Tiller vs Ranheim 2 Profilul echipelor
Tiller vs Ranheim 2 Detalii meci
5V-3E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.1 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 20%.
6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 37 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 3.7 pentru, 1.7 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 80%, corner Over 80%.
| Tiller | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Ranheim 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Tiller | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Ranheim 2 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Tiller vs Ranheim 2 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Tiller vs Ranheim 2 Confruntări directe
Tiller vs Ranheim 2 Vezi H2H complet →Fără date
| Tiller Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-21 | 1 Steinkjer |
0 - 0
0 - 0
|
Tiller 1 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-17 | Tiller |
1 - 1
3 - 1
|
Raufoss 2 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-09 | 1 Tiller |
1 - 0
2 - 0
|
Kongsvinger 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-01 | 1 Rosenborg 2 |
0 - 2
1 - 3
|
Tiller 4 | V | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Norvegia - Cupa | 2019-05-22 | 2 Tiller |
0 - 0
0 - 3
|
Rosenborg | Î | +3.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-05-19 | 3 Melhus |
1 - 0
1 - 1
|
Tiller 2 | E | 0.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-05-11 | Tiller |
0 - 1
0 - 1
|
Gjøvik-Lyn 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Norvegia - Cupa | 2019-05-01 | Trygg/Lade |
0 - 1
2 - 3
|
Tiller 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2019-03-16 | 2 Byåsen |
0 - 0
0 - 0
|
Tiller 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-04-09 | 1 Kattem |
1 - 1
2 - 3
|
Tiller 2 | V | +1.0, +1.5 | Push |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-03-26 | Tiller |
1 - 1
4 - 2
|
Vestbyen | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ranheim 2 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-24 | 1 Ranheim 2 |
1 - 0
2 - 2
|
Orkla 2 | E | -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-17 | 2 Melhus |
1 - 0
1 - 1
|
Ranheim 2 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-10 | 2 Ranheim 2 |
2 - 1
3 - 1
|
Rosenborg 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-06-01 | Brumunddal |
2 - 2
5 - 2
|
Ranheim 2 1 | Î | +1.0 | Peste |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-05-25 | 1 Ranheim 2 |
3 - 0
6 - 3
|
Gjøvik 2 1 | V | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-05-19 | 3 Kolstad |
1 - 0
2 - 1
|
Ranheim 2 1 | Î | -1.0 | Sub |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-05-11 | 1 Ranheim 2 |
1 - 0
2 - 0
|
Nybergsund 2 | V | -1.0,-1.5 | Sub |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-05-06 | Ranheim 2 |
4 - 0
10 - 0
|
Verdal 3 | V | -2.5, -3.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-04-29 | 1 2 Strindheim |
2 - 2
3 - 4
|
Ranheim 2 1 | V | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-04-23 | 1 Ranheim 2 |
3 - 0
6 - 0
|
Raufoss 2 1 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 5 | 2019-04-15 | 1 Steinkjer |
0 - 1
1 - 2
|
Ranheim 2 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-10-22 | 1 Ranheim 2 |
2 - 1
2 - 1
|
Steinkjer 1 | V | +2.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-10-10 | 1 Ranheim 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Kolstad | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
3-13 (16) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-09-26 | 2 Ranheim 2 |
0 - 0
2 - 2
|
Tillerbyen FK 3 | E | 0.0 | Sub |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-09-05 | 1 Ranheim 2 |
1 - 0
4 - 1
|
NTNUI 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-08-29 | 1 Buvik |
0 - 0
1 - 1
|
Ranheim 2 1 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-19 (22) | 0-9 (9) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-08-22 | 1 1 Ranheim 2 |
1 - 1
1 - 2
|
KIL/Hemne | Î | -0.5 |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-08-08 | Ranheim 2 |
1 - 1
2 - 3
|
Charlottenlund 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-07-04 | 3 Byasen 2 |
0 - 1
0 - 2
|
Ranheim 2 3 | V | +0.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-06-20 | 1 3 Ranheim 2 |
1 - 2
1 - 3
|
Stjordals/Blink 2 2 | Î | 0.0, +0.5 |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-06-15 | 1 Kolstad |
3 - 1
5 - 2
|
Ranheim 2 3 | Î |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-06-13 | Ranheim 2 |
0 - 4
2 - 8
|
Orkla 1 | Î | +0.5, +1.0 |
|
1-15 (16) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-06-06 | 1 Tillerbyen FK |
1 - 3
2 - 4
|
Ranheim 2 1 | V | -0.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-05-30 | 1 Ranheim 2 |
0 - 1
2 - 1
|
Namsos | V | -1.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-05-23 | Ranheim 2 |
2 - 0
4 - 1
|
Rorvik 2 | V | -2.0, -2.5 |
|
11-4 (15) | 10-3 (13) | 8 (7-1) | 1 (0-1) | |||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-05-18 | 3 NTNUI |
1 - 0
2 - 0
|
Ranheim 2 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
10-3 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-05-09 | Ranheim 2 |
3 - 0
5 - 0
|
Buvik 1 1 | V | -3.0 | Push |
|
15-1 (16) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-04-25 | Ranheim 2 |
1 - 0
3 - 0
|
Verdal 1 1 | V |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-04-18 | Charlottenlund |
2 - 0
2 - 0
|
Ranheim 2 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvegia - Divizia 3 - Grupa 10 | 2016-04-11 | 1 Ranheim 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Byasen 2 3 | V |
|
8-5 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.9 | 3.75 | 2.05 |
| Pauză | 3.4 | 2.3 | 2.625 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 0 - 1 , Corner: 4 - 5
Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 0 - 1 , Corner: 1 - 2 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
13' - 1st Corner - Ranheim 2 -
34' - 2nd Corner - Ranheim 2 -
35' - 1st Goal - Ranheim 2 -
40' - 3rd Corner - Tiller -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 4th Corner - Tiller -
52' - 5th Corner - Tiller - Race to 3 Corners - Tiller
-
65' - 1st Yellow Card - Ranheim 2 -
72' - 2nd Yellow Card - Ranheim 2 -
79' - 6th Corner - Ranheim 2 -
85' - 7th Corner - Tiller -
87' - 8th Corner - Ranheim 2 -
88' - 9th Corner - Ranheim 2 - Race to 5 Corners - Ranheim 2
-
0-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5
