Vin, Jun 19, 2026 · 22:20
Cele mai vechiRecente
VÎVEEE
1.62
4.75
3.50
RecenteCele mai vechi
ÎVVÎVÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 4.75
Total goluri
–
Total cornere
+1
Vitoria SC (SPACE)
Ultimele
| Sporting (A1ose) | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Vitoria SC (SPACE) | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Sporting (A1ose) | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Vitoria SC (SPACE) | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 4.5,5.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 4.48,
Abatere std.: 1.82, Mediană: 5,
Mod: 5,
Peste: 53%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Sporting (A1ose) vs Vitoria SC (SPACE) Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Sporting (A1ose) vs Vitoria SC (SPACE) Confruntări directe
Sporting (A1ose) vs Vitoria SC (SPACE) Vezi H2H complet →| Sporting (A1ose) Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Sporting (A1ose) |
2 - 3
2 - 3
|
Vitoria SC (SPACE) | Î |
|
||||||||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Vitoria SC (SPACE) |
0 - 3
0 - 3
|
Sporting (A1ose) | V |
|
||||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Sporting (A1ose) Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | 1 Sporting (A1ose) |
0 - 0
0 - 0
|
FC Porto (cl1vlind) | E |
|
||||||||
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | Braga (R0ge) |
3 - 3
3 - 3
|
Sporting (A1ose) | E | +0.5,+1.0 | Peste |
|
||||||
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | Sporting (A1ose) |
2 - 2
2 - 2
|
Vitoria SC (DangerDim77) | E | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | Benfica (JKey) |
3 - 4
3 - 4
|
Sporting (A1ose) | V | -0.5,-1.0 | Peste |
|
||||||
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | FC Porto (cl1vlind) |
4 - 3
4 - 3
|
Sporting (A1ose) | Î |
|
||||||||
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | Sporting (A1ose) |
5 - 3
5 - 3
|
Braga (R0ge) | V | -0.5 | Peste |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | Vitoria SC (DangerDim77) |
4 - 2
4 - 2
|
Sporting (A1ose) | Î | 0.0,-0.5 | Peste |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-04-16 | Sporting (A1ose) |
1 - 2
1 - 2
|
Benfica (JKey) | Î | +0.5,+1.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Sporting (A1ose) |
2 - 3
2 - 3
|
Vitoria SC (SPACE) | Î |
|
7-0 (7) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Benfica (cl1vlind) |
1 - 1
1 - 1
|
Sporting (A1ose) | E | 0.0,+0.5 | Sub |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Sporting (A1ose) |
0 - 0
0 - 0
|
FC Porto (R0ge) | E | -0.5,-1.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Vitoria SC (SPACE) |
0 - 3
0 - 3
|
Sporting (A1ose) | V |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Sporting (A1ose) |
1 - 4
1 - 4
|
Benfica (cl1vlind) | Î | -1 | Sub |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | FC Porto (R0ge) |
2 - 4
2 - 4
|
Sporting (A1ose) | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | Braga (DangerDim77) |
1 - 2
1 - 2
|
Sporting (A1ose) | V |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | Sporting (A1ose) |
4 - 2
4 - 2
|
Vitoria SC (JKey) | V |
|
2-5 (7) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | Benfica (cl1vlind) |
6 - 3
6 - 3
|
Sporting (A1ose) | Î |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | Sporting (A1ose) |
2 - 0
2 - 0
|
FC Porto (R0ge) | V | -0.5 | Sub |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | Sporting (A1ose) |
1 - 1
1 - 1
|
Braga (DangerDim77) | E |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | Vitoria SC (JKey) |
6 - 3
6 - 3
|
Sporting (A1ose) | Î | 0.0 | Peste |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | Sporting (A1ose) |
3 - 1
3 - 1
|
Benfica (cl1vlind) | V |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-13 | FC Porto (R0ge) |
3 - 4
3 - 4
|
Sporting (A1ose) | V | +0.5 | Peste |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | Braga (DangerDim77) |
6 - 1
6 - 1
|
Sporting (A1ose) | Î | 0.0 | Peste |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | Sporting (A1ose) |
3 - 0
3 - 0
|
Vitoria SC (JKey) | V | +0.5 | Sub |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | Benfica (SPACE) |
0 - 2
0 - 2
|
Sporting (A1ose) | V | +0.5,+1.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | Sporting (A1ose) |
4 - 2
4 - 2
|
FC Porto (R0ge) | V | -0.5,-1.0 | Peste |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | Sporting (A1ose) |
4 - 5
4 - 5
|
Braga (DangerDim77) | Î | 0.0 | Peste |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | Vitoria SC (JKey) |
3 - 2
3 - 2
|
Sporting (A1ose) | Î | -0.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | Sporting (A1ose) |
6 - 1
6 - 1
|
Benfica (SPACE) | V | -0.5,-1.0 | Peste |
|
4-1 (5) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-05 | FC Porto (R0ge) |
0 - 2
0 - 2
|
Sporting (A1ose) | V |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Vitoria SC (SPACE) Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | FC Porto (JKey) |
4 - 2
4 - 2
|
Vitoria SC (SPACE) 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | Vitoria SC (SPACE) |
3 - 2
3 - 2
|
Braga (R0ge) | V |
|
||||||||
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | Sporting (DangerDim77) |
3 - 5
3 - 5
|
Vitoria SC (SPACE) | V |
|
||||||||
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | Vitoria SC (SPACE) |
1 - 3
1 - 3
|
Benfica (cl1vlind) | Î | 0.0,+0.5 | Sub |
|
||||||
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | Vitoria SC (SPACE) |
2 - 0
2 - 0
|
FC Porto (JKey) | V | +0.5,+1.0 | Sub |
|
||||||
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | Braga (R0ge) |
3 - 1
3 - 1
|
Vitoria SC (SPACE) | Î | 0.0,+0.5 | Sub |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | Vitoria SC (SPACE) |
4 - 3
4 - 3
|
Sporting (DangerDim77) | V | +0.5,+1.0 | Peste |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-29 | Benfica (cl1vlind) |
3 - 3
3 - 3
|
Vitoria SC (SPACE) | E |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | FC Porto (JKey) |
1 - 2
1 - 2
|
Vitoria SC (SPACE) | V | -0.5,-1.0 | Sub |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | Vitoria SC (SPACE) |
1 - 4
1 - 4
|
Braga (R0ge) | Î |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | Sporting (DangerDim77) |
4 - 2
4 - 2
|
Vitoria SC (SPACE) | Î | -1.0,-1.5 | Peste |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | Vitoria SC (SPACE) |
3 - 4
3 - 4
|
Benfica (A1ose) | Î | +1 | Peste |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | Vitoria SC (SPACE) |
3 - 2
3 - 2
|
FC Porto (JKey) | V | +1 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | Braga (R0ge) |
2 - 1
2 - 1
|
Vitoria SC (SPACE) | Î | 0.0,-0.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | Vitoria SC (SPACE) |
2 - 6
2 - 6
|
Sporting (DangerDim77) | Î | +1 | Peste |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-05-22 | Benfica (A1ose) |
2 - 2
2 - 2
|
Vitoria SC (SPACE) | E | -0.5,-1.0 | Sub |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Sporting (A1ose) |
2 - 3
2 - 3
|
Vitoria SC (SPACE) | V |
|
7-0 (7) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Vitoria SC (SPACE) |
1 - 6
1 - 6
|
Benfica (cl1vlind) | Î | +1 | Peste |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | FC Porto (R0ge) |
0 - 1
0 - 1
|
Vitoria SC (SPACE) | V | -0.5 | Sub |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Vitoria SC (SPACE) |
3 - 2
3 - 2
|
Braga (DangerDim77) | V | +1.5 | Sub |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Vitoria SC (SPACE) |
0 - 3
0 - 3
|
Sporting (A1ose) | Î |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Benfica (cl1vlind) |
3 - 3
3 - 3
|
Vitoria SC (SPACE) | E | -1 | Peste |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Vitoria SC (SPACE) |
2 - 1
2 - 1
|
FC Porto (R0ge) | V | +0.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-03-20 | Braga (DangerDim77) |
4 - 1
4 - 1
|
Vitoria SC (SPACE) | Î | -1.5 | Sub |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-01-08 | Sporting (JKey) |
4 - 0
4 - 0
|
Vitoria SC (SPACE) | Î | -1.5 | Sub |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-01-08 | Vitoria SC (SPACE) |
2 - 4
2 - 4
|
Benfica (cl1vlind) | Î | +0.5 | Peste |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-01-08 | FC Porto (A1ose) |
1 - 0
1 - 0
|
Vitoria SC (SPACE) | Î |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Italia - Serie D | 2026-01-08 | Vitoria SC (SPACE) |
1 - 2
1 - 2
|
Braga (DangerDim77) | Î | +1.5,+2.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-01-08 | Vitoria SC (SPACE) |
1 - 3
1 - 3
|
Sporting (JKey) | Î | +1.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Serie D | 2026-01-08 | Benfica (cl1vlind) |
4 - 1
4 - 1
|
Vitoria SC (SPACE) | Î | -0.5 | Push |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.615 | 4.75 | 3.5 |
| Pauză | 1.909 | 3.4 | 3.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (4.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 3 , Corner: 3 - 1
Corner: , Handicap: -1 , Goluri: 4.5,5.0
Scor: 2 - 3 , Corner: 3 - 1 Pauză
Corner: , Handicap: , Goluri:
-
4' - 1st Corner - Sporting (A1ose) -
4' - 2nd Corner - Sporting (A1ose) -
4' - 1st Goal - Vitoria SC (SPACE) -
4+1' - 3rd Corner - Vitoria SC (SPACE) -
0-1 score at the end of First Half -
5' - 2nd Goal - Sporting (A1ose) -
6' - 3rd Goal - Vitoria SC (SPACE) - Race to 3 Corners - Sporting (A1ose)
-
6' - 4th Corner - Sporting (A1ose) -
7' - 4th Goal - Sporting (A1ose) -
8' - 5th Goal - Vitoria SC (SPACE) -
2-3 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

