St Johnstone vs Aberdeen Profilul echipelor
St Johnstone vs Aberdeen Detalii meci
7V-3E-0Î în ultimele 10 meciuri, cu 21 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 2.1 pentru, 0.8 contra. Victorii 70%, AH câștigat 70%, gol Over 70%, corner Over 50%.
5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.1 contra. Victorii 50%, AH câștigat 40%, gol Over 50%, corner Over 50%.
| St Johnstone | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Aberdeen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| St Johnstone | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Aberdeen | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
St Johnstone vs Aberdeen Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
St Johnstone vs Aberdeen Confruntări directe
St Johnstone vs Aberdeen Vezi H2H complet →| St Johnstone Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2016-04-22 | St Johnstone |
2 - 0
3 - 0
|
Aberdeen 2 | V | +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2016-02-27 | 2 Aberdeen |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 5 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2016-02-06 | 2 St Johnstone |
0 - 2
3 - 4
|
Aberdeen 3 | Î | +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2015-10-03 | 1 Aberdeen |
1 - 3
1 - 5
|
St Johnstone 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2015-06-28 | Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone | Î | -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2015-05-24 | 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 1
|
St Johnstone 2 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
13-4 (17) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Scotia - Premiership | 2015-01-23 | 4 St Johnstone |
1 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 3 | E | +0.5, +1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2015-01-01 | Aberdeen |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 | Î | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-08-23 | St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen | V | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| St Johnstone Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Cup | 2016-07-30 | St Johnstone |
3 - 0
4 - 0
|
Stirling 2 | V | -2.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2016-07-26 | 1 Brechin |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone | E | +1.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2016-07-23 | St Johnstone |
2 - 0
3 - 0
|
Falkirk 1 | V | -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2016-07-16 | 1 Elgin |
0 - 1
1 - 3
|
St Johnstone | V | +1.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2016-07-12 | Livingston |
0 - 1
1 - 1
|
St Johnstone | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2016-07-09 | Glentoran |
1 - 1
1 - 2
|
St Johnstone | V | +1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-15 | 1 5 Hearts |
2 - 2
2 - 2
|
St Johnstone 4 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-11 | 3 St Johnstone |
0 - 0
2 - 1
|
Celtic 1 | V | +1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-07 | 1 Motherwell |
1 - 2
1 - 2
|
St Johnstone 2 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-30 | 2 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
St Johnstone 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-22 | St Johnstone |
2 - 0
3 - 0
|
Aberdeen 2 | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-09 | 5 Kilmarnock |
1 - 0
3 - 0
|
St Johnstone 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-02 | St Johnstone |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee Utd 1 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-19 | 1 Hearts |
0 - 2
0 - 3
|
St Johnstone 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-16 | 1 St Johnstone |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-09 | 1 St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Inverness CT 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-02 | 1 St Johnstone |
0 - 2
1 - 2
|
Partick 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-27 | 2 Aberdeen |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 5 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
11-0 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-23 | Partick |
0 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Peste |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-20 | 2 St Johnstone |
1 - 1
2 - 1
|
Motherwell 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-12 | 2 Dundee |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-06 | 2 St Johnstone |
0 - 2
3 - 4
|
Aberdeen 3 | Î | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Scotia - League Cup | 2016-01-30 | Hibernian |
1 - 1
2 - 1
|
St Johnstone 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-01-23 | Celtic |
2 - 1
3 - 1
|
St Johnstone 2 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-01-16 | St Johnstone |
0 - 0
0 - 0
|
Hamilton 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-6 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - FA Cup | 2016-01-09 | 1 St Johnstone |
0 - 1
0 - 1
|
Kilmarnock | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-30 | Motherwell |
2 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-19 | 1 St Johnstone |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts 1 1 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-13 | 3 St Johnstone |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 2 | Î | +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-05 | 3 Ross County |
0 - 2
2 - 3
|
St Johnstone 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Aberdeen Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League - Calificari | 2016-08-04 | 4 NK Maribor |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 3 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2016-07-28 | 2 Aberdeen |
0 - 0
1 - 1
|
NK Maribor 4 | E | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2016-07-21 | 1 FK Ventspils |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2016-07-14 | 2 Aberdeen |
0 - 0
3 - 0
|
FK Ventspils 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2016-07-10 | East Fife |
0 - 2
2 - 4
|
Aberdeen | V | +1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2016-07-07 | CS Fola Esch |
1 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 2 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2016-06-30 | 1 Aberdeen |
0 - 0
3 - 1
|
CS Fola Esch 7 | V | -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
17-6 (23) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| UK Friendlies | 2016-06-26 | Brechin |
0 - 2
0 - 3
|
Aberdeen | V | +2.0, +2.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-10 (12) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-15 | 1 Aberdeen |
0 - 2
0 - 4
|
Ross County 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-12 | 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-05-08 | 2 Celtic |
2 - 0
3 - 2
|
Aberdeen 3 | Î | -1.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-30 | 3 Aberdeen |
2 - 0
4 - 1
|
Motherwell 2 1 | V | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-22 | St Johnstone |
2 - 0
3 - 0
|
Aberdeen 2 | Î | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-08 | 3 Hearts |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-04-03 | 1 Aberdeen |
3 - 0
3 - 0
|
Hamilton 3 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-19 | 3 Motherwell |
0 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-12 | 1 Aberdeen |
1 - 0
2 - 1
|
Kilmarnock 3 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-08 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 2
|
Aberdeen 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-03-02 | 1 Dundee Utd |
0 - 2
0 - 1
|
Aberdeen 1 | V | +0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-9 (18) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-27 | 2 Aberdeen |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 5 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
11-0 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-15 | 4 Inverness CT |
1 - 1
3 - 1
|
Aberdeen 2 | Î | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-06 | 2 St Johnstone |
0 - 2
3 - 4
|
Aberdeen 3 | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2016-02-03 | 1 Aberdeen |
2 - 0
2 - 1
|
Celtic 4 | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-01-22 | 1 Aberdeen |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee 3 | V | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2016-01-17 | 1 Ross County |
1 - 2
2 - 3
|
Aberdeen 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-10 (18) | 5-6 (11) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - FA Cup | 2016-01-09 | 5 Hearts |
1 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-30 | 2 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 3 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-26 | Aberdeen |
0 - 1
2 - 2
|
Inverness CT 4 | E | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-19 | 2 Kilmarnock |
0 - 2
0 - 4
|
Aberdeen 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Scotia - Premiership | 2015-12-12 | 2 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Hearts 4 | V | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.9 | 3.25 | 2.4 |
| Pauză | 3.75 | 2 | 3.1 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 0 - 0 , Corner: 2 - 7
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 1 - 2 Pauză
Corner: , Handicap: , Goluri:
-
3' - 1st Corner - Aberdeen -
15' - 2nd Corner - St Johnstone -
35' - 1st Yellow Card - St Johnstone -
37' - 3rd Corner - Aberdeen -
38' - 2nd Yellow Card - St Johnstone -
0-0 score at the end of First Half -
51' - 4th Corner - Aberdeen - Race to 3 Corners - Aberdeen
-
54' - 5th Corner - Aberdeen - 64' Substitution - Kane for Cummins - St Johnstone
- 67' Substitution - Rooney for Storey - Aberdeen
- 68' Substitution - McGinn for Burns - Aberdeen
-
68' - 6th Corner - Aberdeen - Race to 5 Corners - Aberdeen
- 69' Substitution - Wotherspoon for Alston - St Johnstone
-
82' - 7th Corner - Aberdeen - 85' Substitution - Coulson for MacLean - St Johnstone
-
86' - 8th Corner - Aberdeen - Race to 7 Corners - Aberdeen
-
90' - 9th Corner - St Johnstone
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

