Sâm, Apr 20, 2019 · 18:00
St Gallen [6]
8 3
1 - 2
Final · HT 0-1
Lucerne [8]
1 2
Cele mai vechiRecente
ÎÎÎEVE
2.80
3.40
2.40
RecenteCele mai vechi
ÎÎEÎEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
0.0
St Gallen
St Gallen
EÎEVÎÎÎEVERecenteStabil-0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Lucerne
ÎEVVVEÎEÎÎRecenteÎn scădere-1.2 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgal5/10
St Gallen

2V-3E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.6 contra. Victorii 20%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 30%3 Pierdut 50%5
Total goluri 3.0
Peste 40%4 Anulat 20%2 Sub 40%4
Total cornere 10.0
Peste 40%4 Anulat 10%1 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Lucerne

3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.3 contra. Victorii 30%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 30%3 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0
Peste 40%4 Anulat 20%2 Sub 40%4
Total cornere 10.0
Peste 50%5 Anulat 30%3 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 10%1 Pierdut 40%4
Ultimele
St Gallen
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Lucerne
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
St Gallen
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Lucerne
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.43, Abatere std.: 1.74, Mediană: 3, Mod: 4, Peste: 58%

St Gallen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2019-03-10 3 Lucerne
1 - 0
3 - 0
St Gallen 1 Î -0.5 Push 10.0
Elvetia - Superliga 2018-12-16 3 Lucerne
2 - 0
2 - 1
St Gallen 3 Î -0.5 Push 10.0
Elvetia - Superliga 2018-08-26 1 St Gallen
0 - 0
0 - 1
Lucerne 3 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
Elvetia - Superliga 2018-05-09 1 St Gallen
1 - 1
2 - 3
Lucerne 4 Î 0.0 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2018-04-02 3 Lucerne
3 - 0
3 - 1
St Gallen 3 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2017-11-05 2 Lucerne
1 - 0
3 - 0
St Gallen 2 1 Î 0.0, -0.5 Push 9.5 Sub
4-5 (9) 2-3 (5) 3 (1-2) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2017-08-09 3 St Gallen
0 - 1
0 - 2
Lucerne 3 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2017-04-17 1 Lucerne
0 - 0
2 - 0
St Gallen 2 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5 Peste
7-6 (13) 4-2 (6) 2 (0-2) 3 (1-2)
Elvetia - Superliga 2017-03-11 St Gallen
0 - 0
1 - 1
Lucerne 3 E 0.0 Sub 10.5 Sub
5-5 (10) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2016-10-23 3 Lucerne
1 - 0
3 - 0
St Gallen 2 Î -1.0 Sub 10.0 Peste
7-5 (12) 6-4 (10) 4 (2-2) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2016-08-28 4 St Gallen
0 - 0
3 - 0
Lucerne 2 V +0.5 Sub 10.5 Sub
10-0 (10) 7-0 (7) 5 (5-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2016-05-22 3 St Gallen
0 - 1
1 - 4
Lucerne 4 Î +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2016-02-21 3 Lucerne
0 - 1
0 - 1
St Gallen 4 V -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
4-4 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Elvetia - Superliga 2015-11-01 2 St Gallen
1 - 0
1 - 0
Lucerne 2 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
7-8 (15) 3-5 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - Cupa 2015-10-28 3 St Gallen
1 - 3
2 - 3
Lucerne 3 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
St Gallen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2019-04-14 4 FC Thun
0 - 0
0 - 0
St Gallen 1 E -0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-04-06 4 Neuchatel Xamax
0 - 0
0 - 1
St Gallen 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-04-03 1 St Gallen
0 - 0
0 - 0
Grasshoppers 3 E -0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-31 4 Young Boys
1 - 1
3 - 2
St Gallen 1 Î -1.5, -2.0 Peste 10.0
Europa - Amicale 2019-03-21 Heidenheim
2 - 1
3 - 1
St Gallen Î 0.0, -0.5 Peste
Elvetia - Superliga 2019-03-16 4 St Gallen
0 - 1
0 - 2
Lugano 5 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
5-0 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-03-10 3 Lucerne
1 - 0
3 - 0
St Gallen 1 Î -0.5 Push 10.0 Peste
8-4 (12) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2019-03-03 1 1 St Gallen
1 - 0
3 - 0
Neuchatel Xamax 4 V -0.5 Push 10.0 Sub
2-7 (9) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-23 2 FC Sion
1 - 1
2 - 2
St Gallen 3 E -0.5 Peste 9.5 Peste
8-8 (16) 4-5 (9) 3 (1-2) 4 (4-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-16 3 St Gallen
0 - 1
1 - 3
FC Thun 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
10-5 (15) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2019-02-09 4 Basel
0 - 0
1 - 1
St Gallen 6 E -1.0, -1.5 Sub 9.5 Peste
9-2 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-06 2 St Gallen
1 - 0
3 - 1
FC Zurich 3 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Europa - Amicale 2019-01-14 1 Hamburg
0 - 2
0 - 3
St Gallen V -1.0 Sub 8.5 Sub
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-01-11 FC Schaffhausen
0 - 1
1 - 1
St Gallen E +0.5 Sub 8.5 Sub
1-6 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-12-16 3 Lucerne
2 - 0
2 - 1
St Gallen 3 Î -0.5 Push 10.0 Sub
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2018-12-08 1 St Gallen
2 - 1
3 - 2
Neuchatel Xamax 3 1 V -0.5 Peste 9.5 Peste
10-2 (12) 4-1 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-12-01 3 FC Thun
0 - 0
2 - 0
St Gallen Î -0.5 Sub 9.5 Peste
7-5 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2018-11-25 3 Grasshoppers
2 - 0
2 - 1
St Gallen 3 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
3-9 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Europa - Amicale 2018-11-16 1 FC Vaduz
0 - 0
0 - 3
St Gallen V +0.5 Push
1-6 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-11-11 2 St Gallen
1 - 3
2 - 3
Young Boys 5 Î +1.0 Peste 10.0 Sub
6-2 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-11-04 4 FC Sion
0 - 1
0 - 1
St Gallen 3 V -0.5 Sub 9.5 Peste
3-7 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Elvetia - Cupa 2018-11-01 2 St Gallen
0 - 0
1 - 1
FC Sion 2 E 0.0 Sub 9.5 Sub
3-4 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-10-28 2 St Gallen
1 - 0
3 - 2
FC Zurich 4 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-10-21 3 Lugano
2 - 0
3 - 1
St Gallen 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2018-10-06 2 St Gallen
1 - 1
1 - 3
Basel 4 Î +0.5, +1.0 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-29 St Gallen
0 - 1
2 - 1
Grasshoppers 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
7-3 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-09-26 1 Young Boys
2 - 0
2 - 0
St Gallen 1 1 Î -1.5 Sub 10.0 Peste
5-7 (12) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-23 2 St Gallen
2 - 0
2 - 2
Lugano 4 E 0.0, +0.5 Peste 9.0 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Cupa 2018-09-16 1 3 FC Muri
0 - 5
0 - 7
St Gallen 1 V +3.5 Peste 10.0 Peste
5-8 (13) 1-6 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2018-09-06 3 FC Ingolstadt
1 - 0
1 - 1
St Gallen E 0.0, -0.5 Sub
3-4 (7) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Lucerne Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2019-04-13 1 Lucerne
0 - 0
0 - 1
Neuchatel Xamax 2 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5
Elvetia - Superliga 2019-04-10 2 Lucerne
0 - 0
1 - 3
Young Boys 3 1 Î +0.5 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2019-04-07 3 FC Sion
1 - 1
2 - 2
Lucerne 2 E 0.0 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-30 1 Lucerne
0 - 0
0 - 1
Basel 2 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-17 2 FC Thun
0 - 0
1 - 1
Lucerne 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-10 3 Lucerne
1 - 0
3 - 0
St Gallen 1 V -0.5 Push 10.0 Peste
8-4 (12) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Elvetia - Cupa 2019-03-06 3 Lucerne
1 - 0
4 - 0
Young Boys 1 V +1.0 Peste 10.5 Sub
1-9 (10) 0-6 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-03-02 2 Grasshoppers
0 - 2
1 - 3
Lucerne 1 V 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
5-5 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2019-02-24 2 FC Zurich
1 - 0
1 - 1
Lucerne 3 E -0.5 Sub 10.0 Sub
1-6 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-02-16 1 2 Lucerne
0 - 1
0 - 3
Lugano 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-13 1 4 Lucerne
1 - 1
1 - 3
FC Sion 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
3-7 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Elvetia - Superliga 2019-02-10 2 Neuchatel Xamax
2 - 0
2 - 1
Lucerne 3 1 Î 0.0, +0.5 Push 10.5 Sub
6-4 (10) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Europa - Amicale 2019-01-08 Lucerne
0 - 1
1 - 2
Winterthur 1 Î -0.5, -1.0 Sub 9.0 Sub
4-3 (7) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-12-16 3 Lucerne
2 - 0
2 - 1
St Gallen 3 V -0.5 Push 10.0 Sub
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2018-12-09 3 Grasshoppers
2 - 2
2 - 3
Lucerne 3 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
4-9 (13) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-12-01 6 FC Sion
0 - 0
2 - 0
Lucerne 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
2-4 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-11-25 3 Lucerne
1 - 0
1 - 1
Basel 5 E +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
5-9 (14) 3-5 (8) 2 (1-1) 4 (2-2)
Elvetia - Superliga 2018-11-10 2 Lugano
0 - 1
1 - 4
Lucerne 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
5-5 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-11-04 1 Lucerne
1 - 2
2 - 5
FC Zurich 2 Î 0.0 Peste 10.0 Peste
9-3 (12) 5-2 (7) 1 (0-1) 4 (3-1)
Elvetia - Cupa 2018-11-01 2 FC Chiasso
0 - 0
0 - 2
Lucerne 3 V +1.0, +1.5 Sub 10.0 Sub
2-4 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-10-28 1 Neuchatel Xamax
1 - 1
1 - 2
Lucerne 1 V 0.0 Push 10.0 Push
4-6 (10) 1-6 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-10-20 1 3 Lucerne
0 - 0
0 - 2
FC Thun 4 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
7-7 (14) 1-0 (1) 1 (1-0) 7 (0-7)
Elvetia - Superliga 2018-10-06 2 Young Boys
0 - 1
2 - 3
Lucerne 3 V -1.5 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-09-30 Lucerne
0 - 1
1 - 3
FC Sion 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-11 (16) 3-7 (10) 2 (2-0) 4 (1-3)
Elvetia - Superliga 2018-09-26 4 Basel
1 - 0
2 - 1
Lucerne 2 Î -1.0 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-23 FC Zurich
0 - 0
1 - 0
Lucerne 1 Î -0.5 Sub 10.5 Peste
6-6 (12) 6-4 (10) 3 (2-1) 2 (0-2)
Elvetia - Cupa 2018-09-15 2 Servette
2 - 1
2 - 2
Lucerne 2 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
2-7 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-02 1 Lucerne
0 - 1
2 - 1
Grasshoppers 6 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
10-4 (14) 5-2 (7) 1 (1-0) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2018-08-26 1 St Gallen
0 - 0
0 - 1
Lucerne 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
7-0 (7) 4-0 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Elvetia - Cupa 2018-08-19 1 FC Gland
0 - 4
1 - 9
Lucerne V +3.5 Peste 10.5 Peste
3-8 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.8 3.4 2.4
Pauză 3.2 2.3 3
Handicap asiatic
Final (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (3.0) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 8 - 1

Corner: 10.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 3.0

3
Șuturi pe poartă
4
7
Șuturi pe lângă poartă
3
88
Atac
72
78
Atac periculos
43
59
Posesie %
41

Scor: 0 - 1 , Corner: 6 - 0 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0, 1.5

1
Șuturi pe poartă
2
4
Șuturi pe lângă poartă
3
39
Atac
36
42
Atac periculos
21
53
Posesie %
47
  • 9' - 1st Corner - St Gallen
  • 11' - 1st Yellow Card - St Gallen
  • 16' - 2nd Corner - St Gallen
  • 22' - 3rd Corner - St Gallen
  • Race to 3 Corners - St Gallen
  • 32' - 4th Corner - St Gallen
  • 35' - 1st Goal - Lucerne
  • 36' - 5th Corner - St Gallen
  • Race to 5 Corners - St Gallen
  • 45+1' - 6th Corner - St Gallen
  • 0-1 score at the end of First Half
  • Race to 7 Corners - St Gallen
  • 47' - 7th Corner - St Gallen
  • 51' - 2nd Goal - Lucerne
  • 61' - 2nd Yellow Card - Lucerne
  • 68' - 8th Corner - Lucerne
  • 73' - 9th Corner - St Gallen
  • 82' - 3rd Yellow Card - St Gallen
  • 90+2' - 3rd Goal - St Gallen
  • 90+3' - 4th Yellow Card - St Gallen
  • 90+4' - 5th Yellow Card - Lucerne

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate