Joi, Jul 14, 2016 · 18:00
Cele mai vechiRecente
EÎÎ
9.50
7.00
1.18
RecenteCele mai vechi
ÎVVVVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.75
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
+1.75
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais vs Sporting Profilul echipelor
Stade Nyonnais
EÎRecente
Peste 9.5 cornereSub0/2
Peste 2.5 goluriEgal1/2
Handicap asiaticAcoperă2/3
Sporting
ÎVVVVVVVVVRecenteÎn formă maximă+1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
| Stade Nyonnais | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Sporting | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Stade Nyonnais | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Sporting | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5, 4.0
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.23,
Abatere std.: 1.90, Mediană: 4,
Mod: 4,
Peste: 53%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Stade Nyonnais vs Sporting Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Stade Nyonnais vs Sporting Confruntări directe
Stade Nyonnais vs Sporting Vezi H2H complet →Fără date
| Stade Nyonnais Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Elvetia - 1.Liga Promotion | 2016-03-24 | 2 Stade Nyonnais |
0 - 0
0 - 1
|
FC Koniz 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2016-01-23 | Lausanne Sports |
0 - 0
1 - 0
|
Stade Nyonnais | Î | -1.5 | Sub |
|
||||||
| Elvetia - Cupa | 2015-08-16 | 1 3 Stade Nyonnais |
2 - 2
2 - 2
|
FC Chiasso 2 | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Sporting Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Elite Club - Amicale | 2016-07-13 | 1 Sporting |
1 - 2
1 - 4
|
Monaco | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-05-15 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 4
|
Sporting 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-05-07 | 3 Sporting |
2 - 0
5 - 0
|
Vitoria Setubal 3 1 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-04-30 | 1 FC Porto |
1 - 2
1 - 3
|
Sporting 3 | V | 0.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-04-23 | Sporting |
2 - 0
2 - 0
|
Uniao Madeira 2 | V | -2.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-04-16 | 1 Moreirense |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting 4 | V | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-04-09 | Sporting |
1 - 0
3 - 1
|
Maritimo 2 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-8 (17) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-04-04 | 2 Belenenses |
0 - 2
2 - 5
|
Sporting 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-03-19 | Sporting |
4 - 0
5 - 1
|
Arouca 3 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-9 (18) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-03-12 | 1 Estoril |
0 - 2
1 - 2
|
Sporting 2 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-03-05 | 1 Sporting |
0 - 1
0 - 1
|
Benfica 5 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-02-29 | 1 4 Guimaraes |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting 5 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League | 2016-02-25 | 2 Bayer Leverkusen |
1 - 1
3 - 1
|
Sporting 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-02-22 | 2 Sporting |
2 - 0
2 - 0
|
Boavista 4 | V | -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League | 2016-02-18 | 1 1 Sporting |
0 - 1
0 - 1
|
Bayer Leverkusen 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-02-13 | 4 Nacional |
0 - 1
0 - 4
|
Sporting 3 | V | +1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-02-08 | 3 Sporting |
0 - 0
0 - 0
|
Rio Ave 3 | E | -1.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 6 (3-3) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-01-30 | 3 Sporting |
2 - 1
3 - 2
|
Academica 5 1 | V | -2.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Cupa Ligii | 2016-01-26 | 4 Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 3 | V | +1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-01-23 | 2 Pacos Ferreira |
0 - 1
1 - 3
|
Sporting 2 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Cupa Ligii | 2016-01-19 | Portimonense |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting 2 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-01-15 | Sporting |
0 - 0
2 - 2
|
Tondela | E | -2.5 | Peste | 11.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-01-10 | 3 Sporting |
0 - 2
3 - 2
|
Braga 3 | V | -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-01-06 | Vitoria Setubal |
0 - 2
0 - 6
|
Sporting | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-01-02 | 4 Sporting |
1 - 0
2 - 0
|
FC Porto 3 | V | 0.0 | Push | 11.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Cupa Ligii | 2015-12-29 | 1 Sporting |
1 - 1
3 - 1
|
Pacos Ferreira 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2015-12-20 | 2 Uniao Madeira |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting 2 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
0-13 (13) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Portugalia - Cupa | 2015-12-16 | 1 Braga |
1 - 1
3 - 3
|
Sporting 5 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 11.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2015-12-13 | 3 Sporting |
2 - 0
3 - 1
|
Moreirense 5 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Europa League | 2015-12-10 | 5 Sporting |
0 - 0
3 - 1
|
Besiktas 1 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 9.5 | 7 | 1.18 |
| Pauză | 7.5 | 2.87 | 1.61 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+1.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 3 , Corner: 3 - 4
Corner: 10.0 , Handicap: +1.5, +2.0 , Goluri: 3.5, 4.0
Scor: 0 - 3 , Corner: 2 - 2 Pauză
Corner: , Handicap: , Goluri:
-
5' - 1st Corner - Sporting -
12' - 1st Goal - Sporting -
19' - 2nd Corner - Stade Nyonnais -
27' - 2nd Goal - Sporting -
29' - 3rd Corner - Stade Nyonnais -
37' - 1st Yellow Card - Stade Nyonnais -
37' - 3rd Goal - Sporting -
45' - 4th Corner - Sporting -
0-3 score at the end of First Half -
47' - 4th Goal - Stade Nyonnais - Race to 3 Corners - Sporting
-
55' - 5th Corner - Sporting -
75' - 6th Corner - Sporting -
80' - 7th Corner - Stade Nyonnais -
1-3 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

