Vin, Mar 11, 2022 · 19:45
Cele mai vechiRecente
VEÎEÎÎ
3.00
3.20
2.55
RecenteCele mai vechi
VVEEVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
+0.25
Tranmere
Tranmere
Evaluările sunt în curs de calcul
EVVÎVEÎEÎÎRecenteÎn scădere-1.7 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează4/10
Mansfield
Evaluările sunt în curs de calcul
VÎVVVVEEVVRecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă8/10
Tranmere

3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 1.5 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 30%3 Pierdut 40%4
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 20%2 Pierdut 40%4
Mansfield

7V-2E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.0 contra. Victorii 70%, AH câștigat 80%, gol Over 50%, corner Over 70%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 20%2 Pierdut 10%1
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 9.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 10%1 Pierdut 10%1
Ultimele
Tranmere
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Mansfield
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Tranmere
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Mansfield
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.70, Abatere std.: 1.76, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 50%

Tranmere Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2021-10-30 1 Mansfield
1 - 0
2 - 0
Tranmere 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
England League 2 2021-03-27 2 Tranmere
1 - 0
1 - 1
Mansfield 1 E 0.0 Sub 9.5
England League 2 2020-09-12 Mansfield
0 - 0
0 - 0
Tranmere E 0.0, -0.5 Sub 10.0
England League 2 2019-01-26 Mansfield
1 - 0
3 - 0
Tranmere 4 1 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0
England League 2 2018-08-21 Tranmere
0 - 0
0 - 0
Mansfield 2 E 0.0 Sub 9.5
England League 2 2015-04-14 1 3 Mansfield
1 - 0
1 - 0
Tranmere 3 Î 0.0, -0.5 Sub 11.0 Sub
1-9 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
England League 2 2014-10-21 1 Tranmere
0 - 0
0 - 0
Mansfield 1 E 0.0, -0.5 Sub 11.0 Peste
11-3 (14) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Tranmere Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2022-03-05 2 Northampton
2 - 0
3 - 2
Tranmere 3 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5
England League 2 2022-02-26 Newport County
0 - 0
4 - 2
Tranmere 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0
England League 2 2022-02-19 2 Tranmere
0 - 0
1 - 1
Port Vale 2 E 0.0 Push 9.0
England League 2 2022-02-15 2 Hartlepool
1 - 0
1 - 0
Tranmere 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
England League 2 2022-02-05 3 Barrow
0 - 1
1 - 1
Tranmere 1 E 0.0 Sub 9.5
England League 2 2022-02-01 Tranmere
0 - 0
1 - 0
Stevenage 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
7-5 (12) 5-1 (6) 1 (0-1) 5 (1-4)
England League 2 2022-01-29 1 Tranmere
0 - 2
0 - 4
Forest Green Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
5-6 (11) 4-5 (9) 3 (2-1) 2 (1-1)
England League 2 2022-01-22 1 Crawley Town
0 - 0
0 - 1
Tranmere 2 V 0.0 Sub 9.0 Sub
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 3 (2-1)
England League 2 2022-01-15 2 Tranmere
2 - 0
2 - 0
Rochdale V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
3-12 (15) 1-5 (6) 2 (0-2) 5 (0-5)
England League 2 2022-01-11 4 Salford City
1 - 0
1 - 1
Tranmere 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Push
8-1 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
England League 2 2022-01-08 1 Tranmere
2 - 0
4 - 0
Scunthorpe 1 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
8-7 (15) 3-4 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
England League 2 2021-12-26 3 Tranmere
1 - 0
2 - 0
Barrow 4 V 0.0, -0.5 Push 9.5 Sub
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - EFL Trophy 2021-12-21 Tranmere
1 - 0
1 - 2
Harrogate Town 2 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
7-7 (14) 5-3 (8) 3 (2-1) 3 (1-2)
England League 2 2021-12-18 1 Tranmere
0 - 0
1 - 0
Leyton Orient 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
6-4 (10) 5-2 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
England League 2 2021-12-11 1 Exeter
0 - 1
0 - 1
Tranmere 1 1 V -0.5 Sub 9.5 Peste
15-4 (19) 5-1 (6) 2 (1-1) 5 (5-0)
England League 2 2021-12-07 Oldham
0 - 0
0 - 1
Tranmere V 0.0 Sub 9.5 Peste
8-9 (17) 4-3 (7) 4 (1-3) 3 (1-2)
Anglia - FA Cup 2021-12-04 Leyton Orient
2 - 0
4 - 0
Tranmere 3 Î -0.5 Peste 9.0 Sub
6-2 (8) 5-2 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
England League 2 2021-11-23 Tranmere
0 - 1
2 - 1
Bradford 1 V 0.0 Peste 9.5 Sub
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
England League 2 2021-11-20 2 Bristol Rovers
2 - 1
2 - 2
Tranmere 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
5-5 (10) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (1-0)
England League 2 2021-11-13 2 Tranmere
0 - 0
0 - 1
Sutton Utd 2 Î 0.0 Sub 10.0 Peste
9-5 (14) 4-3 (7) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglia - EFL Trophy 2021-11-09 Tranmere
1 - 2
3 - 2
Oldham 1 V 0.0 Peste
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup 2021-11-06 3 Crawley Town
0 - 1
0 - 1
Tranmere 3 V 0.0 Sub 9.5 Sub
2-1 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
England League 2 2021-10-30 1 Mansfield
1 - 0
2 - 0
Tranmere 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-10-19 Harrogate Town
1 - 1
2 - 2
Tranmere 1 E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 2-1 (3) 3 (2-1) 3 (0-3)
England League 2 2021-10-16 1 Carlisle
0 - 0
0 - 1
Tranmere 2 V 0.0 Sub 9.5 Sub
7-2 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-10-08 Tranmere
0 - 0
2 - 0
Colchester 2 V -0.5 Sub 9.5 Peste
9-2 (11) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglia - EFL Trophy 2021-10-05 1 Salford City
0 - 1
0 - 2
Tranmere 4 V 0.0 Sub
3-6 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
England League 2 2021-10-02 2 Tranmere
1 - 0
2 - 1
Crawley Town 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
England League 2 2021-09-25 3 Forest Green
1 - 0
0 - 0
Tranmere 3 1 E -0.5, -1.0 Sub 9.0 Peste
8-4 (12) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
England League 2 2021-09-18 1 2 Tranmere
1 - 0
2 - 0
Salford City 2 1 V 0.0 Sub 9.5 Sub
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Mansfield Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2022-03-04 Mansfield
1 - 0
2 - 1
Exeter V 0.0 Peste 10.0
England League 2 2022-02-26 Bradford
0 - 1
0 - 2
Mansfield 4 V 0.0 Sub 9.5
England League 2 2022-02-19 1 Newport County
0 - 0
1 - 1
Mansfield 3 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0
England League 2 2022-02-01 2 Harrogate Town
0 - 0
0 - 0
Mansfield 2 E 0.0 Sub 9.5
England League 2 2022-01-29 1 Mansfield
1 - 0
2 - 0
Leyton Orient 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.0
England League 2 2022-01-22 3 Barrow
1 - 2
1 - 3
Mansfield 3 1 V 0.0 Peste 9.5 Peste
7-8 (15) 5-7 (12) 5 (1-4) 2 (1-1)
England League 2 2022-01-15 1 Mansfield
0 - 0
2 - 0
Walsall V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
England League 2 2022-01-11 2 Mansfield
3 - 1
3 - 2
Swindon 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 2-4 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup 2022-01-08 3 Mansfield
0 - 2
2 - 3
Middlesbrough 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
8-5 (13) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-12-26 1 Mansfield
0 - 1
3 - 2
Hartlepool 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
12-2 (14) 9-0 (9) 2 (2-0) 1 (1-0)
England League 2 2021-12-11 2 Mansfield
2 - 1
2 - 1
Salford City 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
3-1 (4) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-12-07 2 Mansfield
1 - 0
1 - 0
Carlisle V 0.0, -0.5 Sub
1-8 (9) 1-6 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup 2021-12-04 1 Doncaster
1 - 0
2 - 3
Mansfield 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
1-7 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
England League 2 2021-11-27 Crawley Town
0 - 1
1 - 2
Mansfield 2 V 0.0 Peste 9.5 Peste
3-8 (11) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-11-23 Sutton Utd
1 - 0
2 - 0
Mansfield 3 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
2-5 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-11-20 Mansfield
2 - 1
3 - 1
Scunthorpe 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
England League 2 2021-11-13 2 Stevenage
0 - 1
1 - 2
Mansfield 3 V 0.0 Peste 9.0 Peste
5-6 (11) 2-4 (6) 4 (1-3) 1 (1-0)
Anglia - EFL Trophy 2021-11-09 3 Mansfield
2 - 2
6 - 3
Newcastle U21 3 V -0.5 Peste
9-2 (11) 6-0 (6) 1 (1-0) 4 (2-2)
Anglia - FA Cup 2021-11-06 2 Sunderland
0 - 1
0 - 1
Mansfield 4 V -1.0 Sub 10.0 Sub
4-3 (7) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (1-0)
England League 2 2021-10-30 1 Mansfield
1 - 0
2 - 0
Tranmere 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-10-19 1 Mansfield
0 - 1
1 - 1
Port Vale 2 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
9-1 (10) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
England League 2 2021-10-16 2 Northampton
1 - 0
2 - 0
Mansfield 3 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 3 (2-1) 1 (0-1)
England League 2 2021-10-09 3 Mansfield
0 - 0
0 - 0
Oldham 2 E -0.5 Sub 10.0 Sub
3-2 (5) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (1-0)
Anglia - EFL Trophy 2021-10-05 3 Mansfield
0 - 0
1 - 2
Sheff Wed Î +1.0 Peste
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-10-02 1 4 Mansfield
0 - 0
0 - 1
Barrow 4 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-5 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
England League 2 2021-09-25 3 Leyton Orient
0 - 0
0 - 0
Mansfield 2 1 E -0.5 Sub 9.5 Peste
7-4 (11) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
England League 2 2021-09-18 4 Mansfield
0 - 0
1 - 1
Rochdale E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
2-9 (11) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
England League 2 2021-09-11 1 Walsall
2 - 0
3 - 1
Mansfield 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
9-3 (12) 6-2 (8) 3 (3-0) 1 (0-1)
England League 2 2021-09-04 2 4 Mansfield
1 - 2
1 - 3
Harrogate Town 4 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
7-9 (16) 2-5 (7) 5 (2-3) 2 (1-1)
Anglia - EFL Trophy 2021-08-31 4 Harrogate Town
1 - 0
3 - 1
Mansfield 1 Î -0.5 Peste 9.5 Sub
5-4 (9) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3 3.2 2.55
Pauză 3.6 2 3.25
Handicap asiatic
Final (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.25) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.0, 2.5

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate