Slovan Liberec vs Slovacko Profilul echipelor
Slovan Liberec vs Slovacko Detalii meci
2V-4E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.2 contra. Victorii 20%, AH câștigat 57%, gol Over 50%, corner Over 50%.
4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.5 contra. Victorii 40%, AH câștigat 42%, gol Over 60%, corner Over 20%.
| Slovan Liberec | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Slovacko | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Slovan Liberec | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Slovacko | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Slovan Liberec vs Slovacko Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Slovan Liberec vs Slovacko Confruntări directe
Slovan Liberec vs Slovacko Vezi H2H complet →Fără date
| Slovan Liberec Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Cehia - Prima Liga | 2014-10-05 | Sparta Praga |
0 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 3 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-09-28 | Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Mlada Boleslav 3 | E | -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-09-20 | FC Brno |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec | Î | 0.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-09-15 | 4 Slovan Liberec |
0 - 1
1 - 1
|
Viktoria Plzen 4 | E | +0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Cehia - Cupa | 2014-09-05 | FK Usti nad Labem |
0 - 2
0 - 3
|
Slovan Liberec | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-30 | Slovan Liberec |
3 - 0
6 - 0
|
Banik Ostrava | V | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-22 | FK Teplice |
0 - 0
2 - 2
|
Slovan Liberec | E | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-15 | Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Dukla Praga | E |
|
11-6 (17) | 7-2 (9) | (-) | (-) | ||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-10 | Slavia Praga |
1 - 1
4 - 1
|
Slovan Liberec | Î | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| UEFA Europa League - Calificari | 2014-08-07 | Slovan Liberec |
2 - 1
2 - 3
|
Astra Giurgiu | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
12-4 (16) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-03 | Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
FK Pribram U19 | E | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | |
| UEFA Europa League - Calificari | 2014-07-31 | Astra Giurgiu |
1 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec | Î | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Cehia - Prima Liga | 2014-07-27 | České Budějovice |
1 - 1
1 - 1
|
Slovan Liberec | E | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2014-07-24 | Slovan Liberec |
1 - 0
3 - 0
|
MFK Kosice | V | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-13 (19) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |
| UEFA Europa League - Calificari | 2014-07-17 | MFK Kosice |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Europa - Amicale | 2014-07-12 | Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 1
|
Zaglebie Lubin | V | Peste |
|
7-1 (8) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Europa - Amicale | 2014-07-05 | Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 2
|
Brondby | Î | 0.0,+0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2014-07-05 | Slovan Liberec |
2 - 1
3 - 3
|
Bohemians 1905 | E | +0.5,+1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2014-07-02 | Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 0
|
FK Usti nad Labem | V | Sub |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |||
| Europa - Amicale | 2014-07-02 | Slovan Liberec |
2 - 1
4 - 3
|
Dukla Praga | V | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Europa - Amicale | 2014-06-25 | Slovan Liberec |
0 - 2
0 - 2
|
Pardubice | Î | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Slovacko Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Cehia - Cupa | 2014-10-08 | 3 Banik Ostrava |
0 - 1
1 - 1
|
Slovacko 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-10-04 | 1 3 Slovacko |
1 - 1
1 - 2
|
Banik Ostrava | Î | -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-09-26 | 2 FK Teplice |
2 - 0
4 - 0
|
Slovacko 6 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-09-20 | Slovacko |
3 - 1
5 - 1
|
Dukla Praga | V | -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-09-13 | 3 České Budějovice |
2 - 0
2 - 2
|
Slovacko 1 | E | 0.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-30 | Slovacko |
2 - 0
4 - 1
|
FK Pribram | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-23 | Hradec Kralove |
1 - 0
2 - 0
|
Slovacko | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
10-6 (16) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-16 | Slovacko |
0 - 0
2 - 0
|
Vysocina Jihlava | V |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | (-) | (-) | ||||
| Cehia - Cupa | 2014-08-12 | FK Prostejov |
1 - 3
1 - 4
|
Slovacko | V | Peste |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-09 | FK Baumit Jablonec |
1 - 0
1 - 1
|
Slovacko | E | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |
| Cehia - Prima Liga | 2014-08-02 | Slovacko |
1 - 0
4 - 1
|
Bohemians 1905 | V | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |
| Cehia - Prima Liga | 2014-07-26 | Slovacko |
1 - 0
1 - 2
|
Slavia Praga | Î |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | (-) | (-) | ||||
| Europa - Amicale | 2014-07-19 | Slovacko |
0 - 1
2 - 2
|
Trinec | E | Peste | 9.5 | Peste |
|
17-2 (19) | 9-1 (10) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |
| Europa - Amicale | 2014-07-01 | Slovan Bratislava |
0 - 1
3 - 1
|
Slovacko | Î | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.65 | 3.75 | 5.25 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | Sub@2 |
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 11 - 12
Corner: 11.0 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5
-
5' - 1st Corner - Slovacko -
7' - 2nd Corner - Slovan Liberec -
8' - 3rd Corner - Slovan Liberec - Race to 3 Corners - Slovan Liberec
-
15' - 4th Corner - Slovan Liberec -
18' - 1st Yellow Card - Slovacko -
22' - 5th Corner - Slovacko -
25' - 6th Corner - Slovan Liberec -
30' - 1st Goal - Slovacko -
32' - 2nd Goal - Slovacko -
36' - 7th Corner - Slovacko - Race to 5 Corners - Slovan Liberec
-
40' - 8th Corner - Slovan Liberec -
41' - 9th Corner - Slovacko -
45' - 2nd Yellow Card - Slovan Liberec -
0-2 score at the end of First Half -
47' - 10th Corner - Slovacko -
51' - 3rd Yellow Card - Slovacko -
51' - 11th Corner - Slovacko - Race to 7 Corners - Slovacko
-
52' - 12th Corner - Slovacko -
58' - 13th Corner - Slovan Liberec -
58' - 14th Corner - Slovan Liberec -
59' - 15th Corner - Slovacko -
63' - 16th Corner - Slovan Liberec - Race to 9 Corners - Slovan Liberec
-
67' - 17th Corner - Slovan Liberec -
67' - 3rd Goal - Slovan Liberec -
67' - 4th Yellow Card - Slovacko -
68' - 18th Corner - Slovacko -
71' - 4th Goal - Slovan Liberec -
75' - 19th Corner - Slovacko -
76' - 5th Goal - Slovan Liberec -
77' - 20th Corner - Slovan Liberec -
83' - 21th Corner - Slovacko -
84' - 22th Corner - Slovacko -
90+2' - 5th Yellow Card - Slovacko -
90+3' - 23th Corner - Slovan Liberec
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

