Dum, Jan 17, 2016 · 20:00
Cele mai vechiRecente
EÎÎVEÎ
2.80
3.10
2.70
RecenteCele mai vechi
ÎVVÎVÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Peste 9.0
Total cornere
0.0
Lyon
St Etienne vs Lyon Profilul echipelor
St Etienne
EVÎEEÎÎVEÎRecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticRatează3/10
Lyon
ÎEÎVÎVÎVVÎRecenteÎn formă maximă+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează4/10
Ultimele
| St Etienne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Lyon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| St Etienne | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Lyon | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.63,
Abatere std.: 1.65, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 45%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
St Etienne vs Lyon Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
St Etienne vs Lyon Confruntări directe
St Etienne vs Lyon Vezi H2H complet →| St Etienne Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-08 | 4 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2015-04-19 | 1 2 Lyon |
1 - 2
2 - 2
|
St Etienne 5 | E | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2014-11-30 | 1 St Etienne |
2 - 0
3 - 0
|
Lyon | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| St Etienne Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 1 | 2016-01-10 | 1 Nantes |
1 - 1
2 - 1
|
St Etienne 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Cupa | 2016-01-03 | 2 Raon-l'Etape |
0 - 1
1 - 1
|
St Etienne 1 | E | +2.0, +2.5 | Sub |
|
||||||
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-20 | 3 St Etienne |
0 - 0
1 - 0
|
Angers 3 | V | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Franta - Cupa Ligii | 2015-12-16 | 2 PSG |
0 - 0
1 - 0
|
St Etienne 1 | Î | -2.0, -2.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-13 | 3 Monaco |
0 - 0
1 - 0
|
St Etienne 3 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2015-12-10 | 1 St Etienne |
0 - 0
1 - 1
|
Lazio 3 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-06 | 2 St Etienne |
0 - 1
1 - 1
|
Rennes 3 | E | -0.5 | Push | 9.0 | Peste |
|
12-3 (15) | 10-2 (12) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-02 | 2 Lille |
0 - 0
1 - 0
|
St Etienne 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-29 | 1 3 St Etienne |
0 - 0
3 - 0
|
Guingamp 3 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2015-11-26 | 2 Rosenborg |
1 - 0
1 - 1
|
St Etienne 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-22 | 1 St Etienne |
0 - 1
0 - 2
|
Marseille 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-08 | 4 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2015-11-05 | 2 St Etienne |
1 - 0
3 - 0
|
Dnipro 5 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-31 | 1 St Etienne |
0 - 0
3 - 0
|
Reims 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-12 (19) | 5-10 (15) | 7 (1-6) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-25 | PSG |
1 - 0
4 - 1
|
St Etienne | Î | -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2015-10-22 | 2 Dnipro |
0 - 1
0 - 1
|
St Etienne 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-17 | St Etienne |
1 - 0
2 - 0
|
Ajaccio GFCA | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-04 | Caen |
0 - 0
1 - 0
|
St Etienne 3 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2015-10-01 | 1 Lazio |
1 - 1
3 - 2
|
St Etienne 1 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-27 | 4 St Etienne |
1 - 2
1 - 4
|
Nice 1 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-23 | 3 Troyes |
1 - 0
0 - 1
|
St Etienne | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-20 | 2 St Etienne |
1 - 0
2 - 0
|
Nantes 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2015-09-17 | 3 St Etienne |
1 - 1
2 - 2
|
Rosenborg 3 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-12 | 3 Montpellier |
0 - 1
1 - 2
|
St Etienne 2 | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-30 | 1 St Etienne |
1 - 1
2 - 1
|
Bastia 1 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
12-0 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2015-08-27 | St Etienne |
1 - 0
1 - 0
|
FC Milsami 3 | V | -2.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-23 | 1 Lorient |
0 - 0
0 - 1
|
St Etienne 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2015-08-20 | 5 FC Milsami |
0 - 1
1 - 1
|
St Etienne 1 1 | E | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-15 | 2 St Etienne |
0 - 0
1 - 1
|
Bordeaux 1 | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-09 | 1 Toulouse |
1 - 1
2 - 1
|
St Etienne 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Lyon Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Cupa Ligii | 2016-01-13 | PSG |
1 - 1
2 - 1
|
Lyon | Î | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2016-01-09 | 1 Lyon |
1 - 0
4 - 1
|
Troyes 1 | V | -1.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Cupa | 2016-01-03 | 1 Limoges |
0 - 2
0 - 7
|
Lyon | V | +2.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-20 | 3 Ajaccio GFCA |
1 - 0
2 - 1
|
Lyon 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Franta - Cupa Ligii | 2015-12-16 | 1 Lyon |
1 - 0
2 - 1
|
Tours 2 | V | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-13 | 2 PSG |
2 - 1
5 - 1
|
Lyon 1 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-12-09 | 3 Valencia |
0 - 1
0 - 2
|
Lyon 1 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
14-3 (17) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-05 | 3 Lyon |
0 - 1
0 - 2
|
Angers 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-12-01 | 1 Nantes |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-27 | 3 Lyon |
2 - 1
2 - 4
|
Montpellier 4 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-24 | 2 Lyon |
1 - 1
1 - 2
|
Gent 6 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-20 | 1 Nice |
1 - 0
3 - 0
|
Lyon 2 | Î | +0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-08 | 4 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne 4 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-04 | 1 2 Lyon |
0 - 1
0 - 2
|
Zenit St Petersburg 7 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-31 | 1 1 Troyes |
0 - 0
0 - 1
|
Lyon 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-23 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
Toulouse 4 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-10-20 | 2 Zenit St Petersburg |
1 - 0
3 - 1
|
Lyon 4 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-16 | 1 2 Monaco |
1 - 0
1 - 1
|
Lyon 2 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-03 | 2 Lyon |
1 - 0
1 - 0
|
Reims 2 | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-09-29 | 2 Lyon |
0 - 1
0 - 1
|
Valencia 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-26 | 2 Bordeaux |
3 - 0
3 - 1
|
Lyon | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-23 | 2 Lyon |
1 - 0
2 - 0
|
Bastia 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-20 | 1 4 Marseille |
0 - 1
1 - 1
|
Lyon 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-09-16 | 2 1 Gent |
0 - 0
1 - 1
|
Lyon 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-09-12 | 1 Lyon |
0 - 0
0 - 0
|
Lille 4 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-29 | 1 1 Caen |
0 - 2
0 - 4
|
Lyon | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-22 | 1 Lyon |
1 - 1
1 - 2
|
Rennes 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-15 | 2 Guingamp |
0 - 0
0 - 1
|
Lyon | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-08-09 | 1 Lyon |
0 - 0
0 - 0
|
Lorient 2 | E | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Supercupa | 2015-08-01 | 2 PSG |
2 - 0
2 - 0
|
Lyon 1 1 | Î | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.8 | 3.1 | 2.7 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | Sub@2 |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | Sub@2 |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 2 - 8
Corner: 9.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.0, 2.5
-
1' - 1st Corner - Lyon -
9' - 2nd Corner - St Etienne -
18' - 1st Yellow Card - St Etienne -
25' - 3rd Corner - Lyon - Race to 3 Corners - Lyon
-
27' - 4th Corner - Lyon -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Yellow Card - St Etienne -
57' - 5th Corner - St Etienne -
62' - 3rd Yellow Card - St Etienne -
66' - 6th Corner - Lyon - 69 -' Substitution - Substitution - Eysseric for Bahebeck - St Etienne
- 73 -' Substitution - Substitution - Valbuena for Ferri - Lyon
- 75 -' Substitution - Substitution - Cohade for Lemoine - St Etienne
-
76' - 1st Goal - St Etienne -
77' - 4th Yellow Card - Lyon - 83 -' Substitution - Substitution - Kalulu for Grenier - Lyon
- Race to 5 Corners - Lyon
-
84' - 7th Corner - Lyon - 85 -' Substitution - Substitution - Maupay for Soderlund - St Etienne
-
86' - 8th Corner - Lyon - Race to 7 Corners - Lyon
-
86' - 9th Corner - Lyon -
89' - 10th Corner - Lyon - 90+2 -' Substitution - Substitution - Cornet for Jallet - Lyon
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

