Mie, Jul 10, 2019 · 19:00
19:00
Metz [1]
Cele mai vechiRecente
EEÎÎVV
2.10
3.10
3.75
RecenteCele mai vechi
VÎVVEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
–
Total cornere
-0.5
Strasbourg
Strasbourg
Evaluările sunt în curs de calcul
EVEEÎEEÎÎVRecenteÎn scădere-0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 6/10
Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 6 meciuri după ce primește primaA câștigat 2 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10
Metz
Evaluările sunt în curs de calcul
VVEVVEVVÎVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Deschide scorul · câștigă 7 din 8 meciuri în care marchează primaGol în prima repriză în 8 din ultimele 10A câștigat 7 din ultimele 10
Strasbourg

3V-4E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 14 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.4 contra. Victorii 30%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 40%4 Pierdut 30%3
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Metz

7V-2E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 5 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 0.5 contra. Victorii 70%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 20%2 Pierdut 10%1
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 20%2 Pierdut 30%3
Ultimele
Strasbourg
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Metz
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Strasbourg
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Metz
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.08, Abatere std.: 1.15, Mediană: 2, Mod: 3, Peste: 40%

Strasbourg Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 1 2018-04-01 1 5 Strasbourg
1 - 1
2 - 2
Metz 3 1 E -0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 1 2017-12-20 4 Metz
0 - 0
3 - 0
Strasbourg 1 Î 0.0 Peste 9.0
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Strasbourg Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Europa - Amicale 2019-07-03 1 Strasbourg
1 - 1
2 - 1
FC Zurich 3 V -0.5 Peste 8.5
Franta - Ligue 1 2019-05-24 2 Nantes
0 - 0
0 - 1
Strasbourg 1 V -0.5 Sub 9.0
Franta - Ligue 1 2019-05-18 1 Strasbourg
0 - 1
0 - 2
Rennes 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 1 2019-05-11 1 Dijon
1 - 0
2 - 1
Strasbourg 1 Î -0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 1 2019-05-03 1 Strasbourg
0 - 0
1 - 1
Marseille 2 E 0.0, +0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 1 2019-04-28 1 Amiens
0 - 0
0 - 0
Strasbourg 3 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-04-20 2 Strasbourg
1 - 2
1 - 3
Montpellier 2 Î 0.0 Peste 9.0 Sub
2-5 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-04-13 1 Strasbourg
1 - 1
3 - 3
Guingamp 2 E -0.5 Peste 9.5 Sub
1-4 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-04-07 PSG
1 - 2
2 - 2
Strasbourg 2 E -1.5, -2.0 Peste 10.5 Peste
10-5 (15) 5-5 (10) 3 (0-3) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-04-03 1 1 Strasbourg
1 - 0
4 - 0
Reims 3 V 0.0 Peste 9.5 Peste
4-9 (13) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Franta - Cupa Ligii 2019-03-30 1 Strasbourg
0 - 0
0 - 0
Guingamp 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
4-6 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-03-16 4 Nimes
0 - 1
2 - 2
Strasbourg 6 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
7-1 (8) 4-1 (5) 3 (3-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2019-03-09 1 Strasbourg
0 - 1
2 - 2
Lyon 2 E +0.5 Peste 9.5 Peste
5-6 (11) 3-5 (8) 5 (2-3) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-03-03 1 Nice
1 - 0
1 - 0
Strasbourg 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Franta - Ligue 1 2019-02-22 1 Strasbourg
0 - 1
1 - 1
Lille 1 E 0.0 Sub 9.5 Sub
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Franta - Ligue 1 2019-02-17 Caen
0 - 0
0 - 0
Strasbourg 3 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
8-6 (14) 1-4 (5) 0 (0-0) 6 (5-1)
Franta - Ligue 1 2019-02-13 St Etienne
2 - 0
2 - 1
Strasbourg 5 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
3-4 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-02-09 2 Strasbourg
0 - 1
1 - 2
Angers 3 Î -0.5 Peste 9.0 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Cupa Ligii 2019-01-30 1 Strasbourg
0 - 1
3 - 2
Bordeaux 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-01-26 2 Strasbourg
0 - 0
1 - 0
Bordeaux 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Push
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Franta - Cupa 2019-01-23 2 PSG
1 - 0
2 - 0
Strasbourg 1 Î -3.0 Sub 10.5 Peste
8-4 (12) 6-1 (7) 2 (2-0) 2 (0-2)
Franta - Ligue 1 2019-01-19 1 4 Monaco
1 - 2
1 - 5
Strasbourg 2 1 V -0.5 Peste 9.5 Peste
3-7 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Cupa 2019-01-16 2 Grenoble
0 - 0
0 - 0
Strasbourg 2 E 0.0 Sub 9.5 Peste
6-9 (15) 3-4 (7) 5 (1-4) 4 (2-2)
Franta - Ligue 1 2019-01-13 1 Toulouse
1 - 1
1 - 2
Strasbourg 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
7-4 (11) 2-2 (4) 3 (2-1) 2 (2-0)
Franta - Cupa Ligii 2019-01-08 Lyon
0 - 1
1 - 2
Strasbourg 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.0 Sub
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2018-12-22 2 Strasbourg
2 - 0
2 - 0
Nice V 0.0, -0.5 Push 9.5 Sub
2-4 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Franta - Cupa Ligii 2018-12-19 1 Marseille
0 - 1
1 - 1
Strasbourg 1 E -1.0, -1.5 Sub 9.5 Sub
5-4 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2018-12-15 1 Reims
1 - 0
2 - 1
Strasbourg 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
6-3 (9) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 1 2018-12-09 1 Strasbourg
2 - 1
2 - 2
Caen 1 E -0.5 Peste 8.5 Peste
8-4 (12) 2-4 (6) 3 (0-3) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2018-12-05 2 Strasbourg
1 - 0
1 - 1
PSG 3 E +1.0, +1.5 Sub 10.0 Peste
3-11 (14) 1-6 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Metz Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2019-05-17 Metz
1 - 0
1 - 0
Brest V -0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2019-05-10 Nancy
1 - 0
1 - 0
Metz 4 Î 0.0 Sub 8.5
Franta - Ligue 2 2019-05-03 1 Metz
3 - 0
3 - 0
Valenciennes 1 V -1.0 Peste 8.5
Franta - Ligue 2 2019-04-26 3 Red Star FC 93
1 - 1
1 - 2
Metz V +1.0 Peste 8.5
Franta - Ligue 2 2019-04-23 Metz
1 - 1
1 - 1
Grenoble 2 E -1.0 Sub 9.0
Franta - Ligue 2 2019-04-19 1 Ajaccio GFCA
0 - 0
0 - 2
Metz 1 V +0.5 Push 9.0 Peste
9-1 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-12 Metz
2 - 0
2 - 1
Chateauroux V -1.0 Peste 9.0 Push
7-2 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2019-04-06 1 Auxerre
0 - 0
0 - 0
Metz 1 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
5-6 (11) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Franta - Ligue 2 2019-03-31 1 1 Metz
1 - 0
2 - 1
Lorient 4 V -0.5 Peste 9.0 Sub
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-03-15 2 Niort
0 - 1
0 - 3
Metz 1 V +0.5 Peste 9.0 Push
1-8 (9) 0-5 (5) 4 (0-4) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-11 2 Metz
0 - 0
1 - 1
Sochaux 3 1 E -1.0 Sub 9.0 Push
4-5 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-04 3 Le Havre
1 - 0
2 - 2
Metz 2 E 0.0 Peste 9.5 Peste
8-4 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-02-22 1 Metz
1 - 0
2 - 0
Paris FC 3 V -0.5 Peste 8.5 Peste
3-7 (10) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Franta - Ligue 2 2019-02-18 1 5 Metz
0 - 0
1 - 0
AS Beziers 3 1 V -1.0 Sub 8.5 Sub
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2019-02-09 2 Lens
0 - 0
0 - 0
Metz 4 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
5-3 (8) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Cupa 2019-02-05 3 Metz
0 - 1
0 - 1
US Orleans 45 4 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
3-5 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-02-01 4 Metz
1 - 0
1 - 1
Troyes 3 E -0.5, -1.0 Sub 9.0 Peste
14-4 (18) 8-2 (10) 3 (3-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-01-29 2 Metz
1 - 0
3 - 0
Nancy 1 V -0.5, -1.0 Peste 8.5 Peste
11-2 (13) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-01-25 AC Ajaccio
0 - 0
0 - 0
Metz 1 E 0.0, +0.5 Sub 8.5 Sub
3-5 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Cupa 2019-01-22 Monaco
1 - 1
1 - 3
Metz 1 V -0.5 Peste 9.5 Peste
6-5 (11) 0-1 (1) 0 (0-0) 4 (2-2)
Franta - Ligue 2 2019-01-18 1 Metz
0 - 1
1 - 2
Clermont Foot 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
9-3 (12) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Franta - Ligue 2 2019-01-11 1 US Orleans 45
0 - 1
0 - 1
Metz 1 V +0.5 Sub 9.0 Sub
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Cupa 2019-01-05 1 St Quentin
0 - 1
1 - 1
Metz 1 E +0.5, +1.0 Sub 10.0 Sub
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-12-17 1 Valenciennes
0 - 0
0 - 2
Metz V +0.5, +1.0 Sub 9.0 Peste
5-7 (12) 4-3 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Cupa 2018-12-09 4 CMS Oissel
0 - 1
0 - 1
Metz 3 V +1.0, +1.5 Sub 10.0 Sub
0-4 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2018-12-04 1 Metz
0 - 0
2 - 0
Red Star FC 93 1 V -1.0, -1.5 Sub 8.5 Sub
2-2 (4) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-12-01 Grenoble
1 - 1
1 - 1
Metz 3 E 0.0, -0.5 Push 9.0 Sub
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-11-26 1 Metz
1 - 0
1 - 0
Ajaccio GFCA 4 V -1.0, -1.5 Sub 9.0 Peste
5-5 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2018-11-09 1 1 Chateauroux
1 - 1
1 - 2
Metz 4 V +0.5 Peste 10.0 Peste
7-4 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Franta - Ligue 2 2018-11-05 1 Metz
0 - 1
0 - 1
Auxerre 1 Î -1.0 Sub 9.0 Peste
2-10 (12) 0-5 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.1 3.1 3.75
Handicap asiatic
Final (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.25) [email protected] Sub@2


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0

Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate