Mar, Jul 13, 2021 · 19:00
0 - 2
Final · HT 0-1
Oldham
8
Cele mai vechiRecente
ÎEÎÎVE
5.50
4.50
1.44
RecenteCele mai vechi
VÎÎÎVÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
–
Total cornere
-1.25
Oldham
Stalybridge Celtic
VÎÎÎÎEÎÎVERecente
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează4/10
Oldham
EÎÎVVÎVÎÎÎRecenteÎn scădere-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticRatează4/10
Stalybridge Celtic

2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 19 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 1.9 contra. Victorii 20%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 20%2 Pierdut 60%6
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 10%1 Pierdut 50%5
Oldham

4V-0E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 20 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 2.0 contra. Victorii 40%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 0%0 Pierdut 60%6
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ultimele
Stalybridge Celtic
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Oldham
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Stalybridge Celtic
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Oldham
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.33, Abatere std.: 1.99, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 38%

Fără date

Stalybridge Celtic Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - Northern Premier League 2020-11-03 Grantham
0 - 0
0 - 0
Stalybridge Celtic 2 E 0.0, -0.5 Sub
Anglia - Northern Premier League 2020-10-27 1 Stalybridge Celtic
3 - 1
3 - 1
Morpeth Town 2 V +0.5 Peste
Anglia - Northern Premier League 2020-10-24 1 Stalybridge Celtic
0 - 1
0 - 1
Basford Utd 2 1 Î 0.0 Sub
Anglia - Northern Premier League 2020-10-20 4 Gainsborough
3 - 2
3 - 2
Stalybridge Celtic 1 Î -1.0 Peste 9.5
Anglia - Northern Premier League 2020-10-17 1 Atherton Collieries
1 - 1
1 - 1
Stalybridge Celtic 1 E -0.5 Sub
Anglia - Northern Premier League 2020-10-10 2 Stalybridge Celtic
0 - 2
0 - 4
Buxton 3 Î +0.5 Peste
6-9 (15) 3-3 (6) 4 (3-1) 2 (0-2)
Anglia - FA Cup - Calificari 2020-10-03 1 Stalybridge Celtic
0 - 2
2 - 3
Longridge Town 1 Î -1.0, -1.5 Peste
5-6 (11) 3-6 (9) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-09-29 1 Stalybridge Celtic
0 - 3
0 - 3
Scarborough Athletic 1 Î 0.0, +0.5 Peste
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-09-26 1 Nantwich Town
1 - 0
3 - 0
Stalybridge Celtic 2 Î -0.5 Peste
5-3 (8) 5-2 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglia - FA Cup - Calificari 2020-09-22 Stalybridge Celtic
1 - 0
3 - 0
Bishop Auckland 1 V -2.0,-2.5 Sub
6-1 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-09-19 1 Stalybridge Celtic
1 - 0
1 - 1
Lancaster City 4 E 0.0 Sub 10.0 Peste
3-10 (13) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (1-2)
Anglia - FA Cup - Calificari 2020-09-12 Stocksbridge P S
1 - 1
1 - 3
Stalybridge Celtic 1 V 10.0 Peste
7-7 (14) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2020-09-01 Stalybridge Celtic
1 - 1
2 - 2
Belper Town E -1.0 Peste
0-3 (3) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-02-29 1 Grantham
0 - 0
2 - 0
Stalybridge Celtic 1 Î +0.5 Sub
1-2 (3) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-02-15 Gainsborough
0 - 1
1 - 3
Stalybridge Celtic 2 1 V 0.0, -0.5 Peste
8-2 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (2-1)
Anglia - Northern Premier League 2020-02-08 1 Stafford Rangers
1 - 0
1 - 1
Stalybridge Celtic 2 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
6-6 (12) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Anglia - Northern Premier League 2020-02-04 2 Stalybridge Celtic
1 - 0
1 - 2
Gainsborough 1 Î 0.0 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-02-01 1 Stalybridge Celtic
1 - 1
2 - 2
South Shields 1 E 0.0, +0.5 Peste
11-2 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-01-25 Stalybridge Celtic
0 - 2
0 - 2
Nantwich Town 1 Î 0.0, -0.5 Sub
7-2 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 4 (4-0)
Anglia - County Cup 2020-01-21 4 Stalybridge Celtic
0 - 0
0 - 1
Vauxhall Motors 3 Î -1.0, -1.5 Sub 9.5 Sub
6-3 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Anglia - Northern Premier League 2020-01-18 2 Stalybridge Celtic
2 - 0
2 - 3
Basford Utd 2 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-01-11 Atherton Collieries
2 - 0
3 - 0
Stalybridge Celtic 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - Northern Premier League 2020-01-04 Scarborough
0 - 1
1 - 1
Stalybridge Celtic 2 E 0.0 Sub
7-1 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2020-01-01 1 Stalybridge Celtic
0 - 0
0 - 0
Ashton Utd 1 E -0.5, -1.0 Sub
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglia - Northern Premier League 2019-12-26 Hyde
0 - 2
1 - 2
Stalybridge Celtic 1 1 V 0.0 Push
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglia - Northern Premier League 2019-12-21 1 1 Stalybridge Celtic
1 - 1
1 - 3
Mickleover Sports 1 Î -0.5 Peste
8-5 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2019-12-14 Lancaster City
0 - 0
0 - 0
Stalybridge Celtic E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
3-12 (15) 3-7 (10) 3 (0-3) 0 (0-0)
Anglia - Northern Premier League 2019-12-07 1 Stalybridge Celtic
1 - 0
2 - 1
Whitby 2 V 0.0, -0.5 Peste
3-3 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglia - County Cup 2019-12-03 1 Stalybridge Celtic
2 - 0
2 - 0
Altrincham 1 V 0.0 Sub 9.5 Sub
4-1 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - Northern Premier League 2019-11-23 1 Stalybridge Celtic
1 - 0
2 - 0
Buxton 1 V -0.5 Sub
8-2 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Oldham Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
UK Friendlies 2021-07-10 Ashton Utd
1 - 1
1 - 2
Oldham V +0.5, +1.0 Push
England League 2 2021-05-08 2 Oldham
0 - 0
0 - 3
Forest Green Î +0.5 Push 9.5
England League 2 2021-05-01 Mansfield
2 - 0
4 - 1
Oldham 1 Î -0.5 Peste 9.5
England League 2 2021-04-24 1 Oldham
1 - 1
1 - 2
Grimsby 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0
England League 2 2021-04-20 Harrogate Town
0 - 1
0 - 3
Oldham V 0.0, -0.5 Peste 10.0
England League 2 2021-04-17 Morecambe
3 - 1
4 - 3
Oldham Î -0.5 Peste 10.0 Peste
7-10 (17) 7-7 (14) 4 (1-3) 2 (0-2)
England League 2 2021-04-09 4 Oldham
2 - 0
5 - 2
Colchester 2 V 0.0 Peste 9.5 Peste
11-4 (15) 5-2 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
England League 2 2021-04-05 2 Crawley Town
0 - 2
1 - 4
Oldham V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
4-8 (12) 0-2 (2) 0 (0-0) 7 (3-4)
England League 2 2021-04-02 2 Oldham
0 - 1
0 - 1
Stevenage 1 Î 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
2-5 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
England League 2 2021-03-27 1 Leyton Orient
2 - 0
2 - 1
Oldham 3 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
5-3 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (0-2)
England League 2 2021-03-20 2 Bradford
0 - 0
0 - 0
Oldham E -0.5 Sub 9.5 Peste
3-7 (10) 2-5 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
England League 2 2021-03-16 2 Scunthorpe
0 - 0
1 - 1
Oldham 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
10-3 (13) 3-2 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
England League 2 2021-03-13 Oldham
2 - 3
2 - 4
Cambridge Utd 4 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
6-13 (19) 2-7 (9) 3 (0-3) 2 (1-1)
England League 2 2021-03-09 3 Port Vale
0 - 0
0 - 0
Oldham 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
1-0 (1) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-03-06 Oldham
0 - 0
0 - 0
Southend 1 E -0.5 Sub 10.5 Sub
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
England League 2 2021-03-02 1 1 Oldham
0 - 2
0 - 2
Bolton 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
4-9 (13) 3-6 (9) 2 (0-2) 1 (1-0)
England League 2 2021-02-27 2 Carlisle
1 - 0
1 - 3
Oldham 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
8-6 (14) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
England League 2 2021-02-23 1 Oldham
0 - 0
0 - 1
Barrow 1 Î 0.0 Sub 10.0 Peste
7-6 (13) 2-4 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
England League 2 2021-02-20 3 Tranmere
1 - 1
2 - 2
Oldham 3 1 E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 3-2 (5) 3 (2-1) 3 (3-0)
England League 2 2021-02-16 2 Forest Green
2 - 1
4 - 3
Oldham 3 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (0-3)
England League 2 2021-01-30 1 Oldham
0 - 1
2 - 1
Salford City 1 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
7-5 (12) 3-4 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
England League 2 2021-01-26 1 Cheltenham
0 - 0
2 - 0
Oldham Î -0.5 Sub 9.5 Peste
9-3 (12) 5-1 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
England League 2 2021-01-23 3 Oldham
2 - 2
3 - 2
Newport County 1 1 V 0.0 Peste 10.0 Peste
7-4 (11) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
England League 2 2021-01-16 1 Walsall
1 - 0
1 - 1
Oldham 3 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
9-8 (17) 6-2 (8) 1 (1-0) 3 (0-3)
England League 2 2021-01-13 2 Oldham
1 - 2
2 - 3
Mansfield 2 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - FA Cup 2021-01-09 Bournemouth
1 - 1
4 - 1
Oldham 1 Î -1.5,-2.0 Peste 10.5 Sub
4-3 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
England League 2 2020-12-29 3 Grimsby
0 - 0
0 - 0
Oldham 3 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
0-8 (8) 0-4 (4) 3 (0-3) 2 (0-2)
England League 2 2020-12-26 1 1 Oldham
1 - 1
1 - 2
Harrogate Town Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
4-8 (12) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
England League 2 2020-12-19 1 Newport County
2 - 1
2 - 4
Oldham 2 V -0.5 Peste 10.0 Push
7-3 (10) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (1-2)
England League 2 2020-12-15 2 Oldham
0 - 1
2 - 3
Walsall 1 Î 0.0 Peste 10.5 Sub
4-6 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 5.5 4.5 1.444
Pauză 4.75 2.6 1.952
Handicap asiatic
Final (+1.25) [email protected] Oaspeți@2
Pauză (+0.5) [email protected] Oaspeți@2
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 0 - 2 , Corner: 7 - 8

Corner: , Handicap: +1.0, +1.5 , Goluri: 3.0, 3.5

2
Șuturi pe poartă
3
4
Șuturi pe lângă poartă
9
70
Atac
88
40
Atac periculos
50
36
Posesie %
64

Scor: 0 - 1 , Corner: 2 - 5 Pauză

Corner: , Handicap: +0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

0
Șuturi pe poartă
1
0
Șuturi pe lângă poartă
4
33
Atac
43
20
Atac periculos
21
33
Posesie %
67
  • 2' - 1st Corner - Oldham
  • 3' - 2nd Corner - Oldham
  • Race to 3 Corners - Oldham
  • 12' - 3rd Corner - Oldham
  • 27' - 4th Corner - Oldham
  • 29' - 1st Goal - Oldham
  • 33' - 5th Corner - Oldham
  • Race to 5 Corners - Oldham
  • 38' - 6th Corner - Stalybridge Celtic
  • 38' - 7th Corner - Stalybridge Celtic
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 50' - 8th Corner - Oldham
  • 54' - 9th Corner - Oldham
  • Race to 7 Corners - Oldham
  • 56' - 10th Corner - Stalybridge Celtic
  • 59' - 11th Corner - Stalybridge Celtic
  • 63' - 2nd Goal - Oldham
  • 69' - 12th Corner - Stalybridge Celtic
  • 70' - 13th Corner - Stalybridge Celtic
  • 80' - 14th Corner - Stalybridge Celtic
  • 88' - 15th Corner - Oldham
  • 0-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate