campionatul European U21 - Calificari | 2014-09-03 | Slovenia U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Andorra U21 | Î | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.182 | 6.5 | 15 |
| Pauză | 1.533 | 2.75 | 10 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-2.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.75) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 7 - 7
Corner: 9.5 , Handicap: -2.0 , Goluri: 3.0
Scor: 0 - 0 , Corner: 1 - 6 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 1.0, 1.5
-
12' - 1st Yellow Card - Andorra U21 -
21' - 1st Corner - Turcia U21 -
23' - 2nd Corner - Andorra U21 -
24' - 3rd Corner - Andorra U21 - Race to 3 Corners - Andorra U21
-
26' - 4th Corner - Andorra U21 -
33' - 2nd Yellow Card - Turcia U21 -
42' - 5th Corner - Andorra U21 - Race to 5 Corners - Andorra U21
-
42' - 6th Corner - Andorra U21 -
43' - 7th Corner - Andorra U21 -
45' - 3rd Yellow Card - Turcia U21 -
45+2' - 4th Yellow Card - Turcia U21 -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 1st Goal - Turcia U21 -
51' - 8th Corner - Turcia U21 -
52' - 9th Corner - Turcia U21 -
52' - 10th Corner - Turcia U21 -
55' - 11th Corner - Turcia U21 - Race to 7 Corners - Andorra U21
-
66' - 12th Corner - Andorra U21 -
85' - 5th Yellow Card - Andorra U21 -
90' - 13th Corner - Turcia U21 -
90+1' - 6th Yellow Card - Turcia U21 -
90+6' - 14th Corner - Turcia U21 -
1-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

