Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
–
Total cornere
-0.25
Holbæk
Tårnby FF vs Holbæk Profilul echipelor
Tårnby FF
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎVEEVVEÎEERecenteÎn scădere-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 11 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgal4/9
Holbæk
Evaluările sunt în curs de calcul
EVVÎÎVEEÎVRecente
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează4/10
Tårnby FF vs Holbæk Detalii meci
Tårnby FF
3V-5E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.2 contra. Victorii 30%, AH câștigat 44%, gol Over 30%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 50%5
Pierdut 20%2
Total goluri 3.0
Peste 30%3
Anulat 30%3
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 44%4
Anulat 0%0
Pierdut 55%5
Holbæk
4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 1.1 contra. Victorii 40%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 20%2
Pierdut 40%4
Total goluri 3.0
Peste 40%4
Anulat 20%2
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 40%4
Anulat 0%0
Pierdut 60%6
Ultimele
| Tårnby FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Holbæk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Tårnby FF | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Holbæk | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 32,
Med.: 3.06,
Abatere std.: 1.73, Mediană: 3,
Mod: 4,
Peste: 52%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Tårnby FF vs Holbæk Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Tårnby FF vs Holbæk Confruntări directe
Tårnby FF vs Holbæk Vezi H2H complet →| Tårnby FF Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-05-20 | 3 Holbæk |
0 - 0
2 - 1
|
Tårnby FF 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Tårnby FF Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-10-15 | 1 1 Gentofte-Vangede IF |
0 - 2
2 - 2
|
Tårnby FF 2 | E |
|
||||||||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-09-09 | 2 Tårnby FF |
0 - 0
1 - 1
|
Brønshøj | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-08-26 | 2 Tårnby FF |
1 - 2
1 - 2
|
Karlslunde IF 6 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-08-20 | 2 B 1908 |
0 - 0
1 - 1
|
Tårnby FF 3 | E | +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-08-17 | 2 Tårnby FF |
0 - 0
2 - 1
|
GVI 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-08-12 | 4 Tårnby FF |
1 - 0
2 - 0
|
KFUM Roskilde | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-08-07 | 2 Herstedoster IC |
0 - 0
0 - 0
|
Tårnby FF | E | +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-06-18 | 1 B 1908 |
0 - 1
2 - 2
|
Tårnby FF | E | 0.0, +0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-06-10 | 1 Tårnby FF |
1 - 0
3 - 1
|
Skovshoved 1 | V | -0.5,-1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-06-04 | 2 Ledøje-Smørum Fodbold |
1 - 0
2 - 1
|
Tårnby FF 1 1 | Î | +0.5, +1.0 | Push |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-05-20 | 3 Holbæk |
0 - 0
2 - 1
|
Tårnby FF 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-05-17 | 5 Skovshoved |
1 - 0
1 - 0
|
Tårnby FF 5 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-05-12 | 1 Tårnby FF |
1 - 0
3 - 0
|
KFUM | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-04-15 | 4 Tårnby FF |
1 - 1
1 - 1
|
B 1908 4 1 | E | -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2022-03-20 | Frederikssund IK |
1 - 1
3 - 2
|
Tårnby FF 1 1 | Î | +1 | Peste |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2022-03-05 | 2 Tårnby FF |
0 - 0
0 - 1
|
Slagelse 4 | Î | 0.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2022-02-26 | 2 Vanløse |
2 - 1
3 - 1
|
Tårnby FF 4 | Î | -0.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-10-23 | 1 Tårnby FF |
1 - 1
3 - 1
|
Koge Nord FC | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-10-02 | 1 B 1908 |
0 - 1
0 - 1
|
Tårnby FF 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-09-10 | 3 Tårnby FF |
0 - 0
1 - 0
|
GVI 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2021-09-01 | 2 Tårnby FF |
1 - 1
1 - 5
|
Lyngby 1 | Î | +3.0, +3.5 | Peste | 11.5 | Peste |
|
3-11 (14) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-08-27 | 1 Tårnby FF |
1 - 1
3 - 1
|
KFUM 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-08-13 | 5 Tårnby FF |
1 - 1
1 - 1
|
Ringsted IF 2 | E | -0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Danemarca - DBU Pokalen | 2021-08-04 | 1 AB Tårnby |
1 - 2
2 - 2
|
Tårnby FF 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Danemarca - Danmarksserien - Retrogradare | 2021-06-30 | Tårnby FF |
0 - 0
2 - 0
|
Greve | V | -0.5 | Sub |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 5 (3-2) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Retrogradare | 2021-06-23 | 3 B 1908 |
1 - 2
4 - 3
|
Tårnby FF 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Danmarksserien - Retrogradare | 2021-06-18 | 2 Tårnby FF |
0 - 2
2 - 2
|
Vordingborg IF 1 | E | -1 | Peste | 9.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 7-3 (10) | 5 (3-2) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Danmarksserien - Retrogradare | 2021-06-12 | Tårnby FF |
2 - 1
5 - 1
|
Otterup | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Retrogradare | 2021-05-28 | 1 Tårnby FF |
2 - 0
3 - 0
|
Roskilde Boldklub 1 | V | -1.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
16-5 (21) | 9-2 (11) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2021-05-09 | 3 Tårnby FF |
2 - 1
3 - 3
|
Karlslunde IF 2 | E | +1.0 | Peste |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Holbæk Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-10-21 | 8 Gorslev IF |
0 - 1
0 - 2
|
Holbæk 1 | V | +1.0 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-09-30 | 1 Holbæk |
0 - 1
0 - 1
|
KFUM Roskilde 4 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Danemarca - Series - Grupa 1 | 2022-09-10 | 3 GVI |
0 - 1
2 - 2
|
Holbæk 1 | E | +1.0, +1.5 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2022-07-30 | 3 Frem |
1 - 1
3 - 1
|
Holbæk 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-06-12 | 1 KFUM |
0 - 0
0 - 0
|
Holbæk | E | +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-05-20 | 3 Holbæk |
0 - 0
2 - 1
|
Tårnby FF 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-05-14 | 3 B 1908 |
3 - 1
3 - 2
|
Holbæk 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-04-29 | 2 Ledøje-Smørum Fodbold |
0 - 0
1 - 0
|
Holbæk 2 | Î | +1.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-04-16 | 1 3 AB Tårnby |
0 - 2
0 - 4
|
Holbæk | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2022-04-09 | Holbæk |
2 - 0
3 - 0
|
KFUM 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-11-13 | 2 Holbæk |
0 - 1
1 - 1
|
GVI 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 8.5 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-10-23 | 1 Skovshoved |
0 - 1
0 - 1
|
Holbæk 2 | V | +0.5 | Sub |
|
6-12 (18) | 1-9 (10) | 4 (0-4) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-10-09 | 4 GVI |
1 - 3
1 - 3
|
Holbæk 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-09-25 | 2 KFUM |
2 - 1
3 - 2
|
Holbæk 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2021-08-31 | 2 Holbæk |
0 - 2
1 - 2
|
Fremad Amager 2 | Î | +1.5, +2.0 | Sub |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 2 | 2021-08-28 | 2 B 1908 |
1 - 1
1 - 3
|
Holbæk 1 | V | 0.0,+0.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-29 | 2 Oure FA |
1 - 0
2 - 3
|
Holbæk 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-24 | 3 Holbæk |
0 - 1
1 - 1
|
Thisted FC 2 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-15 | 2 Holbæk |
1 - 0
1 - 2
|
Middelfart | Î | +0.5, +1.0 | Push | 9.0 | Peste |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-09 | 3 Holstebro |
1 - 2
1 - 3
|
Holbæk 2 1 | V | +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-05-02 | 4 Holbæk |
0 - 3
2 - 4
|
Dalum 3 | Î | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-24 | FC Sydvest |
0 - 0
0 - 0
|
Holbæk 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-17 | 1 Holbæk |
1 - 0
3 - 0
|
Frem 3 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-10 | 2 Brabrand |
1 - 0
1 - 0
|
Holbæk 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-04-03 | 1 Holbæk |
0 - 2
0 - 2
|
Næsby 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-03-27 | Aarhus Fremad |
1 - 2
1 - 3
|
Holbæk 2 | V | -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-03-20 | 4 Holbæk |
0 - 1
0 - 2
|
VSK Aarhus 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Divizia 2 - Grupa 1 | 2021-03-06 | 2 B93 Copenhagen |
4 - 1
6 - 2
|
Holbæk 3 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2021-02-27 | FC Roskilde |
1 - 0
2 - 0
|
Holbæk 2 | Î | -0.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2021-01-30 | Hvidovre IF |
2 - 0
3 - 1
|
Holbæk 2 | Î | -1.5 | Peste |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.8 | 3.8 | 2.05 |
| Pauză | 3.4 | 2.375 | 2.6 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | Peste@2 | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 3.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

